Okazja w moim mieście! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-30, 13:02   #1
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760

Okazja w moim mieście!


Tak sobie myślę, może byśmy informowały się tu o promocjach, wyprzedażach, trudno dostępnych rarytasach, które wypatrzymy w sklepach w swoich miastach? Może któraś dzięki temu znajdzie swój ukochany zapach w atrakcyjnej cenie (albo znajdzie w ogóle!)?

Tak mnie naszło, bo widziałam, że ma swoje oddane fanki "Oxygene" Lanvin'a i widziałam go też we wrocławskiej GC za 122,50zł / 50ml.
Stoją też przecenione o 50% m.in. "Vocalise" Shiseido, "Noa" Chacharel (wersja w złotym pudełeczku) i męskie "Intuition" EL (ale zabijcie, cen nie zapamiętałam )

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 14:33   #2
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Okazja w moim mieście!

Pixie mogłabys się wywiedziec o ceny "Vocalise" Shiseido, "Noa" Chacharel ?
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 15:14   #3
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez Madlaine
Pixie mogłabys się wywiedziec o ceny "Vocalise" Shiseido, "Noa" Chacharel ?
Wywiem się, wywiem, Madlaine, tylko muszę udać się do GC, dziś pewno nie zdążę, ale może jutro.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 15:19   #4
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Okazja w moim mieście!

To ja poprosze o zerknięcie, co innego jest jeszcze w promocji 50 %
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 18:13   #5
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Okazja w moim mieście!

U mnie w Gdańsku w jednej z niesieciowych perfumerii jest trochę rzeczy przecenionych... yyy nie pamiętam, 30 a może i 40%... Jest Madness, Oxygen Lanvin, ekstrakt perfum Allure, perfumy w żelu Intuition EL, panterka Dolce i Gabbana w wersjach dla obu płci, pierwszy męski Dali (niezły rarytas, ma postać silnie skoncentrowanej wody perfumowanej, co wśród męskich zapachów jest dużą rzadkością, męska Theorema a reszty nie pamiętam troche tego było (zapasy Kenzo Tygrysa sama osobiście wymiotłam, tak samo jak Organzę Indecence ).
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 21:30   #6
ewis4
ewisek
 
Avatar ewis4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 232
Dot.: Okazja w moim mieście!

W Rossmanie sa perfumy w promocji: Gurelain Champs Elysees, Cerruti Image Womann, Elizabeth Arden: 5 th Avenue i ardenbeaty, Green Tea i Sunflowers, Diezel Plus Men i Cerruti Image Men, a takze Naomi Campbell Paradise. Pozdrawiam
ewis4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 21:57   #7
Baubo
Rozeznanie
 
Avatar Baubo
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Już nie Śląsk -teraz Brighton
Wiadomości: 555
Dot.: Okazja w moim mieście!

Okazji wielu w moim mieście nie ma. Dziś szybko przeszłam się po drogeriach i znalazłam parę zapachów, które wg mojego niefachowego oka są nie tak często spotykane. Ale to moje subiektywne zdanie, że są rzadkie -mogę się mylić.
- Balenciaga -Cristobal
- Escada Lila(s) Chic -nie pamiętam dokładnie ale takie pudełko w zielone wzory czy tez kwiatki
- Giorgio Armani -Gio -tylko dezodorant
- Iceberg -Fluid
- Laura Biagiotti -Roma
- Mauboussin -Mauboussin i Historie d'Eau
- Paloma Picasso -woda perfumowana -pudełko czerwone z czarnym "maźnięciem"
- Azzaro -Azzura -ten akurat był przeceniony
Baubo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-30, 22:42   #8
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
U mnie w Gdańsku w jednej z niesieciowych perfumerii (...)
a która to? czyżby ta w Carrefourze?
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 00:45   #9
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Okazja w moim mieście!

Baubo, ale perełki! Mnie strasznie ciekawi ten Mauboussin "Histoire d'Eau", ale na razie koniec z zakupami, chlip, chlip...
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 01:02   #10
Baubo
Rozeznanie
 
Avatar Baubo
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Już nie Śląsk -teraz Brighton
Wiadomości: 555
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez pixie7
Baubo, ale perełki! Mnie strasznie ciekawi ten Mauboussin "Histoire d'Eau", ale na razie koniec z zakupami, chlip, chlip...
Jutro pójdę i pospisuję ceny -jeśli chcesz. Wiem, że te są już w tej perfumerii dość długo, więc nie powinny zniknąć tak nagle I chyba troszkę tam tego mają.
Baubo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 01:29   #11
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez Baubo
Jutro pójdę i pospisuję ceny -jeśli chcesz.
O, no to byłoby bardzo miło Ja się też jutro przejdę na zwiady, co gdzie i za ile dokładnie.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-31, 08:36   #12
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez justa79
a która to? czyżby ta w Carrefourze?
Justyna te przeceny są w perfumerii Vega w Młynie. Niesieciowa Matejko w Carrefourze była fajna, mieli tam i Pythona Trussardiego i Bvlgari Black ale się zamknęła... ta nowa co jest na ich miejscu też coś tam ma ale chyba żadnych specjalnych łupów...

