KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-06, 18:08   #1
tuli_tuli
Raczkowanie
 
Avatar tuli_tuli
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 65

KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)


HEJ DZIEWCZYNY!!!

Postanowiłam założyć ten wątek dla siebie i wszystkich dziewczyn, które chcą zmienić coś w swoim wyglądzie, stylu, zacząć bardziej dbać o siebie, poczuć się piękniejszą, seksowniejszą, w szczególności że nadchodzi wiosna i trzeba "się ogarnąć" Ja potrzebuje takiej zmiany mam nadzieje, że i Wy się przyłączycie

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Może zacznę od tego, że chciała bym zrzucić kilka kilogramów.. przez rok przytyłam ok 6 kilo i chciała bym powrócić co najmniej do poprzedniej wagi W tym celu nie zamierzam stosować póki co żadnej diety cud a jedynie zmniejszyć ilość i kaloryczność posiłków, do tego trochę wysiłku fizycznego: abs na pupę, brzuch, i uda no i ćwiczenia na boczki bo własnie tu mi się tłuszczyk odłożył
Oprócz tego zamierzam odwiedzić fryzjera i zadbać o włosy i ogólnie o całe ciało, by być zawsze atrakcyjna przede wszystkim dla siebie a także nie ukrywajmy dla mojego TŻ

Mam nadzieje, że się przyłączycie do wiosennej metamorfozy razem na pewno będzie łatwiej wytrwać w postanowieniach
__________________
KOBIETY NIE TRZEBA ROZUMIEĆ, KOBIETĘ TRZEBA KOCHAĆ....

uczę się być szczęśliwą...
tuli_tuli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 13:29   #2
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Mi się wątek podoba. A może napisać w pierwszym poście, co należy o sobie napisać przyłączając się tu?
Kiedyś próbowałam zrobić tu osobistą metamorfozę, że tak powiem, ale każda wizażanka pisała co innego, a niektóre o zgrozo mi solarium proponowały.

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Mi się wątek podoba. A może napisać w pierwszym poście, co należy o sobie napisać przyłączając się tu?
Kiedyś próbowałam zrobić tu osobistą metamorfozę, że tak powiem, ale każda wizażanka pisała co innego, a niektóre o zgrozo mi solarium proponowały.
Zapomniałam, że tu nie można edytować. To ja od siebie

Nick: SekretnyWachlarz
Wiek: 22 lata (rocznikowo )
co bym chciała zmienić: Wagę (przytyłam aż 20 kilogramów), przestać się garbić (zmora od dawna), na nowo zapuścić paznokcie , przestać grzebać przy twarzy , nauczyć się inaczej ubierać
Na razie tyle aby się nie zasypać.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 13:55   #3
tuli_tuli
Raczkowanie
 
Avatar tuli_tuli
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 65
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

myślę, że każdy kto chce coś zmienić w swoim wyglądzie od drobnego szczegółu po kompletną "nową ja" jest mile widziany. Może napisać z czym ma największy problem i wspólnie będziemy coś radzić Ja osobiście próbuję cała sie zmetamorfować bo bardzo sie zaniebałam no a wiadomo każda chciała by sie poczuć piękniejszą i wzbudzać zazdrosne spojrzenia innych kobiet hehe

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość

Nick: SekretnyWachlarz
Wiek: 22 lata (rocznikowo )
co bym chciała zmienić: Wagę (przytyłam aż 20 kilogramów), przestać się garbić (zmora od dawna), na nowo zapuścić paznokcie , przestać grzebać przy twarzy , nauczyć się inaczej ubierać
Na razie tyle aby się nie zasypać.

to może i ja oporządkuje z lekka

Wiek: 25 lat
Metamorfoza:
-waga z 60 do 55 póki co, wiem że to nie jest jakas ogromna waga ale przez rok przytyłam 6 kg i wszystko mi sie odłożyło w boczkach co naprawdę fatalnie wygląda choćby zakładając sukienkę, czy biodrówki...
-włosy: zmiana fryzury, malowanie, regeneracja (ale tym sie zajmę zaraz po świetach bo przed nie zdąrzyłam)
-paznokcie-regeneracja (obecnie urzywam odżywki Eveline 8w1 i polecam widać już efekty)
-stopy- masakra jakaś (już dwa dni ścieram i moczę i dalej bieda..)
-twarz- zaskurniki, drobne krostki (muszę bardziej dbać o systematycznośc, maseczki, i zaopatrzec sie w dobry krem)
-skóra- (walka z lekkim celulitem)
-porządki w szafie z uwzgledniem butów zawsze mam problem z małą ilością butów..

