co wziąć na wakacje nad morze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-30, 23:18   #1
anuluu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 464

co wziąć na wakacje nad morze


.

Edytowane przez anuluu
Czas edycji: 2013-02-18 o 14:21
anuluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 23:33   #2
jolanta1992
Raczkowanie
 
Avatar jolanta1992
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mrągowo
Wiadomości: 38
Dot.: co wziąć na wakacje nad morze

ja zabrała bym 2 pary długich spodni ( nad morzem wieczorami jest dosyć chłodno), jakies 2 pary krotkich spodenek , spodniczki lub sukienki tez zapewne ze 2 .Do tego bluzeczki ale takie które będą np. pasowały i do krótkich spodenek i do długich jeansów.Hm napewno jakieś sweterki + kurtka przeciw deszczowa ( kurtke zawsze można wrzucic do środka samochodu wiec w walizce zostanie więcej miejsca) .Buty: baletki , sandały, i jakieś japonki lub klapki kto co woli.
Z kosmetyków to krem do twarzy na dzien, krem z filtrem, tusz do rzęs, może jakiś żel do mycia buzi...kosmetyki to zależy czy będziesz robiła sobie jakiś większy makijaż czy chcesz ten tydzień być bez makijażu , bardziej naturalnie.

Edytowane przez jolanta1992
Czas edycji: 2012-06-30 o 23:40
jolanta1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 23:40   #3
sohee
Rozeznanie
 
Avatar sohee
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 575
Dot.: co wziąć na wakacje nad morze

5 par butów na tydzień?... Ekhm... Z butów weź klapki/japonki/sandałki, baletki i np. trampki na niepogodę - to są 3 pary i w zupełności wystarczą, od biedy można by zrezygnować z baletek. Z kosmetyków nie wiem czego ty używasz ale ja bym wzięła: szampon, żel do mycia, żel do twarzy (akurat o twarz muszę dbać bardzo ale jeśli ty nie musisz to można twarz żelem do ciała umyć), odżywka do włosów, oliwka/balsam, krem do twarzy, filtr słoneczny, podkład, tusz do rzęs, puder i eyeliner (ale nad nim to bym się zastanawiała) plus pasta i szczotka do zębów. Z ubrań jedną parę dżinsów, szorty, sukienkę, z pięć bokserek lub t-shirtów, sweter/bluzę, kurtkę np. dżinsową, kostium kąpielowy, coś do spania i oczywiście bielizna i skarpety. Nie zapomnij zabrać też ręczników jeden na plażę a jeden do normalnej higieny. Ja bym się w takim zestawie zamknęła. To tylko tydzień, a i tak pewnie większość czasu spędzisz w stroju jak pogoda dopisze. Jeśli nie dopisze to większość czasu spędzisz w bluzie więc według mnie nie ma sensu się stroić i taszczyć ze sobą ubrań, których ani razu nie założysz. Poza tym nie bierz rzeczy, które wymagają prasowania, nie wiadomo czy będzie można prasować to raz, a dwa czy będzie ci się chciało. To w końcu wakacje i ma być luźno i fajnie, bez zbędnej spiny.
__________________

sohee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 23:45   #4
skaz
Zadomowienie
 
Avatar skaz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 004
Dot.: co wziąć na wakacje nad morze

