Jego była nie daje nam spokoju. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-15, 20:25   #1
mycha500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 22

Jego była nie daje nam spokoju.


Miesiąc temu przez przypadek poznałam super chłopaka, zależało mu i wszystko jakoś szybko poszło - jesteśmy razem. Wszystko było wspaniale do czasu aż zjawiła się jego była dziewczyna. I to od niej dowiedziałam się, że to jego była NARZECZONA Niestety od pewnego czasu zatruwa nam życie, a to przychodzi do niego do pracy bez zapowiedzi, a to "przypadkiem" spotyka go na mieście, czy częściej bywa w jego ulubionym pubie (wychodzi z kumplami 2 razy w miesiącu na bilard). A to nagle strasznie potrzebuje jego pomocy i tylko jego, a to wpada do niego do domu bez zapowiedzi, bo koniecznie musiała mu powiedzieć coś w oczy, nie przez telefon. Może przesadzam z ilością razy, ale dzieje się to często od tygodnia, czyli odkąd naprawdę nam się świetnie układa.
Pech chciał, że pewnego takiego razu, podczas gdy byłam u niego i brałam prysznic przestraszyłam się pająka, nieumyślnie złapała zasłonkę i runęłam na ziemie razem z nią, narobilam takiego huku, że on od razu przybiegł, a ja stałam wtedy naga podnosząc kawałek materiału. Od tamtego czasu owa dziewczyna jest nie do zniesienia. Pisze do mnie na necie, że gdyby nie ja byliby dalej razem, że to ja od dawna go zachęcam (bo przecież sytuacja w łazience), że jestem dla niego tylko na chwilę, tylko po to żeby się pozbierać (rozstali się rok temu), że gdyby nie ja wróciłby do niej. Dziewczyna równo rąbnięta, nie wiem co mam robić, jest nachalna i kurcze po prostu głupia, bo nie rozumiem jak można wchodzić komuś w związek, obrażać obcą osobę, wmawiać ludziom, że jest wyrocznią i wie lepiej co czują i nie potrafić zająć się własnym życiem. Mój facet mówił jej, żeby nie przychodziła do niego kiedy jest w pracy, to podziałało, rozmawiałam z nim na ten temat i mówiłam, że źle się z tym czuję, że tak nie powinno być, miał z nią pogadać. Jestem pewna jego uczuć do mnie, bo wielokrotnie mi pokazuje, ale gdzieś w środku boję się, że go stracę, ta dziewczyna jest tak inna ode mnie we wszystkim, w najgorszych chwilach myślę, że może ma racje, jest ze mną na chwilę by odetchnąć. Z nią chciał być do końca życia, a jest tak inna ode mnie, wiec może to co ona mówi to prawda? Ale po wtuleniu się w niego, czy po jego pocałunku te myśli znikają, jednak nie chcę tego tak zostawić, sama nic nie zrobię, on musi jej powiedzieć co mysli.
Wczoraj jak byłam u niego, siedział przy biurku, a ja robiłam mu masaż, ale nie pomogło, ciągle był spięty i jakiś nieswój, naprawdę nie chcę go stracić.
mycha500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 20:30   #2
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Jego była nie daje nam spokoju.