to by było na tyle a oprócz tego chciała bym sie poczuć bardziej seksowną bo chyba mam z tym problem ale to chyba bardziej kwestia psychiki

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

SekretnyWachlarz zajrzałam na Twój profil ale masz fantastyczne włosy ja w krótcę mam nadzieje dodam jakieś fotki swoich

pijesz dalej herbatkę z bratka?? widzisz po niej jakieś efekty?? ja kiedys próbowałam ale mnie odrzuca jej smak... to sie przerzuciłam na pokrzywę.. chyba do niej powrócę..
__________________
KOBIETY NIE TRZEBA ROZUMIEĆ, KOBIETĘ TRZEBA KOCHAĆ....

uczę się być szczęśliwą...
tuli_tuli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 13:58   #4
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Piję, ja lubię jej smak. ^^ Tylko tym razem bardzo mnie po niej wywala, a to oznacza, że masa toksyn siedzi. Ale co się dziwić jak jadam jak jadam.
Włosy olejem traktuję no i od stycznia 2011r. używam kosmetyki naturalne/ekologiczne, to duuużo robi, bo opis producenta to nie tylko reklama.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 14:04   #5
tuli_tuli
Raczkowanie
 
Avatar tuli_tuli
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 65
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

ja olejkowałam swoje przez jakiś czas no ale z lenistwa przestałam.. a teraz mam tak rozdwojone końce, że tylko fryzjer pomoże, są osłabione po zimie wiec muszę je trochę podciąć.. tylko szkoda mi ich bo mam już dosyć długie a chciała bym jeszcze dłuższe..
lece konczyć świąteczne porządki a wieczorem będę sie SPAmować
tylko dalekim łukiem muszę lodówkę omijać
__________________
KOBIETY NIE TRZEBA ROZUMIEĆ, KOBIETĘ TRZEBA KOCHAĆ....

uczę się być szczęśliwą...
tuli_tuli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 15:40   #6
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Witajcie
Chętnie się również przyłączę
Mam 21 lat (rocznikowo)
Moje priorytety to:
1. Włosy - zapuścić (jest 31 cm a chciałabym 45) walczę z regularnością picia pokrzywy, a od sierpnia 2011 stawiam na naturalność, czyli nie farbuję
2. Waga- nie tyle zrzucić kilogramy co zmniejszyć obwód ud i talii.
3. Makijaż - mam jedną powiekę opadniętą przez co kompletnie nie wiem jak się malować.. ehh koszmar..
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 15:42   #7
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Witam.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-07, 16:40   #8
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

To ja też się przyłączę:
nick:mycha9393
wiek:19 lat
Cele:
->doprowadzić paznokcie do stanu używalności(po wieloletnim tipsowaniu)
->schudnąc z 5 kg. z 57 na 52
->zacząć nosić szpile... (bo moj TŻ ma fioła i slinotok jak mi się to zdaży)
->zapuścić włosy.. Generalnie zapuścić przód boba Olejowanie, odżywianie i ograniczenie farbowania na cudaczne kolory
->doprowadzić cere do stanu uzytkowania.. |(chwilowo zrezygnuje z ciezkich podkladow, bynajmniej wtedy kied sie da)
-> jak poprzedniczka! przestać sie garbić!! koniecznie!!
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 17:26   #9
kasienka_moja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: mazury/stolica
Wiadomości: 70
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Witajcie
To i ja bym się chętnie przyłączyła..
Mam na imię Kasia-22 lata i jak na razie mam w planach taką wiosenną metamorfozę:
1.Waga-miałam teraz przerwę 2-tygodniową ale od 2 miesięcy chodzę na siłownię. Chcę spaść z 57 do 54 kg, ale głównie zależy mi na ujędrnieniu pupy i umięśnieniu brzucha Nie muszę wspominać, że po wysiłku fizycznym człowiek czuję się cudownie
2. Paznokcie-tak jak poprzedniczki, zapuścić aby móc ładnie malować
3.Sposób ubierania się-niestety nie mam gustu, nie umiem dobrać odpowiednio ciuchów aby wyglądać atrakcyjnie..
4.Odżywianie popalonych prostownicą i pasemkami włosów
5.No i najważniejsze! Uwierzyć w siebie i podnieść poczucie własnej wartości do maksimum!
Pragnę pokazać swojemu facetowi, że jestem kobietą o którą warto zabiegać i niech w końcu doceni to co ma od tylu lat

