S³omiany blond dla brunetki :) - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2005-09-08, 16:32   #1
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomo¶ci: 2 832

S³omiany blond dla brunetki :)


Witam!
Ostatnio zastanawiam siê czy nie poszaleæ z kolorem w³osów. Z natury mam ciemny br±z, a marzy mi siê taki ch³odny, s³omiany blond-jak my¶licie, pasowa³by mi? Czy musia³abym rozja¶niaæ brwi? Je¶li tak, to gdzie mo¿na to zrobiæ, bo u fryzjera chyba nie bardzo....

Proszê, dorad¼cie mi

Pozdrawiam

PS. Jakby która¶ z wiz¿anek umia³a dorobiæ mi w Photoshopie s³omiany blond, by³abym bardzo wdziêczna

Edytowane przez Voodia
Czas edycji: 2006-03-18 o 22:05
Voodia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-09-08, 16:46   #2
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 4 604
Dot.: S³omiany blond dla brunetki :)

ja nie widze Ciebie w kolorze blond masz bardzo ³adny kolor w³osów i ja na twoim miejscu pozosta³abym przy nim
__________________


tootsie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-09-08, 16:55   #3
katushka
Raczkowanie
 
Avatar katushka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Pu³awy
Wiadomo¶ci: 473
GG do katushka Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do katushka
Dot.: S³omiany blond dla brunetki :)

Ja zaszalalam rok temu. I bardzo zaluje! Tak jak ty mam ciemne wlosy. I chcialam cos zmienic wiec postanowilam je przefarbowac na blond. Najpierw uzylam rozjasniacza a potem farby blond. Z tego eksperymentu wyszedl jakis zolty kolor. Okropnosc!! Za dwa dni przefarbowalam na czekoladowy braz bo nie moglam patrzec w lusterko. To bylo jakies 1,5 roku temu a moje wlosy do tej pory sa zniszczone jak nie wiem co. Wiec lepiej uwazaj z tym farbowaniem.

Ale powiem ci ze bardzo ladnie wygladasz w tych wloskach i ja na twoim miejscu nie farbowalabym ich na blond.
__________________
Kocham A.

14. 07. 2012
katushka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-09-08, 17:08   #4
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: S³omiany blond dla brunetki :)

Bedzie Ci bardzo ciezko wychodzic na blond z obecnego kolorku. I mysle ze i tak uzyskanie odcieniu który Cie interesuje to marzenia.. Tak jak poprzedniczki uwazam ze slicznie Ci w obecnej fryzurce i ciemny kolorek jest jak najbardziej dla Ciebie, wygl±dasz w nim bardzo naturalnie.
Ag_nes jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-09-08, 17:17   #5
ovca
Przyczajenie
 
Avatar ovca
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: S³omiany blond dla brunetki :)

Ja zgadzam siê w zupe³no¶ci z poprzednimi wypowiedziami. W ogóle to gdzies kiedy¶ widzia³am twoje zdjêcie i pamiêtam,¿e pierwsze co mi przysz³o do g³owy to,¿e chcia³abym mieæ taki kolor w³osów. W ogóle jeste¶ bardzo ³adna i masz tak± dziewczêc± urodê. Poza tym tyle teraz brunetek przefarbowanych na blond(a to akurat ³atwo rozpoznaæ)...Ja na twoim miejscu niczego bym nie zmienia³a.
__________________
Ovca
ovca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-09-08, 17:31   #6
madonek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 588
Dot.: S³omiany blond dla brunetki :)

W tym odcieniu blondu wygladac bedziesz jak laleczka ,w obecnym kolorze wygladasz jak gwiazda
madonek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-09-08, 17:35   #7
zabcia111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 378
Dot.: S³omiany blond dla brunetki :)

zgadzam siê z dziewczynami- nie rozjasniaj
zabcia111 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2005-09-08, 18:24   #8
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomo¶ci: 6 286
GG do gaga
Dot.: S³omiany blond dla brunetki :)

wydaje mi sie ze jestes typowa zima, wiec jasne wlosy odpadaja
ale owszem czasem chcialoby sie wygladac inaczej, wiec moze sredni chlodny bezowy , karmelowy zlamany popielem, ale zadne zlote odcienie
gaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-09-08, 18:57   #9
Smile_Smile
BAN sta³y
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsz±d
Wiadomo¶ci: 876
Dot.: S³omiany blond dla brunetki :)

hey.mam bardzo podobny typ urody do twojego i takze chce sie rozjasniac zalozylam juz podobny watek niedwano. (http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=70467) Jest w nim takie jedno fajne zdjecie ja ide jutro do fryzjera i tak wlasnie mniej wiecej chce sobie zrobic.Bo o czystym blondzie mozemy chyba tylko pomarzyc.poza tym jak wlosy bylyby zniszczone.....
Smile_Smile jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-09-08, 19:06   #10
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 646
Dot.: S³omiany blond dla brunetki :)

