Na wypadające włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-31, 13:34   #1
Satrina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 2

Na wypadające włosy


Witam,
zauważyłam, że na tym forum wiele użytkowniczek piszę o wypadających włosach - ja również miałam ten problem. Półtora roku temu postanowiłam zapuścić włosy do pasa, gdy po roku moje włosy sięgnęły łopatek ze zgrozą zauważyłam, że co raz więcej włosów zostaje na grzebieniu Wtedy właśnie postanowiłam rozpocząć mega kurację Piszę mega bo składa się ona z wielu czynności. Przede wszystkim przestałam używać szczotki do rozczesywania włosów, zaczęłam je rozczesywać grzebieniem o szeroko rozstawionych ząbkach. Raz dziennie, na wieczór przeczesywałam włosy szczotką by zrobić sobie "masaż" głowy. Zaczęłam myć włosy co drugi dzień w szamponie Pharmena Dermena - naprawdę b. dobry i skuteczny szampon, trzeba go jednak używać regularnie, ja używam go do dziś. Sam jednak szampon nie zachamowałby wypadania włosów, dlatego co drugi miesiąc stosuję ampłuki Kerastase, 2 razy w tygodniu nakładam na włosy maseczkę z żółtka, miodu i soku z cytryny, raz w tygodniu używam lotionu do włosów Seboradin. Nie farbuję włosów w domu, wolę iść do fryzjera - mi przynajmniej, fryzjerskie farby dłużej utrzymują się na włosach. Ach i do tego regularnię biorę tabletki: Magnez, Revalid, Capivit A+E, oraz witaminę B - biorę tyle witamin, ponieważ jestem wegetarianką. Uwierzcie mi - włosy po 2-3 miesiącach przestały wypadać, mam teraz zdrowe, lśniące włosy - aż się niektórzy dziwią, bo osobom o blond włosach rzadko się to zdaża. Także dziewczyny bierzcie się za swoje włosy - powodzenia
Satrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 14:03   #2
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Na wypadające włosy

Fajnie że Ci pomogło, ale z tego co wiem magnezu nie wolno łykać non stop. Za duża ilość może być bardziej szkodliwa niż niedobór. A jeszcze mam pytanko czy w revalidzie nie ma już czasem witamin A i E? Nie wiem czy konsultowałaś te suplementy z lekarzem, ale uważam że co za dużo to niezdrowo...
Co do reszty jak najbardziej , tylko jak ja na to znajdę czas w roku szkolnym? ((( Buuu...
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 14:42   #3
Satrina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 2
Dot.: Na wypadające włosy

Może i jest, ale ja jako wegetarianka i tak mam niedobór a magnez biorę pół roku, potem na pół roku odstawiam. Co do czasu, ja jestem studentką 1szego roku i jakoś czas znalazłam jak włosy garściami wypadają to się zrobi wszystko byle ten czas wyciągnąć.
Satrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 14:47   #4
Alienor
Raczkowanie
 
Avatar Alienor
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: Na wypadające włosy

Włosy mi wyłaziły (ponoć od hormonów, które muszę łykać;((), ale łykam silicę- 100 tabl. potem 2 tyg. przerwy itd, i jest lepiej, duuuzo lepiej.
Alienor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 15:22   #5
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Na wypadające włosy

Hmmm... pamietaj tylko żeby uważać na słoneczko Wit.A uwrażliwia na promienie UV No ja wlasnie bede na 2 roku studium - od poniedzialku do piatku po 8 h wiec nie wiem... Ale moze jakos czas znajde Musze wykorzystac te wszystkie specyfiki ktore nakupowalam
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 15:40   #6
maryland
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16
Dot.: Na wypadające włosy

April, wydaje sie, ze tyle zabiegów wymaga mnostwa czasu, ale to kwestia wprawy (tez nie wyobrazałam sobie codziennego wcierania lotionu Seboradin, czy bawienie sie z ampułkami). Tym bardziej, ze nie musisz juz robic domowych mikstur, bo nawet nafte z zółtkiem i witaminami kupisz w aptece jako gotową kuracje.
maryland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 14:43   #7
andzia0970
Przyczajenie
 
Avatar andzia0970
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Na wypadające włosy

Mam problem... Ostatnio ścinalam sobie (sama) grzywke, nas prosto. Niestety obcielam ja krzywo i do tego za krotko!!! ;( mam podłużna twarz, wlosy za ramiona.. NIe wiem co teraz zrobic!! Wygladam strasznie!! Prosze pomózcie mi!! pozdrawiam...
andzia0970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-04, 16:55   #8
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Na wypadające włosy

zaczesuj do gory, opaska tez pomaga, zetnij ja na skos-duzo masz wariantow, dwa tygodnie i bedzie ok
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 08:13   #9
andzia0970
Przyczajenie
 
