NOWE LA ROCHE POSAY ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-22, 14:00   #1
merigold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 415

NOWE LA ROCHE POSAY ??


hej, czy gdzies mozna poczytać o tej nowej, rozszerzonej kolekcji produktów do make up'u?
fajnie byłoby, aby szczęśliwe posiadaczki ww prod. podzieliły sie wrażeniami
mnie interesowałby tusz i może podkład...
pozdrawiam!!
merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 18:52   #2
gałgan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 32
Re: NOWE LA ROCHE POSAY ??

Ja mam nowy podkład (mini produkt dołączony do Effaclaru K). Początkowo myślałam, że to ulepszona wersja poprzedniego Unifiance, ale okazało się, że nie. To jest podkład optycznie wygładzający (ale super efektu niestety nie widzę ), ma lekką, płynną konsystencję, dzięki czemu wygląda naturalnie (jest mniej widoczny niż starszy Unifiance; poza tym ma lepsze kolory), ale niestety słabiej kryje. Moim zdaniem starszy Unifiance jest lepszy .
gałgan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 19:05   #3
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: NOWE LA ROCHE POSAY ??

Też mam ten nowy podkład La Roche wygładzający we fluidzie. Ja stary Unifiance używałam wyłącznie punktowo jako korektor. Nowy jest duzo lzejszy, i nie kryje az tak nbardzo - ale jak dla mnie i tak jest za mocny, nie czuję się z nim komfortowo na całej twarzy, mogę go nakładac punktowo tylko na brodę w te miejsca które trzeba zatuszować. Ładnie wygląda na buzi, nie daje efektu maski i nadal naprawdę mocno kryje, dla mnie to nawet za bardzo.
Dla mnie ma jedną zasadniczą wadę - jest znacznie lepszy dla suche cery, na mojej neistety szybko zaczyna się świecić
Za to bardzo mi sie podobają sypkie pudry - zwłaszcza ten żółty rozświetlający! Super! Choć nie ma sie co łudzić, na tyle godzin nie zmatuje ile obiecuja
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 19:22   #4
Szpilka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 275
Re: NOWE LA ROCHE POSAY ??

No cóz, ja używałam ten nowy z próbki i to zarówno w wersji dla skóry suchej, jak i mieszanej i cóż...ja mam skórę suchą, w strefie T potrafi się jednak trochę błyszczeć, więc, jak tylko porównałam konsystencję, pomyślałam, że nadaje się tylko ten do mieszanej, czyli wersja "fluid", bo jest na oko lżejsza i delikatniejsza, no i mniej tłusta i co? Po niej świecę się i błyszczę dużo szybciej niż po tej w kremie!!! Niesamowite, a jednak! Po kilku dniach stwierdzam, że wolę tą w kremie, bo choć gęstsza, paradoksalnie jest na mojej twarzy mniej widoczna, niż fluid. Może faktycznie ze względu na przesuszające się policzki, no i też strefe T jakoś nie przetłuszczajacą się zbytnio, jest dla mnie po prostu lepszy?
Ogólnie-są na rynku lepsze podkłady, o delikatniejszej, mniej widocznej na twarzy konsystencji, chociaż nie mogę powiedzieć, żebym była jakoś specjalnie niezadowolona z tej wersji do skóry suchej...
Kryje dość mocno, ale zdecydowanie mniej niż "stary" Unifiance-nie daje takiego efektu maski, choc moim zdaniem obie wersje tego nowego i tak do lekkich nie należą.
Przestrzegam jednak przed składem:wersja do cery mieszanej i tłustej"fluid" ma w składzie alkohol!!!
Szpilka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 23:08   #5
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: NOWE LA ROCHE POSAY ??

Rany to teraz zrobiłyście mi dziweczyny misz masz w głowie z tym nowym podkładem Ja używałam starego Unifiance, ale tylko zimą i teraz szykowałam się kupić znowu na zimę tą nowość do cery mieszanej czyli mojej, no i nie wiem odradzacie czy nie ??? Może jakos ktoś mógłby mi porównać ten nowy podkład zarówno do starszej wersji jak i do Revlona "Colorstay" ??? Mam nadzieję, że nie wymagam za dużo ???
Ślicznie dziękuję za pomoc

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-25, 11:01   #6
Akina
Akina
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 153
GG do Akina
Re: NOWE LA ROCHE POSAY ??

