GAIAC - M. Micallef - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-10, 13:58   #1
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Thumbs up

GAIAC - M. Micallef


...jeszcze teraz jestem pod jego olbrzymim wrażeniem . Ale od początku .

Wczoraj byliśmy z mężem w perfumerii Quality w Blue City. Obiecałam Benicie, że sprawdzę, a może nawet wydębię dla niej próbki dwóch zapachów: Kyoto i Ourzazate. Niestety, w Quality nie prowadzą sprzedaży zapachów marki Comme des Garcons - pozostaje mi udać się do Guerrilli pod most Poniatowskiego (nie wiem tylko czy sklep nadal tam funkcjonuje, byłam tam tylko raz i to dawno temu - t-shirt za 500 zł czy spódniczka za ponad 2000 zł to póki co zakupy nie na moją kieszeń ).

Perfumeria Quality jest cudownym miejscem - atrakcyjne produkty, niszowe zapachy, które sprowadza jako jedyna w Polsce (np. Amouage, Etro), przemiła, kompetentna obsługa, niepowtarzalna atmosfera, piękny wystrój. Rzadko tam zaglądam, ale jest to zdecydowania moja ulubiona perfumeria w Warszawie .

Wracając do wczorajszego popołudnia - usłyszawszy, że perfum, o które pytam nie ma, chciałam wyjść, żeby nie narażać się na pokusy. Ale sympatyczna ekspedientka zatrzymała nas i zaproponowała zapoznanie się z innymi zapachami. To była prawdziwa uczta dla nosa .

Na początek pani zasugerowała powąchanie bliźniaczych wód Martine Micallef - damskiej Love and... i męskiej ...Passion. Love and... jest kompozycją kwiatową i delikatną, a jednocześnie intensywną. Od pierwszego psiknięcia najbardziej wyczuwalne są konwalie, fiołki, bez. Choć już dziś z blotterka przebija obok kwiatów jakaś subtelna słodycz. Męska woda ...Passion jest początkowo świeża, cytrusowa, ta pierwsza "ostrość" jednak szybko łagodnieje, a pojawia się niemal niezauważalna słodycz. Zapach jest jednak rześki (w moim mniemaniu), nieprzytłaczający, kojarzy mi się ze słońcem, ze słońcem południowym, ale zdecydowanie europejskim .
Oba są bardzo interesujące, świetnie do siebie pasują, współgrają, nam jednak zdecydowanie bardziej przypadł go gustu ...Passion.

Później podziwialiśmy najnowsze dzieło Lalique - Le Parfum. Przepiękny, wyrafinowany flakon w kształcie sześcianu. Ciężki, masywny, przejrzysty. Korek zdobi wygrawerowana maska kobiety (zaprojektowana bodajże w 1935 r.), szyjkę oplata delikatny czerwony sznurek. Podobno w edycji limitowanej zapach ten zamknięty jest w kryształowym flakonie, na którego czterech ściankach jest duża wygrawerowana głowa kobiety (powiększenie tej z korka).
Zapach zmysłowy, śmiały, fascynujący i tajemniczy. Słodki, ciepły, kuszący. Jednak mnie (mój ślubny to potwierdza) bardzo przypomina, zwłaszcza na początku, Cristobal Women by Balenciaga, z tym drobnym szczegółem, że Cristobal podoba mi się bardziej . Jest ciekawszy. Lalique wydaje mi się bardziej jednolity, słodki.
Lalique:
Nuta głowy: bergamotka, liść laurowy, pieprz czerwony
Nuta serca: jaśmin, heliotrop, migdał, szczypta kminku
Nuta głębi: paczula, wanilia, piżmo, kremowe drzewo sandałowe
Cristobal (wg Osmoz):
Nuta głowy: bergamotka, liść drzewa figowego, goździk
Nuta serca: jaśmin, peonia, frezja
Nuta głębi: drzewo sandałowe, paczula, wanilia

No i na koniec prawdziwe rarytasy, dwie męskie wody Micaleff - Aoud i Gaiac. Obie niezwykłe, niepospolite, bardzo seksowne, wybitnie nieeuropejskie.
Auod - ostry, intensywny, z mocno wyczuwalną wonią drzewa sandałowego. Początkowo drażniła mnie jakaś jego wyrazista nuta (kojarzyła mi się... hmm... z płynem na komary ), ale po jakimś czasie ucichła, a zapach przepięknie się rozwinął. Pierwsze moje skojarzenie - "tak musi pachieć w pałacach arabskich szejków, to zapach z Tysiąca i jednej nocy".

