Rzęsy henna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-20, 11:01   #1
aniellka1
Raczkowanie
 
Avatar aniellka1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 32
Question

Rzęsy henna


Mam ciemne włosy i ciemno niebieskie oczy. W ogole sie nie maluje, oprocz stosowania lekkiego pudru. Mimo ciemnych włosów i brwi, rzęsy mam dość rzadkie - nawet dlugie ale na koncach zupelnie jasne. Nie lubie malowac rzęs- nie podoba mi sie efekt i czuje sie nie komfortowo - wole naturalnosc.

Chcialabym jednak przyciemnić rzęsy henna. Chcialam sie dowiedziec jak to zrobic samej w domu? Kosmetyczka z pewnego wzgledu odpada. Jakiej firmy henne kupić i jak sie do tego zabrac?
aniellka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 11:07   #2
Marlena_A_
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Marlena_A_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: niedaleko Gliwic :)
Wiadomości: 138
GG do Marlena_A_
Dot.: Rzesy, rzesy, rzesy

słyszałam że jak się nie ma wprawy to lepiej się samemu w to niebawić Ja bym na Twoim miejscu jednak udała sie do kosmetyczki. Zrobienie henny nie kosztuje dużo.
Marlena_A_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 12:07   #3
justyna:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 246
Dot.: Rzesy, rzesy, rzesy

Idź do kosmetyczki dziewczyno! To naprwdę iewiele kosztuje. Dla mnie mama henną malowała rzęsy ale jak coś sie nie udało to później miałam pod okiem ciemną plamę (zeszła po paru godzinach). Sama nigdy w życiu nie dasz rady tego zrobić, musisz kogoś poprosić ale najlepiej żeby była to kosmetyczka bo jak skóra ci się zafarbuje tą henną to naprawde nie wygląda ładnie a w salonie napewno do tego nie dojdzie
justyna:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 12:17   #4
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Rzesy, rzesy, rzesy

nie rozumiem bezgranicznego zaufania do kosmetyczek
ja sobie sama nakladam henne od jakiegos czasu, chociaz rzeczywiscie za 1 razem lepiej udac sie do kosmetyczki. Henna samych rzes to koszt ok 5-15 zl. Cale opakowanie takiej henny z kiosku ruchu kosztuje 1,6 zl. ale nie wiem co tam wlasciwie w srodku jest... natomiast porzadna henna w jaka zaopatruja sie salony kosmetyczne, kosztuje ok 20 zl i starcza na dluuuugo.
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 12:24   #5
justyna:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 246
Dot.: Rzesy, rzesy, rzesy

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=61378
justyna:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 20:35   #6
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565
Dot.: Rzesy, rzesy, rzesy

hmmm ja kiedys zrobiłam sobie u kosmetyczki i rzesy strasznie mi wypadały
czeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 20:44   #7
ziyi
Raczkowanie
 
Avatar ziyi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 172
Dot.: Rzesy, rzesy, rzesy

Brwi mozna zrobic sobie w domu, ale rzesy jest bardzo trudno samemu pomalowac. Henna zrobiona u kosmetyczki trzymala mi sie min 3 tygodnie, a domowa (uzywalam roznych firm) nigdy wiecej niz tydzien. Stwierdzilam, ze u kosmetyczki sie bardziej oplaca.
ziyi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-20, 22:10   #8
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Rzesy, rzesy, rzesy

Z henną ostrożnie trzeba - potrafi bardzo uczulić! Mojej ciotce wypaliła na stałe brwi i zostały jej blizny (brwi nie odrastają).

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 10:00   #9
Marlena_A_
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Marlena_A_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: niedaleko Gliwic :)
Wiadomości: 138
GG do Marlena_A_
Dot.: Rzesy, rzesy, rzesy

brwi przecież odrastają, to raczej rzęsy nie odrastają. ja po hennie nie zauważyłam aby mi rzęsy wypadały. Ale nie chcę już robić sobie henny bo i tak nakładam tusz, gdyż mam mało rzęs i krótkie. A henna mi ich nie wydłuży, jedynie moga wyglądać po hennie na trochę gęstsze.
Marlena_A_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 10:05   #10
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Rzesy, rzesy, rzesy

Marleno - mnie chodziło o to że ciotce brwi nie odrastają już po tej hennie bo sobie spaliła skórę Gdyby jej tylko wypadły to wszystko byłoby w porządku.

