jak się to robi? plastry do depilacji twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-01, 13:37   #1
dzinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2
Exclamation

jak się to robi? plastry do depilacji twarzy


hej!! mam problem otoż dziś kupilam sobie plastry do depilacjii twarzy joanny. Robie to poraz pierwszy i nie mam o tym zielonego pojecia. Spróbowalam raz usunac samodzielnie ale nic a nic nie wyszlo.Chociaz zrobilam to co nalezalo. Rozgrzalam dosc mocno plastry przykleilam i ..nic!! Prosze was bardzo mocno opiszcie mi wszystko (o ile mozecie ) bardzo dokladnie>Najgorsze jets to ze musze sie uwiklac z tym problemem do jutra! Zgóry bardzo dziekuje !! Pomożcie blagam !!
dzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 15:13   #2
Lizzie:*
Raczkowanie
 
Avatar Lizzie:*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 168
Dot.: jak się to robi?depilacja

Miałam takie same plastry i uważam, że nie sa zbyt dobre. No ale niektórzy je sobie chwalą..
Bierzesz plaster, złączony po dwa. Rozgrzewasz mocno w rękach, żeby rozklejanie ich szło gładko i powierzchnia wosku była błyszcząca. naklejasz wosk na skórę, wygladzasz kilka razy w kierunku wzrostu włosów i zrywasz jednym, ENERGICZNYM ruchem. Pozostałości wyrwij OD RAZU pensetą, bo włoski wtedy nie są "zakorzenione" w skórze, tylko lekko wyciągnięte, więc łatwo je wyrwać, jeśli jakieś zostaną. Smarujesz skórę oliwką-to tyle.
Lizzie:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 11:38   #3
agnieszka_mirek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 89
Dot.: jak się to robi?depilacja

Dodam, ze plastry woskowe zawsze zrywa sie pod wlos. Czyli nakladasz wraz z kierunkiem wzrostu wlosa a zrywasz pod wlos, czyli w przeciwnym kierunku do nakladania.
__________________
pozdrawiam aga
agnieszka_mirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.