czarrrne włoski na... udach =| - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-12, 20:52   #1
KoNiCzYnKa :)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8
Unhappy

czarrrne włoski na... udach =|


Hej kochani =* Zarejstrowałam się tutaj, abym mogła przedstawić swoje problemy i czasem jakieś kompleksy... czytałam już wiele notek na różne tematy i widzę, że nieraz pomogłyście komuś wyjść z kiepskiej sytuacji z niezłym efektem Dobra przejdę do swojego problemu...
Otóż będąc na wakacjach nad morzem (miałam wtedy 12 latek) strzeliło mi do głowy, żeby zacząć się golić... no oczywiście spoko - pachy i nogi to ja rozumiem, ale uda...='( porażka!!! zrobiłam to jeszcze kilka razy chyba ze 3 czy 4... i teraz mając lat 15 mam wyraźne czarne włoski na udach - przez swoją głupotę, no ale czy macie jakiś pomysł, by rozwiązać mój okropny problem...? Byłabym wdzięczna za każdą radę P.s. Golić cały czas uda to chyba najgorsze rozwiązanie, bo bede miala jeszcze bardziej sztywne oraz czarne =( Plissska, pomocy Buziaki!!
KoNiCzYnKa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 22:49   #3
sylwiamaria
Rozeznanie
 
Avatar sylwiamaria
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 670
Wyślij wiadomość przez ICQ do sylwiamaria GG do sylwiamaria
Dot.: czarrrne włoski na... udach =|

Tylko nie golic, zaczna odrastac bardzo szybko i znacznie grubsze, jezeli juz to cieply wosk , lub maszynka , ktora wyrywa wloski z cebulkami. Mam kolezanke, ktora rozjasnia wloski przez smarowanie je woda utleniona.
Pozdr sylwia
sylwiamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 23:45   #4
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: czarrrne włoski na... udach =|

wloski na udach potarktuj woskiem ktory mozna bez problemu kupic w kazdym wiekszym sklepie lub wybrac sie na wosk do kosmetyczki.
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 07:25   #5
KoNiCzYnKa :)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8
Dot.: czarrrne włoski na... udach =|

nio ja wlasnie nie chcialabym ich depilowac, bo pozniej bedzie masakra =/ a co z tą wodą utlenioną...? kiedys co nieco słyszałam, ale niewiele...
sylwiamaria: moglabys podpytac qmpeli jak ona to robi i mi tutaj napisac? bylabym wdzieczna to sie chyba rozni stezeniem wody... a i jak jeszcze ona to aplikuje, leje ot tak czy jakies okłady robi? dziex za kazda podpowiedz =)
KoNiCzYnKa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 08:36   #6
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: czarrrne włoski na... udach =|

jeśli rzeczywiscie są bardzo ciemne i grubsze od innych, to doradzam wizyte u endokrynologa. sprawdz tarczyce
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.