Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-31, 18:21   #1
klusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 275
Exclamation

Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie


witam chciała bym sie dowiedziec jakie sa wasze wymagania wobec fryzjera na co zwracacie szczególna uwage jak wazne sa dla was produkty na jakich pracuje fryzjer jakich wpadek nie lubicie czego oczekujecie co was drażni czekam na wasze odpowiedzi dzieki
klusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 18:34   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

chyba taki watek o podobnym temacie juz byl
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 18:42   #3
klusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

Cytat:
Napisane przez gaga
chyba taki watek o podobnym temacie juz byl
a tamten watek nie byl o salonie fryzjerskim? a mnie chodzi o ocene fryzjera jego postawy wobec klienta chodzi mi o indywidualne zdanie kazdej wizazanki a jesli jednak taki temat był to go przeoczyłam i przepraszam mam nadzieje ze kogos jeszcze zainteresuje
klusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 18:45   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

pewnie i tak sie rozwinie i moze byc ciekawy...:
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 19:00   #5
klusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

Cytat:
Napisane przez gaga
pewnie i tak sie rozwinie i moze byc ciekawy...:
mam taką nadzieje czekam
klusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 20:58   #6
bietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 188
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

więc ja od fryzjera przede wszystkim oczekuje tego żeby mnie wysłuchał, ewentualnie doradził, powiedział coś od siebie (z czym się niestety jeszcze nie spotkałam, a tak bym chciała pójść tylko do fryzjera i wyjść jako cudo bez wczesniejszego próbowania różnych fryzur w domu), patrzę też jak ogólnie ścina, czy końcówki się szybko psują, często tez patrze na główkę fryzjera, w końcu jego fryzura też musi o nim trochę świadczyć
bietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 21:31   #7
klusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

Cytat:
Napisane przez bietka
więc ja od fryzjera przede wszystkim oczekuje tego żeby mnie wysłuchał, ewentualnie doradził, powiedział coś od siebie (z czym się niestety jeszcze nie spotkałam, a tak bym chciała pójść tylko do fryzjera i wyjść jako cudo bez wczesniejszego próbowania różnych fryzur w domu), patrzę też jak ogólnie ścina, czy końcówki się szybko psują, często tez patrze na główkę fryzjera, w końcu jego fryzura też musi o nim trochę świadczyć
co racja to racja a z jakiej miejscowosci jesteś
klusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-31, 21:38   #8
klusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

NO DALEJ DZIEWCZYNKI
klusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 21:44   #9
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

Jestem tego samego zdania, co bietka - fryzjer musi dobrze wyglądać. Jeśli widzę fryzjera z przyklapniętymi włosami bez wyraźnej fryzury, tandetnie rozjaśnionym blondem i 5-centymetrowymi odrostami, zastanawiam się, co ma do zaoferowania mnie, skoro nie umie zadbać o samego siebie.
Kiedy już zdecyduję się pierwszy raz na nowego fryzjera, lubie najpierw usiąść, porozmawiać na temat stanu moich włosów i jego koncepcji na ich temat, i nie czuć się zobowiązana, że skoro już zajęłam mu chwilkę czasu, to koniecznie muszę się poddać jego nożyczkom.
Poza tym uważam, że jeśli do salonu trzeba się zapisywać na godziny, to fryzjer powinien zapisać klientkę na taką godzinę, żeby ta poprzednia nie czuła się tak, jakby za długo już siedziała na fotelu i że powinna już nie marudzić. Jeśli fryzjer wytycza sobie 30 min na każdą klientkę, to trudno, żeby właściwie o nią zadbał, zwłaszcza jeśli w trakcie co chwilę biega to coś przynieść, to odebrać telefon.

Na razie tyle mi przychodzi do głowy.
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 21:57   #10
klusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

a co z kosmetykami itd....
klusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 22:11   #11
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

Cytat:
Napisane przez klusia
a co z kosmetykami itd....
Właściwie nie interesuje mnie, jakiej firmy kosmetyków używa fryzjer. Ostatnio spodobało mi się, że nie próbował na siłę robić mi reklamy firmy, której logo jest w całym salonie - ma obowiązek używania tylko farb tej firmy, a tak miał na stoliku pełną różnorodność, i przy okazji doradził mi, których mogłabym używać.
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-31, 22:15   #12
klusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

o prosze "przyzwoity" fryzjer a nie skorumpowany przez marketing i reklame
klusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 22:16   #13
klusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

co was najbardziej drazni
klusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 22:17   #14
mimi764
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 414
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

co do mnie, oczekuje wysluchania ze zrozumieniem. Rad jezeli o nie prosze, (fachowych).
Dobrych kosmetykow, nie bede ukrywala ze to dla mnie wazne. Czystosci w salonie!
Nie znosze nadmiernego gadulstwa, naciagania na produkty.
Ciezko znalezc dobrego fryzjera.
mimi764 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 22:18   #15
klusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

ja nienawidze jak w salonie sie pali papierochy
klusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 22:20   #16
klusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

