Trzy pytania... Ważne - pomóżcie!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-12, 15:23   #1
czereśnia
Raczkowanie
 
Avatar czereśnia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 136
Exclamation

Trzy pytania... Ważne - pomóżcie!!!


Witam bardzo serdecznie wszystkie miłe panie

Mam trzy problemy, spróbuję je umieścić w jednym topicu żeby nie robić zamieszania
1. Wolicie podpaski czy tampony? Jeśli podpaski to jakie firmy? A jakie dla tamponów?
2. Niedługo jadę na tzw. 'ekstremalny' obóz. Miesiączki mam niestety nieregularne, ale może się zdarzyć, że dostanę okres właśnie na wyjeździe. Warto zaznaczyć, że będą tam organizowane wyprawy na basen. I nasuwa mi się pytanie - co wybrać? Tampony czy podpaski?
3. Czy Wy także zauważyłyście, że podpaski Always tak jakby 'szeleszczą'? Bo mi się wydaję, że jak chodze tylko w majteczkach z podpaską, to słyszę takie szuru-buru... A Wy?

Dziewczyny, jeśli odpowiedziałybyście mi na te pytania, byłabym bardzo wdzięczna. Ale szczególnie interesuje mnie odpowiedź na drugie pytanie. Kochane, liczę na Was!!
Całuję Was, Buziaki!!!!
czereśnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 15:35   #2
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Trzy pytania... Ważne - pomóżcie!!!

jak dla mnie tampony - bo jesli to obóz "ekstremalny" to przecież nie będziesz co chwilę sprawdzała czy z podpaska wszystko ok to będzie po prostu wygodne, komfortowe i w każdej chwili możesz zmienić, w końcu tampon zajmuje malutko miejsca

Ja najbardziej lubi Ob, pasują mi, a że kupuję je w duzych opakowaniach to i tanio wychodzą.

Co do podpasek, to nienawidzę jak cos mi sie klei do ...
Jesli już uzywam, to tylko pokryte bawełną, Alwaysów tych ceratowych w zyciu bym sobie w majtki nie włożyła mam do nich potworna awersję, z podpasek najlepiej sprawdza mi sie polska Bella - niebieska ze skrzydełkami.

To tyle z moich doświadczeń
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 15:39   #3
PtAsiek
Raczkowanie
 
Avatar PtAsiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 101
Dot.: Trzy pytania... Ważne - pomóżcie!!!

Tampony OB lub Subtelle.
Używam wyłącznie tamponów - są wygodne, higieniczne,czuję się komfortowo... nie ma mowy o żadnym ''szuru-buru''...
PtAsiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 18:01   #4
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Talking Dot.: Trzy pytania... Ważne - pomóżcie!!!

1) W podpaskach czuje sie jak w pampersie dlatego zdecydowanie polecam tampony - cudowny wynalazek A jeśli chodzi o firmę to : Subtelle.
2) MYślę że tampony bedą tu najodpowiedniejsze ( basen ) no i komfort Jeśli sie obawiasz ze tampon ci przecieknie, to możesz zdecydować się dodatkowo w ramach bezpieczeństwa na cieniutkie wkładki higieniczne
3) Nie używam Always
Pozdrawiam i udanego obozu
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 18:09   #5
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Trzy pytania... Ważne - pomóżcie!!!

Cytat:
Napisane przez czereśnia
Witam bardzo serdecznie wszystkie miłe panie

Mam trzy problemy, spróbuję je umieścić w jednym topicu żeby nie robić zamieszania
1. Wolicie podpaski czy tampony? Jeśli podpaski to jakie firmy? A jakie dla tamponów?
2. Niedługo jadę na tzw. 'ekstremalny' obóz. Miesiączki mam niestety nieregularne, ale może się zdarzyć, że dostanę okres właśnie na wyjeździe. Warto zaznaczyć, że będą tam organizowane wyprawy na basen. I nasuwa mi się pytanie - co wybrać? Tampony czy podpaski?
3. Czy Wy także zauważyłyście, że podpaski Always tak jakby 'szeleszczą'? Bo mi się wydaję, że jak chodze tylko w majteczkach z podpaską, to słyszę takie szuru-buru... A Wy?