Cytat:
Napisane przez anuluu Pokaż wiadomość
Nie chce żebyście mnie wyśmiały, ale przez 18 lat nie byłam nigdzie na wakacjach, teraz znalazła się kasa i TŻ który ze mną jedzie. Tylko mam pewien dylemat. Co będzie potrzebne na tydzień nad morze? Nie chce brać ze sobą całej szafy no i mój bagaż musi mieć jakieś cywilizowane rozmiary bo prócz mojej walizki do bagażnika musi się zmieścić bagaż TŻ no i jego sis, którą mamy podrzucić do rodziny na ten tydzień, i jeszcze koło zapasowe (LPG jest w butli tam gdzie koło powinno być). Więc w sumie muszę się zmieścić w walizce nie za dużej.. Zaczęłam robić listę rzeczy absolutnie potrzebnych, samych rzeczy do kosmetyczki wyszło mi 30 pozycji.. 5 par butów.. no i teraz ciuchy..
podpowiecie mi co powinnam wziąć z ciuchów i kosmetyków? chciałabym to załatwić minimalistycznie aczkolwiek mieć wszystko co potrzeba ze sobą
dodam ze nie chce trzymać się prognozy pogody, bo ostatnio nie ufam prognozom bo gdy zapowiadają słońce przeważnie pada i na odwrót.
po co Ci 5 par butów? Ma być minimalistycznie podobno.
Prosta zasada: bierzesz to co jest Ci niezbędne.
Ja zawsze zabieram to co używam na co dzień i to co wiem że będę nosić. Skoro jedziesz na tydzień to ciuchy będziesz mogła sobie nawet przeprać, więc też to jest udogodnienie.
__________________
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku,
z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem,
którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.
skaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 23:55   #5
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: co wziąć na wakacje nad morze

Z kosmetyków dodam bloker... obok kremu do opalania oraz panthenol na oparzenia. COŚ na głowę koniecznie!!!! Na plażę weź ręcznik do wycierania i np prześcieradło czy chustę coś w ten deseń jakieś do siedzenia (jest ciensze i poręczniejsze a zajmuje mniej miejsca). Jak się wytrzesz mokrym ręcznikiem po wyjsciu z wodu a potem będziesz na nim siedziała to piasek będzie wszędzie. A tak to się raczej zgadzam z dziewczynami.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 00:11   #6
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: co wziąć na wakacje nad morze

Zabrałabym kosmetyki typu 2 w 1 lub 3 w 1 skoro brak miejsca, np szampon wraz z żelem pod prysznic czy peelingiem, czy preparat do demakijażu wraz z tonikiem. Można także pomyśleć o małych buteleczkach skoro ma to być tydzień, ostatnio widziałam jak facet przede mną kupował zestaw takich pustych buteleczek wyjazdowych, coś ok 150ml każda, nawet jedna z pompką była Okulary przeciwsłoneczne oczywiście. Buty typu sportowego czyli te najwięcej miejsca zajmujące zazwyczaj zakładam na drogę, baleriny i japonki zajmują mało miejsca. Zabieraj takie rzeczy oczywiście, aby razem zestawione tworzyły zestawy, pasowały w miarę do siebie, szczególnie te "wyjściowe" powiedzmy czyli jakaś sukienka plus buty czy spódniczka i bluzka na wieczorne szaleństwa
No i życzę wspaniałego wyjazdu skoro to pierwszy raz, fajnie, że się udało

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2012-07-01 o 00:16
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 00:13   #7
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: co wziąć na wakacje nad morze

aha i słońce w walizkę też zapakuj przyda się nad morzem.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 00:19   #8
yka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 90
Dot.: co wziąć na wakacje nad morze

jeśli chodzi o buty to ja bym wzięła 3 pary - dwie pary 'lekkich' (np. klapki i sandały - dwie pary, na wypadek gdyby z jedną coś się stało a wiele miejsca to nie zajmuje) i jakieś pełne na niepogodę. ze dwie sukienki, krótkie i długie spodnie, komplet bielizny (najlepiej na o jeden dzień więcej), kilka bluzek, cieplejszy sweter lub bluza, piżama (bardzo często zapominam ), coś przeciwdeszczowego i coś chroniącego głowę przed słońcem. i oczywiście kostium kąpielowy

jeśli chodzi o kosmetyki to po prostu pomyśl sobie czego używasz w rano, wieczorem i w ciągu dnia, odrzuć to co niepotrzebne (mnie by na przykład nie chciało się ciapać z maseczkami czy pełnym makijażem na wyjeździe :P), dołóż do tego krem z filtrem i balsam po opalaniu (o ile używasz) i tyle i jakieś zupełnie podstawowe zabezpieczenie antyokresowe - bo niestety czasem na wyjazdach różne rzeczy się zdarzają

do tego dwa ręczniki (na plażę i do mycia), okulary przeciwsłoneczne, ładowarka do telefonu, zminiaturyzowana apteczka (woda utleniona, coś przeciwbólowego, plastry), klapki pod prysznic i chyba tyle.



Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
oraz panthenol na oparzenia.
ja osobiście nie uważam tego za coś niezbędnego - może się przyda może nie, a zawsze można kupić na miejscu.

Edytowane przez yka
Czas edycji: 2012-07-01 o 00:21
yka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 00:26   #9
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: co wziąć na wakacje nad morze

dla mnie takie rzeczy jak stoperan, bloker, panthenol i paracetamol muszą być spakowane. wszystko względnie można kupić na miejscu, ta, ale gdy w środku nocy w małej turystycznej miejscowości dopadnie cię coś niefajnego to do najbliższej apteki kawałek jest
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 03:37   #10
Laura18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 38
Dot.: co wziąć na wakacje nad morze

O widzę wizażanka wybiera się nad bałtyk . Zapraszam nad gorące morze :-D akurat tak się składa że Tu mieszkam jeżeli mogę doradzić na dzień dzisiejszy to Wes jakieś lekkie ciuchy no i coś na deszcz w sumie narazie w środku dni jest mega upał ale jeśli masz zamiar wędrować np w nocy po klubach to lepiej się zabezpiecz bo nocami od 3dni przez pomorze przechodzą burze. Narazie ma być taka aura przez kilka dni życzę udanego wypoczynku :-* napewno znajdziecie tu coś dla siebie i nie będziecie się nudzić. A do jakiej nadmorskiej miejscowości jedziecie?
Laura18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 06:53   #11
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: co wziąć na wakacje nad morze

Buty:
- adidasy/trampki
- sandały
- klapki pod prysznic

Ciuchy:
- kurtka przeciwdeszczowa
- bluza/polar
- 2 pary długich spodni
- 2 pary krótkich spodenek, albo 1 krótkie spodenki i spódniczka
- sukienka (opcjonalnie, ja nie biorę )
- 8 x podkoszulki
- 8 x bielizna
- piżama
- strój kąpielowy

Kosmetyki itp.
- pasta do zębów
- żel pod prysznic
- szampon
- odżywka do włosów
- krem do twarzy
- krem na słońce
- pomadka do ust
- kolorówka (tu wg uznania, ja biorę podkład, puder, korektor i tusz)
- coś do demakijażu (np. chusteczki, mało miejsca zajmują, lekkie)
- dezodorant
- żel do mycia twarzy

Odnośnie kosmetyków radzę iść do Rosmana i kupić wersje mini Baaaardzo dużo miejsca można zaoszczędzić dzięki temu.

I jeszcze jedna rada odnośnie oszczędzania miejsca, moje najnowsze odkrycie: ręcznik z mikrofibry! Świetna sprawa
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 08:17   #12
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: co wziąć na wakacje nad morze

no to zalezy co zamierzacie tam robic, ja jak zwykle jade na tydzien do trojmiasta zabieram mnostwo rzeczy ale ja to ja

i rozumiem 5 par butow ja musze miec co najmniej 2 pary samych szpilek

z kosmetykó no to wiadomo wszystko co Ci jest potrzebne do malowania się, to co dziewczyny napisały, mozesz tez sie dogadac z facetem co kto bierze zeby nie bylo taszczenia 2 past do zebów, dwóch zeli pod prysznic itp, my tak zawsze robimy
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 09:30   #13
anuluu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 464
Dot.: co wziąć na wakacje nad morze

.

Edytowane przez anuluu
Czas edycji: 2013-02-18 o 14:21
anuluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 09:39   #14
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: co wziąć na wakacje nad morze

jedna pare klapek mozesz spokojnie wywalic. wez wiecej skarpete, chyba, ze bedziesz prac. moze nie byc super-ekstra pogody. 2pary szortow, 2 spodnice - za duzo. wez lacznie 2 rzeczy - czyli np. szorty i spodnica. tym bardziej, ze jeszcze sukienke bierzesz. bluzek mozesz spokojnie wziac 7.

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

i ja bym w sumie dresow nie brala.

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

wez cos na komary na wszelki wypadek.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 09:46   #15
anuluu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 464
Dot.: co wziąć na wakacje nad morze

.

