Black Cashmere Donna Karan - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-28, 18:55   #1
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522

Black Cashmere Donna Karan


Zwracam się do was dziewczyny z prośba o radę.
Od jakiegos czasu "chodzi"za mną ten zapach.Wiem że jest charakterystyczny i wzbudza rózne reakcje , mnie opętał.Spryskuję sie nim kiedy mogę w perfumeriach i nadal trwam w zachwycie.
Mam kilka pytań
Czy zapach się szybko nudzi , powszednieje, drażni po czasie?
Wypatrzyłam na Allego Cashmere, jest w różnych cenach u różnych sprzedawców,u kogo warto kupić , niestety nie mogę załączyc linków do aukcji, czy możecie sprawdzić i mi podpowiedzieć
Jaką pojemność najbardziej opłaca się kupić zważywszy że to zapach charakterystyczny i nie zużywa się tak szybko
Czy zapach jest trwały-ten z testera pachniał na mnie długo
Może jest ktoś kto chce się pozbyć Cashmere-chętnie się zainteresuję

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 08:57   #2
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Czy żadna z was nie używa tego zapachu-nie wierzę....
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 11:22   #3
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Używam tego zapachu i jestem nim ogromnie oczarowana To idealny zapach dla czarownicy ( którą jestem )
Na poczatku kupiłam flakon 30 ml. dla celów testowych Test wypadł rewelacyjnie, więc kolejny flakon miał już 100 ml. Obecnie dokupiłam 50 ml, bo miałam okazję nabyć go po okazyjnej cenie, normalnie kupiłabym jeszcze jedną 100. Jeszcze mi się nie znudził, co jest w moim przypadku rekordem, zazwyczaj perfumy nudzą mi się po zużyciu 50-100 ml. Nie używam go mniej niż innych zapachów, zatem pojemności kupuję takie jak zawsze.
Jednak nie możesz się sugerować moja opinią, możliwe, że Tobie zapach znudzi się szybciej, tego sie nie da przewidzieć. Z jednej strony najlepiej kupić na początku małą pojemność, bo zapach należy do rzeczywiście kontroqersyjnych, z drugiej - finansowo bardziej opłaca się kupować większe pojemności - sama musisz ocenić ryzyko
Co do Allegro to przeszukaj forum - byli tu polecani zaufani sprzedawcy, poszukaj BC w ich ofercie. Ja unikam kupowania perfum na Allegro, więc nie mogę Ci nikogo polecić.
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 12:08   #4
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Mi jest ciężko odpowiedzieć na Twoje pytania, bo one są z takiego gatunku, że sama musisz na nie odpowiedzieć. może za wyjątkiem tego o allegro - BC się nie podrabia, polecanych sprzedawców masz w stosownym wątku (chyba?)
pozdro!
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 12:32   #5
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Margarita-dziękuję za wypowiedz, ja chyba też jestem czarownicą choć w lustrze tego nie widzę

elve-wiem że wypowiadałaś się na temat Cashmere na KWC , nadal podtrzymujesz to ...

Pozdrawiam was dziewczyny
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 19:32   #6
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Dziewczyny poradzcie mi
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 22:19   #7
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

agawa, imo BC jest super, piszę o tym zawsze i wszędzie, to jeden z oryginalniejszych zapachów jakie znam! mimo tego (a może właśnie dlatego) nie używam go zbyt często, raczej czeka na specjalne okazjie, wydaje mi się, że takie silne zapachy, z wielką duszą, mogą się szybko znudzić noszone codziennie - może nawet nie znudzić, ale przytłoczyć swoją osobowością, znużyć, zdominować - i ma się wtedy ochotę od nich uciec. ja chyba właśnie tak z nimi mam - na codzień staram sie nosić jednak coś lżejszego kalibru, co sobie jest, ale mnie nie zasłania. rozumiesz
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-30, 08:46   #8
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Cytat:
Napisane przez lola23
Dziewczyny poradzcie mi
Agawo Nie możemy podjąć decyzji za Ciebie

W tym wątku wypowiadały się wielbicielki BC, może poczytaj sobie jeszcze inne opinie na KWC ? A najlepiej zapytaj swego serca ( i noska )
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 09:17   #9
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Decyzja już podjęta-będę je mieć jutro mam urodziny
mąż myslał że pójdzie na łatwiznę i prezent bedzie miał z głowy ale nie , to ja sama sobie postanowiłam je kupić a on niech dalej myśli.....

