VIPERA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-21, 21:13   #1
EDAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 409

VIPERA


Chciałam dowiedzieć się czy któraś z Was używa/używała nowej szminki Vipery Sparkle & Shine? Chodzi mi konkretnie o nr 507 (jasny róż), jaki daje efekt na ustach, czy usta są po pomalowaniu jasno różowe z drobinkami, czy kolor jest baaardzo delikatny?
EDAK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-21, 21:22   #2
maja101
Rozeznanie
 
Avatar maja101
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 534
Re: VIPERA

Ja ją testowałam w sklepie, więc nie wiem na ile moje zdanie jest miarodajne. Nie kupiłam jej jednak, bo odniosłam wrażenie że się strasznie świci (właśnie świci, a nie świeci) - to taki dość tandetny rodzaj świecenia
I chyba właśnie testowałam podany przez Ciebie kolor. Nie dla mnie - ona się świeci jesszcze bardziej niż Water Shine Diamonds Maybelline, a to dla mnie jest nie do przyjęcia. Co do trwałości się nie wypowiadam z oczywistych względów. Kupiłam za to transparentną która też się trochę błyszczy, ale nie tak bardzo. tylko trochę śmierdzi... Ale cóż - nie można mieć wszystkiego za 8 zł
maja101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-22, 12:48   #3
Basia_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 198
Re: VIPERA

Nie próbowałam wprawdzie 507, mam 510. Na ustach koloru praktycznie nie widać, są prawie naturalnego (mojego) koloru, ale przez te drobinki troche rozjaśnione. Wyglądają b. delikatnie, nie tak świecąco jak pisała maja101. Nie wiem, czy ten kolor ma mniej drobinek, a może to po prostu kwestia gustu. Ja jestem bardzo zadowolona, trwałość całkiem dobra, zresztą jak pisałam w ocenie na KW. Zapach też przyjemny.
Basia_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-22, 12:55   #4
EDAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 409
Re: VIPERA

dzięki!
A co mi tam, kupię. 10 złotych to nie majątek
EDAK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-22, 13:04   #5
Basia_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 198
Re: VIPERA

Tylko na spokojnie popróbuj wszystkie kolorki w sklepie. No, a przynajmniej te, które Cię interesują. Miłego malowania!
Basia_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.