Cytat:
Napisane przez mycha500 Pokaż wiadomość
Miesiąc temu przez przypadek poznałam super chłopaka, zależało mu i wszystko jakoś szybko poszło - jesteśmy razem. Wszystko było wspaniale do czasu aż zjawiła się jego była dziewczyna. I to od niej dowiedziałam się, że to jego była NARZECZONA Niestety od pewnego czasu zatruwa nam życie, a to przychodzi do niego do pracy bez zapowiedzi, a to "przypadkiem" spotyka go na mieście, czy częściej bywa w jego ulubionym pubie (wychodzi z kumplami 2 razy w miesiącu na bilard). A to nagle strasznie potrzebuje jego pomocy i tylko jego, a to wpada do niego do domu bez zapowiedzi, bo koniecznie musiała mu powiedzieć coś w oczy, nie przez telefon. Może przesadzam z ilością razy, ale dzieje się to często od tygodnia, czyli odkąd naprawdę nam się świetnie układa.
Pech chciał, że pewnego takiego razu, podczas gdy byłam u niego i brałam prysznic przestraszyłam się pająka, nieumyślnie złapała zasłonkę i runęłam na ziemie razem z nią, narobilam takiego huku, że on od razu przybiegł, a ja stałam wtedy naga podnosząc kawałek materiału. Od tamtego czasu owa dziewczyna jest nie do zniesienia. Pisze do mnie na necie, że gdyby nie ja byliby dalej razem, że to ja od dawna go zachęcam (bo przecież sytuacja w łazience), że jestem dla niego tylko na chwilę, tylko po to żeby się pozbierać (rozstali się rok temu), że gdyby nie ja wróciłby do niej. Dziewczyna równo rąbnięta, nie wiem co mam robić, jest nachalna i kurcze po prostu głupia, bo nie rozumiem jak można wchodzić komuś w związek, obrażać obcą osobę, wmawiać ludziom, że jest wyrocznią i wie lepiej co czują i nie potrafić zająć się własnym życiem. Mój facet mówił jej, żeby nie przychodziła do niego kiedy jest w pracy, to podziałało, rozmawiałam z nim na ten temat i mówiłam, że źle się z tym czuję, że tak nie powinno być, miał z nią pogadać. Jestem pewna jego uczuć do mnie, bo wielokrotnie mi pokazuje, ale gdzieś w środku boję się, że go stracę, ta dziewczyna jest tak inna ode mnie we wszystkim, w najgorszych chwilach myślę, że może ma racje, jest ze mną na chwilę by odetchnąć. Z nią chciał być do końca życia, a jest tak inna ode mnie, wiec może to co ona mówi to prawda? Ale po wtuleniu się w niego, czy po jego pocałunku te myśli znikają, jednak nie chcę tego tak zostawić, sama nic nie zrobię, on musi jej powiedzieć co mysli.
Wczoraj jak byłam u niego, siedział przy biurku, a ja robiłam mu masaż, ale nie pomogło, ciągle był spięty i jakiś nieswój, naprawdę nie chcę go stracić.
- po MIESIĘCZNEJ znajomości??? - cóż, to gratulacje, że możesz być tego już pewna; ja roku na to potrzebowałam- roku związku, nie znajomości.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 20:30   #3
Jesienny Listek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 102
Dot.: Jego była nie daje nam spokoju.

Rozstali się rok temu i on pozwala sobie, żeby jego ex nachodziła go w barze, w pracy i w domu? Żeby obrażała jego obecną dziewczynę?
Coś mi tu nie gra.
Jesienny Listek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 20:32   #4
mycha500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 22
Dot.: Jego była nie daje nam spokoju.

Cytat:
Napisane przez Jesienny Listek Pokaż wiadomość
Rozstali się rok temu i on pozwala sobie, żeby jego ex nachodziła go w barze, w pracy i w domu? Żeby obrażała jego obecną dziewczynę?
Coś mi tu nie gra.
No dobra właśnie nie jestem tego pewna i się boję, że on dalej coś do niej czuje, dziwne się zachowuje jak dla mnie, powiedziałam mu, że tak nie powinno być.
mycha500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 20:43   #5
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Jego była nie daje nam spokoju.

A o co chodzi z tą zasłonką?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 20:51   #6
lady17
Wtajemniczenie
 
Avatar lady17
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jego była nie daje nam spokoju.

A dla mnie facetowi to pasuje. Jest z jedną, druga za nim lata. Życ nie umierać Gdyby mu to faktycznie przeszkadzało to poprostu zrobiłby z nią porządek.
lady17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 20:57   #7
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Jego była nie daje nam spokoju.

Piszesz, że ona go nachodzi w domu, w pracy, niby przypadkiem spotyka na mieście. A co ON na to? Próbuje ją zniechęcić, spławić, mówi 'sory, mam dziewczynę, daj mi spokój z nami koniec' czy wdaje się z nią w dyskusje, wspomina, chętnie pomaga, chociaż zna twoje odczucia?

Bo nic o tym nie piszesz, a wg mnie to najważniejsza kwestia, jak on się zachowuje w tej sytuacji.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 20:58   #8
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Jego była nie daje nam spokoju.