Avatar andzia0970
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Na wypadające włosy

Niestety nie moge podpiac jej opaska poniewaz mam za wysokie czolo i brzydko wtedy wygladam... juz sobie ja wyrownalam i jest duzo lepiej Mam nadzieje ze dosyc szybko mi urosnie bo chcialam miec ja do brwi... Ale dzieki za rade pozdrawiam ;*
andzia0970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 16:34   #10
kassiunia91z
Raczkowanie
 
Avatar kassiunia91z
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 32
Dot.: Na wypadające włosy

Cytat:
Napisane przez Satrina Pokaż wiadomość
Witam,
zauważyłam, że na tym forum wiele użytkowniczek piszę o wypadających włosach - ja również miałam ten problem. Półtora roku temu postanowiłam zapuścić włosy do pasa, gdy po roku moje włosy sięgnęły łopatek ze zgrozą zauważyłam, że co raz więcej włosów zostaje na grzebieniu Wtedy właśnie postanowiłam rozpocząć mega kurację Piszę mega bo składa się ona z wielu czynności. Przede wszystkim przestałam używać szczotki do rozczesywania włosów, zaczęłam je rozczesywać grzebieniem o szeroko rozstawionych ząbkach. Raz dziennie, na wieczór przeczesywałam włosy szczotką by zrobić sobie "masaż" głowy. Zaczęłam myć włosy co drugi dzień w szamponie Pharmena Dermena - naprawdę b. dobry i skuteczny szampon, trzeba go jednak używać regularnie, ja używam go do dziś. Sam jednak szampon nie zachamowałby wypadania włosów, dlatego co drugi miesiąc stosuję ampłuki Kerastase, 2 razy w tygodniu nakładam na włosy maseczkę z żółtka, miodu i soku z cytryny, raz w tygodniu używam lotionu do włosów Seboradin. Nie farbuję włosów w domu, wolę iść do fryzjera - mi przynajmniej, fryzjerskie farby dłużej utrzymują się na włosach. Ach i do tego regularnię biorę tabletki: Magnez, Revalid, Capivit A+E, oraz witaminę B - biorę tyle witamin, ponieważ jestem wegetarianką. Uwierzcie mi - włosy po 2-3 miesiącach przestały wypadać, mam teraz zdrowe, lśniące włosy - aż się niektórzy dziwią, bo osobom o blond włosach rzadko się to zdaża. Także dziewczyny bierzcie się za swoje włosy - powodzenia
a drogie są te specyfiki jakich używałas??
kassiunia91z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 18:39   #11
aga18heh
Przyczajenie
 
Avatar aga18heh
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5
Dot.: Na wypadające włosy

Mam 19 lat . Od kilku lat moje włosy wypadają i są coraz bardziej suche.<prostowałam je i malowałam> Mam rzadkie włosy, byłam u dermatologa który powiedział że mam martwe włosy. Czy wie ktoś coś na ten temat?? Bardzo bym prosiła o odpowiedz, ponieważ słyszałam od fryzjerki że takich włosów nie da się odratować. pomóżcie....jeśli można to co da sie zrobić z nimi
aga18heh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 23:18   #12
plamka288
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9
Dot.: Na wypadające włosy

jestem naturalna szatynka. od 3lat robilam pasemka silverem. ladnie to wygladalo, jednak rok temu cos mnie skusilo i rozjasnilam wlosy farba palette skandynawski blond. co miesiac regularnie rozjasniam odrosty. zdarza sie, ze farba nie chce ich lapac, wiec musze ponownie nakladac, by nie miec zoltego odcienia. wlosy maja ok 50cm, jednak sa w strasznym stanie, krusza sie. bylam wczoraj na zabiegu regeneracyjnym z kosmetykow joico. nie widze rewelacyjnych efektow. natomiast na pytanie czy moge zrobic na tych wlosch balejaz, fryzjerka powiedziala mi, ze owszem. jestem zalamana i nie wiem, czy zapisywac sie na ten balejaz (nie chce juz blondu, mam dosc comiesiecznego rozjasniania odrostow), czy chodzic na regeneracje. sciecia wlosow nie biore pod uwage.prosze o pomoc...
plamka288 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 18:45   #13
myszka1717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 66
Exclamation Moje włosy ;/

hej dziewczyny
mam taki problem bardzo mi włosy wypadają i nie wiem co zrobić żeby temu jakoś zapobiec .. zapuszczam włosy i chce mieć długie i gęste a jak na razie to mi wypadają ;/ pomóżcie