No i chyba na razie tyle
__________________
sierpień 2013
od 7.08.2008-kierowca
kasienka_moja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 17:37   #10
tuli_tuli
Raczkowanie
 
Avatar tuli_tuli
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 65
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

honey, mycha, kasienka witajcie

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
->zacząć nosić szpile... (bo moj TŻ ma fioła i slinotok jak mi się to zdaży)
mam to samo, kupiłam ostatnio botki na wysokiej szpilce i jeszcze jedne szpile ale to już na cieplejsze dni.. i na tym nie zamierzam poprzestać
__________________
KOBIETY NIE TRZEBA ROZUMIEĆ, KOBIETĘ TRZEBA KOCHAĆ....

uczę się być szczęśliwą...
tuli_tuli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 17:38   #11
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

hej też się chętnie przyłącze
Ania , 22 lata rocznikowo
z czym chcę powalczyć ?
-cera - nie mam wielkich problemów,raczej drobne niedoskonałości i zaskórniki , ale zdecydowałam się na leczenie dermatologiczne , od niecałego tygodnia biorę antybiotyki do tego odpowiednia pielęgnacja - praktycznie zero drogeryjnych kosmetyków - zastąpiłam je aptecznymi dermokosmetykami i naprawdę jest różnica także polecam
-włosy - zapuszczam nadal i muszę je jeszcze bardziej odżywiać i nawilżać a po świętach iść na pasemka i podcięcie końcówek
-paznokcie - regeneracja , bo strasznie mi się rozdwajają
-skóra - nawilżanie- jestem mało systematyczna jeśli chodzi o to do tego serum antycelulitowe + peeling
- na stracie wagi mi nie zależy , ale na ćwiczeniach - ćwiczę już długo ale nie przestaję bo jeszcze nie osiągnęłam tego co bym chciała
reszta chyba wyjdzie w praniu
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-07, 17:39   #12
tuli_tuli
Raczkowanie
 
Avatar tuli_tuli
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 65
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez kasienka_moja Pokaż wiadomość

5.No i najważniejsze! Uwierzyć w siebie i podnieść poczucie własnej wartości do maksimum!
Pragnę pokazać swojemu facetowi, że jestem kobietą o którą warto zabiegać i niech w końcu doceni to co ma od tylu lat
__________________
KOBIETY NIE TRZEBA ROZUMIEĆ, KOBIETĘ TRZEBA KOCHAĆ....

uczę się być szczęśliwą...
tuli_tuli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 17:40   #13
Salene
Raczkowanie
 
Avatar Salene
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 38
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

To i ja się przyłączę

Czuję się przy was jak staruszka ;-)

-zamierzam po świętach udać się do fryzjera
-nie zapominać o robieniu maseczek
-zmienić styl ubierania się
-schudnąć 4 kg, ale to po świętach, gdyż jak to tak, w święta być na diecieno ale po świętach biorę się za siebie, zaczynam ćwiczyć w domu i jak będzie cieplej, to będę jeździć rowerem i spróbuję biegać, gdyż jak na razie po przebiegnięciu 200 metrów padam

Edytowane przez Salene
Czas edycji: 2012-04-08 o 18:23
Salene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 17:41   #14
tuli_tuli
Raczkowanie
 
Avatar tuli_tuli
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 65
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

@na salene hej fajnie że wątek się powiększa
__________________
KOBIETY NIE TRZEBA ROZUMIEĆ, KOBIETĘ TRZEBA KOCHAĆ....

uczę się być szczęśliwą...