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
A o co chodzi z tą zasłonką?
uff, myślałam, że tylko ja nie rozumiem dlaczego była stała się nieznośna od czasu urwania zasłonki przez obecną dziewczynę
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 21:11   #9
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Jego była nie daje nam spokoju.

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
A o co chodzi z tą zasłonką?
Dolaczam sie do pytania...

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
uff, myślałam, że tylko ja nie rozumiem dlaczego była stała się nieznośna od czasu urwania zasłonki przez obecną dziewczynę
Ona tam byla jak bralas ten prysznic?
To jej zaslonka byla?
To jej pajak byl? Pupil jakis?

Sorry - zwyczajnie nie czaje za bardzo jak sytuacja z zaslonka miala na nia wplynac.

No, a na przyszlosc - zanim bedziesz 'pewna' uczuc kogos do siebie, twoich do kogos, to moze niech minie troche czasu.

Jak facetowi bylej zachowanie nie pasuje, jesli wie, ze zagraza jego nowemy zwiazkowi, to przewaznie umie to szybko ukrocic.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 21:12   #10
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Jego była nie daje nam spokoju.

facet powinien pogadac z ta laska, dac jej jasno do zrozumienia, ze juz nie sa razem i nie beda. nie powinien jej pomagac, odbierac telefonow, wpuszczac do mieszkania czy rozmawiac jak bedzie go nachodzic.
a tak poza konkursem - SKAD ona wie o tej sytuacji z zaslonka?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 21:14   #11
mycha500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 22
Dot.: Jego była nie daje nam spokoju.

Chodzi o to, że wtedy stałam nago i że niby go w ten sposób specjalnie zachęcam, mówiłam, że jego była jest nienormalna, ale tak mi napisała Wie, bo akurat do niego przyszła, jak zawsze z nie mogącą czekać chwili sprawą. To był jedyny raz kiedy ja wygonił z domu.. jedyny.

Wczoraj był spięty i rozdrażniony, nawet jak robiłam mu masaż, w sumie może okazuje mi mniejsze zainteresowanie, ale raczej sobie wmawiam
A i jak leżeliśmy w łóżku i zaczęłam rozmowę, że mnie to niepokoi uspokajał mnie, pocałował i utulił do snu, za to rano gdy znowu zaczęłam, bo nie dał mi dokończyć był rozdrażniony, nie dał mi dojść do słowa i wyszedł na papierosa, ja wkurzona wyszłam. Zadzwonił godzinę później jak gdyby nigdy nic, mruknął, że go poniosło, że tez mu się to nie podoba i dlatego...

Edytowane przez mycha500
Czas edycji: 2012-08-15 o 21:18
mycha500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 21:18   #12
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Jego była nie daje nam spokoju.

Cytat:
Napisane przez mycha500 Pokaż wiadomość
Chodzi o to, że wtedy stałam nago i że niby go w ten sposób specjalnie zachęcam, mówiłam, że jego była jest nienormalna, ale tak mi napisała
To jakas groteska - wychodzi z Twojego opisu, ze sypiacie ze soba (tzn spicie w jednym lozku), a dziewczyna sie martwi, ze prowokujesz go demolujac pol lazienki, wypadajac naga spod prysznica? Czego ona sie spodziewala, ze w dresie prysznic bierzesz? Czy nie spodziewala sie, ze jestes z nim tak blisko, by u niego prysznic brac.

Tak czy inaczej - skad ona o tym wie i co jej do tego?
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 21:20   #13
harvvey
Zadomowienie
 
Avatar harvvey
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 120
Dot.: Jego była nie daje nam spokoju.

Myślę, że gdyby facet chciał i był stanowczy, znacznie uciąłby kontakty z byłą. Skoro ona wciąż wraca i wraca - do baru, do jego pracy, to znaczy, że facet jest względnie miły, czego w tej sytuacji nie rozumiem. Panna obraża jego aktualną dziewczynę, wypisuje do niej jakieś rzeczy i ewidentnie chce się wbić z butami w cudze życie, a on ją do domu wpuszcza?