Cytat:
Napisane przez mimi764
co do mnie, oczekuje wysluchania ze zrozumieniem. Rad jezeli o nie prosze, (fachowych).
Dobrych kosmetykow, nie bede ukrywala ze to dla mnie wazne. Czystosci w salonie!
Nie znosze nadmiernego gadulstwa, naciagania na produkty.
Ciezko znalezc dobrego fryzjera.
a jak fryzjer ma inne zdanie jak ty to co poddajesz sie czy idziecie na komromis?
klusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 22:27   #17
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

Mnie wkurza totalny brak inwencji twórczej... Moja siostra ma "sprężynki", ostatnio poszła zrobić pasemka, i wróciła z kilkoma złotymi paseczkami, które mniej więcej 5cm od przedziałka tworzą bezkształtną, czarno-złotą masę... Przecież można wymyślić coś ciekawszego niż zwykłe szydełkowe pasemka!!

A kiedyś jak ja poszłam, to pani po paru minutach męczenia się ze szczotką i suszarką stwierdziła, że mojej grzywki nie da się wyprostować... To ciekawe, że w domu zawsze mi się udaje :-] (fakt, że była troszkę sianowata, po wcześniejszym zrobieniu przez tą panią balejażu, ale przecież fryzjerka powinna sobie poradzić...)
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 22:29   #18
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

A ja oczekuje przede wszystkim tego,ze po wizycie bede ladnie wygladacZe bede zadowolona z fryzury,ze kolor bedzie mi pasowal i bedzie taki jak chcialam,bo juz wielokrotnie zdarzalo mi sie,ze jak poprosilam o cieplejszy blond,to wychodzilam ruda,a jak chcialam JASNO brazowe pasemka na blond wlosach,to wychodzilam jako szatynka z przeblyskami siwego blondu..To jest dla mnie najwazniejsze,fryzjer powinien miec 'oko' i wiedziec komu w czym jest dobrze.Moja kumpela miala kiedys taka sytuacje,ze przyjechal gdzies z zagranicy jakis 'mistrz nozyczek' i ona poszla do niego,po czym wyszla z placzem i fryzura taka,ze miala z jednej strony wlosy do ramion,a z drugiej gdzies do ucha..Fryzjer byl zachwycony,ale ona nie bardzo,bo taka fryzura to moze byc ok na pokaz mody ale nie na polskie ulice i do polskiej szkolyDlatego ja wrecz boje sie chodzic do jakis francuskich zakladow itd,bo oni tam nieraz maja przerazajace wizjeNa fryzure fryzjerki tez nieraz patrze,ale to nie jest dla mnie az takie wazne,bo jak wiadomo 'szewc bez butow chodzi'
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 22:31   #19
mimi764
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 414
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

Wiesz to zalezy odnosnie czego ma inne zdanie. Chodzac do fryzjera przez iles tam lat mam pewne doswiadczenie, wiec potrafie ocenic czy pan-ni sie myli czy ma racje. Nie zmieniam radykalnie fryzury wiec jezeli chodzi o ciecie jak probuje mi zrobic cos czego wyraznie nie lubie to sie nie zgadzam. Ostatnio wlasnie rzucilam fryzjera i musze szukac nowego. Pomimo tlumaczen i prob pan nadal obcinal mi wlosy z wlasnym pomyslaem wiec zrezygnowalam. Pomimo ze bylo czysto, milo i myslalam ze profesjonalnie:-(
Ale jezeli wiedze ze ktos moze miec racje to sie poddaje.
mimi764 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-01, 06:44   #20
klusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

no własnie o takie opinie mi chodzilo kochane moze ktos jeszcze cos napisze....
klusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 09:30   #21
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

powinien przede wszystkim słuchać , doradzać i nie wciskać na siłę swojej wizji zawsze patrzę na jego /jej fryzurę, choć często tak jest że dobry fryzjer nie ma czasu dla siebie
lubię gdy pracuje na dobrych i sprawdzonych kosmetykach, a nie jakichś żelach za 2 zł
obserwuję salon-czy jest czysto, jak wyglądają jego 'narzędzia'...
czy dobrze traktuje klientki
nie lubię jak fryzjer non stop mówi-czasami mam ochotę poplotkować, ale nie zawsze-a takie brzęczenie nad uchem bardzo mnie irytuje
i przede wszystkim muszę wyjść z uśmiechem ,byc zadowolona...niestety wciąż jestem na etapie szukania dobrego i niedrogiego fryzjera a mam ochotę na balejaż
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 15:39   #22
talla
Raczkowanie
 
Avatar talla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 284
GG do talla
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

To teraz ja
Mam swojego ulubionego fryzjera w moim mieście i już zbyt wiele ekspetymentowałam, żeby zmieniać go na jakiegokolwiek innego.
Właściwie to tych fryzjerów jest dwóch: mężczyzna i kobieta oboje są młodzi, ale widać, że mają smykałkę do tego, co robią.
Uwielbiam ich pomysły i nigdy nie idę do ich salonu z bijącym ze strachu sercem i z obawą, że wyjdę pozbawiona połowy włosów.