Dziękuję Wam elve i Margarita
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 09:34   #10
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Obowiązki zawodowe odciągnęły mnie od forum i nie zdażyłam się tu dopisać Black Cashmere to zapach, który mnie opętał, tak już z nim jest - albo się go kocha albo nienawidzi... Przyznam się że nie robię zapasów perfum, ale to jedyny zapach, gdzie od czasu do czasu mam ciągotki by kupić jeszcze jeden flakon, ot tak by leżał i cieszył oko (zresztą ten flakon tak piękny jest, że ciężko od niego oko oderwać). Ja bym tam długo nie wahała się nad kupnem Black Cashmere to najabrdziej oryginalny zapach ostatnich lat, jestem pewna że przejdzie do historii perumiarstwa. Nie ma szans by się znudził ja osobiście używam falami, czasem zgoła obsesyjnie, a czasem zapominam na długo; nie trzymam na specjalne okazje - BC trzyma się u mnie blisko ciała i jest to raczej zapach mało inwazyjny, śmiało używam go do pracy bez żadnych zgrzytów. POd wpływem Elve zainteresowałam się mleczkiem do ciała z tej linii - jest koszmarnie drogie ale nic nie jest aż tak warte zakupu - oszałamia bogactwem zapachu...
No, Black Cashmere to na pewno jedna z moich największych fascynacji w świecie perfum i nie sądzę by się to szybko zmieniło - to zapach, z cyklu tych które można znienawidzieć ale nigdy zapomnieć
Osobiście wydaje mi się że Black Cashmere się nie podrabia i śmiało kupowałabym go na allegro
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 13:09   #11
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Ten zapach ma w sobie coś przedziwnego-od czasu kiedy go powąchałam czułam go wokół siebie nawet gdy nie byłam spryskana , flakon rzeczywiście piękny.Wiele zapachów podoba mi się , ale tak zwyczajnie bez większych emocji...ten jakby stworzony dla mnie...Nigdy podobnej fascynacji zapachowej nie doświadczyłam
Smoczyco , dzięki za wypowiedz
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-01, 13:43   #12
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Pozachwycajcie się jeszcze BC-chętnie poczytam
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 19:27   #13
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Cytat:
Napisane przez lola23
Pozachwycajcie się jeszcze BC-chętnie poczytam
Czarowny zapach Black Cashmere prowadzi nas do świata magii i tajemnicy. To zapach czarownicy - czarodziejki. Ale nie pospolitej wiedźmy z chatki na kurzej łapce Czarownice noszące Black Cashmere mieszkają w średniowiecznych zamczyskach, pełnych krętych korytarzy i tajemnych przejść... Snujesz sę po niekończących się korytarzach i co chwila muśnie Cię ta tajemnicza, kadzidlana woń. Za chwilke znika, ale chcąc ją ciągle czuć zapuszczasz się coraz głębiej i głębiej... migotliwe płomyki świec rozpraszają mrok tylko na tyle by móc podziwiać tańczące na ścianach cienie... szelest jedwabnych zasłon odsłania kolejne akordy zapachu. Wiedziona na pokuszenie nie możesz mu się oprzeć...
Z tej drogi nie ma juz odwrotu - witamy w świecie magii
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 20:27   #14
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Wink Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Hehehe - napisałam właśnie Benicie na priv, że dziś musiałam dużo (za dużo ) czasu spędzić w centrum handlowym i oczywiście łaziłam po perfumeriach . No i spsikałam oba nadgarstki przepięknym, kadzidlanym Black Cashmere i mój młody, uroczy szwagier stwierdził, że pachnę dziś jakoś tak... cmentarnie, ale jedncześnie seksownie . Coś jest w tym stwierdzeniu, które przytoczyła niedawno Pixie (że "zapach śmierci to szalenie kobiecy zapach")...
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 09:15   #15
MagdalenaK2
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaK2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 196
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Mnie BK nurtuje od ponad roku. Nie kupilam go w koncu. Ale dalej o nim myslę.
Moje pierwsze wrazenie "zakrystia" ( kiedys byłam bielanką) ale potem staje sie coraz bardziej "niesamowity".
Mam pytanie do stałysch "uzytkowniczek" czy po jakims czasie od spryskania nuta "kadzidła" jest mniej dominująca???
MagdalenaK2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 09:20   #16
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Cytat:
Napisane przez Margarita
Czarowny zapach Black Cashmere prowadzi nas do świata magii i tajemnicy. To zapach czarownicy - czarodziejki. Ale nie pospolitej wiedźmy z chatki na kurzej łapce Czarownice noszące Black Cashmere mieszkają w średniowiecznych zamczyskach, pełnych krętych korytarzy i tajemnych przejść... Snujesz sę po niekończących się korytarzach i co chwila muśnie Cię ta tajemnicza, kadzidlana woń. Za chwilke znika, ale chcąc ją ciągle czuć zapuszczasz się coraz głębiej i głębiej... migotliwe płomyki świec rozpraszają mrok tylko na tyle by móc podziwiać tańczące na ścianach cienie... szelest jedwabnych zasłon odsłania kolejne akordy zapachu. Wiedziona na pokuszenie nie możesz mu się oprzeć...
Z tej drogi nie ma juz odwrotu - witamy w świecie magii
Jak poetycko ,pięknie.
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 10:30   #17
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Cytat:
Napisane przez MagdalenaK2
Mnie BK nurtuje od ponad roku. Nie kupilam go w koncu. Ale dalej o nim myslę.
Moje pierwsze wrazenie "zakrystia" ( kiedys byłam bielanką) ale potem staje sie coraz bardziej "niesamowity".
Mam pytanie do stałysch "uzytkowniczek" czy po jakims czasie od spryskania nuta "kadzidła" jest mniej dominująca???
Hmmm, na mnie Black Cashmere jest zdecydowanie bardzo kadzidlany przez cały czas - ale to nie jest zapach, który kojarzy mi się z kościołem. Jest niesamowity i mistyczny - ale na mnie pachnie ciepło i miękko przez cały zas. Jest zdecydowanie drzewno-kadzidlany ale nie jest to kadzidło ostre i nieprzyjemne, wprost przeciwnie, cieple i miękkie - przyprawione czymś korzennym. Ja w nim czuję silnie zapach dymu, w którym się coś wędzi ale jest to bardzo miła dla nosa woń! Kadzidełko jest ciepłe i miękkie, trzyma się blisko skóry, całość szalenie zmysłowa. Już wiem skąd mi się kojarzy ta lekka słodycz w BC - kojarzy mi się z zapachem suszonej śliwki! W sumie jak się czyta opis, nie brzmi to zachęcająco, ale nic nie jest tu w stanie oddać klasy tego zapachu. Dla mnie BC to mistrzostwo świata. Im dlużej go mam, tym bardziej za nim szaleję
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 10:32   #18
MagdalenaK2
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaK2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 196
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Cóż, pozostaje mi nabyc zapach i przekonać się na "własnej skórze" ;-)
MagdalenaK2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 11:11   #19
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Magdalenko, pewnie zależy na kim - ale z tego co słyszałam od innych rzeczywiście tak jest, ta nuta kadzidła łagodnieje. na mnie również.
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-07, 08:01   #20
MagdalenaK2
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaK2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 196
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Ja sie chyba nabawie jakiejs schizofrenii przez BC. Kolezanka pozyczyła mi je abym wyprobowala i z jednej strony cudowne, piekne, tylko te! a za chwile mnie denerwują i juz nie chce nimi pachniec.
MagdalenaK2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 08:25   #21
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

