Pomocy co mam zrobić z moimi brwiami??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-18, 12:42   #1
IzabelaRak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 23
Unhappy

Pomocy co mam zrobić z moimi brwiami???


Ja już nie wiem co mam robić z moimi brwiami i licze tylko na pomoc z waszej strony a zwłaszcza jakieś fachowe opinie. Bo nie wiem co mam zrobić żeby moje brwi były ładne i nie wymagały codziennego poprawiania kredką. Bo jedni mówią mi ze ładnie wygladam inni zaś ze nie bo za mocno je maluje i ja juz nie wiem ale sama też mysle ze troche za mocno ale tak sie juz przyzwyczaiłam. Jakapomoc mogę uzyskać idąc do kosmetyczki? i ile moze mnie to kosztowac. Zobaczcie moje zdjecia bez i z makijażem. I prosze pomóżcie dzieki wielkie papa. henny juz próbowałam ale to nie dla mnie bo jak widzicie mam za rzadkie te brwi i nie daje to żadnego efektu.
IzabelaRak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 13:11   #2
sonieczka24
Raczkowanie
 
Avatar sonieczka24
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 127
Dot.: Pomocy co mam zrobić z moimi brwiami???

Moja propozycja jest następująca..albo zapuśc,poczekaj niech Ci odrosna brwi i wtedy idz do kosmetyczki,ona bedzie wiedziała co ma zrobic z nimi,albo poprostu maluj kredka lżejnie tak ostro..i przede wszystkim nie kruczo-czarna kredka...nadaje Ci to zbyt ostrego wyglada..
__________________
"Widziałem raz u psa taki wyraz oczu, spojrzenie pełne pogardy, które bardzo szybko znikło i jestem przekonany, że psy w zasadzie uważają ludzi za kretynów" - John Steinbeck
sonieczka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 13:22   #3
IzabelaRak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 23
Dot.: Pomocy co mam zrobić z moimi brwiami???

No właśnie te zdjęcia są nie do końca wyraźne bo ja nigdy nie uzywałam czarnej kredki tylko brazowej ale to moze tak wyglada. Ale bardzo dziekuje za odpowiedx. Zapuscic brwi nie da sie bo nic mi to nie da poprostu są tak rzadkie i już . A ja mam taki straszny z tym problem że chyba sie depresji nabawie
IzabelaRak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 13:27   #4
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: Pomocy co mam zrobić z moimi brwiami???

Moim zdaniem te piewrsze dwa zdjęcia prezentują zbyt mocno umalowane brwi też mam obsesje na punkcie malowania brwi, bo naturalnie mam takie blond a przefarbowałam się na czekoladkę. Spróbuj malować je troszkę delikatniej, np. zrób tylko kilka cienkich, krótkich kresek i rozetrzyj je szczoteczką (czystą) od tuszu albo specjalnym grzebyczkiem do brwi. Ja tak robię i efekt jest naturalny. Zawsze zostaje jeszcze henna, ale tu już nie pomogę, bo nie mam doświadczenia PS. Moim zdaniem Twoje naturalne brwi mają śliczny kształt.
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 13:36   #5
sonieczka24
Raczkowanie
 
Avatar sonieczka24
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 127
Dot.: Pomocy co mam zrobić z moimi brwiami???

To prawda,masz ładne swoje naturalne brwi i maja ładny kształt..myśle,że na początej spróbuj kupic jakaś brązową kredke i tak jak napisała nask,pomalowac je w ten sposób,że robisz kilka kresek na nich i palcem rozetrzyj,żeby nie było takiego sztucznego efektu.A swoja droga,masz bardzo ciekawa i ładna buzie
__________________
"Widziałem raz u psa taki wyraz oczu, spojrzenie pełne pogardy, które bardzo szybko znikło i jestem przekonany, że psy w zasadzie uważają ludzi za kretynów" - John Steinbeck
sonieczka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 14:20   #6
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Pomocy co mam zrobić z moimi brwiami???