Moje oczekiwania: uwielbiam czystość w salonach fryzjerskich, to po prostu wymóg. Kiedyś skoczyłam do saloniku u mnie na osiedlu [na szczęście tylko na nawilzanie włosów] i byłam niemile, bardzo niemile zaskoczona. Ręczniki po prostu brudne, mokre, aż strach pomyśleć kto przed chwilą miał je na głowie]

Poza tym zawsze patrzę na zadbane dłonie wtedy wiem, że nie mam się czego bać)

Lubię ładny zapach w salonie. Gdy wychodzę z nową fryzurką pachnącą różnymi kosmetykami aż chce mi się życ niestety nie we wszystkich salonach tak jest. Gdy wpadłam do tego wyżej wymienionego osiedlowego saloniku moje włosy wyglądały wręcz brzydko, a poza tym pachniały tak, jakby zostały umyte samą wodą :|

Fryzjer musi być przyjazny i mieć fantazję gdy przychodzę do mojej ulubionej fryzkerki lub fryzjera wiem, że rozwiążą każdy mój problem [związany z włosami oczywiście]. Ich odpowiedzi są pewne, zdecydowanie tną, wszystko odbywa się szybko, sprawnie i bardzo profesjonalnie, a efekt-zaskakujący. Sama czasem zastanawiam się jak ten facet umie raz-dwa obciąć moje grube włosy bez mozonego upinania ich i strzyżenia warstwami [wcześniej wszystkie fryzjerki tak robiły i trwalo to wieczność].

Ładny wystrój też mnie zachęca delikatna muzyczka w tle i bardzo lubię to, że fryzjer rozmawia ze wszystkimi kobietami jak ze swoimi koleżankami nie wchodzą w grę jakieś teksty typu 'dzien dobry panu', do niego mówi się po prostu 'czesc' jest totalnie wyluzowany i wie, czego chcą kobiety [może dlatego, że jest homoseksualista..?]

Rozpisałam sie i troche się minełam z tematem, ale takich fryzjerów własnie lubię. Zdecydowanych, pełnych energii, pomysłów

Już się nie mogę doczekać gdy wrócę z wakacji na początku września i polecę do nich na balejaż)))
talla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 16:21   #23
Edysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 23
GG do Edysia
Talking Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

Co do mnie..
To nie lubie jak umawiam sie do wybranej przezemnie fryzjerki to chce zeby ona sie mna zajela a nie wyreczaly ja jej uczennice lub cos podobnego..
pl roku temu bylam robic balejaz i umowilam sie do znajomej fryzjerki a byl tlok duzo ludzi i jak wiadomo chcialy jak najszybciej wszystko robic..wiec zajela sie mna na poczatku moja wybrana a potem jakas inna fryzjerka..zdenerwowalam sie tym gdyz wiedzialam ze chca mi zrobic jaknajszybciej zeby zajac sie innymi klientami.. i z tego wyszlo ze siedzialam 4 h u fryzjera gdyz poszla robic balejaz..ale obydwie fryzjerki stwierdzily zeby najpierw zrobic pasemka rozjasniaczem i zobaczyc jak wyjdzie a jak bedzie zle ito dopiero balejaz..i tak sie zakonczylo ze mialam prawie cale wlopsy blond..
lub osttanio moja ciocia robila balejaz i 2 fryzjerki jej robily bo nie bylo klientow..i jak wiadomo jedna robila lewa strone druga prawa ta z lewej robila troche ciensze pasma a ta z prawej grubsze ja wiem ze nie zawsze nawet jak jedna robi to zrobi co do milimietra rowne pasma..ale zeby 2 osoby robily..wiadomo ze nie bedzie ta sama grubosc a nawet podobna..co prawda balejaz sie podobal ale roznily sie pasma..co na szczescie idzie jakos zaczesac..
Nie lubie jak fryzjer robi mi wlosy na szybko
Natomiast co lubie to jak jest mily, umie mnie wysluchac i stara mi sie dobrze zrobic wlosy.. i wlasnie na 9.08 jest umowiona do Pani Grazyny i wierze ze bedzie to wizyta po ktorej bede zadowolona..
napisze jak wroce od Pani Grazyny..
pozdrawiam was wszystkie
Edysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 16:30   #24
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Cool Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

Jeżeli mówie "mniej o 1cm" to tak zrobi... bez takiego "ja myśle że 3" a ścina 5
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 16:41   #25
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