A przypomniałam sobie, że w Olimpii w Klifie ponoć znów mają coś z przecenionej Organzy Indecence... mają tam trochę tych przecen, m.in też Scenty ale powiem szczerze że nie pamiętam co

Mnie też zawsze intrygowało Historie d'Eau M. Dużo słyszałam o tym zapachu, nawet wzięłam na spytki zaprzyjaźnioną forumowiczkę, która kiedyś używała bardzo chciałabym poznać te perfumy ale bez szans, u nas w Trójmieście nigdy ich nie było, a w realnym świecie pewnie kosztują krocie...

A! Jeszcze sobie przypomniałam, że parę ciekawych rzeczy widziałam w Sephorze w Auchan w Gdańsku! Mają klasyczne kwiatowe Gio jeszcze - po 100 ml (piękny zapach) i zeszłoroczne limitowane Love Fills l'Air du Temps Niny Ricci (b. piękny, zawsze mnie kusił wyraźnie czuć w nim lekkie i jasne kwiatowe nuty - a zaznaczam że klasycznych l'Air du Temps nie lubię). No ale to nieprzecenione, niestety
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 08:45   #13
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Okazja w moim mieście!

Chciałam jeszcze dodać, że sporo rarytasów można kupić i powąchać w słynnej sopockiej perfumerii Styl na Monciaku (przed Mandarynką). Caleche, 24 Faubourg i Hiris Hermesa; wszystkie, nawet najdziwniejsze Cartiery i edycje - Pasha, Declaration, wszystkie Musty, So Pretty zwykłe i Eau Fruitee, oczywiście oprócz Smoka, bo już nie ma dystrybutora; stara jasminowa Carolina Herrera, Aquaflore, różne Lalique (sama wąchałam niedawno Tendre Kiss), The Parfum Jourdana i Silver Rain, Dunhille, Boucherony, reszty nie pamiętam. Ale ceny normalne, niestety
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 09:34   #14
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Smile Dot.: Okazja w moim mieście!

We wrocławskim EMPIKU w Rynku jest taka otóż promocja: kupisz czasopismo SUKCES a zapachy VERSACE VERSUS będziesz mogła zakupić za 70 zł.
PS W GD byłam wczoraj z zamiarem zakupu paletki do brwi SEPHORY, ale jeszcze jej nie mieli ale kobitka w kasie powiedziała, że właśnie wyładowywują towar świeżutki z Francji, więc pewnie będzie...
A propos promocji, ale już nie perfumiarskich - jest cała wystawka kolorówki w promocyjnych cenach. Między innymi podkłady DIVINORA, LANCOME, szmineczki....
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 09:35   #15
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez Baubo
Okazji wielu w moim mieście nie ma. Dziś szybko przeszłam się po drogeriach i znalazłam parę zapachów, które wg mojego niefachowego oka są nie tak często spotykane. Ale to moje subiektywne zdanie, że są rzadkie -mogę się mylić.
- Balenciaga -Cristobal
- Escada Lila(s) Chic -nie pamiętam dokładnie ale takie pudełko w zielone wzory czy tez kwiatki
- Giorgio Armani -Gio -tylko dezodorant
- Iceberg -Fluid
- Laura Biagiotti -Roma
- Mauboussin -Mauboussin i Historie d'Eau
- Paloma Picasso -woda perfumowana -pudełko czerwone z czarnym "maźnięciem"
- Azzaro -Azzura -ten akurat był przeceniony
Baubo, a pamiętasz po ile był Cristobal?
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 11:29   #16
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
i zeszłoroczne limitowane Love Fills l'Air du Temps Niny Ricci (b. piękny, zawsze mnie kusił wyraźnie czuć w nim lekkie i jasne kwiatowe nuty - a zaznaczam że klasycznych l'Air du Temps nie lubię).
Ola, u nas w jednej Sephorze widziałam to kilka dni temu w wyprzedaży! Za ile dokładnie, nie odnotowałam, ale chyba się tam przejadę.

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 12:44   #17
Baubo
Rozeznanie
 
Avatar Baubo
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Już nie Śląsk -teraz Brighton
Wiadomości: 555
Dot.: Okazja w moim mieście!

