Fryzura M.Brodki- jak to zrobic??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-22, 22:19   #1
madzia16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 23

Fryzura M.Brodki- jak to zrobic???


Mam pytanie, a najbardziej zalezy mi na odpowiedzi gagi (bo przeciez jest fryzjerka), ale to oczywiscie pytanie do wszystkich znajacych odpowiedz. Wlosy mam takie ja M.Brodka na pierwszym zalaczonym zdjeciu. To zdjecie zrobione na poczatku programu Idol, a wiec bez profesjonalnej stylizacji, itd. A bardzo zalezy mi na tym, aby zrobic na impreze taka fryzuje, jaka ma Monika na drugim zdjeciu. No bo skoro z jej wlosow da rady, to z moich raczej tez, prawda? Dlatego interesuje mnie, jakich kosmetykow uzyc w tym celu, preparatow, przyrzadow lub innych rzeczy. Jak to zrobic? Pomozecie? Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg festiwal382081.jpg (30,7 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg festiwal_jedynki2ok60.jpg (66,6 KB, 232 załadowań)
madzia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 22:21   #2
madzia16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 23
Dot.: Fryzura M.Brodki- jak to zrobic???

A, i zapomnialam dodac ze dlugosc wlosow nie ma znaczenia, bo wlosy mam jakby to powiedziec duzo dluzsze niz na 1 zdjeciu i duzo krotsze niz na 2. Wiec takie mniejwiecej posrednie
madzia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 23:12   #3
Alice.soul.
Raczkowanie
 
Avatar Alice.soul.
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z dOmQ nAd MoRzEm:)
Wiadomości: 283
Wyślij wiadomość przez ICQ do Alice.soul. GG do Alice.soul.
Dot.: Fryzura M.Brodki- jak to zrobic???

Hej!!!! Otóż ....moja rada dla ciebie....(mi kiedyś wyszła identyczna fryzura ja u Brodki ) Po umyciu włosów zrób sobie na całej głowie małych slimaczków(skręć włosy i upnij spinkami albo gumkami) , które zostawisz na noc. Układając nałóż lakieru albo pianki dla lepszego efektu. Przy zdejmowaniu zaś delikatnie rozczesz włosy tak by nie zrobił ci się jeden wielki kołtun.Efekt murowany A jak nie to może papiloty albo mnóstwo małych wałków??
__________________
.....bo wiesz....za tysiąc lat nie będzie nikt pamiętał nas........ tym jednym życiem trzeba żyć, beztrosko śnić i iść dopóki płynie nasza krew dopóki Ciebie mam Ty Mnie nikt nie pokona NIGDY nas... nie mają szans...
Alice.soul. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 22:15   #4
madzia16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 23
Dot.: Fryzura M.Brodki- jak to zrobic???

Uaktualniam watek.
madzia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 22:51   #5
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Fryzura M.Brodki- jak to zrobic???

moim zdaniem to po prostu dużo małych wałeczków
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 23:12   #6
cukierasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 378
Dot.: Fryzura M.Brodki- jak to zrobic???

Cytat:
Napisane przez Alice.soul.
Hej!!!! Otóż ....moja rada dla ciebie....(mi kiedyś wyszła identyczna fryzura ja u Brodki ) Po umyciu włosów zrób sobie na całej głowie małych slimaczków(skręć włosy i upnij spinkami albo gumkami) , które zostawisz na noc. Układając nałóż lakieru albo pianki dla lepszego efektu. Przy zdejmowaniu zaś delikatnie rozczesz włosy tak by nie zrobił ci się jeden wielki kołtun.Efekt murowany A jak nie to może papiloty albo mnóstwo małych wałków??
No dokładnie podpisuje sie pod tym...bo kiedys tak samo z robiłam z myśla ze potem bede miała tak ładnie pokrecone cos w rodzaju pierwszego zdjecia... a wyszły takie jak na 2 foto... nie zbyt mi to pasowało bo miałam duzo krutsze włosy... i i nie były takie zwiewne długie jak na fotce tylko takie zbite afro jak maja murzynki... chyba nie wygladało najlepiej... bo moja mamusia ze śmiechu prawie lezała na podłodze... aha a co do lakieru czy pianki to niewiem zalezy czy masz podatne włosy na ukladanie... bo ja bardzo... i nie uzylam do tego zadnych kosmetykow i mialam robione slimaczki na podsuszonych wlosach... i przypiete spinaczmi a rano jak mialam wyjete spinacze to moje slimaczki pozostaly w tym samym miejscu i nie moglam ich odccepic od glowy no mam andzieje ze tobie lepiej wyjdzie pzdr.
cukierasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.