Jak Zrobic Taki Efekt. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-05, 19:22   #1
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876

Jak Zrobic Taki Efekt.


Wklejam zdjecie beyonce bo takie udalo mi sie znalesc zeby wyjasnic o co mi chodzi.Mianowicie mam na mysli to jasne rozswietlenie na policzkach.Kolezanka miala kiedys taki korektorek w sztyfcie w kolorze bialym ktory slicznie blyszczal bo nalozeniu na policzki. Ale szukam takich kosmetykow w KWC i jakos nie moge sie doszukac.jaki mi polecacie wiec?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6155-Image59.jpg (48,0 KB, 1863 załadowań)
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 19:26   #2
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Jak Zrobic Taki Efekt.

Wszelkie pytania odnośnie makijażu czy kosmetyków kolorowych zamieszczamy na forum dla wizażystki.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 19:28   #3
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Jak Zrobic Taki Efekt.

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Wszelkie pytania odnośnie makijażu czy kosmetyków kolorowych zamieszczamy na forum dla wizażystki.
Poszukaj w kategorii rozświetlacze - są płynne np, słynny Revlon Skinlights, są pudrowe. W sztyfcie taki rozświetlacz miał Revlon i Loreal ale nie wiem czy są jeszcze w sprzedaży.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 20:37   #4
Anastazja85
Przyczajenie
 
Avatar Anastazja85
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Jak Zrobic Taki Efekt.

Bardzo podobny efekt można uzyskać za pomocą cienia w kremie firmy rimmel. Są różne odcienie ja mam taki kremowy kolorek. Cienie te są w talich płaskich przezroczystych opakowaniach.
Anastazja85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 20:40   #5
Anastazja85
Przyczajenie
 
Avatar Anastazja85
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Jak Zrobic Taki Efekt.

Dobry jest też puder rozświetlający w pędzlu avonu.
Anastazja85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 20:49   #6
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Jak Zrobic Taki Efekt.

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Poszukaj w kategorii rozświetlacze - są płynne np, słynny Revlon Skinlights, są pudrowe. W sztyfcie taki rozświetlacz miał Revlon i Loreal ale nie wiem czy są jeszcze w sprzedaży.
no wlasnie chcialam w sztyfcie ale revlonu nie widze. Czyzby nie bylo czegos takiego na naszym rynku??
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 21:16   #7
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565
Dot.: Jak Zrobic Taki Efekt.

max factor rozswietlajacy podkład do twarzy..ja go nakładam na policzki...to jest dopiero rozswietlenie..
czeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-05, 21:19   #8
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Jak Zrobic Taki Efekt.

Heh też właśnie przekopywałam KWC w poszukiwaniu rozświetlacza, ale ciężko jest coś wybrac Wszystko mi sie już miesza i dostałam oczopląsu
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 21:23   #9
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Jak Zrobic Taki Efekt.

Cytat:
Napisane przez czeko
max factor rozswietlajacy podkład do twarzy..ja go nakładam na policzki...to jest dopiero rozswietlenie..
Mozesz podac mi jego pelną nazwe gdyz w KWC podkladow MF jest sporo i nie wiem o ktory ci chodzi
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 21:24   #10
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Jak Zrobic Taki Efekt.

Cytat:
Napisane przez madie
Heh też właśnie przekopywałam KWC w poszukiwaniu rozświetlacza, ale ciężko jest coś wybrac Wszystko mi sie już miesza i dostałam oczopląsu
nom ja tez wlasnie kopię i kopie i nie moge nic znalesc a szczegolnie czegos w sztyfcie...buu
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 21:31   #11
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565
Dot.: Jak Zrobic Taki Efekt.

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile
Mozesz podac mi jego pelną nazwe gdyz w KWC podkladow MF jest sporo i nie wiem o ktory ci chodzi
prosze http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=3324 to daje naprawde niesamowite rozswietlenie w tym nie ma brokatu..kosci policzkowe slicznie połyskuja...ja mam juz to od 4 lat i jeszcze sie nie skonczylo! pare razy kobitki zaczepiły mnie na ulicy z zapytaniem co mam na policzkach..ja polecam
czeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-05, 21:31   #12
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Jak Zrobic Taki Efekt.

revlon ma taki rozświetlający sztyft... przynajmniej ma Pani od której kupuje kosmetyki Revlon
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 21:33   #13
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Jak Zrobic Taki Efekt.

Cytat:
Napisane przez czeko
prosze http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=3324 to daje naprawde niesamowite rozswietlenie w tym nie ma bokatu..kosci policzkowe slicznie połyskuja...ja mam juz to od 4 lat i jeszcze sie nie skonczylo! pare razy kobitki zaczepiły mnie na ulicy z zapytaniem co mam na policzkach..ja polecam
Dzieki!! o to mi wlasnmie chodzilo
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 21:53   #14
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Jak Zrobic Taki Efekt.

super!

