Rose Mystere Lancome jesień/zima 2005/2006 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-17, 20:16   #1
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789

Rose Mystere Lancome jesień/zima 2005/2006


No i kolejna kolekcja, która kusi, nie tyle opakowaniem (jak Chanel), a zawartością dającą śliczny efekt. Jakieś ciekawostki? Na pewno twarz Lancome - Drew Barrymore. A ponadto? The Velvet Notebook - paletka cieni i Cils Booster XXL. Może jeszcze nowe podwójne cienie Color Focus Duo. Więcej dla zainteresowanych na www.lancome.co.uk
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 20:23   #2
Nenah
Rozeznanie
 
Avatar Nenah
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 947
GG do Nenah
Dot.: Rose Mystere Lancome jesień/zima 2005/2006

Ah juz go widziałam. Przepiękna kombinacja kolorów. Drew nie do poznania!!
Nenah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 20:30   #3
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Rose Mystere Lancome jesień/zima 2005/2006

Do mnie uroda Drew Barrymore nigdy jakoś nie przemawiała,ale muszę przyznać że na tym zdjęciu z reklamy Lancome wyszła bardzo ładnie .
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 20:43   #4
Sandibell
Raczkowanie
 
Avatar Sandibell
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 39
Dot.: Rose Mystere Lancome jesień/zima 2005/2006

Rzeczywiscie jak nie Drew na pierwszy rzut oka "zalatuje" Kate Moss, no ale makijazyk ładniutki
Sandibell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 22:22   #5
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Rose Mystere Lancome jesień/zima 2005/2006

Mnie nie zachwyca. Jeszcze Lancome nie postarał się aż tak, żeby ani jeden element ich kolekcji nie przypadł mi do gustu, tym razem im się udało. Ciekawe, czy chociaż popracowali nad jakością tych cieni z kolekcji, bo właściwie w Color Focus nie ma nic interesującego, no może poza gamą kolorów (tylko co komu po kolorze, który ładnie wygląda tylko w pudełku...). Ciekawam, co zaproponują pozostałe firmy.
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 09:04   #6
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Rose Mystere Lancome jesień/zima 2005/2006

mi się bardzo podoba ten makijaż

daje większe zdjęcia żeby każdy się przypatrzył
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 09:15   #7
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Rose Mystere Lancome jesień/zima 2005/2006

kolorki fajne ,chyba wole lancome od chanela.
a drew ,to ona?? co ten fotoszop potrafi zrobic
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-18, 16:36   #8
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Rose Mystere Lancome jesień/zima 2005/2006

Kurczaki fajne te now kolorki Zwlaszcza roze i Juice Tubes mniam...
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 16:48   #9
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Rose Mystere Lancome jesień/zima 2005/2006

Piekny makijaz oczu (lubie takie mocne)
Juz wiem co wyprobuje na nastepna impreze
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 10:07   #10
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Rose Mystere Lancome jesień/zima 2005/2006

A ten nowy cils booster to bedzie u nas dostepny??
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 10:23   #11
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Rose Mystere Lancome jesień/zima 2005/2006

Widziałam ten makijaż już i choć nie pałam miłością do kolorówki Lancome - ale trzeba przyznać że się poprawiło ostatnio - jest już nieźle - to się zaciekawiłam. Drew zawsze wydawała mi się urodowo średnia, ale na tych fotkach mi się bardzo podoba trzeba przyznać, że ta nowa nadworna wizażystka Lancome robi fajne makijażowe kolekcje - choć ja lubiłam F. Farrugię, ale on był trochę za bardzo odjechany jednak te koronki na brwi
Wczoraj dostalam info o nowej linii Guerlaina i na to czekam z zapartym tchem, czuje przez skórę że to coś dla mnie opis mnie zaczarował:

"FRANCE. Guerlain has unveiled its new season, limited-edition cosmetics collection. The products will begin rolling out in France from October.
Fairy Winter is the make-up theme. Accordingly, the products combine winter white, frosted colours and iridescent shimmering shades of pink, silver and gold, “to awaken the snow princess within”, according to Guerlain.
Two new Météorites products feature. Winter Radiance Météorites Powder Balls (€38) combines six “balls" in shades of white, pearl, frosted blue, Champagne, cool pink and icy mauve. They are presented in a new interpretation of the signature Météorites case, in a colour-scheme said to have been inspired by the different reflections of light on snow.
Winter Radiance Météorites is also available in a pressed powder form, housed in a portable, travel-friendly compact. Winter Radiance Météorites Voyage will be priced domestically at €125.
Other powder offerings include Divinora Fairy White All-Over Powder (€43). Described as a transparent pearly powder incorporating a glittery, hologram effect, this is said to brighten skin with a luminous glimmer.

And there is a new Terracotta product, Winter Glow 20 Multi-Effect Bronzing Powder (€36). For this execution, Terracotta shade 20 has been inlaid with a flake of frosted white, designed to remain intact throughout use.
It is said to recreate the warm glow after a day of winter sunshine, set off by a glitter of frost. It is presented in a new, colourful version of the original Terracotta case.
For the eyes, Guerlain has created Divinora Fairy Mascara (€25) — a translucent gel infused with multicoloured, hologram particles, designed to look like liquid crystals.
The mascara is presented in a hammered silver cylinder, complete with a threaded wand applicator.
The other Fairy Winter eye product is Divinora Iridescent Loose Powder for the Eyes (€24). This is a pearl concentrate that delivers a soft, jewelled effect to eyes and also other parts of the body.
It is available in three shades — Fairy Gold, Fairy Silver and Fairy Pink — and is presented in a transparent pot topped with a silver-coloured lid.
For lips, Guerlain has extended its KissKiss lipstick line with three new shades, namely gold, silver and pink frost.
There are also three new Divinora Duo Gloss compacts (€32), and three new Divinora Colour and Shine lipsticks (€22.50), both in shades of Fairy Gold, Fairy Silver and Fairy Pink (€32)."