"Black Cashmere" mnie onieśmiela... Podchodziłam do niego już kilkakrotnie i miałam całkiem skrajne odczucia: od zachwytu (cudnie kadzidlany, cieplutki, niepokojąco zmysłowy), do obrzydzenia (bo pachniał jak lekarstwo, wilgoć zagrzybiałej piwnicy i stare kadzidło w jednym).
Mam zamiar kupić 30mL. Nie da się zaprzeczyć, że to zapach wielki, na miarę "Angel" albo "Shalimar" i przejdzie do histroii perfumiarstwa.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 14:39   #22
jasmin30
Raczkowanie
 
Avatar jasmin30
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 252
Wink Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Ja mam podobne odczucia jak Beliczek.Te perfumy potrafią onieśmielać,ale jednocześnie silnie przyciągać.Dla mnie to fenomen.
Z drugiej strony,kiedy odważyłam się je w końcu nosić przestały mnie aż tak fascynować.Może to moje "ph"-zapach znikał ze mnie po godzinie-sama nie wiem
Nadal jednak od czasu do czasu muszę choćby skropić nimi nadgarstek,żeby odświeżyć wspomnienie samego zapachu.
Acha BC to dla mnie także podróż w czasie - silnie kojarzy mi się z moją ukochaną Babcią z którą jako dziecko chodziłam do cerkwi
jasmin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 07:55   #23
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Na mnie ten zapach jest przepiękny niestety dopiero po ok. 3 godzinach!!! Rozwija się niesmowicie, oryginalnie, wręcz erotycznie Tylko jak przeżyć te strasznie śmierdzące 3 godziny (przynajmniej na mnie)??? Te, które są w stanie to zrobić podziwiam i zazdroszczę!
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 10:23   #24
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Dziewczyny mam wieeelką prosbę: Czy któras z Was zrobiłaby mi próbeczkę? Błagam! zapłace, wymienię się, co tylko chcecie. Królestwo za jedną małą próbkę!