Smile_Smile dzięki że założyłaś ten wątek
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 00:23   #15
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Jak Zrobic Taki Efekt.

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile
no wlasnie chcialam w sztyfcie ale revlonu nie widze. Czyzby nie bylo czegos takiego na naszym rynku??
Był taki sztyft w ofercie Revlonu na sto procent (pamiętam). Ale nie ma go już na stronie Revlona, a i w sklepach nie widziałam - wnioskuje, iż wycofali co się zdarza często (sama miałam taki ulubiony złocisty sztyft Guerlaina i juz od bardzo dawna go nie ma). Własnie sobie przypomniałam, że Max Factor ma jeden lśniący, mocno połyskliwy odcień Panstika - shimmering panstik się nazywa, ale zdaje się że jest w chłodnym odcieniu.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 00:26   #16
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Jak Zrobic Taki Efekt.

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Był taki sztyft w ofercie Revlonu na sto procent (pamiętam). Ale nie ma go już na stronie Revlona, a i w sklepach nie widziałam - wnioskuje, iż wycofali co się zdarza często (sama miałam taki ulubiony złocisty sztyft Guerlaina i juz od bardzo dawna go nie ma). Własnie sobie przypomniałam, że Max Factor ma jeden lśniący, mocno połyskliwy odcień Panstika - shimmering panstik się nazywa, ale zdaje się że jest w chłodnym odcieniu.
O widzę że dziewczyny już podały linka to sztyftu MF
Dolly, ja też widuję te sztyfty na allegro - Revlona - przez chwilę mnie kusiły, ale mam poważne obawy co do ich świeżości. One zniknęły już jakiś czas temu.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 08:29   #17
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Jak Zrobic Taki Efekt.

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
O widzę że dziewczyny już podały linka to sztyftu MF
Dolly, ja też widuję te sztyfty na allegro - Revlona - przez chwilę mnie kusiły, ale mam poważne obawy co do ich świeżości. One zniknęły już jakiś czas temu.
ja kosmetyki Revlonu kupuje od Pani która sprowadza je ze Stanów i są w 100% świerze
ja osobiście do niej jeżdże więc widze wszytko w realu i spokojnie moge ją polecić... miałam kupić ten sztyft ale nie miała fajnych kolorów (chciałam właśnei bardzo jasny a miała akurat same ciemne)
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 09:25   #18
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: Jak Zrobic Taki Efekt.

czy ten rozswietlacz stosuje sie na podklad, czy przed nalozeniem podkladu--- czy moze zamiast?? Ja uzywam podkladu i nie wiem czy bedzie dobry dla mnie??
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 10:42   #19
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: Jak Zrobic Taki Efekt.

to jest baza pod podklad rozswietlajaca np avon
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-06, 17:42   #20
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Jak Zrobic Taki Efekt.

Cytat:
Napisane przez Dolly
ja kosmetyki Revlonu kupuje od Pani która sprowadza je ze Stanów i są w 100% świerze
ja osobiście do niej jeżdże więc widze wszytko w realu i spokojnie moge ją polecić... miałam kupić ten sztyft ale nie miała fajnych kolorów (chciałam właśnei bardzo jasny a miała akurat same ciemne)
To że ma je ze Stanów, nie oznacza że są świeże. Sprawdź amerykańską stronę Revlona - nie znajdziesz tych sztyftów, zniknęły już jakiś czas temu. Kolorówka jest moją pasją, dużo sama kupuję, dużo się interesuję i mam dobrą pamięć. Nie kwestionuję że pani jest miła i że produkty wydają się świeże. Niemniej jednak już od conajmniej roku nie ma ich w sprzedaży - ja bym takiego sztyftu nie kupiła i już. Kupuję sporo na allegro - głównie kolorówkę oraz perfumy - i ciągle widać masę staroci, ciągle sprzedawana jest linia Mozais Guerlaina czy stara linia makijażowa Clarinsa.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 17:43   #21
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Jak Zrobic Taki Efekt.

Cytat:
Napisane przez moniczka2222
czy ten rozswietlacz stosuje sie na podklad, czy przed nalozeniem podkladu--- czy moze zamiast?? Ja uzywam podkladu i nie wiem czy bedzie dobry dla mnie??
Taki rozświetlacz w sztyfcie nakładasz punktowo na podklad, żeby zaakcentować pewne miejsca - kosci policzkowe, skronie itd.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 20:25   #22
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Jak Zrobic Taki Efekt.

kupilam sobie ten rozswietlacz Max factora.Genialny!! jak ja moglam go wczesniej nie odkryc??!!!!!!!! Daje świetny efekt i jest bardzo,ze tak powiem: wszechstronny Dzieki dziewczyny za rade!!!!!!!
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 20:47   #23
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Jak Zrobic Taki Efekt.