Witam!
Właśnie byłam w tej perfumerii francuskiej, w której jest Historie d'Eau.
Ceny wyglądają następująco: 40 ml edt -168 zl, 75 ml edt-228 zl. Mam nadzieję, że dobrze sprawdziłam . Zapytałam ile mają tych buteleczek. Jest na pewno jedna 40 i jedna 75 i jeszcze ma Pani coś w szafce (ale nie wiem jakie pojemności).
Balenciaga (w innej drogerii) był o ile pamiętam za 198 zł, ale to była raczej mała pojemność -czyli ceny wysokie (typowe) jak na moje oko. I był jeszcze dezodorant do tego ale nie pamiętam ile dokładnie -chyba coś około 85 zł.
Jeśli któraś z Was chciałaby coś z wymienionych zapachów, to kupię. Problem polega na tym (trochę mi głupio), że nie za bardzo mogę wyłożyć pieniądze (zwłaszcza we wrześniu) i musiałybyśmy się umówić jakoś inaczej.
Baubo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 12:47   #18
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez Baubo
Witam!
Właśnie byłam w tej perfumerii francuskiej, w której jest Historie d'Eau.
Ceny wyglądają następująco: 40 ml edt -168 zl, 75 ml edt-228 zl. Mam nadzieję, że dobrze sprawdziłam . Zapytałam ile mają tych buteleczek. Jest na pewno jedna 40 i jedna 75 i jeszcze ma Pani coś w szafce (ale nie wiem jakie pojemności).
Balenciaga (w innej drogerii) był o ile pamiętam za 198 zł, ale to była raczej mała pojemność -czyli ceny wysokie (typowe) jak na moje oko. I był jeszcze dezodorant do tego ale nie pamiętam ile dokładnie -chyba coś około 85 zł.
Jeśli któraś z Was chciałaby coś z wymienionych zapachów, to kupię. Problem polega na tym (trochę mi głupio), że nie za bardzo mogę wyłożyć pieniądze (zwłaszcza we wrześniu) i musiałybyśmy się umówić jakoś inaczej.
Dzięki Baubo Na razie się wstrzymuję
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 12:52   #19
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez pixie7
Ola, u nas w jednej Sephorze widziałam to kilka dni temu w wyprzedaży! Za ile dokładnie, nie odnotowałam, ale chyba się tam przejadę.

No popatrz? A u nas w tej jednej Sephorze to tylko mają i kisi się na półkach - chyba ze dwie, trzy sztuki nawet. Pewnie cena ostro zbójecka a ja już zupełnie jestem bez grosza przy duszy - szlaban na zakupy na długo
Agatko, a to prawda, że te przeceny w Sephorze to tylko do końca wakacji? Czyli jutro już znikną? Kusi mnie parę rzeczy ale na razie muszę coś zarobić
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-31, 13:06   #20
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez Baubo
Witam!
Właśnie byłam w tej perfumerii francuskiej, w której jest Historie d'Eau.
Ceny wyglądają następująco: 40 ml edt -168 zl, 75 ml edt-228 zl.
Oj, takie kusi, kusi... Na razie jednak też muszę z żalem zrezygnować, zwłaszcza, że to zakup w ciemno byłby... Może nikt się nie rzuci, a jak będę przy forsie (haha), to wrócimy do tematu.
Dziękuję za sprawdzenie!

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
No popatrz? A u nas w tej jednej Sephorze to tylko mają i kisi się na półkach - chyba ze dwie, trzy sztuki nawet. Pewnie cena ostro zbójecka a ja już zupełnie jestem bez grosza przy duszy - szlaban na zakupy na długo
O, no to tak jak u mnie, zupełnie tak samo.

Cytat:
Agatko, a to prawda, że te przeceny w Sephorze to tylko do końca wakacji? Czyli jutro już znikną? Kusi mnie parę rzeczy ale na razie muszę coś zarobić
A tego nie wiem, wątpię, bo przeca jakoś muszą z towaru zejść, a skoro poprzeceniali, to a nie co innego, to pewnie słabiej się sprzedawało... No dobra, zaraz tam pojadę, to trochę potrwa, bo dla mnie to cała wyprawa, ja na zadupiu, a Sephora w samiuśkim centrum. Ale zdam relację.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 13:20   #21
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Okazja w moim mieście!

W Warszawie w Sephorze na Jubilerskiej (Geant) są dwie stare Manie Armaniego 100 ml, przecenione.Nie pamiętam ile dokładnie kosztują, ale stały wśród przecen.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 13:22   #22
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Okazja w moim mieście!

