Czarnow³ose;) - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2005-08-08, 08:58   #1
michalina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 219

Czarnow³ose;)


czarnulki - a najbardziej te farbowane !!! )) - jakie u¿ywacie farby , od¿ywki, jakie stosujecie zabiegi ¿eby te nasze czarne w³oski l¶ni³y ?????
michalina121 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-08-08, 14:25   #2
mmq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Czarnulki - l±czmy siê !!!!!!!

Przy³±czam siê do pytanka
mmq jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-08-08, 14:37   #3
pocahontasss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 59
Dot.: Czarnulki - l±czmy siê !!!!!!!

he he ciekawy temacik zapoda³a¶ a wiec ja ostatnio sobie przyciemni³am moje ciemno br±zowe k³aczki szamponikiem zmywalnym niestety nazwy nie pamietam kolorek czekolada i jest suuuper!!!!w³oski s± l¶ni±ce,mieciutkie i a¿ nie moge sie nimi nacieszyæ!! oczywiscie odradzam stosowanie jakichkolwiek farb/szamponow koloryzuj±cych etc.z serii PALETTE bo po nim strasznie sie niszcza w³osy!!!ja pare razy farbowa³am sobie paleta i poprostu to co mia³am na g³owie to przechodzi³o ludzkie pojecie!!!ohoda!!nawet fryzjerka mi stanowczo odradzi³a stosowanie tego g**na.poza tm s³ysza³am (i przetestowa³am)ze nalezy p³ukac czuprynke wod± z odrobina octu.tak tak octu!!!ale to naprawde musi byc ciutke zeby w³ski pózniej za bardzo nie smierdzia³y a i ponoc najlepiej myc g³owe przegotowana wda.tak jak to robi³y nasze prababcie(no bo nie mia³y bie¿±cej wody)i jakos ich kude³ki nie potrzebowa³y jakichs tam radykalnych zabiegów upiekszaj±cych.mia³y poprostu zdrowe w³osy i dobra na w³osy jest tez nafta kosmetyczna-rowniez uzywam od czasu do szasu.w³oski sa miêciutkie i piêêêknie si rozczesuj± to narazie tyle ode mnie.a co Wy dziewczyny macie do zaoferowania?? wszystkie czarnow³ose-³±czmy sie!!
pocahontasss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-08-08, 15:02   #4
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomo¶ci: 829
Dot.: Czarnulki - l±czmy siê !!!!!!!

Pocahontasss pamietasz nazwe tego szamponu , którym przyciemni³a¶ w³osy ?!
Szukam zmywalnych szamponów , które przyciemnia mi w³osy bo Palette .... (same wiecie)
pozdrawiam
Rosa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-08-08, 15:09   #5
dosieñka
Raczkowanie
 
Avatar dosieñka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 294
Dot.: Czarnulki - l±czmy siê !!!!!!!

witam czarnulki moje wlosy sa co prawda czarnie, ale pomagam im nieco szmponami koloryzujacymi aby mialy polysk. uzywalam dlugo samponu "granatowa czern" firmy londeston (chyba?) ale zdaje sie ze przestali go produkowac (szkoda bo byl fajny) teraz pomagam sobie garnierem ale szczerze mowiac nie jestem zadowolona ....
myje wlosy szmponem schauma - od wielu juz miesiecy, jestem bardzo zadowolona , codziennie uzywam tez odzywki - wszystko z linii pielegnujacej kolor . oczywiscie lepszy jest czerwony loreal - ale niestety 2 razy drozszy nie stosuje zadnych kosmetykow w stylu wax czy seboradin bo mi nie sluza a i sa niepotrzebne generalnie na punkcie wlosow mam fiola wiec wyprobowalam juz wiekszosc kosmetykow pielegnujacych je - oczywiscie w granicach rozsadku finansowego aha - czasem jeszcze wcieram olejek rycynowy, ladnie nablyszcza wlosy - tylko nie mozna przesadzic !
obecnie jestem na etapie zapuszczania ( jak zawsze ) i planowania zakupu prostownicy.
pozdrawiam wszystkie brunetki

Edytowane przez dosieñka
Czas edycji: 2005-08-08 o 22:55
dosieñka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-08-08, 22:22   #6
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 355
GG do As!a
Dot.: Czarnulki - l±czmy siê !!!!!!!

