czy kupowałyście może kosmetyki na allegro? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-03, 13:43   #1
verleina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 60

czy kupowałyście może kosmetyki na allegro?


Zamówiłam parę kosmetyków na Allegro i zastanawiam się, czy to ma sens, czy niska cena np. za korektor Dior-a (32 zł) to normalne na tych aukcjach i czy te kosmetyki sa zdatne do użytku.
verleina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-03, 15:52   #2
oceania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 534
GG do oceania
Re: czy kupowałyście może kosmetyki na allegro?

Ja jeśli chodzi o kosmetyki, to zamawiałam podkład i tusz u Ziorka, i jestem zadowolona
oceania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-03, 16:43   #3
romeska
Raczkowanie
 
Avatar romeska
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: leszno/gdańsk
Wiadomości: 149
GG do romeska
Re: czy kupowałyście może kosmetyki na allegro?

a ja wlansie odebralam zakupiony na allegro perfum jestem bardzo zadowolona wiadomo zdarzaja sie przekretey ale jak we wszytkim nie mozna generalizowac
udanych zakupow
romeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-03, 17:06   #4
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: czy kupowałyście może kosmetyki na allegro?

romeska napisał(a):
> a ja wlansie odebralam zakupiony na allegro perfum

Bardzo przepraszam, ale tyle razy było to juz mówione i pisane, że mówimy debrałam na allegro zakupione PERFUMY" nie ma formy perfum w liczbie pojedynczej, są jedne perfumy.

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-03, 17:27   #5
obsession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 177
Re: czy kupowałyście może kosmetyki na allegro?

Od jakiegoś czasu (prawie rok) kupuję tam większość kosmetyków - jednak robię to dość ostrożnie, zresztą kupuję głównie testery, czasem używane - jak na razie się nie nacięłam. Nie ma dla mnie znaczenia, że maluję się akurat testerem cienia np. Chanel (który kupiłam w cenie L'oreala!) Ale kosmetyki nowe kupuję raczej u wypróbowanych sprzedawców , nie po takich niewiarygodnie niskich cenach, ale zawsze tańsze niż w sklepie mniej więcej 30%. I zawsze czytam komentarze NEGATYWNE jeśli takie dany sprzedawca ma!!!!Poza tym zdaję się na instynkt i poluję na okazje (ale te niezbyt podejrzane)!!!Choć zdarzyło mi się kupić nowe orginały w śmiesznej cenie... W każdym razie mnie zkupy na Allegro wciągnęły doszczętnie i jak dotąd jestem z nich bardzo zadowolona
obsession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-03, 19:25   #6
EDAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 409
Re: czy kupowałyście może kosmetyki na allegro?

A ja kupuję kosmetyki kolorowe w sklepie internetowym www.atrakcyjna.com . Kosmetyki są oryginalne i błyskawicznie dostarczane. Aktualnie jest tam promocja na kosmetyki Shiseido.
EDAK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-03, 20:13   #7
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Re: czy kupowałyście może kosmetyki na allegro?

a czy mozecie podac nicki zaufanych osob na allegro?

bede wdzieczna bo nie chce kupic bulgarskiego diora
dzieki
Martiene
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-01-04, 14:36   #8
obsession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 177
Re: czy kupowałyście może kosmetyki na allegro?

Mogę polecić zakupy u gregwu, zabcok, magdaderk, Nedy, 1401, Michoco, TomekFoj, dociak75, superokazje, Puff123, mt78, catsnkittens, Decorax-imports - ja jestem bardzo zadowolona z zakupów u tych osób, mam porównanie, bo do tej pory kupowałam w perfumeriach często te same kosmetyki
obsession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 16:50   #9
basiuniaxs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1
Dot.: czy kupowałyście może kosmetyki na allegro?

Witam koleżanki!
Chce podzielić się z wami moim spostrzeżeniem i ostrzec przed użytkownikiem quantapc Pan o podanym nicku sprzedaje przeterminowane kosmetyki!Nie wiem czy wszystkie, ale kosmetyki które wpadły w moje ręce, sprowadzane z za granicy miały kodowane daty produkcji i bez znajomości sposobu kodowania nie można ich odczytać. Całe szczęscie zanim kupiłam towar, sprawdziałam to i w efekcie zaoszczędziłąm 150 zł. Miałam odbiór osobisty, wiec sprawdziłąm te kosmetyki w ich sklepiku i bez problemu zostały wycofane z mojego zamówienia. Pani nawet nie próbowała zaprzeczać, czy przekonywać mnie, że wszystko jest ok. Najpewniej ma świadomość, co sprzedaje. Być może to, a dodatkowo nieświadomość kodowanych dat oraz nie sprawdzanie dat produkcji jest przyczyna takiej ilości pozytywnych komentazry tego użytkownika. Mimo wszystko, jeśli komuś zależy na dobrych kosmetykach, lepiej niech zrezygnuje z "markowych" kupowanych okazyjnie. Poza ogromnym przeterminowaniem kosmetyku (krem wyprodukowany w 2006), dochodzą wątpliwe warunki ich transporu...
basiuniaxs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.