Myślę, że najlepszy efekt przy Twoich brwiach będzie gdy pomalujesz je szaro-brązowym cieniem. Nie będą mialy ostrych granic, a jednocześnie będą sie wydawaluy gęściejsze i szersze. A cień aplikuj albo wilgotnym aplikatorem, albo pędzelkiem-kocim języczkiem.... Szczerze mówiąc to cień ma jeszcze jedną przewagę - łatwiej znaleźć odcień odpowiadający naturalnemu.
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 14:33   #7
kasiseb
Przyczajenie
 
Avatar kasiseb
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 16
GG do kasiseb
Dot.: Pomocy co mam zrobić z moimi brwiami???

Hej!
Zgadzam się , iz są za mocno pomalowane (troszkę sztucznie wyglądają) a chyba najlepiej byłoby albo pomalować cieniem zeby nie było takich ostrych linii, albo zafundować sobie makijaż permanentny.
Pozdrawiam:0)
kasiseb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-18, 14:53   #8
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Pomocy co mam zrobić z moimi brwiami???

Witam
ja mysle zebys ich nie malowala tak mocno jak do tej pory
mam b. ladne brwi i wystarczy jak je ladnie deliktnie pociagniesz kredka, zrobisz takie malutkie kreseczki ktore beda wygladaly jak wloski.
Chodzi tylko o to zebys je ladnie zaakcentowala
pozdr.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 16:33   #9
IzabelaRak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 23
Dot.: Pomocy co mam zrobić z moimi brwiami???

Dziekuje Wam bardzo jesteście super. I potraficie naprawde pomóc w potrzebie dzoiewczyny. JA chyba naprawde pomysle nad makijazem permanentnym. Apropo cieni to jaki to ma być cien jakiś specjalny do brwi czy normalny do powiek?
IzabelaRak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 08:05   #10
swierzynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 123
Dot.: Pomocy co mam zrobić z moimi brwiami???

Moja siostra ma bardzo rzadkie brwi, prawie ichnie nei widać i robi sobie henna (taką co nie tylko włoski maluje ale takze i skore) i wyglada super.
Sprubuj ty tez.
swierzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 08:23   #11
IzabelaRak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 23
Dot.: Pomocy co mam zrobić z moimi brwiami???

A tą henne to sobie sama robi siostra czy u kosmetyczki i jeśli można nazwę i cene tego kosmetyku, dziekuje bardzo pa.
IzabelaRak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-19, 11:10   #12
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Pomocy co mam zrobić z moimi brwiami???

przeciez ty nie masz brwi.... moze poczekaj az ci urosną?
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 13:19   #13
swierzynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 123
Dot.: Pomocy co mam zrobić z moimi brwiami???

Moja siostra robi sobie henne sama w domu. Jak dowiem się jak jest nazwa to odrazu napisze.
swierzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 20:15   #14
ka1511
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 103
GG do ka1511
Dot.: Pomocy co mam zrobić z moimi brwiami???

Moja rada jest taka, żebyś poczekała aż brwi odrosną. Poza tym nie maluj ich aż tak mocno. Myśle ze efekt byłby ładniejszy kredką brązową... W ciemniejszych brwiach wygladasz bardziej drapieżnie chyba, że nie chce ci sie codziennie malować brwi, to możesz użyć henny brązowej lub czarnej za 1 razem poleciłabym ci sie wybrać do kosmetyczki zabieg taki będzie kosztował koło 8 zł ale naprawde warto
ka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 23:15   #15
elganja
Rozeznanie
 
Avatar elganja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 900
Smile Dot.: Pomocy co mam zrobić z moimi brwiami???