Myślę, że mógłby uciąć ten kontakt, gdyby tylko chciał. Porozmawiaj z nim, Autorko, bo czegoś brakuje u Twojego partnera - albo stanowości, albo szczerych chęci. To on powinien walczyć o wasz święty spokój.
__________________
"Ale cień Dzikiej Kobiety wciąż za nami podąża, dniem i nocą. Nieważne, gdzie jesteśmy, ten cień ma nieodmiennie cztery łapy."
harvvey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 21:22   #14
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Jego była nie daje nam spokoju.

Ale ty ten prysznic i cyrki z zasłonką odstawiłaś jak ona była???? Bo już nic nie rozumiem.
I jak dla mnie coś tu dziwnego jest: od roku nie są razem, eksia nagabuje go, a on zamiast jasno postawić sprawę: jestem w związku- mota.
Bo ty nie do dziewczyny powinnaś mieć pretensje; stara się jak może, ale jak facetowi zależy, to ona NIC nie zdziała, bo takie sprawy ucina się krótko.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 21:23   #15
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Jego była nie daje nam spokoju.

Poznałaś kolesia PRZYPADKIEM miesiąc temu... i jesteście w związku, ciekawe od ilu... a Ty jestes pewna jego uczuć... No to gratuluję takiej pewności... ale nie zazdroszczę

A dziewczynie możesz odpisać (co do tego, że gdyby nie Ty to by razem byli), że jakoś miała rok na to by znów go "uwieść" (Ciebie przecież przez ten cały rok nie znał) i też nie wyszło. Albo w ogóle nic nie pisz, bo po co. Nie wiem.

W każdym bądź razie Ty nie masz co się wkurzać - bo jej właśnie o to chodzi. Po prostu Twój chłopak musi jej jasno powiedzieć spie**laj Może nie dosłownie, ale wiadomo o co chodzi.
No. Chyba, że nie chce.

Ona pod tym prysznicem była i wtedy przyszła ex

Z drugiej strony to niekoniecznie wina faceta - tzn jego winą jest, że nie powie nic wprost tej lasce. Ale może on po prostu jest miły, normalny - i ona odbiera to jako... jakieś zainteresowanie, roi sobie w głowie, że nie jest za późno i takie tam. Przerabiałam to.
Trzeba wtedy jasno powiedzieć, SKOŃCZYŁEM ŻEGNAM

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2012-08-15 o 21:25
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 21:25   #16
lady17
Wtajemniczenie
 
Avatar lady17
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jego była nie daje nam spokoju.

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Ale ty ten prysznic i cyrki z zasłonką odstawiłaś jak ona była???? Bo już nic nie rozumiem.
I jak dla mnie coś tu dziwnego jest: od roku nie są razem, eksia nagabuje go, a on zamiast jasno postawić sprawę: jestem w związku- mota.
Bo ty nie do dziewczyny powinnaś mieć pretensje; stara się jak może, ale jak facetowi zależy, to ona NIC nie zdziała, bo takie sprawy ucina się krótko.
Ja to tak zrozumiałam - Autorka brała prysznic, zobaczyla pajaka i uciekając z wanny zerwała zaslonke, narobiła hałasu. W międzyczasie do jej chłopa przyszła eksia i wpadli razem to tej łazienki. A eksia po całej sprawie oskarżyła Autorkę,że zrobiła ten cyrk specjalnie żeby go kusić.

Nie wiem jakim cudem ona na to wpadla, skoro Autorka jest w związku z tym facetem. Chyba ze eksia tego nie wie
lady17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 21:43   #17
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Jego była nie daje nam spokoju.

Kurde w ogóle co za sytuacja - gdybym ja brała prysznic u mojego tż i wpadła jego była (no też czasem biedaczka ma takie wkręty) to tż chyba udawałby, że nikogo nie ma, albo wszedłby i zastanawialibyśmy się co robić, a nie, że ja z gołą dupą u mojego facia wychodzę i widze twarz eksi NO WTF
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 21:46   #18
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Jego była nie daje nam spokoju.