Moim zdaniem masz bardzo sliczny kolor wlosow, wygladasz swietnie! Nic nie zmieniaj. Nawet nie zrobilabym na Twoim miejscu tych pasemek, bo Twoja sliczna buzka zgubi sie w nich. Tylko te jasne pasemka beda widoczne, a nie twoja twarz. Nie polecam...
Roxy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-09-08, 19:21   #11
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomo¶ci: 2 832
Dot.: S³omiany blond dla brunetki :)

Dziêkujê za szybkie odpowiedzi

Widzê, ¿e nikt nie widzi mnie w blondzieW domu te¿ mi wszyscy s± na nie, a ja tak siê napali³am na takie s³omiane w³oski...ehhh. Pierwszy raz od wielu lat mam ca³kiem naturalne w³osy i po pierwszej fazie rado¶ci z posiadania naturalnego koloru nasz³a mnie chêæ na zmiany...Ciemne kolory jako¶ mi siê przejad³y, rudo¶ci odpadaj±, wiêc pad³o na blond.Ale chyba siê nie zdecydujê, skoro wszyscy mi to odradzaj±.

Gaga, chodzi Ci o taki raczej ciemny blond, co¶ jak nosi Alba?

Smile_Smile, ja w³a¶nie marzê o jednolitym kolorku...ale to chyba marzenie ¶ciêtej g³owy

tootsie, katushka,Ag_nes, ovca, madonek,zabcia111, Roxy- dziêkujê za rady
Voodia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-08, 19:23   #12
Smile_Smile
BAN sta³y
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsz±d
Wiadomo¶ci: 876
Dot.: S³omiany blond dla brunetki :)

looknij na watek do ktorego link ci podalam i na foto ktore ktos tam na koncu zamiescil uwazam ze to bardzo dobre wyjscie dla nas bo ta dziewczyna ze zdjecia tez ma taki typ urody jak my
Smile_Smile jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-09-08, 19:25   #13
Smile_Smile
BAN sta³y
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsz±d
Wiadomo¶ci: 876
Dot.: S³omiany blond dla brunetki :)

no okey,wkleje je tu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg w³osy Ewki.JPG (37,4 KB, 161 za³adowañ)
Smile_Smile jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-09-08, 19:26   #14
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomo¶ci: 2 832
Dot.: S³omiany blond dla brunetki :)

A co¶ takiego, jak my¶licie-pasowa³oby mi?
Voodia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-09-08, 19:27   #15
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomo¶ci: 2 832
Dot.: S³omiany blond dla brunetki :)

Smile_Smile, dziêkujê za fotkê
Niestety, mi chodzi o jednolity kolor, pasemka lubiê, ale u kogo¶, nie u siebie.
Voodia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-09-08, 19:42   #16
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomo¶ci: 6 286
GG do gaga
Dot.: S³omiany blond dla brunetki :)

Voodia ona ma jasniejsza oprawe oczu , a mi sie tez nie podoba w tych jasnych wlosach (mowie o fotce , ktora wklei³a¶)oczywi¶cie zawsze tez mowie ze m³odemu we wszystkim ladnie, ale bezpzresady nic na si³e
ona zreszta tez nie jednolitego koloru,
nie podoba mi sie tez w jasnym kolorze Monika Brodka, slicznie by³o jej w ciemnych w³osach , ale coz ,kazdy czasem chce sie zmienic tylko czy zawsze jest to na kozrysc?
ale z drugiej strony jak nie sprobujesz nie bedziesz wiedziec...
gaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-09-08, 19:56   #17
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomo¶ci: 2 832
Dot.: S³omiany blond dla brunetki :)

Gaga, ja ju¿ kiedy¶ mia³am jasne w³oski.... to by³ baleja¿, pod spodem fryzjerka zafarbowa³a w³osy na miedziany odcieñ, ca³o¶æ prezentowa³a siê w sumie nie¼le, ale sêk w tym, ¿e ja nie lubiê na sobie ¿adnych baleja¿y ani pasemek. Oczywi¶cie musialam wydaæ maj±tek na maseczki i od¿wyki.

