Wizaż/pogotowie/marketing - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-06, 22:17   #1
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708

Wizaż/pogotowie/marketing


Mam takie pytanie. Wchodze na dyskotece w klubie do toalety, owszem jest czysto, nawet zapach do zniesienia, skromnie ale sensownie. Faceci nie wiele moga zdziałać ze swoja twarzą, ale jak obserwuję to nawet zbyt długie spojrzenia w lustro moga dziwnie wygladać. A reakcje nasze? Kto to wie!

Wyobrazam sobie toaletę - bynajmniej nie tylko w sensie łazienki - i co robią kobiety. Poprawiaja to i owo, słychac szum otwieranych kosmetyczek itd. Ale z tego co wiem także ukradkiem.

Juz wiele lat - ponad 10 - temu, w klubie poza granicami naszego ukochanego kraju spotkałem się z działalnościa kosmetyczki/wizazystki nazwijmy to On-line w klubie, własnie na takiej imprezie. Dziewczyna z duzym poczuciem humoru, przyciągała jak magnes. Kilka drobnych porad, poprawa makijazu za parawanem obok szatni. Zainteresowanych od groma, dziewczyny ale także i chłopaki, kobiety, mężczyżni. Ot taki reality show, ale bez kamer.

Czy taką działalnośc widzieliście gdzieś w naszych klubach?
A moze jest to sposób na dorobienie lub osobny markeeting?

Swoją droga jestem za i ufam, iz z drugiej strony dziewczyny w naszym kraju nauczą się otwarcie wykorzystywac takie okazje, niż -czego panicznie nie znoszę- malowanie sie kobiet ukratkiem gdzieś w tramwaju lub samochodzie na światłach.

Ups... ale to juz inny temat.
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-07, 10:41   #2
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: Wizaż/pogotowie/marketing

No to byłby dobry pomysł ... którąs z naszych wizażanek moze sie zainteresuje nową działalnoscią.
A co do poprawiania makijazu w miejscach publicznych to mam identyczne zdanie, nie cierpię! Ja nawet jak mam sobie usta bezbarwnym błyszczykiem pociągną, a siedze przy stole z kilkoma osobami to czuje dyskomfort, nie wyobrazma sobie malowania w tramwaju. Ale kiedys widziałam jak dziweczyna robiła sobie manicure, własnie w tramwaju ... litości!
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-07, 11:57   #3
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Re: Wizaż/pogotowie/marketing

Pomysł z wizażystką w klubie jest bardzo dobry. W końcu na imprezie każdy chce dobrze wyglądać, a niewszyscy potrafią się umalować. Już pomijając fakt, że czasem w domu na to nie starcza czasu i później malują się te biedne dziewczyny w jakiś dziwnych miejscach. Co prawda manicure w tramwaju jeszcze nie widziałam, za to spotkałam się z nakładaniem fluidu w metrze!
A wracając do tematu, to ciekawe ile by taka przyjemność mogła kosztować...
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-08, 20:30   #4
Piotr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 708
Re: Wizaż/pogotowie/marketing

W metrze to jeszcze bo tak nie trzęsie, gorzej w tramwaju.
No ale może któraś wizażystka podejmie wezwanie. A ponoc w tym kraju jest bezrobocie.
Piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.