Smile Smile,gdzies wyczytalam,ze ma on srebrne drobinki,to prawda??Bo ja jestem zwolenniczka zlotych i nie wiem czy sie na niego skusic
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 21:22   #24
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Jak Zrobic Taki Efekt.

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
To że ma je ze Stanów, nie oznacza że są świeże. Sprawdź amerykańską stronę Revlona - nie znajdziesz tych sztyftów, zniknęły już jakiś czas temu. Kolorówka jest moją pasją, dużo sama kupuję, dużo się interesuję i mam dobrą pamięć. Nie kwestionuję że pani jest miła i że produkty wydają się świeże. Niemniej jednak już od conajmniej roku nie ma ich w sprzedaży - ja bym takiego sztyftu nie kupiła i już. Kupuję sporo na allegro - głównie kolorówkę oraz perfumy - i ciągle widać masę staroci, ciągle sprzedawana jest linia Mozais Guerlaina czy stara linia makijażowa Clarinsa.
to tego nie wiedziałam... jakbym posiadała taką wiedze jak Ty to pewnie bym wogle nie pomyślała o kupnie tego sztyftu
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 21:43   #25
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Jak Zrobic Taki Efekt.

Cytat:
Napisane przez martta19
Smile Smile,gdzies wyczytalam,ze ma on srebrne drobinki,to prawda??Bo ja jestem zwolenniczka zlotych i nie wiem czy sie na niego skusic
hmm ciezko okreslic.On jest wogole jakis lekko różowawy i chyba bedzie Ci sie podobac ale nie wiem.Sprawdz w sklepie
P.s jesli tak lubisz zloto to ja odrylam ostatnio male cudenko - grubą kredke manhattan celebrate.Ze zlotym brokacikiem.Moze juz ja znasz? Jest swietna!!!!!!
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 21:59   #26
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Jak Zrobic Taki Efekt.

A do czego sluzy ta kredka??Jest to oczu??Boze,ja niedlugo zbankrutuje przez Wizaz:P Moje plany to Ziemia Sloneczna,cienie Ib,cienie Bourjois,krysztalki Renee Blanche,rozswietlacze Revlonu a teraz pewnie dojdzie Max Factor i Manhattan..Heh rodzice mnie wydziedzicza :P
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 22:01   #27
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Jak Zrobic Taki Efekt.

Cytat:
Napisane przez martta19
A do czego sluzy ta kredka??Jest to oczu??Boze,ja niedlugo zbankrutuje przez Wizaz:P Moje plany to Ziemia Sloneczna,cienie Ib,cienie Bourjois,krysztalki Renee Blanche,rozswietlacze Revlonu a teraz pewnie dojdzie Max Factor i Manhattan..Heh rodzice mnie wydziedzicza :P
"KREDKA do kresek z brokatem" takie male złote cudenko z malutkimi zlotymi drobinakmi troszke mniejszymi niz zwykly brokat.Mozna jej uzyc w jednym miejscu i rozetrzec.Starsznie mi sie podoba.Zarowno do powiek jak i do ust.CUDO!!!
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 22:08   #28
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Jak Zrobic Taki Efekt.

Ehh..No i doproawdzilas do tego ze w poniedzialek robie zmasowany atak na Spehory,Douglasy i Rossmany
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel

Edytowane przez martta19
Czas edycji: 2005-08-06 o 22:09 Powód: doprowadzilas :)
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 22:11   #29
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Jak Zrobic Taki Efekt.

Cytat:
Napisane przez martta19
Ehh..No i doproawdzilas do tego ze w poniedzialek robie zmasowany atak na Spehory,Douglasy i Rossmany

ja niedwano zrobilam taki wlasnie atak..... p.s a co do tej kredki to zapomnialam dodac ze swietnie sprawdza sie takze do jeansow ostatnio jej uzylam i teraz slicznie sie swieca )
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 22:14   #30
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Jak Zrobic Taki Efekt.

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
To że ma je ze Stanów, nie oznacza że są świeże. Sprawdź amerykańską stronę Revlona - nie znajdziesz tych sztyftów, zniknęły już jakiś czas temu. Kolorówka jest moją pasją, dużo sama kupuję, dużo się interesuję i mam dobrą pamięć. Nie kwestionuję że pani jest miła i że produkty wydają się świeże. Niemniej jednak już od conajmniej roku nie ma ich w sprzedaży - ja bym takiego sztyftu nie kupiła i już. Kupuję sporo na allegro - głównie kolorówkę oraz perfumy - i ciągle widać masę staroci, ciągle sprzedawana jest linia Mozais Guerlaina czy stara linia makijażowa Clarinsa.
az sie boje spytac ile wydajesz miesiecznie na kosmetyki??
to chyba jakos duzo musi byc....... Pozdrawiam))
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.