Cytat:
Napisane przez harvvey Pokaż wiadomość
Myślę, że gdyby facet chciał i był stanowczy, znacznie uciąłby kontakty z byłą. Skoro ona wciąż wraca i wraca - do baru, do jego pracy, to znaczy, że facet jest względnie miły, czego w tej sytuacji nie rozumiem. Panna obraża jego aktualną dziewczynę, wypisuje do niej jakieś rzeczy i ewidentnie chce się wbić z butami w cudze życie, a on ją do domu wpuszcza?
Otóż to.

Więc zakładam, że autorka jest strasznie naiwna, skoro jest taaaka pewna jego uczuć do siebie. Z takim podejściem to łatwo wpakować się w gówniany związek i o rozczarowanie.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 21:47   #19
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Jego była nie daje nam spokoju.

Facet powinien postawić ją do pionu.

Ty nic nie możesz zrobić - tylko z nim pogadać.
Mozesz oczywiście się z nią użerać aż kłaki polecą, ale po co? Toż to upokarzajace
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 21:53   #20
mycha500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 22
Dot.: Jego była nie daje nam spokoju.

Nie chcę wracać do tamtej sytuacji, bo w życiu nie było mi tak głupio, nie sądziłam, że otworzy drzwi i zamiast coś zrobić, będzie się wgapiał.
Jesteśmy umówieni na jutro, to po raz kolejny zacznę temat i nie dam się zbyć. To jest dopiero początek związku, myslałam że na początku facet jest zapatrzony w swoją dziewczynę i stara się z całych sił, nie stwarzając sytuacji, które stawiają go w złym świetle. I tak było do tej pory, może sobie wkręcam teraz, że coś się zmieniło, ale kilka razy był nieswój. Nie chcę go stracić, a dziewczynę oleję, jak do tej pory, szkoda się zniżać do jej poziomu i jeszcze bardziej tracić nerwy. Ale nie powiem jestem nieźle zakręcona teraz ta sytuacją. A on teraz nie odbiera i też sobie wkręcam głupie rzeczy... źle sie czuję z tym, że w ogóle go podejrzewam o coś takiego, ale sam powinien mi pokazać, że mu jednak zależy.
mycha500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 21:54   #21
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Jego była nie daje nam spokoju.

Cytat:
Napisane przez mycha500 Pokaż wiadomość
Nie chcę wracać do tamtej sytuacji, bo w życiu nie było mi tak głupio, nie sądziłam, że otworzy drzwi i zamiast coś zrobić, będzie się wgapiał.
Jesteśmy umówieni na jutro, to po raz kolejny zacznę temat i nie dam się zbyć. To jest dopiero początek związku, myslałam że na początku facet jest zapatrzony w swoją dziewczynę i stara się z całych sił, nie stwarzając sytuacji, które stawiają go w złym świetle. I tak było do tej pory, może sobie wkręcam teraz, że coś się zmieniło, ale kilka razy był nieswój. Nie chcę go stracić, a dziewczynę oleję, jak do tej pory, szkoda się zniżać do jej poziomu i jeszcze bardziej tracić nerwy. Ale nie powiem jestem nieźle zakręcona teraz ta sytuacją. A on teraz nie odbiera i też sobie wkręcam głupie rzeczy... źle sie czuję z tym, że w ogóle go podejrzewam o coś takiego, ale sam powinien mi pokazać, że mu jednak zależy.
No właśnie i to jest jakaś oznaka, że związek nie do końca jest zdrowy, bo facet powinien na Ciebie chuchać i dmuchać, ale już nie o to chodzi - przede wszystkim to TY powinnaś być najbardziej rozpromieniona na świecie, a Ty już masz jakieś dziwne wkręty bo telefonu nie odbiera.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 22:01   #22
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Jego była nie daje nam spokoju.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
przede wszystkim to TY powinnaś być najbardziej rozpromieniona na świecie, a Ty już masz jakieś dziwne wkręty bo telefonu nie odbiera.
Byla zasiala ziarno niepewnosci, cel osiagnela.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 22:25   #23
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Jego była nie daje nam spokoju.

jak wyżej. najwidoczniej chłopakowi nie do końca jest źle z tą sytuacją, skoro nie potrafi zdecydowanie uciąć "przypadkowych" spotkań z byłą. Tym bardziej że chyba mu sygnalizowałaś że Ci to niezbyt odpowiada.

