Ehh znany horror co dobrego na moj tradzik? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-15, 20:14   #1
tokarool
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 36
GG do tokarool
Angry

Ehh znany horror co dobrego na moj tradzik?


Jak w temacie co polecacie na moj tradzik? Juz tyle tego stosowałem i nic niepomogło, rozniez byłem u dermatologa i to nijeden raz. Wole posłuchać waszuvh rad niz dermatologa on juz miał swoj udział i w niczym mi nie pomógł, no poza wyciągnięciem ze mnie kasy;/ uważam ze więcej my sami wiemy w koncu my sie z tym meczymy i widziemy co sie dzieje z nasza cera ;/ zamieszczam zdjęcie nie moje tylko pryszcza:P a raczej bandy:/

Pozdro mam nadzieje ze mi pomozecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg asasa 027.jpg (57,8 KB, 287 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg asasa 023.jpg (48,9 KB, 193 załadowań)
tokarool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 20:39   #2
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Ehh znany horror co dobrego na moj tradzik?

Proponuję to:http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=104661
Ten temat bardzo często przewija się przez forum.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 20:44   #3
neysa
Raczkowanie
 
Avatar neysa
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 443
GG do neysa
Smile Dot.: Ehh znany horror co dobrego na moj tradzik?

Tokarool, przede wszystkim wyleczenie trądziku nie jest taką łatwą i na pewno szybką sprawą... Myślę, że trzeba uzbroic się w cierpliwość i najlepiej byłoby zacząć się leczyć pod opieką dobrego dermatologa, a z tym różnie bywa. bardzo dobrym preparatem-wg mnie jest Isotrexin żel (zawiera erytromycynę), który potrafi po dłuższym stosowaniu naprawdę ładnie oczyścić buzię, zlikwidować pryszcze (a widzę na zdjęciu, ze masz takie krostki-guzki) i wygładzić cerę. Wskazana jest tu cierpliwosć i systematyczność, bo przecież nie od razu Rzym zbudowano, ale gdzieś już po kilku tyg. znaczna poprawa daje się zauważyć. Co prawda na początku może pojawić się zaczerwienienie skóry, ale to ze względu na działanie złuszczające tego preparatu i nie nalezy przerywać 'kuracji" (tak ma być; albo wtedy stosuj co drugi dzień, a jak zaczerwienienie minie, to stosuj normalnie ). Kosztuje ok. 40 zl i dostepny jest w aptece ( z reguly na recepte, ale nie wszystkie tego przestrzegają ). W lecie radzę go stosować na noc, bo używany na dzień moze spowodować przebarwienia. Ewentualnie-jesli na dzień też chcesz coś stosować- możesz sobie kupić Skinoren żel (ten mozna bez problemu stosowac w porach słonecznych) i zastosować taki połączony plan działnia. Ale niekoniecznie. Mimo wszystko jednak dobrze byłoby, gdybyś udał się po poradę i tak do dermatologa. Bo to jest tylko moja propozycja, ale sprawdzona i skuteczna. Jesli ten lekarz, u którego byłes jest kiepski, to poszukaj drugiego. Życzę powodzenia.
__________________
Kiedy jestem z Tobą
Wiatr użycza mi swych westchnień
Gdy jestem przy Tobie- to czuję, że jestem

When I'm in your arms, nothing seems to matter!
neysa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 22:15   #4
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Dot.: Ehh znany horror co dobrego na moj tradzik?

Naprawde warto przeszukać forum, Znajdziesz wiele bezcennych wskazówek i porad, napewno pomocnych Sam zorientujesz sie w trakcie lektury, które opisywane przypadki, są najbardziej zblizone do Twojego, i co okazało się skuteczne

Oprócz delikatnej pielęgnacji , ze swej strony polecam :http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=8878
a także: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/censura.php?tsid=1&csid=2 cc345c0847cc771fa99b298d8 126c4f&cmd=details&itemid =10947

Edytowane przez Anett_
Czas edycji: 2005-07-16 o 08:07
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 08:01   #5
skapula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 271
Dot.: Ehh znany horror co dobrego na moj tradzik?

[QUOTE=neysa]
W lecie radzę go stosować na noc, bo używany na dzień moze spowodować przebarwienia. Ewentualnie-jesli na dzień też chcesz coś stosować- możesz sobie kupić Skinoren żel (ten mozna bez problemu stosowac w porach słonecznych) i zastosować taki połączony plan działnia.

Absolutnie nie zgodze sie z tym. Nie ma znaczenia czy stosjesz Izotrexin lub Skinoren rano, czy na noc, nie stosując jednoczesnie filtrów napewno nabawisz się przebarwień. Filtry są obowiązkowe w przypadku stosowania preparatów złuszczjąch.
skapula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 08:53   #6
PtAsiek
Raczkowanie
 
Avatar PtAsiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 101
Dot.: Ehh znany horror co dobrego na moj tradzik?