Ach, jak ja Wam zazdroszczê. Mam kasztanowe w³osy, ale uwielbiam ciemny br±z, niestety przez farbowanie wypadaj± mi gar¶ciami(a u¿ywa³am na prawdê dobrych farb). Teraz muszê zaprzestaæ farbowania i polubiæ mój naturalny kolor w³osków.
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-08-09, 09:45   #7
pocahontasss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 59
Dot.: Czarnulki - l±czmy siê !!!!!!!

Rosa postaram sie zdobyc tê nazwe tylko musze pojechac do marketu bo tam go znalaz³am.Szkoda ze od razu nie przy³o¿y³am wiekszej wagi do nazwy tego szamponu.Ale poprostu mysla³am ze bedzie do bani.Jak tylko sie dowiem od razu Ci napisze.A jest naprawde super-przynajmniej dla mnie-a i cena-wrecz smieszna.Chyba jakies 2,50!!Pozdrawiam!!!
pocahontasss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2005-08-09, 18:17   #8
agni6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Czarnulki - l±czmy siê !!!!!!!

ja u¿ywam farba garnier 'ciemny br±z' s±

fajne, a mo¿e wy macie jakies fajne farby z odcieniami br±zu. Palat s±

za ciemne i wella te¿.
agni6 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-07, 16:36   #9
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Czarnulki - l±czmy siê !!!!!!!

najlepsza farba jaka do tej pory mialam to z Schwarzkopf Brillance granatowa czern poski kolorek
migotka1010 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-07, 17:05   #10
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 699
Dot.: Czarnulki - l±czmy siê !!!!!!!

Hej wszystkie brunetki Ja mam naturalnie w³oski ciemny br±z ale poniewa¿ mam ciemn± karnacjê, wiêc dobrze siê czujê we w³oskach czatnych i od paru dobrych lat je farbujê. Niestety, farby czarne, jak mówi³a mi fryzjerka, czêsto powoduj± wypadanie w³osów. Do¶c d³ugo farbowa³am w³oski Lorealem a¿ w koñcu odkry³am co¶ naprawdê cudownego. To farba Renne Blanche, czarny z odcieniem bordo (widoczny w s³oneczku, Nero Rose czy co¶ takiego ) Farbê t± zakupi³am kilka tygodni w Poznaniu w hurtowni fryzjerskiej za 18,50 + 3 z³ za wodê utlenion±. Jest to fraba profesjonalna, o klasê wy¿sza ni¿ te sklepowa a cena normalna wiêc gor±co polecam bo naprawdê warto !! W³oski farbowa³am kilka tygodni temu, a kolor nadal jest ¿ywy, w³oski niezniszczone i co najwa¿niejsze - nie wypadaj± jak po wcze¶niejszych farbach. Nie nale¿y obawiaæ siê ¿e samej jej siê nie na³o¿y ja mam w³oski za ³opoatki i da³am radê. Naprawdê warto Farbê mo¿na te¿ kupiæ w sklepie internetowym Armonda.
A do pielêgancji u¿ywam szamponu Elseve lub Gliss Kur, nak³adam te¿ maskê wyg³adzaj±ca Matrix sleek.look wspaniale od¿uwia i wyg³adza. SA do prostowania Renne Blanche lu jedwabiu Biosilku.
A poza tym - fajny w±tek czarnulki
Luna83 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-07, 17:47   #11
Mona27
Raczkowanie
 
Avatar Mona27
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rumunia - Arad, Grudzi±dz
Wiadomo¶ci: 49
Dot.: Czarnulki - l±czmy siê !!!!!!!

Super temacik, ja te¿ mam czarne farbowane w³osy i wbrew wszystkim negatywnym opiniom na wiza¿u farbujê farb± palette i tylko po niej nie wypadaj± mi w³osy, farbowa³am ju¿ garnierem i lorealem i w³osy wypada³y gar¶ciami, natomiast po palette mam spokój.
Ka¿demu s³u¿y co innego i ja siê przekona³am dla mnie najlepsza jest palette a farbujê na czarno ju¿ oko³o 6 lat tak¿e trochê czasu ju¿ to trwa. Pozdrawiam
Mona27 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-07, 18:05   #12
Elenqa
Przyczajenie
 
Avatar Elenqa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Czarnulki - l±czmy siê !!!!!!!

