Regenal - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-04, 16:19   #1
DiSmAyA
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 11

Regenal


czy regenal skutkuje tylko na farbowanych badz rozjasnianych wlosach?czy tez moze dziala na naturalnych blond?
DiSmAyA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 22:09   #2
mage_na
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 9
GG do mage_na
Dot.: Regenal

NIby działa bo jest napisane ze do siwych też to wydaje mi że działa. Regenalku używałam jak miałam włosy farbowane na blond. Jest koloru ciemny fiolet i mi się po nim włosy podobały bardzo.
Pozdrawiam
mage_na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 08:06   #3
anda79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1
Dot.: Regenal

Na naturanych włosach nie zrobi Ci platynki...dopiero włoska rozjasnianym nadaje super popielato-srebrny kolor. Ja jestem z niego bardzo zadowolona po nalozeniu na wlosy trzymam go ok. 10 min i kolorek jest super.Próbowałam jeszcze płukanke nadajaca kolor srebrny ale można przesadzic i chidzic do nastepnego mycia z fioletowymi wlokami.
anda79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 09:48   #4
azyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 312
Dot.: Regenal

na naturalnych włosach moze podziałać dolanie wiekszej ilosci płukanki do szamponu( bo wiadomo, że regenal ma określone steżenie i dobrze sie sprawuje na włoskach rozjaśnianych. Proponuje 3 nakretki płukanki srebrnej na 100ml szapmponu do włosów...po kilku myciach powinien kolor sie przydymic( znaczy zniwelowac w jakimś tam stopniu odcien żółci) Ja ten sposób stosuje i jestem bardzo zadowolona. POdobny efekt daje dolanie płukanki do odżywki. Zdaje sie , że pisały juz o tym dziewczyny w innych postach
azyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.