Użyłam go raz z testera i od tego czasu ciągle o nim myślę a w mojej małej miescinie nie ma nawet perfumeri w którem mogłabym go jeszcze raz przetestować a o próbkach już nie wspomnę
izusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 11:03   #25
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Izusku - spoczko próbkę mogę zrobić

Ja już od kilku dni testuję BC - jest coraz bardziej "mój" Na mnie trzyma się naprawdę nieźle (od rana do wieczora). Na mnie wyraźnie mięknie ale ma w sobie to "coś" (nie wiem czy mi się zdaje czy naprawdę za każdym razem pachnie inaczej ) nie przytłacza mnie ale też nie jest to taki zapach-dodatek. Jeśli dojdę do jakiś bardzie konstruktywnych wniosków na temat, napiszę

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 11:28   #26
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

dziękuje i pisze Ci PW Dobroczyńco
izusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 16:03   #27
Sauvignon
Raczkowanie
 
Avatar Sauvignon
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 489
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Na początku pachnie na mnie jak apteka z dzieciństwa - dzisiejsze są zbyt sterylne, nie mają tej korzenno-ziołowej atmosfery. Później jednoznacznie wkraczają kościelne nuty. Nie jest to jednak gotycki kościół, ale prześwietlona słońcem kaplica w lesie... Przy tym mam wrażenie, że zapach nie przenika do mojej skóry ale wyraźnie "odstaje". Właśnie - nie przytłacza, jest ciekawy, ale odstaje, nie jest mój. No i zero zmysłowości - dla mnie to nie czarownica, ale uwspółcześniony Dickens - nad wiek poważne dziecko, w klimacie lekarstw i nabożeństw.

Ale lubię wąchać, bo chyba żadne inne perfumy nie kojarzą mi się tak wyraziście.
Sauvignon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 16:46   #28
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

Sauvignon - ten uwspólcześniony Dicekens Świetnie piszesz. Podoba mi się
...
Dla mnie mimo wszystko "Black Cashmere" jest średniowieczem. Wczesny, surowym, zimnym... To nie "jesień średniowiecza" z bogactwem Hanzy i obrazami van der Weydena, z tym ciepłym bursztynowym światłem z gomułkowych witraży.
To surowość romańskich kościółów z jasnego kamienia, pozostałość pogańskiej mentalność, zmysłowośc kobiet ubranych w powłóczyste szaty bez ozdób i mężczyzn-wojowników. Bo dla mnie "Black Cashmere" jest..niepokojąco męski. Testuję go ostatnio przy każdej bytności w perfumerii (czyli 2 - 3 razy w tygodniu) i zaczęłam czuć w nim męską, surową nutę, obłędnie działającą na moje zmysły. Myślę, że na tym polega pewien fenomen tego zapachu, że budzi zmysłowość w nas, w kobietach a nie porządanie w mężczyznach. Budzi pewną nieokreśloną tęsknotę, pragnienie... Czego? Nie wiem. Bo mężczyzna nie jest w stanie przejść obojętnie obok kobiety pachnącej "Balck Cashmere" i ... albo go odrzuci ( ta sławetna "przykościelna apteka") albo zachwyci... Tylko nie zachwyci tego mężczyzny sam zapach ale feromony jego nosicielki, która poczuła się w nim cudnie zmysłową, tajemniczą, kobiecą czarownicą Tak musiała pachnieć Morgiana z legend arturiańskich.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 17:16   #29
201605061003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 331
Dot.: Black Cashmere Donna Karan

A można gdzieś kupić próbki BC Szukałam tych perfum u nas w mieście, ale nie znalazłam
201605061003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 21:37   #30
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Thumbs down Black Cashmere - atak paniki :-(

Wyobraźcie sobie że dziś zaciekawiona prysnęłam sobie na nadgarstek Black Cashmere Donny Karan i zniósłszy pierwszy odruch wymiotny poczułam po paru minutach CZARODZIEJSKĄ woń.
Pierwsze wrażenie było że zapach najciekawszy na świecie - wręcz wizja najpierw starego zatęchłego kościoła, następnie wizja sterty palących się w ciemności liści... wilgoć i ich swąd... Zapach kwasu i spalenizny...
Doznałam ataku takiej PANIKI jak nigdy dotąd!!!!!!!!!!!!
Chciało mi się wymiotować a nade wszystko zmyć z siebie ten ODÓR CZAROWNICY...
W domu umyłam kilkakrotnie ręce ale cholerstwo wgryzło się w skórę
Z góry sorry bardzo wszystkie wielbicielki Black Cashmere z przemiłym Beliczkiem na czele, ale MUSIAŁAM to napisać...
Nie watpię ze BC jest jedyny w swoim rodzaju - ale kto DO DIABŁA ( i stu tysiecy CZAROWNIC) chciałby pachnieć takim koszmarem?????
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-25 17:38:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:09.