Edytowane przez myszka1717
Czas edycji: 2010-05-11 o 18:47
myszka1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 11:25   #14
Czekoladowa_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Moje włosy ;/

Hej dziewczyny ;]
A więc,całe życie byłam somiwegetrianką,czyli taką która je tylko białe,chude mięso.Przez ostatnie dwa lata zostałam całkowitą wegetarinką i z moimi włosami zaczęlo się dziać bardzo źle.Nic w sumie nie pomaga,wszystkie maseczki,odżywki,tabletki ,szampony..I od tygodnia już nie jestem wegetarianką,lecz znowu jem tylko białe mięso..Narazie jest mi trochę dziwinie,ale to pewnie minie.I mam pytanie,czy moje włosy powrócą do dawnej świetności? Czyli,czy znów będą gęste,zdrowe i lśniące?Dodam,że jestem naturalną blondynką..
Pomożecie?
Czekoladowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 09:50   #15
Domzdrowia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 29
Dot.: Na wypadające włosy

Dziewczyny przede wszystkim zacznijcie włosy szanować tzn. delikatnie je szczotkujcie, nie ściskajcie mocno gumką, nie używajcie tak często suszarki, prostownicy (jak tylko możecie dajcie włosom samym wyschnąć, a jeśli użycie suszarki jest konieczne skierowujcie strumień powietrza na nasady włosów), zapomnijcie też o mocnym wycieraniu włosów ręcznikiem (delikatnie je zawińcie). Najlepsze dla włosów jest ich rozczesywanie przed myciem. Równie często uszkodzenia włosów powstają na wskutek stosowania inwazyjnych zabiegów kosmetycznych, częstych kąpieli słonecznych i źle dobranych kosmetyków. Bardzo ważna jest odpowiednia dieta. Powinna się składać z produktów zawierających: cynk, magnez, żelazo, witaminy z grupy B i PP, biotynę, witaminy A, C, E i siarkę. Ich źródłem są: żółtka jajek, kapusta, kalafior, brukselka, cebula i czosnek. Na zdrowie włosów i naszej skóry równie dobrze działają kwasy omega-3, które znajdziemy w rybach i orzechach. Pamietajcie też o białku bo jest budulcem nowych włosów! Aby włosy były zdrowe potrzebują nawilżenia. Warto zainwestować w preparaty zawierające duże ilości głównych budulców włosów czyli aminokwasów siarkowych (metionina, cysteina). Powinny też zawierać cynk, miedź i żelazo. Skuteczne okazuje się serum wzmacniające Biovax A+E - bomba witaminowa. Powodzenia
Domzdrowia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 10:42   #16
Ane1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Na wypadające włosy

Poradźcie mi proszę, co mam zrobić, jak wypadają mi rzęsy, przynajmniej kilka dziennie, które zauważam?

Co do wypadania włosów, ja stosowałam domowych zabiegów, ale nie działało, więc zaczęłam stosować apteczne, ostatnio pokrzepol, jest chyba najlepszy, zauważam nowe włosy i mniej kosmyków po rozczesywaniu na grzebieniu. Będę informowała was na bieżąco jakie efekty mi przynosi.
Ane1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 12:31   #17
jmichalska24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 16
Dot.: Na wypadające włosy

Witaj Ane1,
czasem to może oznaczać zwyczajne osłabienie organizmu, a czasem przyczyna może być nieco inna. To nie musi dotyczyć wcale Ciebie, ale czasem nasz organizm traktuje nasze włosy jak wroga, wówczas pozbywa się owłosienia. Ciekawą informację czytałam kiedyś na stronie jednej kliniki http://www.hairlab.pl/baza/przyczyny...ia_wlosow.html
Zaznaczam jednak, że najczesciej jest to spowodowane zwykłym zmęczeniem organizmu
mam nadzieję, że wszystko wróci do normy
pozdrawiam[COLOR="Silver"]

Edytowane przez Moderatora/reklama w linku

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-10-13 o 15:29
jmichalska24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 20:01   #18
humen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 68
Dot.: Na wypadające włosy

Cytat:
Napisane przez plamka288 Pokaż wiadomość
jestem naturalna szatynka. od 3lat robilam pasemka silverem. ladnie to wygladalo, jednak rok temu cos mnie skusilo i rozjasnilam wlosy farba palette skandynawski blond. co miesiac regularnie rozjasniam odrosty. zdarza sie, ze farba nie chce ich lapac, wiec musze ponownie nakladac, by nie miec zoltego odcienia. wlosy maja ok 50cm, jednak sa w strasznym stanie, krusza sie. bylam wczoraj na zabiegu regeneracyjnym z kosmetykow joico. nie widze rewelacyjnych efektow. natomiast na pytanie czy moge zrobic na tych wlosch balejaz, fryzjerka powiedziala mi, ze owszem. jestem zalamana i nie wiem, czy zapisywac sie na ten balejaz (nie chce juz blondu, mam dosc comiesiecznego rozjasniania odrostow), czy chodzic na regeneracje. sciecia wlosow nie biore pod uwage.prosze o pomoc...