Ja mogê siê pochwaliæ naturalnymu bardzo ciemno br±zowymi w³osami . Mam to szczê¶cie, ¿e nie musze ich farbowaæ , jedynie co jaki¶ czas katuje je prasowaniem, ale ¿eby by³y zdrowe po¶wiêci³am sie i kupi³am preparaty z firmy Matrix, a na koñcówki stosujê serum z Ce-Ce. Polecam s± THE BEST. Kosztuj± troche wiêcej ni¿ zwyk³e kosmetyki do w³osów, ale s± wydajne i naprawde skuteczne
Elenqa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-07, 18:19   #13
torunskagwiazda
Raczkowanie
 
Avatar torunskagwiazda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 305
Dot.: Czarnulki - l±czmy siê !!!!!!!

dobry watek!ja uzywam "ciemny braz"garniera.kolor to czern z brazowym po³yskiem.do tego wloski mam dlugie i z natury lsniace,grube.czesto spotykam sie z komplementami na ich tematto moj najwiekszy atrybutpokahontazz gór±!
__________________
My.Dzieci Indygo.

kosmetyczny:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=7899132

ciuszkowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=7899145


torunskagwiazda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-07, 19:09   #14
bejbe_b
Raczkowanie
 
Avatar bejbe_b
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 159
Smile Dot.: Czarnulki - l±czmy siê !!!!!!!

Ja równie¿ mam czarne farbowane w³oski. Uzywam farby Joanna-Czarny bez. Wcze¶niej farbowa³am na czekoladê,ale pózniej mialam problem z odrostami,poniewa¿ kolor w³osów by³ zbyt ciemny,a odrosty czekoladowe. Od tamtej pory mam czarne w³oski i jestem happy
Czujê sie w nich bardzo dobrze,bo odpowiadaj± mojemu temperamentowi
Nie mam z nimi wielkich problemów. No mo¿e taki,ze mam lekko przesuszone od ci±g³ego uzywania lakieru Czasem katujê je prostownic± albo nakrecam na wa³ki i robie luzne loki a'la Jessica Alba. No i mo¿e jeszcze to ¿e mêcze sie troszke z nimi,bo mam je prawie do pasa. S± ciêzkie i geste a to czasem utrudnia ¿ycie.
Ogólnie uwielbiam swoje czarne k³aczki... S± takie sexy
bejbe_b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-07, 19:49   #15
bolero
Przyczajenie
 
Avatar bolero
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Czarnulki - l±czmy siê !!!!!!!

I ja siê do³±cze. te¿ farbuje na czarno farbk± z Garniera, jako¶ nic specjalnie z³ego im sie nie dzieje i nie wypadaj±, oprócz tego ze czasem tak dla przypa³u zakrece sobie wloski, albo zrobie z nimi rózne inne dziwne rzeczy, bo strasznie lubie eksperymentowac . tak do codziennego mycia obecnie uzywam szamponu i od¿ywki gliss kura i jestem bardzo zadowolona
Nie wyobrazam sobie siebie w innym kolorku, bo mam ciemn± oprawê, wszyscy siê juz przyzwyczaili i mama nawet kiedys sama mi powiedziala, ¿e nie wyobra¿a sobie mnie w jasniejszym kolorze (a swoje wlasne mam ¶redni br±z, taki jaki¶ dziwny, bardziej szary ). Najgorsze jest to farbowanie, bo strasznie szybko rosn± mi wlosy...
pozdrawiam
bolero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-07, 21:12   #16
bejbe_b
Raczkowanie
 
Avatar bejbe_b
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 159
Smile Dot.: Czarnulki - l±czmy siê !!!!!!!

Cytat:
Napisane przez bolero
Najgorsze jest to farbowanie, bo strasznie szybko rosn± mi wlosy...
pozdrawiam
Oj tak... sk±d ja to znam
Ale uwazam ze to bardzo dobrze
bejbe_b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-08, 00:27   #17
BuBu18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 221
Dot.: Czarnulki - l±czmy siê !!!!!!!