Dziewczyny, jeśli odpowiedziałybyście mi na te pytania, byłabym bardzo wdzięczna. Ale szczególnie interesuje mnie odpowiedź na drugie pytanie. Kochane, liczę na Was!!
Całuję Was, Buziaki!!!!

to odpowiadam:
1. wole tampony, stosuje je od 14 lat, nie mam zadnych problemow o ktrych niektorzy pisza cele postraszenia, ale staram sie przestrzegac tego co pisza w ulotce. Probowalam wielu firm i jestem wierna o.b. Johnsona od lat. Z podpaska czuje sie jakbym miala pampersa, chocby nie wiem jak cienka byla wydaje mi sie ze ja widac i ze odrazu wszyscy wiedza ze mam okres. pozatym popaski mnie zawiodly w 99% procentach, tampony nie.
2. co do basenu - niestety nie moge sie przelalam zeby wejsc do wody jak mam okres i tampon zalozony. Wiec jak mam okres nie chodze na basen. Zwlaszcza ze wtedy jestem bardziej podatna na zlapanie czgos, a tampon niestety nie chroni przed chorobami.
3. ogolnie nie uzywam podpasek, ale siostra uzywa i nie slyszalam zeby szelescila. chociaz kiedys zdarzylo mi sie uzyc tego wynalazku to tez mialam uczucie ze szeleszcze przy chodzeniu. to pewnie przewrazliwienie

pozdr
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 18:11   #6
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Trzy pytania... Ważne - pomóżcie!!!

Cytat:
Napisane przez PtAsiek
Tampony OB lub Subtelle.
Używam wyłącznie tamponów - są wygodne, higieniczne,czuję się komfortowo... nie ma mowy o żadnym ''szuru-buru''...
PtAsku powiedz mi jakie widzisz roznice pomiedzy ob i subtelle. Co jest na plus i na minus w tych firmach?
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 20:20   #7
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Trzy pytania... Ważne - pomóżcie!!!

Generalnie używam tamponów ze względu na wygodę, zawsze w dzień. Kiedyś używałam ich non stop, również w nocy ale ginekolog jednak doradził mi, żeby nocą uzywać podpasek. Staram sie nie nadużywać tamponów, nie do końca wydaje mi sie to zdrowe zwłaszcza nocą, no i lekarze dziewczynom ze skłonnościami to stanów zapalnych i różnych infekcji zalecają zdecydowanie podpaski. Tamponów uzywam najwięcej OB i rodzimej Belli. Podpaski różne, czasem always ale coś mi w nich nie pasuje, chyba Bella lepsza. Nie wydaje mi się by podpaski szeleściły
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-12, 20:49   #8
sonja1
Rozeznanie
 
Avatar sonja1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 679
GG do sonja1
Dot.: Trzy pytania... Ważne - pomóżcie!!!

Tamponów stosować nie mogę ze wzgledu na pewne problemy zdrowotne, używałam daaawno temu, teraz mam tylko awaryjną paczkę "na wszelki wypadek". Podpaski wybieram Belli zielone, czasem Allwaysy, generalnie wolę te śliskie z siateczką niż bawełniane. I nie zauważyłam żeby szeleściły Na basen zdecydowanie wybierz tampony, chyba że nie zamierzasz się kąpać.

Edytowane przez sonja1
Czas edycji: 2005-07-12 o 22:54
sonja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 21:11   #9
nobilistka
Raczkowanie
 
Avatar nobilistka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 225
Dot.: Trzy pytania... Ważne - pomóżcie!!!

zdecydowanie tampony...o.b....jakieś takie przezwyczajenie....no i wygoda przedewszystkim....jak poprzedniczki..z podpaską czuję się jak z pampersem, aczkolwiek..na noc zakładam podpaskę i z reguły sa to nasze rodzime bella...takie zielone ze skrzydełkami...
nobilistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 21:17   #10
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: Trzy pytania... Ważne - pomóżcie!!!

