Kremy firmy Olay - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-13, 18:15   #1
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880

Kremy firmy Olay


Mam pytanko-może któraś z was używa kremu tej firmy i może
powiedzieć czy jest zadowolona,czy warto go kupić?
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-13, 20:22   #2
wiewiorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 36
Re: Kremy firmy Olay

ja uzywalam tylko 2 produkty tej firmy.tonik byl swietny,bezalkoholowy,szy bko sie wchlanial,ladnie matowil skore.dodam,ze to moj ulubiony,a przetestowalam ich juz wiele.jesli chodzi o kremy to moge sie wypowiedziec na temat OLAY ACTIVE HYDROGEL.wybralam go ze wzgledu na lekka konsystencje,ktora jest perfect dla mojej tlustej skory.zelik ten swietnie nawilza,dobrze sie wchlania,jest wydajny,nie uczula.slowem jestem bardzo zadowolona.mam zamiar dokupic jeszcze zel do mycia twarzy tej firmy.ceny sa niewysokie ,a kosmetyki dobre.bardzo mnie ciekawi krem z niacyna tej firmy i na niego tez pewnie sie skusze.
wiewiorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-14, 12:45   #3
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Re: Kremy firmy Olay

Dzieki za odpowiedź.Już kupiłam krem nawilżający Complete Care dla cery normalnej i suchej i teraz będę go testować.
Zapowiada się bardzo dobrze.Szybko się wchłania,ma delikatny zapach,filtr Spf 15,skóra jest taka mięciutka po nim.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-14, 14:24   #4
sistar
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Kremy firmy Olay

Ja wlasnie kilka dni temu bylam w salonie tej firmy Zrobilam sobie ten test skory ktory reklamuja, kupilam tez tonik i te smieszne suche chusteczki do demakijazu. Musze powiedziec, ze jestem bardzo zadowolona zarowno z kosmetykow, jak i z milej obslugi w salonie. Tonik swietnie lagodzi skore, ktora juz kilka minut pozniej wyglada zdecydowanie lepiej. Chusteczki bardzo dobrze zmywaja makijaz, i sa praktyczne, bo nie wysychaja, jak wszystkie mokre chusteczki do makijazu po dluzszym czasie od otworzenia paczki (mam sklonnosci do chomikowania). Sa jednak drogie.
Kremu jeszcze nie kupilam, bo bardzo chcialam wlasnie ten hydrozel, ale pani w salonie odradzala go na zime. Dostalam natomiast dwie probki emulsji nawilzajacej Complete Care (moisturising day lotion). Sprawuje sie calkiem niezle, ale bez rewelacji. Raczej go nie kupie, poczekam na ten hydrozel. Ten lotion jest dosc wydajny, jedna probke uzywam juz trzeci dzien i starczy pewnie na jutro.
Olay to nowa nazwa Oil of Olaz, uzywalam tych kosmetykow kilka lat temu i byly swietne. Jednak poprzednia nazwa i wyglad opakowan byly o niebo lepsze Nie ma to jak zmiany na lepsze
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-14, 20:00   #5
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Re: Kremy firmy Olay

Wiesz ja też zdaje sie miałam mleczko i krem pod oczy.Faktycznie inaczej się kiedys ta firma nazywała.
Salon Olay w GM ledwo znalazłam,jest tak umiejscowiony na uboczu,poza tym nigdzie nie ma informacji.Pytałam panie w jakimś sklepie, ale nie wiedziały gdzie się znajduje.I tak chodziłam w kólko aż znalazłam.Obsługa faktycznie uprzejma.
Zdąrzyłam wejśc pani od razu do mnie podeszła.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:19.