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 12:15   #11
aniellka1
Raczkowanie
 
Avatar aniellka1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 32
Question Dot.: Rzesy, rzesy, rzesy

Moglby mi ktos opisac jak wyglada taki zabieg kosmetyczny u kosmetyczki?
aniellka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-21, 12:22   #12
Marlena_A_
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Marlena_A_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: niedaleko Gliwic :)
Wiadomości: 138
GG do Marlena_A_
Dot.: Rzesy, rzesy, rzesy

d'ou vient le vent aha. a no to fatalna sprawa.

anielka1, kładiesz się na fotelu, zamykasz oczka, kosmetyczka wkłada Ci takie waciki wcześniej żeby skóry nie zabrwić, potem nakłada ci henne, i lezysz z mkniętymi oczkami. i jak zacznie cię szczypieć, to mówisz kosmetyczce, ona ci ściągnie ten wacik i przemyje oczka. nic strasznego
Marlena_A_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 18:29   #13
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Rzesy, rzesy, rzesy

Cytat:
Napisane przez Marlena_A_
słyszałam że jak się nie ma wprawy to lepiej się samemu w to niebawić
to jak nabrać tej wprawy, nie bawiąc się w to?

Cytat:
Napisane przez justyna:)
Sama nigdy w życiu nie dasz rady tego zrobić
skąd taki brak zaufania? inne robią same, to i ona da radę, co jakaś gorsza?

malowanie rzęs tuszem może się początkującemu wydawać równie przerażające, jednak z moich obserwacji wynika, że większość kobiet robi to na co dzień bez pomocy wizażystki
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 20:55   #14
Ola2012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2
Dot.: Rzesy, rzesy, rzesy

Cytat:
Napisane przez Marlena_A_
brwi przecież odrastają, to raczej rzęsy nie odrastają. ja po hennie nie zauważyłam aby mi rzęsy wypadały. Ale nie chcę już robić sobie henny bo i tak nakładam tusz, gdyż mam mało rzęs i krótkie. A henna mi ich nie wydłuży, jedynie moga wyglądać po hennie na trochę gęstsze.

Rzęsy SĄ wymieniane co 3 miesiące.
Jakby wypadały i NIE odrastały - hmm...no właśnie
Pzdr!
Ola2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 13:22   #15
Marlena_A_
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Marlena_A_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: niedaleko Gliwic :)
Wiadomości: 138
GG do Marlena_A_
Dot.: Rzesy, rzesy, rzesy

dzięki za inf. dobrze wiedzieć
Marlena_A_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 14:15   #16
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Rzesy, rzesy, rzesy

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent
Z henną ostrożnie trzeba - potrafi bardzo uczulić! Mojej ciotce wypaliła na stałe brwi i zostały jej blizny (brwi nie odrastają).

PZDR Natalia
To ja raczej nie bede eksperymentować sama z henną...
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 14:41   #17
vision
Przyczajenie
 
Avatar vision
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków (tymczasowo Oslo)
Wiadomości: 19
Talking Dot.: Rzesy, rzesy, rzesy

Oczywiście można zrobić hennę samemu w domu, ale czy warto...
Kiedyś, zaufałam mojej siostrze i poprosiłam ją żeby zrobiła mi henne na rzęsach. Do swojego zadania podeszła bardzo profesjonalnie, położyła mi waciki pod oczami, przygotowała hennę i wzięła się do pracy. Wszystko pewnie byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że za mocno rozcieńczyła proszek. W czasie gdy nakładała mi te papke na oczy, waciki zaczęły namakać i ...
Można sobie łatwo wyobrazić efekt... wyglądałam jak MIŚ PANDA!!!