No wlasnie mi Alwaysy czasem robia szuru-buru Troche to krepujace, ale jakos nie moge sie przekonac do tamponow :/
Pozdrawiam
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 00:56   #11
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Trzy pytania... Ważne - pomóżcie!!!

ja uzywam i tamponow i podpasek.tampony sa wygodne i na oboz beda w sam raz.podpaski sa dobre jak nie musisz nigdzie daleko isc lub jechac.tampony o.b. a podpaski belli.i w przeciwienstwie do poprzedniczek ja w podpaskach nie czuje sie jak w pampersie
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-13, 11:04   #12
czereśnia
Raczkowanie
 
Avatar czereśnia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 136
Dot.: Trzy pytania... Ważne - pomóżcie!!!

Dziękuję bardzo kochane dziewczyny, zrobię tak jak większość mi radziła - wezmę i podpaski i tampony. Podpaski na noc, tampony na dzień, na basen...
Mam nadzieję, że wyjazd będzie udany, chyba, że będę miała problem z aplikacją tamponu... Ale nie wiem, którą firmę w końcu wybrać - zastanawiałam się nad TAMPAXem (bo mają aplikator), ale jakoś żadna ich nie poradziła...
czereśnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 11:35   #13
Ewusia
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 254
Dot.: Trzy pytania... Ważne - pomóżcie!!!

Cytat:
Napisane przez czereśnia
1. Wolicie podpaski czy tampony? Jeśli podpaski to jakie firmy? A jakie dla tamponów?
Oczywiscie, ze tampony, firmy OB, a podpaski Always ze skrzydelkami. Ale podpaski nosze bardzo rzadko.

Cytat:
Napisane przez czereśnia
2. Niedługo jadę na tzw. 'ekstremalny' obóz. Miesiączki mam niestety nieregularne, ale może się zdarzyć, że dostanę okres właśnie na wyjeździe. Warto zaznaczyć, że będą tam organizowane wyprawy na basen. I nasuwa mi się pytanie - co wybrać? Tampony czy podpaski?
Oczywiscie, ze tampony! Jak sobie wyobrazasz plywaniez podpaska? I jak to bedzie wygladac w stroju kapielowym?

Cytat:
Napisane przez czereśnia
3. Czy Wy także zauważyłyście, że podpaski Always tak jakby 'szeleszczą'? Bo mi się wydaję, że jak chodze tylko w majteczkach z podpaską, to słyszę takie szuru-buru... A Wy?
Tez to zauwazylam, dlatego nosze je, gdy wiem, ze nikt do mnie nie przyjdzie i ja nie mam zamiaru nigdzie wychodzic. Z domu wychodze tylko z tamponem.

Pozdrawiam
__________________
A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...
Ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 11:35   #14
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Trzy pytania... Ważne - pomóżcie!!!

ja równiez jak najbardziej polecam Tampony - OB, Bella. jesli chodzi o tampony z aplikatorem to nie polecam, praktycznie wydajesz niepotrzebnie kaskę, a ten aplikator jest zbędny.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 11:36   #15
Ewusia
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 254
Dot.: Trzy pytania... Ważne - pomóżcie!!!

Cytat:
Napisane przez czereśnia
Ale nie wiem, którą firmę w końcu wybrać - zastanawiałam się nad TAMPAXem (bo mają aplikator), ale jakoś żadna ich nie poradziła...
Jesli to Twoj pierwszy raz, to radze kupic z aplikatorem. Moje niektore kolezanki tak zaczynaly i mowily, ze na poczatek jest to dobre. Chociaz ja od razu mialam normalne. Najlepiej uzyj rozmiaru mini.
Tampony z aplikatorem sa bardziej higieniczne, bo nie wkladasz palca do srodka. A nie wiem, jak tam bedzie z higiena na tym obozie.
__________________
A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...