Kobito nie farbuj ich jak chcesz miec wlosy!!! mi tez sie strasznie krusza od malowania ich
humen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 19:25   #19
madziusssiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: Na wypadające włosy

No cóż ja zazywałam tabletki silica ale oprócz tego, że włosy zaczęły szybciej rosnąć nie zauwazyłam tego zeby przestały wypadac to samo moge powiedziec o skrzypovicie niestety.. ale stosuje odżywkę Wax i przy nakładaniu dodaję kilka kropel olejku rycynowego czasami wcieram go także na noc i zmywam rano.. super odzywia włosy i zdecydowanie mniej wypadają. Kiedys stosowałam także odzywke z 2 zółtek i olejku rycynowego też super sprawa.. ale ten zapach moze zniechęcic przynajmniej tak było w moim przypadku
madziusssiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 08:04   #20
jmichalska24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 16
Dot.: Na wypadające włosy

no tak z wypadaniem włosów jest tak, że trzeba zbadać dlaczego tak się dzieje, może warto pomyśleć o badaniu trychologicznym. Ja takie badania robiłam w Klinice włosów, może spróbuj pójść w tym kierunku, dobrze wiedzieć z czym się walczy!
jmichalska24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 12:07   #21
basiamalec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Wink Dot.: Na wypadające włosy

hej, a na czym dokładnie polegają te badania?
może mi ktoś to wytłumaczyć? i co naprawdę tam ci tak pomogli?
basiamalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 22:11   #22
jmichalska24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 16
Dot.: Na wypadające włosy

specjalną kamerą, która powiększa 200 razy sprawdzany jest stan włosów, cebulek i ogólna kondycja naszych włosów i dzięki temu można dostosować metodę na wypadanie włosów, mi w hairlab pomogli
jmichalska24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 13:00   #23
Karolina_Majchrzak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Na wypadające włosy

Też mam problemy z włosami.
Pamiętam jak jeszcze niedawno miałam piękne, mocne i lśniące włosy. Teraz to jakaś masakra, włosy się przetłuszczają, wypadają. Byłam z tym u mnóstwa lekarzy, żaden z nich nie wiedział co mi dolega. Problem może mieć przyczyny hormonalne, ale nie jest to pewne;/
W końcu postanowiłam udać się na zabieg zagęszczenia włosów - wtedy było już naprawdę tragicznie. Klinika Hair Lab jakby ktoś pytał, profesjonalny zabieg i jak na razie mogę się znów cieszyć dobrym wyglądem i jeszcze lepszym samopoczuciem w końcu!
Karolina_Majchrzak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 10:21   #24
jmichalska24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 16
Dot.: Na wypadające włosy

Jak powyżej,chciałam wam bardzo polecić tą klinikę (Hairlab). Oprócz zabiegów(implantów i zabiegów trychologicznych) mają też dużo kosmetyków do upiększenia i odżywienia włosów.
Na serio świetne ! Szczerze wam polecam.
jmichalska24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 11:09   #25
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: Na wypadające włosy

Tylko niestety żeby się leczyć, to trzeba chyba w totka wygrać! Byłam na badaniu trychologicznym - diagnoza? Łojotokowa skóra głowy, pozapychane mieszki włosowe. Trzeba natychmiast dać im oddychać. Tylko problem pojawił się wtedy, gdy dowiedziałam się jakie są ceny trichologicznych kosmetyków... Ja rozumiem, że to może pomóc i sporo osobom pomogło, ale... gdy się nie ma pieniędzy, to jak można się leczyć...?
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 12:03   #26
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: Na wypadające włosy

Też miałam ten problem i czasem wraca w okresie zimy, wtedy biorę tabletki drożdże selenowe z pyłkiem kwiatowym, bo po Belissie niewiele zauważyłam zmian. Stosuje też odżywkę Wax i przy nakładaniu dodaję kilka kropel olejku rycynowego, bo pięknie odżywia włosy i zdecydowanie mniej wypadają. Narazie jest lepiej i przestały mi tak wychodzić włosy.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 13:17   #27
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Na wypadające włosy