Co do oprawy oczu, to Alba z natury te¿ ma ciemn± (za³±czy³am fotkê), ale rozja¶nia brwi.Ja nie wiem jak siê za to rozja¶nianie brwi zabraæ. Wydaje mi siê, ¿e to bardzo ryzykowna sprawa...

A Brodkê te¿ wola³am w ciemnych

Hmmm, skoro nie s³omiany blond, to mo¿e jaki¶ ciemny? Np co¶ jak ma Laeticia? O ile nie s± to jej naturalne w³oski
Voodia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-09-08, 20:02   #18
Smile_Smile
BAN sta³y
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsz±d
Wiadomo¶ci: 876
Dot.: S³omiany blond dla brunetki :)

Cytat:
Napisane przez Voodia
Smile_Smile, dziêkujê za fotkê
Niestety, mi chodzi o jednolity kolor, pasemka lubiê, ale u kogo¶, nie u siebie.
no to powiem Ci tak: jako ze mamy wlasciwie taki sam typ urody,tylko ze oczka zilone mam,to powiem ze kiedys wrzucilam sobie rozjasniacz na cale wloski..i wygladalam tak blado..ze zalamka.... doszlam do wnisoku ze to chyba niemozliwe w moim przypadku...bo ciemne kolorki wyostrzaja...a tak.... wygladalam jak plama jasna..ble... dlatego sadze ze z toba bedzie podobnie... Co do Alby,to takze mam jej fotki i mnie troche zainspirowaly ale zauwazylam ze zmieniala takze kolor brwi.... czyli chyba caly typ kolorystyczny trzeba zmienic. No ale sama musisz sie rzekonac bo inaczej wiem ze nie da Ci to spokoj.Aczkolwiek moze sie udac,: najpierw rozjasnianie a na to jakas farbka br±zo-blondu,Albo chociazby blond + jasny br±z...bo wydaje mi sie ze jednolity odpada.Osobiscie nie wyopbrazam sobie Ciebie w nim.Za blado bedzie. CHOCIAZ: w przeciwienstwie do mnie moze byc lepiej bo masz chyba brazowe oczy.A mam duzo kolezanek blond z brazowymi oczkami i to pasuje. Wiec sproboj!! a efekt koniecznie mi przeslij
Smile_Smile jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-09-08, 20:04   #19
yoaska
Raczkowanie
 
Avatar yoaska
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: toronto,can.
Wiadomo¶ci: 129
Dot.: S³omiany blond dla brunetki :)

Step 1 (top right): Using a cotton bud, apply the bleach to the eyebrows.

Step 2 (top left): Cover each eyebrow with a piece of tissue paper to prevent the bleach evaporating. Also prevents any from dripping down into the eyes.

Step 3 (bottom right): Leave the bleach on for no more than 3 minutes and then wipe off. Check the colour to make sure it’s not becoming too light. Repeat previous steps until the desired lightness has been achieved or until you are blind from bleach contamination (whichever comes first).

Step 4 (bottom left): When an eyeball melts from its socket like an under-boiled egg, gently dab with tissue to remove dribbling vitreous humor.

przepraszam ze po angielsku, tutaj masz krok po krok o rozjasnianiu brwi
yoaska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-08, 20:11   #20
Jagodda
Raczkowanie
 
Avatar Jagodda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: S³omiany blond dla brunetki :)

Witam Nie bêdê orginalna i powiem jak moje kole¿anki:w tym kolorku wygl±dasz ¶licznie!!! Zupelnie nie moge sobie wyobraziæ Ciebie w blondzikuRozumiem jednak Cie doskonale,zawsze ma sie ochotê na jak±¶ zmianê...mi siê marzy jednak na odwrót: przej¶æ z jasnego blondu na ciemny..Ech te kobiety
Jagodda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-09-08, 20:16   #21
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomo¶ci: 6 286
GG do gaga
Dot.: S³omiany blond dla brunetki :)

ja bym sama nie ryzykowala rozjasniania brwi , to blisko oczu...
Voodia a czy to jest Twoj kolor czy masz jakas farbe, bo wiesz ze nawet przy zmianie o dwa tony czeka Cie dekoloryzacja?
kolor jasniejszy , moze bylby oki , zreszta napisalam Ci kilka ocieni
moze czekoladowy brazik, jasny?
gaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-09-08, 20:17   #22
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomo¶ci: 2 832
Dot.: S³omiany blond dla brunetki :)

Cytat:
Napisane przez yoaska
Step 1 (top right): Using a cotton bud, apply the bleach to the eyebrows.