Edytowane przez tuli_tuli
Czas edycji: 2012-04-07 o 17:42
tuli_tuli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 17:43   #15
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez kasienka_moja Pokaż wiadomość
5.No i najważniejsze! Uwierzyć w siebie i podnieść poczucie własnej wartości do maksimum!
Pragnę pokazać swojemu facetowi, że jestem kobietą o którą warto zabiegać i niech w końcu doceni to co ma od tylu lat
podpisuję się pod tym !
Cytat:
Napisane przez Salene Pokaż wiadomość
To i ja się przyłączę

Czuję się przy was jak staruszka, mam 28 lat.
stare to będziemy w wieku 80 lat
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 17:45   #16
Salene
Raczkowanie
 
Avatar Salene
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 38
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
-cera - nie mam wielkich problemów,raczej drobne niedoskonałości i zaskórniki , ale zdecydowałam się na leczenie dermatologiczne , od niecałego tygodnia biorę antybiotyki do tego odpowiednia pielęgnacja - praktycznie zero drogeryjnych kosmetyków - zastąpiłam je aptecznymi dermokosmetykami i naprawdę jest różnica także polecam
hej, jaki antybiotyk bierzesz i czy ci pomaga? Sama mimo mojego wieku walczę z niedoskonałościami, jak na razie z marnym skutkiem i już przestałam wierzyć w dermatologów, ginekologów czy endokrynologów

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
podpisuję się pod tym !

stare to będziemy w wieku 80 lat
ja już się widzę jako 80 letnia babcia, zgarbiona o lasce kuśtykająca dzielnie co niedziela do kościoła
Salene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 17:47   #17
tuli_tuli
Raczkowanie
 
Avatar tuli_tuli
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 65
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

ja już po ABS-ie, własnie zmyłam maseczke z włosów, na paznokcie nałożyłam odżywkę czeka mnie jeszcze kąpiel, walka ze stopami, depilacja, maseczka oczyszczająca na twarz i balsamowanko
__________________
KOBIETY NIE TRZEBA ROZUMIEĆ, KOBIETĘ TRZEBA KOCHAĆ....

uczę się być szczęśliwą...
tuli_tuli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 17:49   #18
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez Salene Pokaż wiadomość
hej, jaki antybiotyk bierzesz i czy ci pomaga? Sama mimo mojego wieku walczę z niedoskonałościami, jak na razie z marnym skutkiem i już przestałam wierzyć w dermatologów, ginekologów czy endokrynologów

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------



ja już się widzę jako 80 letnia babcia, zgarbiona o lasce kuśtykająca dzielnie co niedziela do kościoła:D
no tak , albo z balkonikiem przed sobą
co do cery ,zawsze miałam jakieś tam problemy , przy tabletkach anty wszystko przeszło , ale odstawiłam i wróciło z podwójną siłą , teraz się na szczęście uspokoiło ale postanowiłam powalczyć z tym i dostałam tetralysal 300mg na miesiąc + duac żel na noc . dzisiaj wzięłam 4 tabletkę , smaruje żelem codziennie i mogę powiedzieć na tą chwilę , że nic nowego mi się nie pojawiło jeszcze na twarzy, a raczej wszystko ładnie znika a endokrynologa akurat mam dobrego bo mam niedoczynność tarczycy też ja to w ogóle na straty chyba jestem spisana
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 17:59   #19
Salene
Raczkowanie
 
Avatar Salene
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 38
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez tuli_tuli Pokaż wiadomość
ja już po ABS-ie, własnie zmyłam maseczke z włosów, na paznokcie nałożyłam odżywkę czeka mnie jeszcze kąpiel, walka ze stopami, depilacja, maseczka oczyszczająca na twarz i balsamowanko
ja właśnie siedzę z maseczką na twarzy, wykąpana, pachnąca, włosy zrobione, o stopy i nogi zadbałam, więc dzień mogę uznać za udany, jutro święta przecież, a co za tym idzie trzeba się naszym bliskim z dobrej strony pokazać.