Edytowane przez Ewusia
Czas edycji: 2005-07-13 o 11:39 Powód: Zle sformulowalam zdanie...
Ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 11:43   #16
czereśnia
Raczkowanie
 
Avatar czereśnia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 136
Dot.: Trzy pytania... Ważne - pomóżcie!!!

Cytat:
Napisane przez Ewusia
Oczywiscie, ze tampony! Jak sobie wyobrazasz plywaniez podpaska? I jak to bedzie wygladac w stroju kapielowym?
Nie myślałam o pływaniu z podpaską, brałam pod uwagę ewentualność nie pływania na obozie Ale wybiorę tampony... JEdnak mam jeszcze jeden problem - moja mama jest przeciwna tamponom. Mówi, że łatwo o zakażenia, że to niezdrowe dla młodych dziewczyn, i takie tam różne... Już sobie tamponiki kupiłam, ale boję się, bo a nuż nabawię się jakiegoś zakażenia i będzie na mnie... Co radzicie w tej sprawie?
Przepraszam, że Was tak zamęczam tymi pytaniami, ale to dla mnie bardzo ważne, serio! buziaczki !
czereśnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 12:11   #17
czereśnia
Raczkowanie
 
Avatar czereśnia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 136
Dot.: Trzy pytania... Ważne - pomóżcie!!!

Cytat:
Napisane przez Ewusia
Tampony z aplikatorem sa bardziej higieniczne, bo nie wkladasz palca do srodka. A nie wiem, jak tam bedzie z higiena na tym obozie.
Zdecyduje się na te z aplikatorem. Dzięki Ewusiu!
czereśnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 13:46   #18
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Trzy pytania... Ważne - pomóżcie!!!

1. Uzywam tylko tamponów. I są to OB, bo uważam, że są najlpesze jakościowo.

2. Na obóz polecam tampony, bo chyba będzie Ci o wiele wygodniej niż w podpaskach.
3. Podpasek nie używam bo nie lubię jak mi się coś przelewa tam gdzie nie trzeba . Poza tym uważam tampony za bardziej higieniczne. Ale to oczywiście sparwa względna.
Miłego obozu!!
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 14:04   #19
czereśnia
Raczkowanie
 
Avatar czereśnia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 136
Dot.: Trzy pytania... Ważne - pomóżcie!!!

Cytat:
Napisane przez jessy
Miłego obozu!!
Dziękuję serdecznie kochana jessy

Cytat:
Napisane przez czereśnia
Jednak mam jeszcze jeden problem - moja mama jest przeciwna tamponom. Mówi, że łatwo o zakażenia, że to niezdrowe dla młodych dziewczyn, i takie tam różne... Już sobie tamponiki kupiłam, ale boję się, bo a nuż nabawię się jakiegoś zakażenia i będzie na mnie... Co radzicie w tej sprawie?
Przepraszam, że Was tak zamęczam tymi pytaniami, ale to dla mnie bardzo ważne, serio! buziaczki !
--> czy ktoś mi doradzi w tej sprawie?
czereśnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-13, 14:08   #20
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: Trzy pytania... Ważne - pomóżcie!!!

Chyba do jakiegos zakazenia czy raczej infekcji moze szybciej dojsc uzywaja podpasek, bo wtedy wszystko "wylatuje" nazewnatrz, a uzywajac tamponu do wydzieliny nie dostaja sie bakterie z zewnatrz.
Pozdrawiam
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 14:16   #21
czereśnia
Raczkowanie
 
Avatar czereśnia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 136
Dot.: Trzy pytania... Ważne - pomóżcie!!!

Cytat:
Napisane przez chocolate_brown
Chyba do jakiegos zakazenia czy raczej infekcji moze szybciej dojsc uzywaja podpasek, bo wtedy wszystko "wylatuje" nazewnatrz, a uzywajac tamponu do wydzieliny nie dostaja sie bakterie z zewnatrz.
Pozdrawiam
Właśnie - używając tamponu wydzielina nie ma dostępu do powietrza, dlatego bakterie mnożą się w środku... No i ten nieszczęsny Zespół Wstrząsu Toksycznego... Ale mimo wszystko dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
czereśnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 14:29   #22
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Trzy pytania... Ważne - pomóżcie!!!