I Gaiac, który nas obezwładnił do tego stopnia, że Michał wracał jak w transie do perfumerii z prośbą o wypsikanie nagdarstków. Suchy, kadzidlany, nieprawdopodobnie erotyczny i inny od wszystkich, które do tej pory poznałam. Dominuje w nim obłędna nuta drzewa gajakowego, która była do tej pory tylko "jedną z wielu" w kilku zapachach. Gaiac nie jest ciepły, on doprowadza krew do wrzenia! A jednocześnie jest "przestrzenny", jak to zgrabnie ujęła Koko. Cudo .

Później poszliśmy do kina na przedpremierowy pokaz najnowszego filmu Jima Jarmuscha "Broken Flowers" (świetny, polecam ), a Gaiac nie dawał nam spokoju. Unosił się, wibrował na skórze, nie pozwolił nawet na chwilę o sobie zapomnieć. Oboje byliśmy zgodni: Gaiac musi być NASZ. Na szczęście, mimo że pochodzi z oferty eksluzywnej, jego cena jest z tych "jeszcze-do-przełknięcia" .

Edytowane przez demonik
Czas edycji: 2005-09-10 o 14:59
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 14:15   #2
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: GAIAC – M. Micallef...

Ależ fascynujące przygody zapachowe.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 15:02   #3
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: GAIAC – M. Micallef...

Gaiac to po naszemu drzewo gwajakowe słyszłam o tym zapachu, nosi jedna koleżanka z gazetowego forum - jestem bardzo ciekawa jak to pachnie, ale cóż, do stolicy mi jakoś nie po drodze ;D
Demoniku, Guerilla store funkcjonuje przez rok, więc stary adres chyab już jest nieaktualny ale ma być otwarte Guerilla bis, chyba nawet na gazetowym forum pisano dokładnie gdzie...
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 15:08   #4
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: GAIAC – M. Micallef...

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Gaiac to po naszemu drzewo gwajakowe słyszłam o tym zapachu, nosi jedna koleżanka z gazetowego forum - jestem bardzo ciekawa jak to pachnie, ale cóż, do stolicy mi jakoś nie po drodze ;D
Demoniku, Guerilla store funkcjonuje przez rok, więc stary adres chyab już jest nieaktualny ale ma być otwarte Guerilla bis, chyba nawet na gazetowym forum pisano dokładnie gdzie...
Smoczyco kochana, dzięki za informację , poszperam zatem na forum Gazety w wolnej chwili (tych u mnie zdecydowanie coraz mniej).

A co do wody Gaiac, to jest ona dla mnie wprost nieziemska, ale... nie wyobrażam sobie tak pachnącej kobiety . Zapach jest dla mnie baaardzo męski i równie seksowny .
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 21:32   #5
Benita5
Raczkowanie
 
Avatar Benita5
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 360
Dot.: GAIAC – M. Micallef...

Hej Demoniku mam Cie na sumieniu... a raczej widze ze niechybnie Twoja kieszen ogołoconą przez gwajakowe fascynacje Na forum gazetowym Modern_Witch jest propagatorka gwajaku wlasnie...i jej zeznania są bliźniaczo brzmiące do Twoich ...więc zanosi się na fatalne gwajaczenie albo moja wycieczkę do stolicy
Co do zbieżności nazw to Passion mam,ale w wydaniu damskim Liz Taylor...zarzucano jej w aurze skandalu zapatrzenie sie na Poison CD,nawiasem mowiac pamietam te reklamy z Elżunią Krawiec obwieszona diamentami ...na mnie one pachna kompletnie inaczej choć oba są uderzeniami mocnego kalibru tudziez rażenia przy przedawkowaniu...Ale nie ukrywam ze mimo nieuzywania ich ja musze je miec bo obwąchuje je z korka albo skrapiam nadgarstki jak zahipnotyzowana, prawie jak narkotyk afrodyzjak
Benita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 13:05   #6
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Smile Dot.: GAIAC – M. Micallef...

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Gaiac to po naszemu drzewo gwajakowe słyszłam o tym zapachu, nosi jedna koleżanka z gazetowego forum - jestem bardzo ciekawa jak to pachnie, ale cóż, do stolicy mi jakoś nie po drodze ;D
Demoniku, Guerilla store funkcjonuje przez rok, więc stary adres chyab już jest nieaktualny ale ma być otwarte Guerilla bis, chyba nawet na gazetowym forum pisano dokładnie gdzie...
Smoczyco, przejrzałam gazetowe forum i dowiedziałam się, że rzeczywiście Guerrilla Store jest zamknięty od 27 sierpnia. Dowiedziałam się też, że z okazji zamknięcia zorganizowano ciekawe przeceny . Ech, w sumie i tak tego dnia uczyłam się żeglować (następnego zdałam egzamin i jestem już opatentowaną żeglarką ), ale może na chwilkę bym się wyrwała... . Guerrilla 2 ma być (wg forumowiczów Gazety) otwarta pod koniec września na Wspólnej - bardziej przystępne miejsce, ale coś mi się wydaje, że też niełatwo będzie ze znalezieniem sklepu . Tak czy inaczej będę szukać .