Również muszę bardziej uwierzyć w siebie

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
no tak , albo z balkonikiem przed sobą
co do cery ,zawsze miałam jakieś tam problemy , przy tabletkach anty wszystko przeszło , ale odstawiłam i wróciło z podwójną siłą , teraz się na szczęście uspokoiło ale postanowiłam powalczyć z tym i dostałam tetralysal 300mg na miesiąc + duac żel na noc . dzisiaj wzięłam 4 tabletkę , smaruje żelem codziennie i mogę powiedzieć na tą chwilę , że nic nowego mi się nie pojawiło jeszcze na twarzy, a raczej wszystko ładnie znika a endokrynologa akurat mam dobrego bo mam niedoczynność tarczycy też ja to w ogóle na straty chyba jestem spisana
z balkonikiem powiadasz

ja brałam tetralysal 3 miesiące, no i owszem efekty były, ale po kilku miesiącach wszystko wróciło, do tego smarowałam jeszcze epi duo, ale to coś tak mi wysuszyło twarz, ze skóra schodziła mi płatami. Tabletki antykoncepcyjne czy ogólnie hormony działają raczej pozytywnie na trądzik, ale nie wyobrażam ich brać non stop. Teraz myję twrz cetaphilem, nakładam maseczkę z glinki, biorę cynk i jak na razie nie jest źle, ale dobrze też nie jest
Salene jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-07, 18:02   #20
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

duzo dziewczyn ma problem ze stylem wiec dodam cos od siebie
z doswiadczenia mi sie wydaje ze najlepszy jest styl klasyczny. Warto mieć kilka par czarnych materialowych rurek i kilka marynarek.. Z Marynarkami lubie poszaleć kolorystycznie.. Plusem jest fakt ze pasują tu koszule jak i T-shirty z fajnymi nadrukami. Co najwazniejsze. Taki zestaw mozna zalozyć z balerinkami jak i szpilkami
Może kogoś zadziwnie ale nie mam ani jednej pary adidasow ani dresow! Jak mam ochote ubrac sie na wygodnie to zakladam czarne kryjace!!(koniecznie)legi nsy + tunike koniecznie zakrywajacą pupe!(nie ma nic gorszego niz legi plus krotka koszulka.. jeszcze czasem widac cudownie przeswitujace stringi wlascicielek tudziez inne majtki w zwierzatka xD)

Co do szpilek kupilam sobie 3y pary wysokosc 10-13 cm na chwile obecna sa to buty w ktorych pomaszeruje do auta i spowrotem :P ale zachwyt ze str TZ widac

co do tabletek anty i cery.. zalezy jeszcze od jakich. Jak bylam na mercilonie ani jeden pypec mi nie wylazl ale za to libido poszlo na zero i dodatkowe kg. Teraz na logescie na czole mam wysypy ale wole tak niz bym miala miec ochoty sie seksic:P
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..

Edytowane przez mycha9393
Czas edycji: 2012-04-07 o 18:05
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 18:04   #21
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez Salene Pokaż wiadomość
z balkonikiem powiadasz

ja brałam tetralysal 3 miesiące, no i owszem efekty były, ale po kilku miesiącach wszystko wróciło, do tego smarowałam jeszcze epi duo, ale to coś tak mi wysuszyło twarz, ze skóra schodziła mi płatami. Tabletki antykoncepcyjne czy ogólnie hormony działają raczej pozytywnie na trądzik, ale nie wyobrażam ich brać non stop. Teraz myję twrz cetaphilem, nakładam maseczkę z glinki, biorę cynk i jak na razie nie jest źle, ale dobrze też nie jest
czytałam właśnie o tym tetralysalu , że niby po zakończeniu kuracji wszystko wraca zapytam za miesiąc dermatolog o inny antybiotyk może , chociaż mam cichą nadzieję , że przy moich małych problemach to pomoże a z maseczek zrezygnowałam już dawno , wydaje mi się , że one mi stan cery pogarszały teraz używam effaclara do mycia , czasem kremu effaclar duo ale teraz częściej nawilżającego kremu z dermedic i jest dobrze , chyba miałam za bardzo wysuszoną skórę