Troszkę głupie pytanko...Dziewczyny!Gdzi e wy kupujecie te kosmetyki ??Poczytałam trochę na KW o tym korektorku zielonym i szukam.. i szukam.. i znaleźć nie mogę nie mówiąc już nic o tym, że całej serii to nie widziłam jak dotąd..Może źle szukam.....Proszę bardzo o odpowiedź (Interesuje mnie Warszawa, najlepiej gdzieś w centrum).Z góry dzięki i pozdrawiam
Akina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-25, 11:05   #7
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: NOWE LA ROCHE POSAY ??

Kosmetyki La Roche - Posay możesz kupić w większych aptekach. Niestety nie wiem gdzie jest w centrumWawy, ale na pewno znajdziesz je w Jankach w aptece w budynku Geant'a.

Gorąco pozdrawiam

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-09-25, 11:09   #8
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: NOWE LA ROCHE POSAY ??

W aptekach
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-25, 11:11   #9
maarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 38
Re: NOWE LA ROCHE POSAY ??

W Galerii Mokotów - nie musisz nawet prosić o nie bo są części samoobsługowej apteki
maarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-25, 11:39   #10
Szpilka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 275
Re: NOWE LA ROCHE POSAY ??

La Roche-Posay znajdziesz min. w aptece przy placu Bankowym, tej na przeciwko przystanka tramwajowego, w Euro Aptece na Al. Jerozolimskich-tuz obok Decoradora(dawniej tam była IKEA),w aptece znajdującej się w połowie ul. Chmielnej, tak trochę w bok, niedaleko Wedla, to chyba jest ul.Szpiltalna, ale głowy nie dam, a także w aptece"Pod aniołem" przy kinie Femina.
Szpilka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-25, 11:43   #11
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: NOWE LA ROCHE POSAY ??

Szpilka napisał(a):
> La Roche-Posay znajdziesz min. w aptece przy placu Bankowym, tej na przeciwko przystanka tramwajowego,

w tej aptece juz nie mają kolorówki LRP.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-09-26, 09:41   #12
Akina
Akina
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 153
GG do Akina
Re: NOWE LA ROCHE POSAY ??

Dziękuję ślicznie za wszelkie informacje!!!Co ja bym bez was zrobiła ... Zaraz po pracy lecę na kosmetyczne łowy Pozdrawiam gorąco!
Akina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-26, 15:23   #13
monalea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 115
Re: NOWE LA ROCHE POSAY ??

Używałam pomadki do ust z tej firmy. I szczerze mogę polecić.Udało jej się ukoić moje spierzchnięte usta, a dodatkowo pięknie je pokolorować.
merigold napisał(a):
> hej, czy gdzies mozna poczytać o tej nowej, rozszerzonej kolekcji produktów do make up'u?
> fajnie byłoby, aby szczęśliwe posiadaczki ww prod. podzieliły sie wrażeniami
> mnie interesowałby tusz i może podkład...
> pozdrawiam!!

merigold napisał(a):
> hej, czy gdzies mozna poczytać o tej nowej, rozszerzonej kolekcji produktów do make up'u?
> fajnie byłoby, aby szczęśliwe posiadaczki ww prod. podzieliły sie wrażeniami
> mnie interesowałby tusz i może podkład...
> pozdrawiam!!
monalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-29, 14:10   #14
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: NOWE LA ROCHE POSAY ??

Nowa wersja kosmetyków niewiele sie różni od pozostałych, ale podkład - przynajmniej w starej wersji - jest godzien polecenia. Na zimę idealny - ładnie kryje i chroni przed mrozem. Sprawdziłam go podczas sesji zdjęciowej - przez cały czas trwania zdjęć świetnie sie trzymał, nie rozmazywał, nie wazył i do końca dzielnie ukrywał wszelkie niedoskonałości na twarzy modelki (jak dobrze, że nawet one nie są doskonałe).
pozdrawiam Sam

ps. Kosmetyki tej firmy sa dostępne w aptekach w dużych centrach handlowych: galeria Mokotów, Wola park, M1 Marki, w aptece na Widok i kilku innych.
Bliższych informacji mogą udzielić pracownicy
L'OREAL POLSKA (dystybutora La Roche Posay)
ul. Daniszewska 4
03-230 WARSZAWA
Tel +48 22 676 01 00
Fax +48 22 676 02 40
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podkład.jpg (3,0 KB, 4 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:13.