Kremowy dylemat (zapychanie) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-25, 15:42   #1
sarkastiko
Rozeznanie
 
Avatar sarkastiko
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 892

Kremowy dylemat (zapychanie)


Witajcie kobitki,
zwracam się o poradę do kobitek które mają cerę tłustą, z tendencją do wysuszania, zatkanych porów, wągrów i wszelakich niespodzianek Chodzi mi o ważną sprawę tj. nawilżanie..po przestudiowaniu mnóóóstwa opinii wybrałam 3,4 delikwentów jednakże nie mogę się zdecydować-zaryzykować..stąd moja prośba do Pań o podobnej cerze, które przypadkiem miały doświadczenie z ów wybranymi kremami. Oczywiście mam problem z doborem bo kremy łatwo mnie zapychają i już cykam się na samą myśl, że któryś mnie znów zapcha:/

1.Eco Cosmetics- krem nawilżający na dzień granat i papaja

2. Organix Cosmetisc- krem nawilżający na dzień

3. Olay Total Effects krem na dzień bezzapachowy(lub ten nowy Olay 7 w 1)

Wdzięczna będę za każdą radę!
__________________
Amor incipit ab ego

Edytowane przez sarkastiko
Czas edycji: 2012-08-25 o 15:43
sarkastiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 19:17   #2
Somebodhi
Raczkowanie
 
Avatar Somebodhi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 73
Dot.: Kremowy dylemat (zapychanie)

1. Ten pierwszy ma dużo za dużo olejów: kokosowy, sojowy, winogronowy. Na 100% kokosek zapycha.

2. nie wiem

3. ma kilka pozycji zapychających

Też miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego kremu. Jedyne co mi podpasowało to ten krem z oriflame'u https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...go.html&next=1. Krem zawiera parabeny, chyba że Ci to nie przeszkadza.
Opakowanie dość małe ale moim zdaniem wydajne - jedno wystarcza na ok. 3-4 miesiące. Ma intensywny zapach olejku z drzewa herbacianego, co niektórym może śmierdzieć.

Trudno jest dobrać krem, aby nie zapychał. Jednemu będzie pasował, a innemu nie.

Edytowane przez Somebodhi
Czas edycji: 2012-08-25 o 19:18
Somebodhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 19:45   #3
sarkastiko
Rozeznanie
 
Avatar sarkastiko
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 892
Dot.: Kremowy dylemat (zapychanie)

Ajjj jak ja Nienawidzę kremóóóóóóów:/ żaden inny kosmetyk nie robi mi takiej krzywdy jak źle dobrany krem:/ Dziękuję za opinię Somebodhi
__________________
Amor incipit ab ego
sarkastiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 01:09   #4
magdaxxx
Rozeznanie
 
Avatar magdaxxx
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 667
GG do magdaxxx
Dot.: Kremowy dylemat (zapychanie)

Mam cerę skłonną do zapychania i u mnie sprawdza się krem Oeparol nawilżająco-kondycjonujący, spisuje się b. fajnie, mimo że ma w składzie parafinę to mnie nie zapycha. (poczytaj o nim na KWC, ma świetne oceny)

Jednak ostatnio szukam czegoś mocniej nawilżającego z powodu terapii maściami na trądzik i myślę nad zmianą kremu na Babydream z Rossmana, wypowie się ktoś? Ma fajny skład, bez parafiny i parabenów, a w dodatku zawiera cynk, co mogłoby dobrze wpłynąć na moją trądzikową cerę. Rzeczywiście nie zapycha i nawilża ???
magdaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 11:20   #5
sarkastiko
Rozeznanie
 
Avatar sarkastiko
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 892
Dot.: Kremowy dylemat (zapychanie)