Cytat:
Napisane przez Benita5
Hej Demoniku mam Cie na sumieniu... a raczej widze ze niechybnie Twoja kieszen ogołoconą przez gwajakowe fascynacje Na forum gazetowym Modern_Witch jest propagatorka gwajaku wlasnie...i jej zeznania są bliźniaczo brzmiące do Twoich ...więc zanosi się na fatalne gwajaczenie albo moja wycieczkę do stolicy
Heh, Benito, coś jest na rzeczy z tą gwajakową nutą, bo wg Osmoz mają ja bardzo lubiane przeze mnie męskie pachnidła: Miracle Homme, Pi Givenchy, Visit For Men Azzaro, a wg Basenotes jeden z moich ulubionych - Rive Gauche Pour Homme (Osmoz tego nie uwzględnia, mało tego – opis nut tej wody na Osmoz trochę się różni od opisu na Basenotes...). Drzewo gwajakowe występuje też podobno w damskiej Organzie .

Jednak w Gaiacu Micallef nuta tego tropikalnego drzewa jest dominująca, silna i czysta. Hipnotyczna i zniewalająca .
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 17:21   #7
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: GAIAC – M. Micallef...

Cytat:
Napisane przez demonik
Jednak w Gaiacu Micallef nuta tego tropikalnego drzewa jest dominująca, silna i czysta. Hipnotyczna i zniewalająca .
Byłam dziś w Quality, nabyłam "zimę" i... przy okazji wąchania innych zapachów M.Micallef stałam się ofiarą gwajakowego drzewka. Jest niesamowite, mnie, wroga kadzidlanych woni, rzuca na kolana. Mam go teraz na ręce, przemiła pani zrobiła mi jeszcze próbkę z testera... Na mojej skórze bardzo złagodniał, nie czuć w nim tego dymu, kadzidło jest przyjemnie słodkawe i seksy... Wiem jedno - musi być mój!
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-23, 11:15   #8
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: GAIAC – M. Micallef...

Dziewczyny , a czy mogłybyście tak jeszcze dokładniej - jeszcze prościej opisać jak pachnie GAIAC czy można ten zapach choć troszkę porównać do czegokolwiek bardziej dostępnego w Sephorach ? Kadzidło kojarzy mi się z czymś surowym i niesłodkim plus dym ... , bardziej wyobrażam sobie coś surowego i gorzkiego , czy to zapach w stylu Black Cashmere ? Pytam bo nie potrafię sobie wyobrazić jak to pachnie choć to tak obrazowo opisujecie ... mam jeszcze pytanie o cenę , ile to cudo kosztuje ?
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 20:14   #9
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Smile Dot.: GAIAC – M. Micallef...

Neuilly, nie potrafię Gaiacu porównać do czegokolwiek . Kojarzy mi się z tym, co napisałam wyżej... Jest ciepły, słodkawy i bardzo charakterystyczny .

A jeżeli chodzi o cenę, to w Quality w Blue City dostępny był ten zapach w wersji 30 ml za ok. 270 zł i 100 ml za ok. 470 zł - nie pamiętam już dokładnie. Mogę to sprawdzić na początku przyszłego tygodnia, bo zamierzam kupić 30 (na początek ) mężowi na imieniny .
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 09:16   #10
elami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: GAIAC – M. Micallef...

Witam,
i przyznam, że piszę z ogromną nieśmiałością. Obserwuję i czytam od dwóch miesięcy Wizaż. I zastanawiam się jak ja mogłam nie wiedzieć o takiej stronie "perfumiarskiej"?. Ja, która od bardzo, bardzo wielu lat kocham piękne zapachy.
Ale do rzeczy.
Za namową Hybris byłam wczoraj w Quality w Mariott'ie (chyba źle napisałam) i testowałam Gaiac. Zapach piękny, ciepły, leko kadzidlany. Ale co najważniejsze cały czas coś mi przypominał, coś naprawde bardzo znajomego. Może to specyfika mojej skóry ale przypomina trochę Organzę Indencence.
Ceny Gaiaca dokładnie takie jak podane wczesnie i ewentualnie 3% rabatu.
elami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 09:23   #11
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Smile Dot.: GAIAC – M. Micallef...