Cytat:
Napisane przez tyneczka Pokaż wiadomość
Tylko niestety żeby się leczyć, to trzeba chyba w totka wygrać! Byłam na badaniu trychologicznym - diagnoza? Łojotokowa skóra głowy, pozapychane mieszki włosowe. Trzeba natychmiast dać im oddychać. Tylko problem pojawił się wtedy, gdy dowiedziałam się jakie są ceny trichologicznych kosmetyków... Ja rozumiem, że to może pomóc i sporo osobom pomogło, ale... gdy się nie ma pieniędzy, to jak można się leczyć...?
Byłam na takim badaniu i diagnoze miałam właściwie taką samą, od razu przerażona kupiłam szampon, odżywkę i peeling do skóry głowe, wszystko drogie jak cholera, nie powiem peeling dobrze mi zrobił, nic nie zaszkodziło ale stwierdziłam, ze własciwie to po co mi to jak mi nic nie jest... Poszłam do bardzo dobrej i bardzo polecanej u mnie w regionie pani dermatolog i byla przerażona ta diagnoza bo mi powaznie nic nie jest, ot w kilku miejscach łupierz. Troche żałuje wydanej kasy na to no ale trudno, nie zaszkodziło mi to, może nawet skóra głowy mi się troche oczyściła także jest ok ale nie sugeruj się od razu diagnoza od 1 lekarza
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 15:44   #28
Depresja1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
koszmar wypadających włosów...POMOCY!!!!!!!!!

włosy wypadają mi już od bardzo dawna około 5lat. robiłam już wszystko co mogłam...tzn. zażywałam przeróżne tabletki począwszy od tabletek na bazie skrzypu,witaminy, następnie regital, później przeniosłam się na tabletki droższe z myślą ze droższe będą lepsze-Inneov-gęstość włosów(około 100zł cena za jedno opakowanie) Kuracje stosowała nie tylko zewnętrznie ale i też wewnętrznie z nadzieją że wkońcu coś pomoże wcierałam we włosy nalewki ze skrzypów, loxon5% na recepte, nafte, olejek rycynowy itd., oczywiste jest to że zrezygnowałam ze suszenia włosów suszarką,nieprostuje ich,a ponadto myje je specjalnymi szapmonami i nakładam odżywki, udałam się na terapie laserową w celu wzmocnienia cebulek... badania miałam robione i najgorsze w tym wszystkim jest to że wyszły dobre, niemam pojęcia co mogła bym jeszcze zrobić wydaje mi się że wyczerpałam wszystkie możliwości a nie wynikają z tego żadne rezultaty włosy wypadają mi ciągle taksamo i nic się niezapowiada na jakiekolwiek zmiany... wydałam majątek na te wszystkie rzeczy bo kuracje na włosy trwa już umie prawie 4lata. Czy to możliwe że tylko przeszczep włosów mi pozostał? czy już włosy nie przetaną mi nigdy wypadać? czy jestem skazana na łysine??
Depresja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 23:19   #29
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: Na wypadające włosy

Cytat:
Napisane przez Agaluk Pokaż wiadomość
Też miałam ten problem i czasem wraca w okresie zimy, wtedy biorę tabletki drożdże selenowe z pyłkiem kwiatowym, bo po Belissie niewiele zauważyłam zmian. Stosuje też odżywkę Wax i przy nakładaniu dodaję kilka kropel olejku rycynowego, bo pięknie odżywia włosy i zdecydowanie mniej wypadają. Narazie jest lepiej i przestały mi tak wychodzić włosy.
Ja z kolei polecam niezawodnę płukanki ziołowe (skrzyp + pokrzywa), wyeliminowanie łupieżu tłustego i łojotoku jeżeli takowe występują, zbadanie tarczycy i zrobienie badań krwi.
Natomiast z suplementów, to polecam najzwyklejsze tabletki ze skrzypu polnego jak również linimer z Gala, który kosztuje raptem kilka złotych.
Jak to nie pomoże to pozostaje wizyta u trychologa :P
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 14:19   #30
janiouek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 37
Dot.: Na wypadające włosy

Hej, myslicie, ze jak zetne wlosy (teraz mam za łopatki, skrocilabym do ramion), to przestana tak wypadac? Krotsze beda sie mniej platac, moze cos w tym byc? Przerabialam juz kiedys kwestie wlosow do pasa, scielam bo bylo ich malutko
janiouek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:19.