Ten babydream mnie prześladuje heh mam go (w sumie resztki) ale boję się go użyć he..kremowałam nim swojego męża ale ona ma inną cerę jednak z tego co wywnioskowałam na nim to zdecydowanie go za dobrze nie nawilżył, chyba nawet wcale(a w sumie po to go używał). Ma problem z porami na nosie i jak je miał tak ma więc nawet nie wiem czy krem go bardziej zapchał
A co do mnie to strasznie się go boję(zresztą każdego kremu)..ostatnio miałam zachwalaną ziaję z opuncją i leczyłam się z niego kilka miesięcy tak nie mogłam sobie poradzić z tym jak mnie zapchał:/ więc mam traumę..szczególnie, że przed użyciem ziajii chodziłam do kosmetyczki i całe efekty poszły się jechać właśnie przez źle dobrany krem:/
__________________
Amor incipit ab ego
sarkastiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 12:23   #6
GodHatesUsAll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 410
Dot.: Kremowy dylemat (zapychanie)

Cytat:
Napisane przez sarkastiko Pokaż wiadomość
szczególnie, że przed użyciem ziajii chodziłam do kosmetyczki i całe efekty poszły się jechać właśnie przez źle dobrany krem:/
to w jaki okres czasu cie zapchal, ze sadzisz,ze to krem jest sprawca ?
GodHatesUsAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 12:26   #7
magdaxxx
Rozeznanie
 
Avatar magdaxxx
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 667
GG do magdaxxx
Dot.: Kremowy dylemat (zapychanie)

Cytat:
Napisane przez sarkastiko Pokaż wiadomość
Ten babydream mnie prześladuje heh mam go (w sumie resztki) ale boję się go użyć he..kremowałam nim swojego męża ale ona ma inną cerę jednak z tego co wywnioskowałam na nim to zdecydowanie go za dobrze nie nawilżył, chyba nawet wcale(a w sumie po to go używał). Ma problem z porami na nosie i jak je miał tak ma więc nawet nie wiem czy krem go bardziej zapchał
A co do mnie to strasznie się go boję(zresztą każdego kremu)..ostatnio miałam zachwalaną ziaję z opuncją i leczyłam się z niego kilka miesięcy tak nie mogłam sobie poradzić z tym jak mnie zapchał:/ więc mam traumę..szczególnie, że przed użyciem ziajii chodziłam do kosmetyczki i całe efekty poszły się jechać właśnie przez źle dobrany krem:/
Ja mam właśnie ochotę na którychś z tych niebieskich kremów babydream i pewnie zaryzykuję, bo fajny skład i kilka dobrych opinii słyszałam. A który masz? Bo spójrz, na kwc jest ich mnóstwo różnych -> https://wizaz.pl/search/index.php?qu...x=0&szukaj.y=0 . Np. ten -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...hutzcreme.html ma cynk na drugim miejscu w składzie i wizażanki piszą że je wręcz... matuje. ^^

Ten oeparol mnie nie zapycha, a też mam tendencje, z tego co czytałam na KWC to ani jedna osoba nie napisała żeby ją zapchał, więc może spróbuj? Ja zapłaciłam 9,80 zł Ale w niektórych aptekach o niego pytałam to np. 16 za niego chcą Więc warto zapytać w kilku różnych Skóra po nim jest taka gładka i miękka... Z tym, że marzy mi się coś jeszcze mocniej, dogłębniej nawilżającego, jakby ktoś się wypowiedział o tym kremie babydream to byłabym mega wdzięczna...
magdaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 12:32   #8
niemadlamnienicku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 124
Dot.: Kremowy dylemat (zapychanie)

A co powiesz na cethapil demroprotektor? ja mam właśnie taką cerę jak Ty i mi ten krem odpowiada
niemadlamnienicku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 12:48   #9
magdaxxx
Rozeznanie
 
Avatar magdaxxx
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 667
GG do magdaxxx
Dot.: Kremowy dylemat (zapychanie)

Cytat:
Napisane przez niemadlamnienicku Pokaż wiadomość
A co powiesz na cethapil demroprotektor? ja mam właśnie taką cerę jak Ty i mi ten krem odpowiada
Ja miałam i krem i ten dermoprotektor do ciala i twarzy i kremu używałam sporadycznie i nie zauwazyłam zeby mnie zapchał (rzeczywiście super nawilżał, ale używałam go sporadycznie więc w sumie ciężko stwierdzić czy zapychał), póżniej kupiłam dermoprotektor, bo ekonomiczniej wychodzi i ten już mnie niestety zapycha.