Cytat:
Napisane przez Edysia
Co do mnie..
To nie lubie jak umawiam sie do wybranej przezemnie fryzjerki to chce zeby ona sie mna zajela a nie wyreczaly ja jej uczennice lub cos podobnego..
pl roku temu bylam robic balejaz i umowilam sie do znajomej fryzjerki a byl tlok duzo ludzi i jak wiadomo chcialy jak najszybciej wszystko robic..wiec zajela sie mna na poczatku moja wybrana a potem jakas inna fryzjerka..zdenerwowalam sie tym gdyz wiedzialam ze chca mi zrobic jaknajszybciej zeby zajac sie innymi klientami.. i z tego wyszlo ze siedzialam 4 h u fryzjera gdyz poszla robic balejaz..ale obydwie fryzjerki stwierdzily zeby najpierw zrobic pasemka rozjasniaczem i zobaczyc jak wyjdzie a jak bedzie zle ito dopiero balejaz..i tak sie zakonczylo ze mialam prawie cale wlopsy blond..
lub osttanio moja ciocia robila balejaz i 2 fryzjerki jej robily bo nie bylo klientow..i jak wiadomo jedna robila lewa strone druga prawa ta z lewej robila troche ciensze pasma a ta z prawej grubsze ja wiem ze nie zawsze nawet jak jedna robi to zrobi co do milimietra rowne pasma..ale zeby 2 osoby robily..wiadomo ze nie bedzie ta sama grubosc a nawet podobna..co prawda balejaz sie podobal ale roznily sie pasma..co na szczescie idzie jakos zaczesac..
Nie lubie jak fryzjer robi mi wlosy na szybko
Natomiast co lubie to jak jest mily, umie mnie wysluchac i stara mi sie dobrze zrobic wlosy.. i wlasnie na 9.08 jest umowiona do Pani Grazyny i wierze ze bedzie to wizyta po ktorej bede zadowolona..
napisze jak wroce od Pani Grazyny..
pozdrawiam was wszystkie
Widze, ze moja fryzurka spodobala Ci sie skoro tez wybierasz sie do p. Grazynki Bo o ile pamietam to Ty szukalas fryzjera w Gliwicach? Dobry wybor
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 17:07   #26
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

A ja tak dzisiaj stwierdziłam, że mój fryzjer jest kochany... Poszłam się zapisać na sobotę, bo idę na ślub i chcę wyglądać "cacy". I się okazało, że on ma wtedy wolne! I nie wiem dlaczego dla mnie zrobił wyjątek, bo ścinałam się u niego dopiero 1 raz, ale w sobotę specjalnie dla mnie przyjdzie do pracy :P
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 22:10   #27
bietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 188
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

Cytat:
Napisane przez klusia
co racja to racja a z jakiej miejscowosci jesteś
jestem z Mielca, raczej mała miejscowość, nawet nie wiem czy będzie ktoś kojarzył na szczęście fryzjera znalazłam dobrego, chociaż to, ale nadal jestem w poszukiwaniu idealnej fryzury no ale pożyjemy zobaczymy
bietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 00:29   #28
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

z Mielca? tego nad morzem? jak tak to bardzo mile miasteczko
Kasiek jak fryzjer kocha swoja pracę ,to dla niego zadne poświecenie pzryjśc dla klientki w takim dniu waznym dla niej ,to la niego sama pzryjemnosc!!
nam to sie teraz przydarzyło-- nas klientka zabiera na wesele w gory!!!!!! ja czesze pania mloda i oczywiscie makijaz stroj itd, wiele pzrygotowań było kilka koczków wyczesanych , obecnosc przy przymiarkach.....
moja asystentka i ja oczywiscie jej pomogę klika jeszcze osob..... wyzwanie!!!
ale jakze przyjemne !!
i zabawa na weselu!!
klientka niemalze wyrastala pod moim okiem, to jest zaufanie , tyle lat ....
bardzo nam milo bylo i dalysmy sie pzrekonac, oczywiscie nie zostalysmy zaproszone , bo tak im wygodnie, zostalysmy zaproszone z partnerami i moim Danielkiem ,napewno bedzie super !!
wesele na 150 osob!!!
ale musimy sie postarac zeby fryzki sie wyrozniały i wytrzymały do rana!!
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 06:26   #29
klusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

kobitki kochane bardzo to wszystko wazne co piszecie ale czy napewno mozna spotkac takiego fryzjera "idealnego"?
klusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 10:43   #30
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Czego Oczekujecie Od Fryzjera Jak Sie Do Niego Wybierzecie

Cytat:
Napisane przez klusia
kobitki kochane bardzo to wszystko wazne co piszecie ale czy napewno mozna spotkac takiego fryzjera "idealnego"?
Myślę, że tak tylko trzeba na takiego traffić
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.