Step 2 (top left): Cover each eyebrow with a piece of tissue paper to prevent the bleach evaporating. Also prevents any from dripping down into the eyes.

Step 3 (bottom right): Leave the bleach on for no more than 3 minutes and then wipe off. Check the colour to make sure it’s not becoming too light. Repeat previous steps until the desired lightness has been achieved or until you are blind from bleach contamination (whichever comes first).

Step 4 (bottom left): When an eyeball melts from its socket like an under-boiled egg, gently dab with tissue to remove dribbling vitreous humor.

przepraszam ze po angielsku, tutaj masz krok po krok o rozjasnianiu brwi

...... yoaska, studiujê anglistykê, wiêc dla mnie tekst jak znalaz³ Choæ lekko makabryczny

Smile_Smile, ja planowa³am rozja¶niaæ u fryzjerki, choæ pewnie podobnie zniszczy³oby to w³osy Co do blado¶æi, to kiedy¶ przy blond pasemkach musia³am stosowaæ samoopalacz, bo inaczej wydawa³o mi siê, ¿e wygl±dam tak "niewyra¼nie"...eh, chyba wycofam siê z mojego blond pomys³u...ale je¶li jednak zmieniê kolor na pewno wy¶lê fotki
Voodia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-09-08, 20:19   #23
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomo¶ci: 2 832
Dot.: S³omiany blond dla brunetki :)

Cytat:
Napisane przez gaga
ja bym sama nie ryzykowala rozjasniania brwi , to blisko oczu...
Voodia a czy to jest Twoj kolor czy masz jakas farbe, bo wiesz ze nawet przy zmianie o dwa tony czeka Cie dekoloryzacja?
kolor jasniejszy , moze bylby oki , zreszta napisalam Ci kilka ocieni
moze czekoladowy brazik, jasny?
To mój naturalny kolor, ciemny br±z . O dziwo wystawiony na s³oñce nie rudzieje, ale pojawiaj± siê takie blondawe pasemka.

Ten czekoladowy br±zik brzmi kusz±co
Voodia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-09-09, 17:46   #24
Smile_Smile
BAN sta³y
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsz±d
Wiadomo¶ci: 876
Dot.: S³omiany blond dla brunetki :)

Chyba rozwiazalam twoj problem po czesci bylam dzis u fryzjera w koncu.pani zalozyla mi czepek na glowe z duza iloscia malych dziurek i walnela rozjasniacz. Z 30 minut mialam go na glwoie moze.Nie wiem dokladnie.Wyszedl taki ciemny blond,jak typowo po rozjasnianych wlosach,moze troszke rudego ma w sobie. Bardziej nie rozjasniala zeby nie zniszczyc mi wlosow.No i mialy to byc pasemka (zeby takze nie zniszczyc) no i po wszystkim okzalalo sie ze pasemek tych bylo tyle ze ogolnie zmienily mi kolor calej fryzurki. Z nielicznymi przeswitami brazu.Nie wyglada to jak pasemka w zadnym wypadku ale tez nie jest to jednolity kolor na calej glwoie(to moze byc okropne jesli o nas chodzi).Mysle ze Alba tez miala cos takiego wlasnie tak wiec kolorek rozjasniony i.....wygladam super!! kazdy mi mowi zezmiana byla korzystna i ze lepiej mi w takim,chociaz wczesniej slyszalalm ze w czarnym mi najlepiej) za jakis czas bede robic drugie podejscie(zmierzam do blondu) Takze na czepek z duza iloscia malych dziurek.Wtedy ma wyjsc juz 100% blond - pani mowila takze ten czepek to rozwiazanie wlasnie dla nas.Bo nie wyglada to jak pasemka.Jutro wyjsle fotke i sama zobaczysz.Moze pomoze Ci to co nie co a ja bylam krolkiem doswiadczalnym pozdrawiam
Smile_Smile jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-09-09, 18:28   #25
madonek
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 588
Dot.: S³omiany blond dla brunetki :)

czuje ,ze przebijesz efekt Alby
madonek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-09-09, 18:56   #26
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomo¶ci: 6 286
GG do gaga
Dot.: S³omiany blond dla brunetki :)

tylko ze przez czepek Pani Ci wyciagnie rowniez te rozjasnione wlosy, i na to polozy rowniez rozjaniacz, czy wiesz jak to zniosa te rozjasnione wloski?
napewno nie bardzo dobrze,
czepek, nie jest dobrym rozwiazniem do powtrzenia takiego zabiegu koloryzacji
gaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-09-09, 19:51   #27
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomo¶ci: 2 832
Dot.: S³omiany blond dla brunetki :)