Warto sobie zobaczyć ten produkt na KWC i przeczytać najniżej oceniające recenzje, mnóstwo osób zapchał. Więc niektórych niestety zapycha, pewnie przez "glycerin" w składzie.

Jeszcze "Psyhiogel" jest często polecany, ale niektórych też zapycha z tego co wyczytałam na kwc...
magdaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 13:16   #10
sarkastiko
Rozeznanie
 
Avatar sarkastiko
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 892
Dot.: Kremowy dylemat (zapychanie)

Cytat:
Napisane przez GodHatesUsAll Pokaż wiadomość
to w jaki okres czasu cie zapchal, ze sadzisz,ze to krem jest sprawca ?
Stosowałam go ok 1,5 miesiąca bo czułam, że chyba coś nie tak, choć pewności nie miałam. Odstawiłam go i nie mogłam do ładu dojść ponad 2 miesiące!tak mnie urządził..a że cerę ogólnie mam problematyczną to nie odrazu zauważyłam, że to ten krem mi pogorszył stan cery:/

niemadlamnienicku..dzięku ję, zaraz o nim poczytam

magdaxxx...no ja mogę się tylko wypowiedzieć apropo mojego męża. Wcale go nie nawilżył(wręcz jakby odwrotnie), skórka jest miękka owszem i gładka tuż po nałożeniu ale jak to zazwyczaj po użyciu kremiku, szczególnie dla dzieci. Ja ten babydream używam do ciała i jest gładziutkie i mięciutki ale też widzę, że nawilża je tylko jakby powierzchniowo a nie dogłębnie.

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Piszecie o tych złych składnikach...czy jest krem bez żadnego "łajna" w środku? albo z mini mini mini śladami?
__________________
Amor incipit ab ego
sarkastiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 14:16   #11
GodHatesUsAll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 410
Dot.: Kremowy dylemat (zapychanie)

Cytat:
Napisane przez sarkastiko Pokaż wiadomość
Stosowałam go ok 1,5 miesiąca bo czułam, że chyba coś nie tak, choć pewności nie miałam. Odstawiłam go i nie mogłam do ładu dojść ponad 2 miesiące!tak mnie urządził..a że cerę ogólnie mam problematyczną to nie odrazu zauważyłam, że to ten krem mi pogorszył stan cery:/
no tak,ale po jakim czasie stosowania go zaczelo cie wysypywac po tygodniu przez co mozna stwierdzic,ze zapchal czy po miesiacu gdzie moze efekty kosmetyczki po prostu juz przestawaly dzialac i nie jest to wina samego kremu ?
GodHatesUsAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 16:13   #12
sarkastiko
Rozeznanie
 
Avatar sarkastiko
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 892
Dot.: Kremowy dylemat (zapychanie)

Cytat:
Napisane przez GodHatesUsAll Pokaż wiadomość
no tak,ale po jakim czasie stosowania go zaczelo cie wysypywac po tygodniu przez co mozna stwierdzic,ze zapchal czy po miesiacu gdzie moze efekty kosmetyczki po prostu juz przestawaly dzialac i nie jest to wina samego kremu ?

Od kiedy zaczęłam się kremować skóra niby gładsza, niby nawilżona a porów zatkanych coraz więcej i więcej więc co tu więcej tłumaczyć nooo Odstawiłam krem i męczyłam się jeszcze sporo czasu by się odporować, udało mi się w końcu ale niestety musze dalej szukać kremu:/ stąd mój dylemat bo wiadomo, że walczymy ostro by było lepiej a tu takie mazidło potrafi całą fuchę spartaczyć. Hmmm dlaczego czuję, że nie wierzysz mi, że ten krem mógł mnie zapchać?
__________________
Amor incipit ab ego
sarkastiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 16:19   #13
GodHatesUsAll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 410
Dot.: Kremowy dylemat (zapychanie)

Cytat:
Napisane przez sarkastiko Pokaż wiadomość
Hmmm dlaczego czuję, że nie wierzysz mi, że ten krem mógł mnie zapchać?
nie no wierze mnie z reguly jak cos zapycha to po tyg lub szybciej juz wyskakuja brzydkie rzeczy wiec interesowalo mnie po jakim czasie u ciebie to bylo :P
GodHatesUsAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 16:59   #14
sarkastiko
Rozeznanie
 