idę ćwiczyć , co by się nie rozleniwiać
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 18:04   #22
kasienka_moja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: mazury/stolica
Wiadomości: 70
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Dla tych co chcą schudnąć-niby mówi się,że siłownia jest dla koksów,że tylko na fitnesie można schudnąć. Zaprzeczam! Długo nie mogłam się zdecydować,podjąć decyzji czy się zapisać czy nie,bo przecież siłownia nie jest tania.Aktualnie studiuję w Warszawie i tam też wybrałam sobie siłkę,płacę ze zniżką 116 zł,wydaję mi się,że to nie jest drogo. Karnet open. Chodziłam mniej więcej co drugi dzień. Został mi narzucony plan, długo nie widziałam efektu,no ale w końcu, bez żadnej diety zrzuciłam 1,5 kg. Jak tylko wrócę, przedłużam karnet i będę chodziła jeszcze częściej,bo to co czuję po tym jak wrócę jest nie do opisania! Dlatego zachęcam do wszelkiego rodzaju ćwiczeń, efektów od razu nie będzie widać,ale po jakimś czasie będziecie zachwycone.
Kupiłam sobie 2 spódnice i chcę się zmienić,chcę być bardziej kobieca, bo wiem,że warto
__________________
sierpień 2013
od 7.08.2008-kierowca
kasienka_moja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 18:07   #23
Salene
Raczkowanie
 
Avatar Salene
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 38
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość

idę ćwiczyć , co by się nie rozleniwiać
ćwicz, ćwicz, ćwiczenia to potęgi klucz

a po maseczkach zawsze jest na początku wysyp, a później jest lepiej. Tak samo jest z herbatą z bratka, przynajmniej tak było u mnie

Edytowane przez Salene
Czas edycji: 2012-04-07 o 18:08
Salene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 18:07   #24
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
duzo dziewczyn ma problem ze stylem wiec dodam cos od siebie
z doswiadczenia mi sie wydaje ze najlepszy jest styl klasyczny. Warto mieć kilka par czarnych materialowych rurek i kilka marynarek.. Z Marynarkami lubie poszaleć kolorystycznie.. Plusem jest fakt ze pasują tu koszule jak i T-shirty z fajnymi nadrukami. Co najwazniejsze. Taki zestaw mozna zalozyć z balerinkami jak i szpilkami
Może kogoś zadziwnie ale nie mam ani jednej pary adidasow ani dresow! Jak mam ochote ubrac sie na wygodnie to zakladam czarne kryjace!!(koniecznie)legi nsy + tunike koniecznie zakrywajacą pupe!(nie ma nic gorszego niz legi plus krotka koszulka.. jeszcze czasem widac cudownie przeswitujace stringi wlascicielek tudziez inne majtki w zwierzatka xD)

Co do szpilek kupilam sobie 3y pary wysokosc 10-13 cm na chwile obecna sa to buty w ktorych pomaszeruje do auta i spowrotem :P ale zachwyt ze str TZ widac
oj taaak
dobrze to opisałaś najlepsze są proste rzeczy jednokolorowe które można łączyć ze wszystkim , zwykła bokserka, marynarka , rurki i zestaw gotowy no i najlepiej dobierać odpowiednie rzeczy do typu figury ja muszę się zaopatrzyć w jakieś krótkie spodenki bo po porządkach w szafie mało co mi zostało
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 18:08   #25
kolorowapanna3
Wtajemniczenie
 
Avatar kolorowapanna3
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 546
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Hej laski! mogę dołączyć?

No więc mam 19 lat, jestem tegoroczną maturzystką i jakby tego było mało, to do nauki dokładam jeszcze dbanie o siebie Zaczęłam olejować włosy, tylko brakuje mi systematyczności jestem uzależniona od wyciskania krostek, niby wielkich rpoblemów z cerą nie mam, ale jak nawet coś małego wyskoczy to nie mogę się powstrzymac. Chciałabym umięśnić pośladki i brzuch, polecacie jakieś dobre ćwiczenia? A i odżywiam paznokcie odżywką diamentową, mogę powiedzieć, że małą poprawę widzę, ale narazie mam krótkie jeszcze bo piłuje cały czas tę zniszczoną płytkę, którą mam po żelowych paznokciach
kolorowapanna3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 18:10   #26
kasienka_moja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: mazury/stolica
Wiadomości: 70
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
jednokolorowe które można łączyć ze wszystkim , zwykła bokserka, marynarka , rurki i zestaw gotowy no i najlepiej dobierać odpowiednie rzeczy do typu figury
prawda !
__________________
sierpień 2013
od 7.08.2008-kierowca
kasienka_moja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 18:12   #27
Salene
Raczkowanie
 