Twojej mamie chyba właśnie chodzi o ten nieszczesny Tss m.in. Ale od ładnych paru lat tamponu (przynajmniej OB) są robione z innych, o wiele lepszych jakosciowo i ciągle poddawanych testom włókien. A co do innych zakażeń to chyba faktycznie z podpaskami jeszcze gorzej.
Pozdrwaiam
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 15:03   #23
czereśnia
Raczkowanie
 
Avatar czereśnia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 136
Dot.: Trzy pytania... Ważne - pomóżcie!!!

Jesteście kochane, co ja bym bez Was zrobiła? Ściskam mocno, każdą z Was z osobna !!
czereśnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 16:10   #24
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Trzy pytania... Ważne - pomóżcie!!!

Zdecydowanie wolę tampony - zarówno na noc jak i na dzień - nigdy mnie nie zawiodły. I są to Ob lub Bella.
Czasami na noc lub kiedy siedzę w domu z maseczka na twarzy, w bluzie xxl i wełnianych skarpetkach i nie wybieram sie nigdzie to używam podpasek - always, bella. Ale czuję sie jakoś tak niekomfortowo - szeleszcząco - pampersowo.
Na początek polecam Ci mini tampony ob - aplikacja jest naprawdę bardzo łatwa.
Pozdrawiam i życzę świetnej zabawy na obozie
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 17:37   #25
czereśnia
Raczkowanie
 
Avatar czereśnia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 136
Dot.: Trzy pytania... Ważne - pomóżcie!!!

Szczerze dziękuję, milady!
czereśnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 17:44   #26
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Trzy pytania... Ważne - pomóżcie!!!

ja dluzszy czas stosowalam podpaski, do dzis stosuje, ale tylko na noc, w dzien zakladam tampony bella z aplikatorem, latwiejsze w aplikacji i nie trzeba tak sie grzebac sa wygodniejsze, bo nie czujesz, ze je masz i "zapominasz" o tych trudnych dniach ( ja dzis tak sie zamotalam rano, ze zupelnie zapomnialam, ze mam okres i nie zalozylam tamponu i tak poszlam w miasto, na szczescie nic sie nie stalo )
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 17:51   #27
czereśnia
Raczkowanie
 
Avatar czereśnia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 136
Dot.: Trzy pytania... Ważne - pomóżcie!!!

Witam kolejną zwolenniczka tamponów! Kupię takie z aplikatorem, spakuję do walizeczki, i podpasek także odrobinkę, żeby było na noc
Pozdrowionka!
czereśnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 18:10   #28
Ewusia
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 254
Dot.: Trzy pytania... Ważne - pomóżcie!!!

Cytat:
Napisane przez czereśnia
Właśnie - używając tamponu wydzielina nie ma dostępu do powietrza, dlatego bakterie mnożą się w środku...
Dlatego nie mozna trzymac go caly dzien Jesli bedziesz zmieniac w odpowiednim czasie, to nic Ci nie grozi.
__________________
A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...
Ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 18:17   #29
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Trzy pytania... Ważne - pomóżcie!!!

w starozytnym rzymie kobiety tylko uzywally tamponow zrobionych ze zwinietych wlokien owczej welny i jakos nie narzekaly :P
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 18:29   #30
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Trzy pytania... Ważne - pomóżcie!!!

aha, jesli bedziesz kupowac te tampony to najlepiej wybrac odpowiednia chlonnosc, jesli na poczatku masz dosc obfte krwawienia to kup normal lub super, ja na poczatku nosze super plus i zmieniam co 2 godziny bo inaczej przesiakaja, ale juz nastepnego dnia zmieniam na super, pozniej na normal i na mini ale jak to jest twoje pierwsze zetkniecie z tamponami to radze regular
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.