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile
Chyba rozwiazalam twoj problem po czesci bylam dzis u fryzjera w koncu.pani zalozyla mi czepek na glowe z duza iloscia malych dziurek i walnela rozjasniacz. Z 30 minut mialam go na glwoie moze.Nie wiem dokladnie.Wyszedl taki ciemny blond,jak typowo po rozjasnianych wlosach,moze troszke rudego ma w sobie. Bardziej nie rozjasniala zeby nie zniszczyc mi wlosow.No i mialy to byc pasemka (zeby takze nie zniszczyc) no i po wszystkim okzalalo sie ze pasemek tych bylo tyle ze ogolnie zmienily mi kolor calej fryzurki. Z nielicznymi przeswitami brazu.Nie wyglada to jak pasemka w zadnym wypadku ale tez nie jest to jednolity kolor na calej glwoie(to moze byc okropne jesli o nas chodzi).Mysle ze Alba tez miala cos takiego wlasnie tak wiec kolorek rozjasniony i.....wygladam super!! kazdy mi mowi zezmiana byla korzystna i ze lepiej mi w takim,chociaz wczesniej slyszalalm ze w czarnym mi najlepiej) za jakis czas bede robic drugie podejscie(zmierzam do blondu) Takze na czepek z duza iloscia malych dziurek.Wtedy ma wyjsc juz 100% blond - pani mowila takze ten czepek to rozwiazanie wlasnie dla nas.Bo nie wyglada to jak pasemka.Jutro wyjsle fotke i sama zobaczysz.Moze pomoze Ci to co nie co a ja bylam krolkiem doswiadczalnym pozdrawiam

Smile_Smile, koniecznie wrzuæ fotki, koniecznie

Ja wci±¿ ³a¿ê i smêcê wszystkim naooko³o o blondzie i wszyscy jak jeden m±¿ mi odradzaj± Na razie wiêc przystopowa³am, ale mo¿e po obejrzeniu Twojej fotki sie skuszê?

Gaga, mnie w³a¶ciwie bardziej przera¿a perspektywa zniszczonych w³osów ni¿ niedobranego koloru....

W najgorszym razie kupiê sobie blond perukê, o!!!
Voodia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-09-09, 21:58   #28
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomo¶ci: 6 286
GG do gaga
Dot.: S³omiany blond dla brunetki :)

ja tez o tym pisze, nigdy nnie widzialm nie zniszczonych wlosow po wielokrotnym wyciaganiu pasemek na czepek...
sorki ale tego sposobu wlasciwie juz od dawna sie nie stosuje
owszem robia to niektore fryzjerki, bo to dla fryzjerki wygodne, ale przy dlugich i poldlugich wlosach to strasznie nieprzyjemny zabieg, bo boli wyciaganie wlosow przez czepek po sciagnieciu go wlosy sa tak spaltane ze ciezko je rozczesywc , a rozjanione pasma czesto porostu sie urywaja
gaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-09-09, 22:09   #29
urbi junior
Raczkowanie
 
Avatar urbi junior
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 137
Dot.: S³omiany blond dla brunetki :)

rany jakas ty slicznanie zmieniaj koloru ten jest sliczniusi i wogle tak na marginesie to zawsze wlasnie ja chcialam miec taki typ urody jak ty
mozesz zrobic jasniejszy braz ale blond no nie wiem ,moja kolezanka mam ciemna karnacje i oprawe oczu a ma jasny rudy i jest jej super wyglada zjawiskowo naweta wiec moze zaryzykuj ale ja odradzampozdro
urbi junior jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-09-09, 22:18   #30
urbi junior
Raczkowanie
 
Avatar urbi junior
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 137
Dot.: S³omiany blond dla brunetki :)

sama natomiast jestem blondynka ale mam ciemna oprawe oczu i zmienilam na braz zdania sa podzielone ale ja sie czuje wspaniale

wiec jesli tak bardzo chcesz to zrob to bo jak nie sprobujesz to nie bedziesz wiedziec
ja tez bym chetnie zobaczyla fotki po metamorfozie smile_smile
urbi junior jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.