Pozdrawiam!!!
vision jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 17:52   #18
gaba33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 75
GG do gaba33
Cool Dot.: Rzesy, rzesy, rzesy

Tez bym chciała zrobić henne ,ale boje sie,ze z moich rzes mało co zostanie.Jak myslicie??
gaba33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 20:39   #19
neseczka
Raczkowanie
 
Avatar neseczka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 315
Dot.: Rzesy, rzesy, rzesy

Głupoty gadacie. Ja dziś zrobiłam sobie henne po raz pierwszy i to sama w domu bez niczyjej pomocy. Wystarczy troche cierpliwości opanowania i dokładności. Henne kupujesz w rossmanie za2zł. Płatki kosmetyczne wycinasz w półkolai z jednej strony smarujesz kremem po czym nakładasz je na oczy tak by wystawały tylko rzęsy. Henne mieszasz według recepty na opakowaniu i nakładasz na rzęsy tylko uważnie by nie poplamić skóry. Po piętnastu minutach zdejmujesz waciki i delikatnie zmywasz wodą henne. Oczy są ślicznie podkreślone i nie trzeba ich malować. Jeśli przypadkowo poplamisz skórę to najłatwiej zmyć plamę męską wodą po goleniu
neseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-06, 21:22   #20
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: Rzesy, rzesy, rzesy

Myślę, że jak robi sie hennę z zamknietymi oczami to nie zawsze jest tak łatwo jak piszesz..i dobrze , że kupiłas tę hennę w Rossmanie bo gdyby to była profesjonalna i wykonana domowym sposobem z zamkniętymi oczami to efekt byłby jak juz ktoś napisałm-miś panda..a i nie każda cera szczególnie pod oczami łatwo zniesie męską wodę po goleniu..nie jest to za dobry pomysł..
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 23:12   #21
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Rzęsy henna

Hmm henne brwi robie sobie sama bez problemu Rzęsy zrobiłam sobie sama jeden raz i nigdy tego nie powtórze wszystko było ładnie pięknie do póki nie musialam zmyć tego... Żeby dobrze zmyc musialam popatrzeć co robię, żeby popatrzeć co robię musiałam otworzyć, oczy.. a jak otworzyłam.. ojojoj ale piekło. Jeśli już ktoś koniecznie chce... co naprawdę odradzam.. to lepiej robić henne żelową (koszt ok 18zł tubka) jest delikatniejsza i gęstsza, jak coś będzie nie tak to nie widać bardzo, a pod platki tzeba nałożyć coś tlustego, żaden krem nawilżający. Njalepsza jet w/g mnie wazelina lub oliwka dla dzieci.
Pozdrawiam serdecznie
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 22:10   #22
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: Rzęsy henna

to ja mam pytanko jak zrobić henne w domu żeby trzymala sie chociaż z tydzień, bo jak robie u kosmetyczki to rezyma sie jakis tydzien, ale nie bede co tydzien lazic do niej bo uszczupli to moje zasoby finansowe ktorych i tak mam malo, a sama jak zrobilam kiedys w domu to trzymala sie mi sie gora 2 dni. Chodzi mi o to co kiedy jak ? Pomozcie
__________________
"Są góry, przez które trzeba przejść, inaczej droga się urywa" Ludwig Thomas
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 10:09   #23
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Rzęsy henna

Cytat:
Napisane przez jennuś Pokaż wiadomość
to ja mam pytanko jak zrobić henne w domu żeby trzymala sie chociaż z tydzień, bo jak robie u kosmetyczki to rezyma sie jakis tydzien, ale nie bede co tydzien lazic do niej bo uszczupli to moje zasoby finansowe ktorych i tak mam malo, a sama jak zrobilam kiedys w domu to trzymala sie mi sie gora 2 dni. Chodzi mi o to co kiedy jak ? Pomozcie
Moze za krotko trzymasz ja na rzesach i robisz henna slabej jakosci?
Ale powiem ze mam podobny problem do Ciebie
Jak robilam u fryzjerki to trzymala miesiac( ale profesjonalna Refectocil- tutaj na allegro jest taka http://www.allegro.pl/item180938150_...oka_czern.html)
A w domu robie zwykla z drogeii i chyba za krotko trzymam bo trzyma gora tydzien.
Brwi podobnie- na poczatku zawsze mi wychodza za ciemne a pozniej sie szybko zmywaja.
Ale ladnie blyszcza po hennie
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 12:19   #24
meah
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 15
Dot.: Rzęsy henna

Wszyscy radzą ci iść do kosmetyczki więc powiem ci jak to zrobić bo sama od zawsze robię to w domu. Kosmetyczka nie potrzebna, tylko odrobinę zręczności. Jeśli nie masz drygu to poproś kogoś, kto ma. Chyab że chcesz się nauczyć sama, to próbuj.