Co z tym zrobić? Pogadać jeszcze raz z facetem. jeśli sytuacja nie będzie się poprawiać, to chyba się pożegnać.. No, chyba że Ci pasują takie trójkąty.
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 22:51   #24
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Jego była nie daje nam spokoju.

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Dolaczam sie do pytania...

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------



Ona tam byla jak bralas ten prysznic?
To jej zaslonka byla?
To jej pajak byl? Pupil jakis?

Sorry - zwyczajnie nie czaje za bardzo jak sytuacja z zaslonka miala na nia wplynac.

No, a na przyszlosc - zanim bedziesz 'pewna' uczuc kogos do siebie, twoich do kogos, to moze niech minie troche czasu.

Jak facetowi bylej zachowanie nie pasuje, jesli wie, ze zagraza jego nowemy zwiazkowi, to przewaznie umie to szybko ukrocic.
też mi się od razu nasunęły te pytania
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 23:00   #25
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Jego była nie daje nam spokoju.

Coś tu jest na rzeczy... facet jeszcze nie wyleczył się po rozstaniu inaczej szybko skończyłyby się te jej wizyty...
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 23:03   #26
la_firynda
Raczkowanie
 
Avatar la_firynda
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Amsterdam
Wiadomości: 123
Dot.: Jego była nie daje nam spokoju.

Cytat:
Napisane przez mycha500 Pokaż wiadomość
Miesiąc temu przez przypadek poznałam super chłopaka, zależało mu i wszystko jakoś szybko poszło - jesteśmy razem. Wszystko było wspaniale do czasu aż zjawiła się jego była dziewczyna. I to od niej dowiedziałam się, że to jego była NARZECZONA Niestety od pewnego czasu zatruwa nam życie, a to przychodzi do niego do pracy bez zapowiedzi, a to "przypadkiem" spotyka go na mieście, czy częściej bywa w jego ulubionym pubie (wychodzi z kumplami 2 razy w miesiącu na bilard). A to nagle strasznie potrzebuje jego pomocy i tylko jego, a to wpada do niego do domu bez zapowiedzi, bo koniecznie musiała mu powiedzieć coś w oczy, nie przez telefon. Może przesadzam z ilością razy, ale dzieje się to często od tygodnia, czyli odkąd naprawdę nam się świetnie układa.
Pech chciał, że pewnego takiego razu, podczas gdy byłam u niego i brałam prysznic przestraszyłam się pająka, nieumyślnie złapała zasłonkę i runęłam na ziemie razem z nią, narobilam takiego huku, że on od razu przybiegł, a ja stałam wtedy naga podnosząc kawałek materiału. Od tamtego czasu owa dziewczyna jest nie do zniesienia. Pisze do mnie na necie, że gdyby nie ja byliby dalej razem, że to ja od dawna go zachęcam (bo przecież sytuacja w łazience), że jestem dla niego tylko na chwilę, tylko po to żeby się pozbierać (rozstali się rok temu), że gdyby nie ja wróciłby do niej. Dziewczyna równo rąbnięta, nie wiem co mam robić, jest nachalna i kurcze po prostu głupia, bo nie rozumiem jak można wchodzić komuś w związek, obrażać obcą osobę, wmawiać ludziom, że jest wyrocznią i wie lepiej co czują i nie potrafić zająć się własnym życiem. Mój facet mówił jej, żeby nie przychodziła do niego kiedy jest w pracy, to podziałało, rozmawiałam z nim na ten temat i mówiłam, że źle się z tym czuję, że tak nie powinno być, miał z nią pogadać. Jestem pewna jego uczuć do mnie, bo wielokrotnie mi pokazuje, ale gdzieś w środku boję się, że go stracę, ta dziewczyna jest tak inna ode mnie we wszystkim, w najgorszych chwilach myślę, że może ma racje, jest ze mną na chwilę by odetchnąć. Z nią chciał być do końca życia, a jest tak inna ode mnie, wiec może to co ona mówi to prawda? Ale po wtuleniu się w niego, czy po jego pocałunku te myśli znikają, jednak nie chcę tego tak zostawić, sama nic nie zrobię, on musi jej powiedzieć co mysli.
Wczoraj jak byłam u niego, siedział przy biurku, a ja robiłam mu masaż, ale nie pomogło, ciągle był spięty i jakiś nieswój, naprawdę nie chcę go stracić.
Na moje oko nie masz sie co martwić facet pewnie zauważył jaka jest i zwiał od niej (może dopiero po jakims czasie bycia razem pokazała swoją prawdziwą twarz), a teraz znalazł sobie własnie zupełnie inną Ciebie, by uniknąc tego samego schematu
Rozumiem, że sytuacja jest dla Ciebie męcząca, poproś chłopaka jeszcze raz by z nią spokojnie porozmawiał i wytłumaczył, że już na pewno nie będą razem (swoją drogą powinien wiedzieć dokładnie co ona do Ciebie wypisuje), jeżeli to nie zadziała, to sama się z nią rozpraw, stanowczo i ostro ale kulturalnie
__________________
23.07.2011 - I found You
07.09.2011 - You're mine
"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko."
niderlandzki
już NIE chudniemy
ćwiczymy
la_firynda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 23:52   #27
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Jego była nie daje nam spokoju.

