Jak wyglądały Wasze zaręczyny ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-17, 19:54   #1
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392

Jak wyglądały Wasze zaręczyny ?


Jestem bardzo ciekawa
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 20:04   #2
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Jak wyglądały Wasze zaręczyny ?

Odpowiedzi znajdziesz tu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=478135
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 07:57   #3
sewella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 66
Dot.: Jak wyglądały Wasze zaręczyny ?

Po powrocie ze świąt od moich rodziców czekałam na Mojego P. na dworcu, nie pojawił się, a myślałam że pomoże mi z walizką... :/ To był pryma aprilis, więc tym bardziej myślałam że będzie tam czekał, choć chwilę wcześniej zadzwonił, że sie rozchorował. Wróciłam zdenerwowana do domu, a po otwarciu drzwi wylądował na mnie kubek wody (to był tez smingus dyngus Zła jak osa weszłam do domu. P. chciał mnie udobruchać i prosił bym zdjęła płaszcz i poszła do pokoju. Dużo czasu upłynęło zanim mu sie to udało. Weszłam do salonu, a tam cały pokój w świecach, stół pięknie nakryty, nawet mój fotel był podświetlany diodami :P Nie odzywając się zaczęłam jesć kolacje (pień którą sam zrobił, to jego pierwsza tak wykwintna potrawa, wiec tym bardziej doceniłam Gdy tylko zaczęłam jeść P. wyszedł do pokoju obok. Minęła minuta, a znów zobaczyłam go w przedpokoju w... garniturze, włosach na żel i z pudełkiem w reku... wiedziałam co sie święci. Wreszcie podszedł do mnie, klękną, zapytał czy zostanę jego żoną, a gdy odpowiedziałam TAK, dodał: NIE SŁYSZALEM więc powtórzyłam całym zdaniem TAK, ZOSTANĘ TWOJA ZONĄ. Dostałam pierścionek z brylantem, ŚLICZNBY, bo klasyczny. Szukał go 4 miesiące, zjeździł całe województwo, kupował i oddawał, potem znów kupował i oddawał, aż wreszcie trafił na ten idealny I wiecie co, tego dnia czułam sie tak jakbym była z nim na pierwszej randce, bardzo onieśmielona, fajne uczucie. Potem przez najbliższy tydzień chodziłam non stop z bananem na buzi
sewella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 14:26   #4
27 sukienek
Raczkowanie
 
Avatar 27 sukienek
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 65
Dot.: Jak wyglądały Wasze zaręczyny ?

Mój narzeczony jechał kilkaset kilometrów, by wręczyć mi "gwiazdkowy prezent", a po drodze złapała go policja! Nie byliśmy w restauracji ani nie zawiązał mi oczu, by zaprowadzić w jakieś romantyczne miejsce. Wręczył mi "prezent" w domu, jak tylko przyjechał, bo już☠nie mógł się doczekać

I tak sobie myślę, że zaręczyny to - wiadomo - piękna sprawa. I Wasze historie aż zapierają dech w piersiach! Jednak czasem za bardzo koncentrujemy się☠na formie, a treść odchodzi na bok (mówię to z autopsji!). Nawet niedawno pisałam o tym na blogu... xxxxxx

I to nawet nie tyle samych zaręczyn się tyczy, co w ogóle życia jako takiego Zachęcam Was i siebie, żeby o tym pamiętać)
__________________
Piszę o ślubach, bo wierzę w małżeństwo!
27sukienek.blogspot.com

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-09-12 o 15:04 Powód: link
27 sukienek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 05:46   #5
sewella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 66
Dot.: Jak wyglądały Wasze zaręczyny ?

Zgadzam sie z przedmówczynią. Dlatego też nie rozpaczam że mój Narzeczony nie zabrał mnie gdzieś na kolację, ani nie zrobił super Show. Najpiękniejszy moment po jego pytaniu (Czy zostaniesz moją żoną?) to ten, kiedy po raz pierwszy powiedziałam do Niego: Mój NARZECZONY I wtedy dotarło do mnie, że przed nami to juz tylko krok do małżeństwa i wspólnego życia na zawsze Ech...
sewella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 14:59   #6
ciemnooka baba jaga
Raczkowanie
 
Avatar ciemnooka baba jaga
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 52
Dot.: Jak wyglądały Wasze zaręczyny ?

pierwsze oświadczyny
Zaczynałam studia miałam 19lat , on był na trzecim roku studiów,spotykaliśmy się rok.Któregoś razu umówiliśmy się na spacer, przychodzę a ten elegancko ubrany pada na kolana i pyta : ożenisz się ze mną?
Byłam tak zaskoczona ,powiedziałam jedynie : ja będę wychodzić za mąż a nie się żenić hahaha Matko kochana ja nie przypuszczałam ,że on aż tak się poważnie zaangażuje w tę znajomość nawet nie rozmawialiśmy o przyszłości
odmówiłam
później dowiedziałam się ,że to go w domu rodzina naciskała,że już będzie się bronić a tu żadnej narzeczonej sobie na studiach nie znalazł

drugie oświadczyny:
Leżymy razem w łóżku , luźna rozmowa o przyszłości i on rzuca hasłem mnij więcej : bo kupiłbym mieszkanie, nawet pytałem już w banku o kredyt ale lepiej byłoby jakbyśmy byli po ślubie co ty na to?
ja w sumie traktując to luźno mówię ,że lepiej brać slub z powodu kredytu niż dziecka bo kredyt to na30 lat a on mówi ale ja poważnie pytam . Yyy rozstaliśmy się nieco później z różnych powodów

I gdzie ten romantyzm ?
__________________
uważaj bo ja na złe reaguję źle...
ciemnooka baba jaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 09:21   #7
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Jak wyglądały Wasze zaręczyny ?

Proszę się dołączyć do istniejących już wątków .

Przykładowe wątki na temat:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233560
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=306819
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243512
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=285201
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.