Brwi to prosta sprawa... Najpierw wyregulować bardzo dokładnie, potem henne nanieść na włoski, te co chcesz pokolorować. Pamiętaj, ze henna barwi także skórę więc lepiej zrobić to dokładnie, lub też na same włosy (końcówki brwi). Zwykle robią to patyczkiem takim cienkim, taka szpachelka, czy jak to się tam nazywa, nie wiem. :P Nakłądają bardzo dokładnie na włosy. Ja radzę sobię lepiej ze szczoteczką do rzęs. Tak mi wygodniej. Hennę po 10 minutach zmywasz mydłem... mydło najlepiej zmyje ją ze skóry.
Z rzęsami może być problem. Nie wiele osób samemu potrafi. Ja nie znam nikogo takiego (poza sobą i znajomą uczennicą szkoły kosmetyczniej :P ), a nawet kosmetyczka nie raz koleżankom do oka nakapała (szczypie straszliwie!!). Zawsze robie to sama bez większych problemów ale inni wolą u kosmetyczki. Zwykle zabezpiecza się skórę pod okiem plasterkami lub chusteczką. Potem nakłada się na rzęsy powoli i dokładnie, zeby do oka nie wpadło.
Pare dodatkowych porad:
*1 - Ja kupuję żelową, jest tania i delikatniejsza. Trzyma mi się około 3 tygodni ale na brwiach trzymam całe 10 minut, czasem dłużej.
*2 - Trzeba dobrze zagęścić hennę proszkiem (ale bez przesady), bo inaczej naleje sie do oka lub ubrudzi skórę wokół oczu.
*3 - Dobrze wyreguluj rzęsy. To podstawa.
*4 - Henna żelowa nie barwi oka, więc jak nakapiesz, to przynajmniej, jak moja jedna koleżankna, nie będziesz mieć oka czarnego przez jakiś czas :P
meah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 15:29   #25
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: Rzęsy henna

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Moze za krotko trzymasz ja na rzesach i robisz henna slabej jakosci?
Ale powiem ze mam podobny problem do Ciebie
Jak robilam u fryzjerki to trzymala miesiac( ale profesjonalna Refectocil- tutaj na allegro jest taka http://www.allegro.pl/item180938150_...oka_czern.html)
A w domu robie zwykla z drogeii i chyba za krotko trzymam bo trzyma gora tydzien.
Brwi podobnie- na poczatku zawsze mi wychodza za ciemne a pozniej sie szybko zmywaja.
Ale ladnie blyszcza po hennie
na poczatku trzymalam tyle ile kazali na opakowaniu jakies 3 minuty, pitem trzymalam 5 aż w koncu zaczelam trzymac 10 minut. Efekt taki jak zawsze, czyli byle jaki
__________________
"Są góry, przez które trzeba przejść, inaczej droga się urywa" Ludwig Thomas
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 07:59   #26
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 903
Dot.: Rzęsy henna

Cytat:
Napisane przez meah Pokaż wiadomość
Pare dodatkowych porad:
*1 - Ja kupuję żelową, jest tania i delikatniejsza. Trzyma mi się około 3 tygodni ale na brwiach trzymam całe 10 minut, czasem dłużej.
*2 - Trzeba dobrze zagęścić hennę proszkiem (ale bez przesady), bo inaczej naleje sie do oka lub ubrudzi skórę wokół oczu.
*3 - Dobrze wyreguluj rzęsy. To podstawa.
*4 - Henna żelowa nie barwi oka, więc jak nakapiesz, to przynajmniej, jak moja jedna koleżankna, nie będziesz mieć oka czarnego przez jakiś czas :P
Ciekawe jak ma to zrobić?
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 11:05   #27
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: Rzęsy henna

Cytat:
Napisane przez meah Pokaż wiadomość
*3 - Dobrze wyreguluj rzęsy. To podstawa.
*4 - Henna żelowa nie barwi oka, więc jak nakapiesz, to przynajmniej, jak moja jedna koleżankna, nie będziesz mieć oka czarnego przez jakiś czas :P
Troche czasu pracuje w tym zawodzie i nikt nie prosił mnie o regulację rzęs..ale mam nadzieję że to pomyłka słowna..