Avatar sarkastiko
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 892
Dot.: Kremowy dylemat (zapychanie)

Cytat:
Napisane przez GodHatesUsAll Pokaż wiadomość
nie no wierze mnie z reguly jak cos zapycha to po tyg lub szybciej juz wyskakuja brzydkie rzeczy wiec interesowalo mnie po jakim czasie u ciebie to bylo :P

wiesz co, może mnie też już wysypywało tak szybko ale ja po prostu jeszcze nie do końca myślałam, że to krem bo tak jak pisałam i tak mnie wysypuje skupiłam się na tym po jakimś czasie gdy zauważyłam, że jest tego o wiele więcej niż normalnie więc krem poszedł tradycyjnie jak u wielu z Nas..na nogi, dłonie, pupę i resztę ciała he bo do tego to jest idealny ale musowo muszę znów szukać..a mam strasznego cykora bo długo walczę na spokojną cerę, choć nigdy zapewne nie będzie spoko kokoa ostatnio udało mi się o nią zadbać jak nigdy więc....aj mój stracch ma wielkie gały i chyba sama się oszukuję, że tu znajdę polecony kosmetyk cud, bo niestety mam tą świadomość, że muszę próbować na własnej skórze:/ i to mnie przeraża:/

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

magdaxxx...przepraszam, przeoczyłam Twoje zapytanie ja mam ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra-wersja.html
__________________
Amor incipit ab ego
sarkastiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 17:23   #15
GodHatesUsAll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 410
Dot.: Kremowy dylemat (zapychanie)

z nawilzaczami jest problem bo jak nie zapychaja to niedostatecznie nawilzaja cere przesuszona roznymi masciami a jak nawilzaja to robia kuku

mozesz sprobowac tego babydream
GodHatesUsAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 16:08   #16
GreenEyeAngel
Przyczajenie
 
Avatar GreenEyeAngel
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 28
Dot.: Kremowy dylemat (zapychanie)

Polecam Humektan, jest bardzo chwalony. Babydream ma niezły, prosty skład, ale zawiera wit. E, która ponoć też może zapychać (choć to indywidualna sprawa). Dla mnie B. był jakiś taki za ciężki i niekomfortowy, może przez zawartość wosku pszczelego.
GreenEyeAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 16:15   #17
Sandra_92
Raczkowanie
 
Avatar Sandra_92
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 293
Dot.: Kremowy dylemat (zapychanie)

Cześć ja mam cerę bardzo tłustą z tendencją do przesuszania się skóry wokół nosa. Próbowałam wielu kremów, zapychanie to moja zmora ;/ jakiś czas temu trafiłam na krem Barwa Siarkowa Moc, Krem antybakteryjny matujący (ja go kupiłam w rossmannie i co najważniejsze nie jest drogi, bo zapłaciłam za niego 13 albo 15 zł) i jest po prostu rewelacyjny matuje, nie zapycha, i o dziwo nie wysuszył mojej skóry wokół nosa może powinnaś spróbować?
pozdrawiam

Edytowane przez Sandra_92
Czas edycji: 2012-08-28 o 17:06
Sandra_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 17:35   #18
sarkastiko
Rozeznanie
 
Avatar sarkastiko
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 892
Dot.: Kremowy dylemat (zapychanie)

Hej Humektan miałam i masakra! Kupiłam sobie Oeparol, który koleżanka wyżej polecała i za jakiś spokojny czas będę go testować Opakowanie kremu futuro fantastyczne he oby mi się tylko nie rolował...na półce, bo aż chce się nim rzucać
__________________
Amor incipit ab ego
sarkastiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 10:48   #19
Pannamonia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 101
Dot.: Kremowy dylemat (zapychanie)

A może, jeśli kremy Cię zapychają, zafundować sobie mezoterapię nawilżającą zamiast kremów?
Pannamonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 16:58   #20
sarkastiko
Rozeznanie
 
Avatar sarkastiko
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 892
Dot.: Kremowy dylemat (zapychanie)