Ja równie¿ u¿ywam Joanny - czarny bez, ale nie jestem do koñca zadowolona. Co prawda kolor jest trwa³y i farba ta akurat w moim przypadku nie niszczy w³osów jednak odcieñ tej farby wydaje mi siê taki jaki¶ sztuczny. Dlatego zastanawiam siê nad garnierem, o którym pisze torunskagwiazda. Tylko czy ten br±zowawy po³ysk wyjdzie na moich kruczoczarnych w³osach?
W³oski myjê szamponem Tiomotei, po czym nak³adam balsam regeneruj±cy gliss kur (bardzo dobry - polecam). Aktualnie jestem na etapie zapuszczania , bo marz± mi siê d³uuuga¶ne, czarne w³oski.. Co¶ piêknego Pozdrawiam wszystkie czarnulki
__________________
70 -> 69 -> 68 -> 67-> 66 -> 65-> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 ->59 -> 58 -> 57
cel osi±gniêty

BuBu18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-08, 09:47   #18
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 501
GG do lilu1980
Dot.: Czarnulki - l±czmy siê !!!!!!!

MI wyszedl ostatnio taki naturalny czarny po Naturalny cimny szatyn z Nutriss, jestem zadowolona choc wolalabym zeby bardziej wpadal w braz, ja uzywam szamponow do wlosow farbowanych szczeegolnie Loreal i pasuje mi bardzo energia i blask z tej samej firmy, typowej czerni nie lubie bo bardzo trudno uzyskac pikny blask, zbyt szybko wloski robily mi sie kiedyc matowe, moze to tez byl brak doswiadczena w dbaniu, a wloski mam takie jak na Avatarku, zdjecie robion tydzien temu! pozdrawiam...
lilu1980 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-08, 10:14   #19
hanael fekete
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 37
Dot.: Czarnulki - l±czmy siê !!!!!!!

i ja siê do³±czam do u¿ywaczek czarnego bzu joanny. choæ dopiero od jakiegos czasu, gdy¿ wcze¶niej by³am wierna czerni brillance schwarzkopfa, ale jako i¿ z natury jestem blondyna choæ dosyæ jasna karnacja mi jak najbardziej pasuje to farbowaæ muszê dwa razy w miesi±cu, wiêc postanowi³am znale¼æ tañsz±. a joanna w promocji kosztuje nica³e 4 z³. a normalnie ok 5. raz farbowa³am garnierem, ale jako¶ szczególnie mnie nie zachwyci³. za to z joanny jestem ogólnie zadowolona. poza tym stosuje szampon loreal elseve do w³osów farbowanych, oraz od¿ywkê bez sp³ukiwania dove, tak¿e do farbowanych, lub z czarnej rzepy tak¿e joanny, jednak na same koñcówki.
hanael fekete jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-08, 14:50   #20
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Czarnulki - l±czmy siê !!!!!!!

nie bardzo ufam joannie... ale schwarzkopf briliant czern jest swietna a probowalas granatowa czern?? mi sie podoba, jest swietna a jak wlosy sie dlugo blyszcza... hmmm a wiecie moze jak zajsc z koloru czarnego na blond?? chcialabym chociaz czarny mi pasuje do temperamentu i wogole ooo a moze doradzicie mi fryzurke jakas?? tu linka zaraz wkleje

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...63#post1420063
migotka1010 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-03-08, 18:02   #21
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: Czarnulki - l±czmy siê !!!!!!!

Ja u¿ywam obecnie Safiry -aksamitna noc, jak dla mnie rewelacja ( lubie tez Polly Colour Brillance, kiedyz uzywa³am tak¿e Garnier Nutrisse, Bell Colour i Ferii).Moje w³osy l¶ni± po u¿yciu jedwabiu Badd Azz, co drugie mycie przed jedwabiem Henna Treatment Wax ( to od wielu lat) , co kilka miesiêcy nieco dodatkowych witaminek ( np Humavit) , i szampony apteczne ( Garnier Neril , Seboradin Niger) .



Migotka----przy czarnych w³osach tylko dekoloryzacja ( poszukaj w wyszukiwarce) najlepiej przez pasemka , ale i tak bêdzie to ¿mudny proces. Ja sama robi³am ju¿ trzy dekoloryzacje z czarnego ( za ka¿dym razem potem wraca³am do czerni) ale przyznam , ¿e mam silne i zdrowe w³osy.Mimo wszytko zabiegi je do¶æ podniszczy³y , ale szybko tez zdo³a³am moje w³oski o¿ywiæ. Proponuje dekoloryzacje u fryzjera mimo wszystkoJesli zdecydujesz sie na dekoloryzacje ca³ych w³osów od razu pewnbie wyjdzie Ci za pierwszym razem czerwieñ lub przy szczê¶ciu ry¿awy odcieñ , dlatego jeszcze raz doradzam stopniowe przechodzenie przez pasemka.
Sama szykujê siê do kolejnej dekoloryzacji , zamierzam jednak przed tem ¶ci±æ w³osy i robic to w³asnie metod± pasemkow± tym razem
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-17, 13:57   #22
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 1 140
Czarnow³ose:)