Avatar Salene
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 38
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez kasienka_moja Pokaż wiadomość
Dla tych co chcą schudnąć-niby mówi się,że siłownia jest dla koksów,że tylko na fitnesie można schudnąć. Zaprzeczam! Długo nie mogłam się zdecydować,podjąć decyzji czy się zapisać czy nie,bo przecież siłownia nie jest tania.Aktualnie studiuję w Warszawie i tam też wybrałam sobie siłkę,płacę ze zniżką 116 zł,wydaję mi się,że to nie jest drogo. Karnet open. Chodziłam mniej więcej co drugi dzień. Został mi narzucony plan, długo nie widziałam efektu,no ale w końcu, bez żadnej diety zrzuciłam 1,5 kg. Jak tylko wrócę, przedłużam karnet i będę chodziła jeszcze częściej,bo to co czuję po tym jak wrócę jest nie do opisania! Dlatego zachęcam do wszelkiego rodzaju ćwiczeń, efektów od razu nie będzie widać,ale po jakimś czasie będziecie zachwycone.
Kupiłam sobie 2 spódnice i chcę się zmienić,chcę być bardziej kobieca, bo wiem,że warto
Podpisuję się pod tym co piszesz , ja mam zamiar schudnąć przede wszystkim przez ćwiczenia i jedzenie mniejszych porcji. Ruch to podstawa i myślę, że mimo iż na początku będzie ciężko to efekty przyjdą. Podstawa to nie stracenie motywacji i wytrwanie w swoim postanowieniu.
Salene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 18:12   #28
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

przepraszam, pomyłka.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 18:16   #29
Salene
Raczkowanie
 
Avatar Salene
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 38
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez kolorowapanna3 Pokaż wiadomość
Hej laski! mogę dołączyć?

No więc mam 19 lat, jestem tegoroczną maturzystką i jakby tego było mało, to do nauki dokładam jeszcze dbanie o siebie Zaczęłam olejować włosy, tylko brakuje mi systematyczności jestem uzależniona od wyciskania krostek, niby wielkich rpoblemów z cerą nie mam, ale jak nawet coś małego wyskoczy to nie mogę się powstrzymac. Chciałabym umięśnić pośladki i brzuch, polecacie jakieś dobre ćwiczenia? A i odżywiam paznokcie odżywką diamentową, mogę powiedzieć, że małą poprawę widzę, ale narazie mam krótkie jeszcze bo piłuje cały czas tę zniszczoną płytkę, którą mam po żelowych paznokciach
Hej , a co jak szaleć to szaleć, w końcu matura to bzdura
Salene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 18:20   #30
tuli_tuli
Raczkowanie
 
Avatar tuli_tuli
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 65
Dot.: KAŻDEGO DNIA BĘDĘ PIĘKNIEJSZA ;) (zapraszam!!!)

Cytat:
Napisane przez kolorowapanna3 Pokaż wiadomość
Hej laski! mogę dołączyć?

No więc mam 19 lat, jestem tegoroczną maturzystką i jakby tego było mało, to do nauki dokładam jeszcze dbanie o siebie Zaczęłam olejować włosy, tylko brakuje mi systematyczności jestem uzależniona od wyciskania krostek, niby wielkich rpoblemów z cerą nie mam, ale jak nawet coś małego wyskoczy to nie mogę się powstrzymac. Chciałabym umięśnić pośladki i brzuch, polecacie jakieś dobre ćwiczenia? A i odżywiam paznokcie odżywką diamentową, mogę powiedzieć, że małą poprawę widzę, ale narazie mam krótkie jeszcze bo piłuje cały czas tę zniszczoną płytkę, którą mam po żelowych paznokciach
zapraszamy
ja na pośladki i brzuszek polecam ćwiczenia ABS ja robię 8min abs i widać postępy wpisz sobie na youtube jesli nie znasz tych ćwiczeń
__________________
KOBIETY NIE TRZEBA ROZUMIEĆ, KOBIETĘ TRZEBA KOCHAĆ....

uczę się być szczęśliwą...
tuli_tuli jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:15.