Ooo dziękuję za inną alternatywę, tym bardziej, że niedługo zaczynam swoją przygodę z kosmetyczką Poczytam sobie o tym zabiegu
__________________
Amor incipit ab ego
sarkastiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 20:36   #21
magdaxxx
Rozeznanie
 
Avatar magdaxxx
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 667
GG do magdaxxx
Dot.: Kremowy dylemat (zapychanie)

Cytat:
Napisane przez sarkastiko Pokaż wiadomość
Hej Humektan miałam i masakra! Kupiłam sobie Oeparol, który koleżanka wyżej polecała i za jakiś spokojny czas będę go testować Opakowanie kremu futuro fantastyczne he oby mi się tylko nie rolował...na półce, bo aż chce się nim rzucać
hehe Ja czasem się bawię tym opakowaniem jak się nudzę wieczorem (zawsze stoi na nocnym stoliku )

Napisz koniecznie czy są efekty stosowania i czy cię nie zapchał
magdaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 16:01   #22
sarkastiko
Rozeznanie
 
Avatar sarkastiko
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 892
Dot.: Kremowy dylemat (zapychanie)

Napiszę, napiszę bo jak znajdę swój cud-miód-krem to cały świat się będzie musiał o tym dowiedzieć hihiA humektan wykończyłam na swoim zadku bo do tego się nadawał idealnie hehe
__________________
Amor incipit ab ego
sarkastiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 20:58   #23
peiz
Raczkowanie
 
Avatar peiz
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Chełm/Wrocław
Wiadomości: 391
Dot.: Kremowy dylemat (zapychanie)

Mam ten sam problem...
humektan jeszcze znośny, ale tylko na chwile, physiogel trgedia, wszystkie inne kremy z perfecty, ziaji itp. tak samo
Jedyny który mnie nie zapychał to https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ensatrice.html , genialny ale tylko na noc, poza tym dość drogi.

jak u Ciebie działa Oeparol ?
__________________
peiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 09:47   #24
sarkastiko
Rozeznanie
 
Avatar sarkastiko
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 892
Dot.: Kremowy dylemat (zapychanie)

Hej,
musiałam przełożyć testowanie kremu i jak tylko będę w stanie o nim coś napisać to na pewno to zrobię
__________________
Amor incipit ab ego
sarkastiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 10:12   #25
freak123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 77
Dot.: Kremowy dylemat (zapychanie)

Ja ze swojej strony polecam krem przywracający nawilżenie z Ivostinu. Mnie nigdy nie zawiódł. Po nocy często budzę się z przesuszoną skórą. Smaruje buźkę tym kremem ze dwa razy w jakimś odstępie czasu, potem robię makijaż i cały dzień czuję, że moja twarz jest odpowiednio nawilżona. Używam go ponad rok i z całą pewnością mnie nie zapycha. Więc polecam.
freak123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 12:13   #26
anow
Przyczajenie
 
Avatar anow
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 26
Dot.: Kremowy dylemat (zapychanie)

Cytat:
Napisane przez sarkastiko Pokaż wiadomość
Witajcie kobitki,
zwracam się o poradę do kobitek które mają cerę tłustą, z tendencją do wysuszania, zatkanych porów, wągrów i wszelakich niespodzianek Chodzi mi o ważną sprawę tj. nawilżanie..po przestudiowaniu mnóóóstwa opinii wybrałam 3,4 delikwentów jednakże nie mogę się zdecydować-zaryzykować..stąd moja prośba do Pań o podobnej cerze, które przypadkiem miały doświadczenie z ów wybranymi kremami. Oczywiście mam problem z doborem bo kremy łatwo mnie zapychają i już cykam się na samą myśl, że któryś mnie znów zapcha:/

1.Eco Cosmetics- krem nawilżający na dzień granat i papaja

2. Organix Cosmetisc- krem nawilżający na dzień

3. Olay Total Effects krem na dzień bezzapachowy(lub ten nowy Olay 7 w 1)

Wdzięczna będę za każdą radę!

Olay Total Effects krem na dzień bezzapachowy(lub ten nowy Olay 7 w 1) - baaaardzo zapycha, nie polecam
__________________
=> Jak pokochać własne życie <=
anow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.