Edytowane przez anuluu
Czas edycji: 2013-02-18 o 14:21
anuluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 09:50   #16
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: co wziąć na wakacje nad morze

skoro masz tendencje do obtarc to spodnie powinny byc troche dluzsze niz szorty, a tym bardziej spodnica moze powodowac obtarcia (o uda ci chodzi?). nie bierz buk wie ile rzeczy, bo nie zdarzysz ich wszystkich nawet zalozyc! jak bedzie cieplo to mozesz nawet cos przeprac - szybko wyschnie. wtedy masz jedne spodnie na zmiane, drugie pierzesz. ciepla bluza to podstawa nad polskim morzem, bo moze byc tak, ze przez tydzien bedzie zimno.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 09:58   #17
anuluu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 464
Dot.: co wziąć na wakacje nad morze

.

Edytowane przez anuluu
Czas edycji: 2013-02-18 o 14:21
anuluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 11:08   #18
Akinka
Raczkowanie
 
Avatar Akinka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: LU
Wiadomości: 254
Dot.: co wziąć na wakacje nad morze

Ja pewnie dołożyłabym wszelakie ładowarki/baterie do sprzętu elektronicznego, o ile go bierzesz. To potrafi zająć sporo miejsca.
__________________
Zastrzegam sobie prawo do zmiany opinii
Akinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 11:21   #19
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: co wziąć na wakacje nad morze

Cytat:
Napisane przez anuluu Pokaż wiadomość
tak o uda chodzi, te spodnie które mam w wypadku obtarć są idealne
Zgadzam się ze skazaną_na_bluesa. Po co ci tyle bluzek? Wystarczą ze 4-5, możesz na bieżąco prać, szybko wyschną na słońcu. Z butów trampki, klapki na plażę i ewentualnie sandały- jak będą się nadawały i na wieczorne wyjścia. Koturny dużo miejsca zajmują. Spodenki- mogą być jakieś dresowe, z luźnego materiału, niekoniecznie dżinsowe. Nie będą obcierały i możesz w nich przejść na plażę, pochodzić po miasteczku. 2pary wystarczą, możesz na zmianę przeprać. +jakaś sukienka. Jedna bluza (np. ta od dresu) wystarczy. Kurtka, długie spodnie na chłodniejszy dzień/wieczór.
No i strój, ze 2 ręczniki (na plażę i do kąpieli), kosmetyki ok.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 11:29   #20
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: co wziąć na wakacje nad morze

Bałtyk?
To kalosze i ciepły sweter
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 11:34   #21
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: co wziąć na wakacje nad morze

Z tego co wypisałaś, wywaliłabym część butów, bo nie widzę sensu brania wyjściowych klapek, japonek, koturnów, sandałów i trampek - nie zdążysz ich wszystkich założyć. Tak samo z ilością spodni: po co aż 3 pary (dresy, leginsy i jeansy)? Jak będzie cały czas zimno, to najwyżej coś przepierzesz - a jak będą upały, to nawet nie spojrzysz na te długie spodnie. Według mnie również za dużo bluzek chcesz wziąć; za to za mało bielizny.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 11:54   #22
anuluu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 464
Dot.: co wziąć na wakacje nad morze

.

Edytowane przez anuluu
Czas edycji: 2013-02-18 o 14:21
anuluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 12:01   #23
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: co wziąć na wakacje nad morze

Cytat:
Napisane przez anuluu Pokaż wiadomość
no to czeka mnie ciężkie myślenie z czym się rozstanę na ten tydzień do spódniczki wolałabym mieć ze sobą koturny bo nie wyglądam wtedy jak ostatnia sierotka, nad tym które klapki wziąć muszę się też poważnie zastanowić.
jeansy są najbardziej do pozycji do wywalenia.
w sumie chyba nie chce za bardzo tam prać, bo nie po to tam jadę jedynie bieliznę pewno przepiorę, niestety staniki napewno bd musiała prać bo mam 2 takie względnie wygodne i wyglądowo ok, reszta już jest sprana lub za mała jest.