Witam !
Ja mam dla ciebie troszkeewinna propozycję :
spróbuj zamiast malowania brwi mocno kredką zrobić to jakimś cieniem(użyj do tego celu pędzelka) wybierz kolor średni brąz, bo jak widzisz po opisach ciemny wydaje sie czarny....
Poza tym takie malowanie ma jedna wielką zalete: mozesz poeksperymentować z odcieniami brazu. Radzę zaczac od jasnego a potem jesli bedzie za jasny spróbowac ciemniejszego. Efekt makijazu brwi za pomoca cieni bedzie delikatniejszy od tego spod kredki jesli oczywiscie uzyjesz go z umiarem. Jesli bedziesz chciala sprobowac to musisz po prostu poeksperymentowac.
A jesli chodzi o makijaż pernamentyny to radze to dobrze przemyslec, poniewaz efekt jest naprawde dlugotrwaly, a przeciez moze ci sie nie spodobac i co wtedy??
Trzymam kciuki
__________________
Be Yourself. Always.
elganja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 18:32   #16
kasiaczek21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zach pom
Wiadomości: 80
Dot.: Pomocy co mam zrobić z moimi brwiami???

czesc radziłabym ci przyciemnic je henna, ja przed chwila zrobiłam sobie taki zabieg bo uwazam ze mam za jasne brwi w stosunku do koloru moich oczu, kupiłam ja za 2 zł w drigerii natura, sposób przygotowania jest banalnie prosty, mieszasz proszek z kilkoma kroplami wody utlenionej i potem nakładasz na kształt swoich brwi,czekasz 15 min,nastepnie zmywasz woda z mydłem i gotowe!przez jakis czas nie musisz ich przyciemniac kredka,pozdrawiam
kasiaczek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 12:04   #17
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: Pomocy co mam zrobić z moimi brwiami???

IzabeloRak witaj a może spróbujesz poużywać tego specyfiku? http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4467 Nie posiadam go (wiec ciężko mi coś o nim powiedziec) ale recenzje ma naprawdę dobre. Myślę, że warto spróbować. Sama zamierzam go nabyć. Pozdrawiam
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 12:17   #18
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Post Dot.: Pomocy co mam zrobić z moimi brwiami???

Zabieg henną u kosmetyczki kosztuje około 5 złotych i utrzymuje się przez miesiąc. Poza tym kosmetyczka zrobi to profesjonalnie i będzie ładnie wyglądało Warto spróbować, zwłaszcza że farbuje także skórę nie tylko włoski Pozdrawiam!
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 18:12   #19
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Pomocy co mam zrobić z moimi brwiami???

Moim zdaniem z tak mocno pomalowanymi brwiami wygladasz zdecydowanie niekorzystnie. To bardzo postarza i nadaje Twojej twarzy dziwnego wyrazu. Maluj je lzej (przeciez da sie ) i jakims jasniejszym kolorem, ale nie brazem, tylko szarym, bardziej by pasowal do Twoich wlosow.
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-21, 18:38   #20
Eleo765
Zadomowienie
 
Avatar Eleo765
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 806
Dot.: Pomocy co mam zrobić z moimi brwiami???

o rany!!! nigdy więcej nie maluj tak mocno brwi! wyglądasz duuużo lepiej bez tych egipskich malunków... sorry za słowa, ale zszokowałaś mnie tymi fotkami.
Eleo765 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 21:32   #21
red_poppy
Raczkowanie
 
Avatar red_poppy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 87
Dot.: Pomocy co mam zrobić z moimi brwiami???

Cytat:
Napisane przez alraune
Myślę, że najlepszy efekt przy Twoich brwiach będzie gdy pomalujesz je szaro-brązowym cieniem. Nie będą mialy ostrych granic, a jednocześnie będą sie wydawaluy gęściejsze i szersze. A cień aplikuj albo wilgotnym aplikatorem, albo pędzelkiem-kocim języczkiem.... Szczerze mówiąc to cień ma jeszcze jedną przewagę - łatwiej znaleźć odcień odpowiadający naturalnemu.
tak tak tak w pelni popieram
__________________
... Bo ja się uczę największej sztuki życia,
uśmiechać się zawsze i wszędzie
i bez rozpaczy znosić bóle
i nie żałować tego co przeszło,
i nie bać się tego co będzie ...

red_poppy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.