i linki do zdjęć:
http://www.moodiereport.com/images/G...%20powders.jpg (puderki)
http://www.moodiereport.com/images/G...ter%20eyes.jpg (oczy)
http://www.moodiereport.com/images/G...ter%20lips.jpg (usta)
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-19, 10:30   #12
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Rose Mystere Lancome jesień/zima 2005/2006

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
A ten nowy cils booster to bedzie u nas dostepny??
Nie mam pojęcia Trzeba chyba zrobić nalot na Sephore i popytać
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 10:32   #13
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Rose Mystere Lancome jesień/zima 2005/2006

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Widziałam ten makijaż już i choć nie pałam miłością do kolorówki Lancome - ale trzeba przyznać że się poprawiło ostatnio - jest już nieźle - to się zaciekawiłam. Drew zawsze wydawała mi się urodowo średnia, ale na tych fotkach mi się bardzo podoba trzeba przyznać, że ta nowa nadworna wizażystka Lancome robi fajne makijażowe kolekcje - choć ja lubiłam F. Farrugię, ale on był trochę za bardzo odjechany jednak te koronki na brwi
Wczoraj dostalam info o nowej linii Guerlaina i na to czekam z zapartym tchem, czuje przez skórę że to coś dla mnie opis mnie zaczarował:

"FRANCE. Guerlain has unveiled its new season, limited-edition cosmetics collection. The products will begin rolling out in France from October.
Fairy Winter is the make-up theme. Accordingly, the products combine winter white, frosted colours and iridescent shimmering shades of pink, silver and gold, “to awaken the snow princess within”, according to Guerlain.
Two new Météorites products feature. Winter Radiance Météorites Powder Balls (€38) combines six “balls" in shades of white, pearl, frosted blue, Champagne, cool pink and icy mauve. They are presented in a new interpretation of the signature Météorites case, in a colour-scheme said to have been inspired by the different reflections of light on snow.
Winter Radiance Météorites is also available in a pressed powder form, housed in a portable, travel-friendly compact. Winter Radiance Météorites Voyage will be priced domestically at €125.
Other powder offerings include Divinora Fairy White All-Over Powder (€43). Described as a transparent pearly powder incorporating a glittery, hologram effect, this is said to brighten skin with a luminous glimmer.

And there is a new Terracotta product, Winter Glow 20 Multi-Effect Bronzing Powder (€36). For this execution, Terracotta shade 20 has been inlaid with a flake of frosted white, designed to remain intact throughout use.
It is said to recreate the warm glow after a day of winter sunshine, set off by a glitter of frost. It is presented in a new, colourful version of the original Terracotta case.
For the eyes, Guerlain has created Divinora Fairy Mascara (€25) — a translucent gel infused with multicoloured, hologram particles, designed to look like liquid crystals.
The mascara is presented in a hammered silver cylinder, complete with a threaded wand applicator.
The other Fairy Winter eye product is Divinora Iridescent Loose Powder for the Eyes (€24). This is a pearl concentrate that delivers a soft, jewelled effect to eyes and also other parts of the body.
It is available in three shades — Fairy Gold, Fairy Silver and Fairy Pink — and is presented in a transparent pot topped with a silver-coloured lid.
For lips, Guerlain has extended its KissKiss lipstick line with three new shades, namely gold, silver and pink frost.
There are also three new Divinora Duo Gloss compacts (€32), and three new Divinora Colour and Shine lipsticks (€22.50), both in shades of Fairy Gold, Fairy Silver and Fairy Pink (€32)."

i linki do zdjęć:
http://www.moodiereport.com/images/G...%20powders.jpg (puderki)
http://www.moodiereport.com/images/G...ter%20eyes.jpg (oczy)
http://www.moodiereport.com/images/G...ter%20lips.jpg (usta)
Tylko 'wow' ciśnie się na usta. Super! Wreszcie coś dla 'zim' Chyba Chanel i Lancome przegrał u mnie z kretesem
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 10:50   #14
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
Dot.: Rose Mystere Lancome jesień/zima 2005/2006

Mmmmm, znowu będę wodzona na pokuszenie.. Ala na szczęście powstrzymam się chyba przed nowymi meteorytami, bo mam spory zapas (obkupiłam sie na wiosnę) i trudno będzie przekonać samą siebie, że nowe są mi niezbędne.
Natomiast ciekawie może wyglądac ten puder do powiek Divinora Iridescent Loose Powder for the Eyes. Na to może się skuszę... Te makijaże zimowe są znacznie ciekawsze od wiosennych. Smoczyco, dzięki za info
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 11:07   #15
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Rose Mystere Lancome jesień/zima 2005/2006

Oj, to ja juz wiem, na co się w tymrozu zruinuję Ani mnie Lancome mnie rusza, Chanel i Givenchy tez rozczarowały przy bliższym poznaniu, ale Guerlain wygląda świetnie! Zwłaszcza Meteoryty i puder all over
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 18:21   #16
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Rose Mystere Lancome jesień/zima 2005/2006

Oj, ta Smoczyca - kusicielka...
Ten tusz do rzęs brzmi magicznie. i ta zimowa teraccotta. Ciekawe jaki efekt daje na skórze i keidy pojawi się perfumeriach? a możę już jest? widział ktoś?
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 12:18   #17
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Rose Mystere Lancome jesień/zima 2005/2006

w ogóle tu Drew jakoś ładnie wyszła bo tak normalnie nie grzeszy urodą według mnie
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.