Trampki będą jedynie w razie złej pogody. Na podróż pewnie wybiorę jeszcze jedne wygodne baletki, bo w klapkach i tych wszystkich bezpalcowych źle się prowadzi, a trampki też w tym celu są beznadziejne.
No proszę cię, ile czasu zajmie ci przepranie/wypłukanie na szybko bluzki czy spodenek... Nie przesadzaj.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 12:04   #24
anuluu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 464
Dot.: co wziąć na wakacje nad morze

.

Edytowane przez anuluu
Czas edycji: 2013-02-18 o 14:21
anuluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 12:06   #25
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: co wziąć na wakacje nad morze

Cytat:
Napisane przez anuluu Pokaż wiadomość
Trampki będą jedynie w razie złej pogody. Na podróż pewnie wybiorę jeszcze jedne wygodne baletki, bo w klapkach i tych wszystkich bezpalcowych źle się prowadzi, a trampki też w tym celu są beznadziejne.
tak, koniecznie wez jeszcze dziesiata pare butow


gdybym miala sie tak pakowac to predzej bym sie zastrzelila
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 12:07   #26
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: co wziąć na wakacje nad morze

Cytat:
Napisane przez anuluu Pokaż wiadomość
niestety pranie/przepłukanie czegoś to jedna z rzeczy którą robię jak naprawdę jest konieczna.. niestety jestem z kobiet które wolą iść naprawiać auta niż wrobić się w pranie sprzątanie i gotowanie
No tak, to faktycznie jest powód, żeby brać kupę ubrań na tygodniowy wyjazd...
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 12:28   #27
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: co wziąć na wakacje nad morze

Cytat:
Zgadzam się ze skazaną_na_bluesa. Po co ci tyle bluzek? Wystarczą ze 4-5, możesz na bieżąco prać, szybko wyschną na słońcu
A ja się nie zgadzam. Moje letnie lniane, materiałowe cienkie bluzeczki zajmują mało miejsca, a jak wypiorę je w kranie to wyglądają jak psu z gardła wyjęte, do tego bez żelazka, hoho. Akurat cieniutkie bluzeczki na ramiączkach zajmują tyle co nic, trzy w te czy wewte to nie jest jakaś kolosalna różnica. ALE


dres - nie brałabym bo po co
legginso-jeansy - ale po co ci?

jedna para jeansów dwa razy szorty i dwie spódniczki to wystarczająco. Będziesz uprawiać jogging że chcesz brać dres albo legginsy?:P

Ale w pranie też bym się nie bawiła. To ile miejsca zajmie mi woreczek z proszkiem plus jakieś coś do płukania, to tyle samo zajmą mi dwie cieniutkie bluzeczki więc gra nie warta świeczki.

I chyba staniki bym wzięła dwa... Jakiś cielisty plus inny wygodny. Jeśli chodzi o buty zrezygnowałabym z sandałów.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 12:52   #28
anuluu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 464
Dot.: co wziąć na wakacje nad morze

.

Edytowane przez anuluu
Czas edycji: 2013-02-18 o 14:21
anuluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 12:53   #29
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: co wziąć na wakacje nad morze

No. Np ja. Bez suszarki i prostownicy nigdzie nie jadę ale nikt na tym nie cierpi :P
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 13:21   #30
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: co wziąć na wakacje nad morze

Ja co roku jeżdżę nad morze, ale na dłużej niż 10 dni, więc zabieram ze sobą niemal cały dobytek jak ślimak . Dwie torby to normalka .

Weź ubrania, które mniej więcej współgrają ze sobą kolorystycznie, to nie będzie problemu, że bluza do czegoś nie pasuje.
Najwięcej weź ze sobą topów. Tego nigdy dość. Dwie pary dżinsów się przydadzą. Ze 2 letnie kiecki. Koniecznie ciepłą bluzę, bo wieczorem nad morzem bywa zimno. Koniecznie jakąś kurtkę i parasol, na wypadek deszczu.
Z kosmetyków weź wszystko, co działa nawilżająco i chroni przed promieniowaniem UV a także koniecznie coś na komary.
Apteczkę - podstawowe leki, plastry.
I dużo, dużo dobrego humoru
Miłych wakacji!
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.