Po pierwsze - zgodzę się z koleżankami - potrzeba cierpliwości i systematyczności w leczeniu. A teraz po kolei:
- konieczny jest antybiotyk. Moj chlopak mial spore problemy z trądzikiem i faktycznie wiem, że dermatolodzy często - oprócz tego, że biorą kasę - są do niczego. Bez antybiotyku jednak ani rusz. W Twoim wypadku trzeba zadziałać od wewnątrz.
Antybiotyki są różne, w różnych cenach (wystarczy wpisać w google hasło ''trądzik'' i zobaczyć jak dużo jest ofert na naszym rynku). Bardzo często stosuje się je na zasadzie prób i błędów - jedne są ok i pomagają, inne nie. Efekty widać po srednio 3 miesiącach, w miedzyczasie moze wystąpic wieksze nasilenie trądziku. Ale powtarzam ANTYBIOTYK jest KONIECZNY. Polecam np. Unidox.
- do stosowania punktowego maść Aknemycin (jest rowniez na receptę) - sprawdzona w leczeniu trądziku i bardzo dobra. Polecam tez zaopatrzyc się w zwykłą maść ichtiolową. Pomaga w zwalczaniu grudek i krostek ropnych, nawet tych bolących.
- do mycia twarzy proponuję kupić żel z Oriflame - Oli Control + Clarifying Cleanser. W tej serii jest rowniez tonik i jakies inne ciekawostki na trądzik, ale żel w zupelnosci wystarcza. Rewelacja.
Wyzej podałam Ci zestaw używany od ok. 3 miesięcy przez mojego chlopaka. Działa. Nie będę pisała o cudach i o tym, że buzie ma jak niemowlaczek, ale jest naprawdę dużo dużo lepiej.
Grunt to nie poddawać się i uzbroić w cierpliwość
Powodzenia
PtAsiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 13:42   #7
owieeeczka
Raczkowanie
 
Avatar owieeeczka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 177
GG do owieeeczka
Dot.: Ehh znany horror co dobrego na moj tradzik?

Ja też polecam Isotrexin żel. Mnie naprawdę pomógl a miałam okropną twarz, głownie na brodzie miałam takie ogromne, podskórne guzki na które nic nie działalo. Dopiero jak dermatolog mi przepisał ten żel pozbyłam się tego świństwa i teraz buźkę mam naprawdę ładną no czasem wyskakują jakieś maleńkie świństeweczka ale nie są to już te wielgaśne bule. Dodam jeszcze że używałam ten isotrexin od października aż do skończenia opakowania tj tak gdzieś do lutego może - nie pamiętam dokładnie i tylko na noc i zdziałał cuda więc z Twoimi syfkami też powinien dać sobie radę. Jeszcze raz naprawdę gorąco polecam ten preparat. A no i jak już wizażanki pisały wcześniej trzeba czasu żeby było widać efekty ale napewno będzie je widać. Pozdrawiam gorąco!!
__________________
Aneta

"Każda kochana kobieta jest księżniczką w oczach tego kto się o nią ubiega i w swoich własnych..."
owieeeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-16, 13:56   #8
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Ehh znany horror co dobrego na moj tradzik?

Cytat:
Napisane przez neysa
bardzo dobrym preparatem-wg mnie jest Isotrexin żel (zawiera erytromycynę), który potrafi po dłuższym stosowaniu naprawdę ładnie oczyścić buzię, zlikwidować pryszcze (a widzę na zdjęciu, ze masz takie krostki-guzki) i wygładzić cerę. Wskazana jest tu cierpliwosć i systematyczność, bo przecież nie od razu Rzym zbudowano, ale gdzieś już po kilku tyg. znaczna poprawa daje się zauważyć. Co prawda na początku może pojawić się zaczerwienienie skóry, ale to ze względu na działanie złuszczające tego preparatu i nie nalezy przerywać 'kuracji" (tak ma być; albo wtedy stosuj co drugi dzień, a jak zaczerwienienie minie, to stosuj normalnie ). Kosztuje ok. 40 zl i dostepny jest w aptece ( z reguly na recepte, ale nie wszystkie tego przestrzegają ). W lecie radzę go stosować na noc, bo używany na dzień moze spowodować przebarwienia.
A mi sie troche włos na głowie jeży jak czytam podobne rady. Retinoidy, o których nie raz i nie dwa było tu na forum - wystarczy poszukać przez wyszukiwarkę - nie na darmo są na receptę. To lek i to cięzki lek, którego absolutnie nie wolno stosować na własną rekę. Nie każdy może stosować, istnieją przeciwwskazania, retinoidy stosuje się najczęściej na noc, a w dzień obowiązuje bardzo silna i wysoka ochrona słoneczna.
Moim zdaniem jednak w takich kwestiach o leczeniu i srodkach powinien decydować lekarz. Jesli trafiłeś na złego, udaj się do drugiego. W takich sprawach jestem przeciwniczką leczenia na własną rękę.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 08:02   #9
martunia182000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1
Dot.: Ehh znany horror co dobrego na moj tradzik?

Hej!OPrócz antybiotyków i wszelkich rodzajów maści, jest jeszcze jeden sposób, należy zmienić spobób odżywiania, jeść więcej warzyw i owoców, mniej tłustych, nie pikantych ani ostrych pokarmów ponieważ to tez wpływa na naszą cerę, oczywiscie jak tu wszyscy poruszyli palenie papierosów i picie alkholu to wiadomo..hmm.. dbać o higiene cery jak najczęściej to możliwe, noi jakiś tam wysiłek fizyczny nie zaszkodzi, może przynieść dobre efekty, nie zaszkodzi spróbować wg mnie napewno poprawi to choć trochę stan waszej cery
martunia182000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 10:54   #10
Lola_Psik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 26
Dot.: Ehh znany horror co dobrego na moj tradzik?

Twoja twarz nie wyglada tak zle. Ja polecam ci do mycia twarzy zel ziaji z seri tin tin( to najlepszy zel jaki kiedykolwiek uzywalam, a poza tym super tani). Zaopatrz sie rowniez w masc tormentiol i smaruj nia wypryski i ranki. Mi ona bardziej pomogla, niz wszystkie leki razem wziete, przepisane od dermatologa, ktore tylko pogarszaly stan skory. Staraj sie pic duzo wody. Oprocz tego popytaj sie ludzi w swoim miescie, czy znaja dobrego dermatologa i sie do niego wybierz. Dobry dermatolog to taki ktory na samym poczatku leczenia zleca ci badania, a nie traktuje cie jak krolika doswiadczalnego.
Powodzenia.
Lola_Psik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.