dziewczyny jest watek o br±zow³osych a mo¿e powklejamy w tym w±tku zdiêcia czarnow³osych?? wiem ze nie kazdemu ten kolor pasuje ale ja jestem narazie w nim zakochana po wielu próbach zmiany kolorów zawsze powracam do niego, bo uwazam ze w nim mi najlepiej, obecnie mam na g³owie kolorek niebiesko-czarny i jest sliczny
kasia20a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-17, 14:59   #23
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Czarnow³ose:)

Popieram, czarne w³osy to moje marzenie i strasznie mnie kusi, ¿eby w³a¶nie tak siê zafarbowaæ, ale nie wiem czy nie bêdê tego ¿a³owaæ, bo jestem ciemn± blondynk± ze z³ocistymi piegami, jedyny plus to taki, ¿e mam ciemne rzêsy i brwi. A ty Kasia20a jaki mia³a¶ wyj¶ciowy kolor w³osów?
izanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-17, 17:17   #24
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomo¶ci: 8 541
Dot.: Czarnow³ose:)

Jestem za czarnymi w³oskami jak najbardziej sama takie posiadam i bardzo dobrze siê w nich czujê generalnie bardziej podoba mi siê uroda brunetek (nie dlatego, ze sama jestem czarna).
Celestia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-17, 17:18   #25
olcia17666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 327
Dot.: Czarnow³ose:)

podbijam w±tek.czarnulki ³±czmy sie !!!!!!!) ja mam swoje naturalne czarne w³osy i nigdy nie myslalam ze ich rozja¶niac czy malowac na inny kolor.po prostu je kocham
__________________
olcia17666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-17, 18:53   #26
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: Czarnow³ose:)

Zgasza siê blondi , ale do niedawna Czarnulka ( zawszê bêdzie sentyment) wieloletnie i wiele razy powracaj±ca do koloru Poproztu mi sie znudzi³, ale pododb³a mi siê ten "pazur" tym kolorze. Niestety moja karnacja ( mega jasna ale wiosenna) sprawia³a, ze bez makija¿u wygl±da³am bardzo nienaturalnie i wrêcz chorowicie. Niemniej niektóre dziewczyny w czarnych w³osach wygl±daj± CUDOWNIE, tyle, ¿e z tego co widac to teraz to niestety raczej gin±cy gatunek ju¿.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-17, 19:43   #27
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 3 298
Dot.: Czarnow³ose:)

brunetki rulezzzzzzzzzz!!!!!!!!!!! !! idealem jest dla mnie ostatnio Nicole z PCD
akisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-17, 21:24   #28
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 1 140
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez izanna Poka¿ wiadomo¶æ
Popieram, czarne w³osy to moje marzenie i strasznie mnie kusi, ¿eby w³a¶nie tak siê zafarbowaæ, ale nie wiem czy nie bêdê tego ¿a³owaæ, bo jestem ciemn± blondynk± ze z³ocistymi piegami, jedyny plus to taki, ¿e mam ciemne rzêsy i brwi. A ty Kasia20a jaki mia³a¶ wyj¶ciowy kolor w³osów?
jestem naturalna brunetka prawie od zawsze sie farbuje na czarno po jakims czasie mi sie znudzi³ i zrobi³am sie blondynk± ale to by³a pora¿ka i znów wroci³am do CZARNEGO
kasia20a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-17, 21:41   #29
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomo¶ci: 4 955
Dot.: Czarnow³ose:)

Jeeeeeeah, kolejny w±tek z serii "³±czmy siê" .


zawszeboska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-17, 22:21   #30
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 1 140
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez zawszeboska Poka¿ wiadomo¶æ
Jeeeeeeah, kolejny w±tek z serii "³±czmy siê" .


zanim cos napiszesz to uwaznie przeczytaj!! a jak tego nie potrafisz to sie nie wypowiadaj, za³ozy³am ten watek bo chcia³am by powklejano zdiêcia kobiet z czarnymi w³osami, chce poprostu zobaczyc komu te w³osy pasuja jaki makijaz najlepiej wyglada itp itp... .... WIêC K³ANIA SIE CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM
kasia20a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.