Zabarwić oko?przecież jak henna dostanie sie do oka to mocno szczypie i trzeba ją zmyć więc nie wiem jakim cudem zabarwiła oko..zreszta oko zaczyna łzawić i wtedy henna wypływa na wierzch więc nie zabardzo ma czas na farbowanie oka..troche to dziwne co piszesz..

a jak się zagęszcza hennę proszkiem?są 2rodzaje henny albo w proszku albo w żelu tę pierwszą rozrabia sie z woda utlenioną i jakim jeszcze proszkiem mam zagęszczać..druga też rozrabia się z wodą utleniną i znów pytanie jakim proszkiem..do prania????

proszę nie piszcie takich niejasnych porad bo jak ktoś naprawdę nie ma choć trochę wprawy to może zrobić sobie krzywdę..
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 12:04   #28
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 903
Dot.: Rzęsy henna

O fajnie że mogę komuś kompetentnemu zadać pytanie. Chodzi o to że jeszcze nigdy nie robiłam henny brwi i rzes ale mam ochotę. U znajomej kosmetyczki cały zabiego kosztuje 10 zl. Czy jest to średnia cena za taki zabieg? Czy może za niska?
Jak długo utrzymują się efekty? Jak można je przedłużyc ten efekt? Czt należy przyjść w makijażu a kosmetyczka go zmyje?
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 13:06   #29
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: Rzęsy henna

1.cena bardzo niska(ale widzę że nie jesteś z W-wy to pewnie normalna) inna cena będzie w profesjonalnym salonie a inna gdy pani wykonuje u fryzjera na taborecie..
2.efekty utrzymują sie różnie..ale średnio ok 3 tyg...jeśli masz włosy(brwi rzęsy oczywiście) grube to efekt będzie mocniejszy i dłużej się będzie trzymał..cienkie włosy (wbrew logice)farbują sie gorzej..
3.ja często praktykuje taką metodę(jeśli klientka wyrazi chęć)..trzymam dłużej hennę na brwiach niestety wtedy farbuje się skóra i jest efekt bardzo ciemnych kresek na skórze(wygląd czarownicy ) ale po dwukrotnym umyciu z użyciem np.peelingu wszystko ładnie schodzi a włosy zostają ładnie ufarbowane i dłużej się trzyma gdyż barwnik wniknął głębiej we włos..równiez henna żelowa jest delikatniejsza i daje jaśniejszy kolor i krócej się trzyma..
4. co do rzęs to proponuję zmniejszyć częstotliwośc używania płynów do demakijażu(oliwka się wtedy sprawdza)
5.co do makijażu to bez problemu można go zmyć w salonie..lepiej jednak przyjść bez bo wtedy nie będzie dodatkowego obciążenia dla oka w postaci zmywania makijażu(niedaj Boże tuszu wodoodornego..gdyż najlepiej nie używać przed henną niczego co jest na bazie oliwki a tylko coś tłustego usuwa tusz wodoodporny)
6.kolejna rzecz choć nie pytałaś to napiszę..jeśli masz włosy nie za ciemne to poproś o zrobienie na brwi henny brązowej wtedy będzie bardziej naturalny efekt..a na rzęsy oczywiście jak najbardziej czarna(najlepiej w proszku)
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 15:40   #30
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 903
Dot.: Rzęsy henna

Mam czarne ( farbowane) włosy i dość ciemną karnację. Trochę przeraża mnie ten efekt bardzo ciemnych brwi. Moja kolezanka ( blondynka) robi sobie czarną hennę i uważam że u niej nie wygląda to ciekawie.
p.s. Dziękują za szybką odpowiedz
A jeśli chodzi o tą kosmetyczkę to posiada ona profesjonalny gabinet. A ceny są chyba tak niskie bo w miom mieście ostatnio co chwilę powstają "salony urody" i ceny musi mieć konkurencyjne.
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-10 07:25:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.