jaki podklad??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-10, 15:27   #1
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474

jaki podklad???


mam 14 lat i mam cere mieszana(chyba), tzn.gdzie nie gdzie mam suche miejsca, ale nie zauwazylam przetluszczajacej sie partii skory. moja cera jest ziemista ze sklonnoscia do tradziku...gdy sama wyciskam sobie jakies "wągry" na drugi dzien luszcy mi sie skora, zazwyczaj na nosie... potrzeboje jakiegos dobrego i w miare taniego kosmetyku(nie koniecznie podkladu), ktory by sprawil, ze moja cera by nabrala koloru...dziekuje i prosze o porade...
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-10, 20:00   #2
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: jaki podklad???

Może fluid Vipery? Są tanie (ok. 11-12 zł), bardzo lekkie i naprawdę dobre. Są 2 wersje - rozświetlający i matująco-nawilżający, obie w kilku odcieniach. Obie wersje nadają się do cery mieszanej i wyglądają bardzo naturalnie. Bo w Twoim wieku chyba na cięższe podkłady za wcześnie, mogłabyś wyglądać sztucznie. Vipera ma również niezłe korektory antybakteryjne.
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 01:24   #3
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Re: jaki podklad???

a ja mysle ze zamiast podkladu lepiej sie spisze duet: korektor (jasny pod oczy, na powieki, ewentualnie na wypryski) + puder brazujacy (wygladajacy naturalniej niz roz) na policzki, cera bedzie wygladac swiezo i nikt nie dopatrzy sie "tapety"
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 18:06   #4
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: jaki podklad???

Cytat:
Napisane przez ufcio1
mam 14 lat i mam cere mieszana(chyba), tzn.gdzie nie gdzie mam suche miejsca, ale nie zauwazylam przetluszczajacej sie partii skory. moja cera jest ziemista ze sklonnoscia do tradziku...gdy sama wyciskam sobie jakies "wągry" na drugi dzien luszcy mi sie skora, zazwyczaj na nosie... potrzeboje jakiegos dobrego i w miare taniego kosmetyku(nie koniecznie podkladu), ktory by sprawil, ze moja cera by nabrala koloru...dziekuje i prosze o porade...http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon10.gif
kochanie a może jakiś... lekki kremik koloryzujący? Skóra nie będzie się łuszczyć i nabierze ładnego kolorku
Propozycja Beatki też jest fajna. Masz 14 lat i nie potrzebujesz ciężkiej maski na buzi
pozdrawiam i buziaki
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 16:59   #5
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: jaki podklad???

Ja mam 15 lat i używam podkładu Dr Ireny Eris, bardzo dobry. Wyszusza krostki, matuje świecące się miejsca, nadaje deliaktny, naturalny kolor i nawilża suche partie, jest antybakteryjny, nie zatyka porów, bo nie zawiera tłuszczów. Ja kupuję go w aptece cena ok.13-15 zł, jest bardzo wydajny.
Pzdr
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 17:21   #6
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: jaki podklad???

Ja tez mam 15 lat I z czystym sumieniem polecam AA Oceanic, na mojej tłustej skórze sprawdza się naprawdę miodzio
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 21:33   #7
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: jaki podklad???

Coź, ja z całysz szacunkiem do pani Eris, stwierdzam, że jej antybateryjny pyder to.. szajs. Nie kryje, a świecę się po nim jak psu jajca ! Ja ma 13 lat i używam fluidu od roku (ale to tylko od wielkiego dzwonu. Regularnie raczej od tych wakacji).
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:43.