E no co Ty, nie jedz, co się będziesz przez pół miasta tłuc nie warto! No mi na logikę się wydaje że powinno to trwać tak długo aż posprzedają

Baubo - co do wykładania pieniędzy to oczywiste dla mnie jest, że jak ktoś chce by mu coś kupić, to najpierw płaci kasę a potem się robi zakup - pamietam dość nieprzyjemne sytuacje kiedy to Agabil nakupowała sypkich cieni IB na targach i potem nagle sie komuś odwidziało, ktoś nie miał kasy. A perfumy dużo droższe niż cienie Ja też nigdy nie wąchałam zapachu i nie mam teraz zupełnie pieniędzy, niestety (wydawało się na prawo i lewo). Ale może kiedys
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 13:37   #23
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez koko
W Warszawie w Sephorze na Jubilerskiej (Geant) są dwie stare Manie Armaniego 100 ml, przecenione.Nie pamiętam ile dokładnie kosztują, ale stały wśród przecen.
Koko serio ? chyba musze kuzynke namówic na przejechanie sie tam i sprawdzenie
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 13:43   #24
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Okazja w moim mieście!

Serio, serio- widziałam na własne oczy w poniedziałek ok. 19. Nawet spryskałam sobie obficie nadgarstek, bo i tester był.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 13:44   #25
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez koko
Serio, serio- widziałam na własne oczy w poniedziałek ok. 19. Nawet spryskałam sobie obficie nadgarstek, bo i tester był.
i ceny nie pamiętasz wrrrr, niedobra jedna
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 13:57   #26
Baubo
Rozeznanie
 
Avatar Baubo
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Już nie Śląsk -teraz Brighton
Wiadomości: 555
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Baubo - co do wykładania pieniędzy to oczywiste dla mnie jest, że jak ktoś chce by mu coś kupić, to najpierw płaci kasę a potem się robi zakup - pamietam dość nieprzyjemne sytuacje kiedy to Agabil nakupowała sypkich cieni IB na targach i potem nagle sie komuś odwidziało, ktoś nie miał kasy. A perfumy dużo droższe niż cienie Ja też nigdy nie wąchałam zapachu i nie mam teraz zupełnie pieniędzy, niestety (wydawało się na prawo i lewo). Ale może kiedys
No tak, masz rację Smoczyco Nigdy nie kupowałam komuś na odległość i pomyślałam, że dobrze by było wyjaśnić.
Świetnie rozumiem co to znaczy mieć pustki w portfelu (wczoraj wydałam na Allegro nadprogramowo pieniądze na zapasową butelkę Desnudy i teraz czekam na przesyłkę). A miałam nie wydawać, bo we wrześniu fundusze mam bardzo szczuplutkie ze względu na urlop . Jeśli któraś z Was kiedyś się na te zapachy zdecyduje, to dajcie znać. Pewnie jeszcze jakiś czas będę. Nie zauważyłam, żeby ta perfumeria była bardzo oblegana.
Jak jeszcze kiedyś coś ciekawego znajdę, to na pewno napiszę. Chyba warto się rozglądać po drogeriach w małych miastach. Np. ostatnio byłam nad morzem i w Kamieniu Pomorskim w małej drogerii widziałam m.in. Iceberg Twice (był też tester -dla mnie ten zapach to prawdziwe paskudztwo) i Fluid Light oraz Joop All about Eve (niestety testera nie było -a szkoda bo bardzo jestem ciekawa jak to pachnie na skórze-dawno temu wąchałam tylko pachnącą stronę w jakimś miesięczniku) i w ogóle bardzo dużo było zapachów, ale już nie potrafię sobie przypomnieć jakich.
Baubo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 14:06   #27
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: Okazja w moim mieście!

dzwoniłam do Sephory, rzeczywiście dziś ostatni dzień wyprzedaży
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 14:49   #28
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Okazja w moim mieście!

No i klops, ja też zadzwoniłam do tej Sephory w której widziałam Love Fills l'Air du Temps Niny Ricci - już go nie mają Została tylko Baby Doll, Tommy Girl i kolekcja Elizabeth Arden...
Rzeczywiście promocja kończy się dziś.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 14:59   #29
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez pixie7
No i klops, ja też zadzwoniłam do tej Sephory w której widziałam Love Fills l'Air du Temps Niny Ricci - już go nie mają Została tylko Baby Doll, Tommy Girl i kolekcja Elizabeth Arden...
Rzeczywiście promocja kończy się dziś.
Ja też zadzwoniłam z ciekawości i w Poznaniu promocja trwa aż do wyprzedaży zasobów..........czyli co region, to obyczaj
geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 15:00   #30
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Okazja w moim mieście!

Cytat:
Napisane przez pixie7
No i klops, ja też zadzwoniłam do tej Sephory w której widziałam Love Fills l'Air du Temps Niny Ricci - już go nie mają Została tylko Baby Doll, Tommy Girl i kolekcja Elizabeth Arden...
Rzeczywiście promocja kończy się dziś.
A pamiętasz może cenę Love Fills......?
geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-12 19:01:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.