Są dwie opcje:
1 Albo laska jest rzeczywiście nienormalna, a Twój tż zbyt miły, co pozwala jej wierzyć, że może jeszcze do niej wróci ( choć to wątpliwa opcja)
2 On coś do niej czuje i pasuje mu ten układ, może nawet się zastanawia z którą z Was ma być

Ja się zgadzam z większością dziewczyn. Coś jest nie tak w zachowaniu Twojego faceta. Jak zaczęłam spotykać się z moim obecnym Tż on kręcił z inną laską, miał co do niej plany itd. W końcu wybrał mnie i wtedy jej jasno powiedział, że ma kogoś itd, a też była nachalna. Jeśli facetowi naprawdę na Tobie zależy to ją spławi.
__________________
14.06. 2010
14.02.2015
13.08.2016
Ex Au pair De
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 23:59   #28
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Jego była nie daje nam spokoju.

Tak, to facet powinien ukrócić zapędy byłej.
Ja też mam byłego, który potrafił być upierdliwy, ale nie wpuszczałam/nie wpuszczam do domu, gdy nagabywał telefonami/smsami to numer zmieniłam. Nadal zdarzy mu się przyjść do mnie, ale od razu mówię, żeby sobie poszedł i nic z tego. Poszłabym na policję, ale w takiej sytuacji by nie zareagowali ( w końcu może raz na rok mu się przypomni i przyjdzie, a jak do mnie pisał to nie groził mi).
Twój facet jednak wpuszcza ją i pozwala obrażać Ciebie, to nie wygląda dobrze. Nie bądź taka pewna chłopaka, bo możesz się przejechać. Miesiąc bycia razem to bardzo krótko. Rozumiem, że boisz się, że go stracisz, ale wierz mi, to nie wina "wstrętnej" byłej, lecz jego. Jak nie będzie chciał Ciebie zdradzić, to tego nie zrobi. Najlepiej powiedz wprost, że nie odpowiada Ci ta sytuacja i co czułaś, gdy tak wpuszcza ją do domu, postaw granicę. Jeżeli mu zależy, to na pewno zrozumie.
Dobrej nocy

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2012-08-16 o 00:02
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 01:21   #29
InkluzjaOstateczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Polski
Wiadomości: 733
Dot.: Jego była nie daje nam spokoju.

Cytat:
Napisane przez mycha500 Pokaż wiadomość
Nie chcę wracać do tamtej sytuacji, bo w życiu nie było mi tak głupio, nie sądziłam, że otworzy drzwi i zamiast coś zrobić, będzie się wgapiał.
A co, nagiej Cię nie widział jeszcze?
InkluzjaOstateczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 06:53   #30
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Jego była nie daje nam spokoju.

Od tygodnia dzieje sie to czesto, ze była wpada? Wy razem od miesiąca, a jestes pewna jego uczuc?
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.