Cytat:
Napisane przez elami
Witam,
i przyznam, że piszę z ogromną nieśmiałością. Obserwuję i czytam od dwóch miesięcy Wizaż. I zastanawiam się jak ja mogłam nie wiedzieć o takiej stronie "perfumiarskiej"?. Ja, która od bardzo, bardzo wielu lat kocham piękne zapachy.
Witaj Elami .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-10, 10:15   #12
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: GAIAC – M. Micallef...

Cytat:
Napisane przez elami
Witam,
i przyznam, że piszę z ogromną nieśmiałością. Obserwuję i czytam od dwóch miesięcy Wizaż. I zastanawiam się jak ja mogłam nie wiedzieć o takiej stronie "perfumiarskiej"?. Ja, która od bardzo, bardzo wielu lat kocham piękne zapachy.
Elami, cieszę się, żeś się odważyła - pojawiaj się jak najczęśćiej
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 11:41   #13
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: GAIAC – M. Micallef...

Cytat:
Napisane przez elami
Witam,
i przyznam, że piszę z ogromną nieśmiałością. Obserwuję i czytam od dwóch miesięcy Wizaż. I zastanawiam się jak ja mogłam nie wiedzieć o takiej stronie "perfumiarskiej"?. Ja, która od bardzo, bardzo wielu lat kocham piękne zapachy.
Hej Elami, witaj w gronie perfumoholiczek. Tez dlugo sie przygladalam Wiazowi, zanim odwazylam sie cos napisac. To mile, ze jest nas tu coraz wiecej.
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 15:40   #14
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: GAIAC – M. Micallef...

Elami, witaj w naszym wizażowo-zapachowym gronie! Pisz jak najczęściej
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 18:28   #15
elami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: GAIAC – M. Micallef...

Wszystkim dziękuję za słowa zachęty i powitanie. To naprawdę bardzo miłe.
Ale mimo wszystko chyba będę się próbowała bronić przed nowym szaleństwem.
Pozdrawiam wszystkich
elami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 18:42   #16
elami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: GAIAC – M. Micallef...

Jeszcze jedno. Zapomniałam napisać, że najbardziej winne temu wszystkiemu są :Smoczyca, Elve, Pstryczek, Ropuszka, Hybris i.....
To co ostatnio kupiłam (ale po wcześniejszym przetestowaniu) i co jest moim teraz nr 1, 2, 3, 4..... to Organza Indc, Tygrysek, Balenciaga Cristobal, Mahora, Boucheron Cashmir, Mira-Bai. Już dotkliwie poczułam co znaczy czytanie wizażu. A całyczas myślę o kupnie czegoś kadzidlanego i stąd ten Gaiac.
Moje dotychczasowe zapachy zostały rozdane .
elami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 18:28   #17
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Question Gaiac Micallef - jaka cena?

Wiecie jaka jest cena gaiaca Micallef
jestem 17-latkiem . Myslicie ze mi pasuje????
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 20:08   #18
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Gaiac Micallef - jaka cena?

Cytat:
Napisane przez twister_male
Wiecie jaka jest cena gaiaca Micallef
jestem 17-latkiem . Myslicie ze mi pasuje????
Twister, korzystaj proszę z wyszukiwarki - temat Gaiac'a i jego ceny pojawił się już na forum, sama zresztą założyłam taki wątek : http://www.wizaz.pl/forum/showthread...601#post744601 .

A czy Ci pasuje? Nie wiem, nie znam Cię . Wydaje mi się jednak, że nie jest to zapach odpowiedni dla 17-latka, choć jest przepiękny i niewątpliwie bardzo męski.

demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 22:06   #19
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Gaiac Micallef - jaka cena?

sory za smiecenie. ale mozesz polaczyc watki
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-30, 23:12   #20
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: GAIAC – M. Micallef...

Jak się czyta nazwę Gaiac??
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 07:01   #21
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: GAIAC – M. Micallef...

i- j , c-k
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 07:40   #22
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Gaiac Micallef - jaka cena?

Cytat:
Napisane przez twister_male
sory za smiecenie. ale mozesz polaczyc watki
Zrobione .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 09:21   #23
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Dot.: Gaiac Micallef - jaka cena?

30 ml Gaiaca kosztuje ok 240 zł (236 bodajże), a 50 ml - ponad 300, ale nie pamiętam dokładnie ile.
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 18:07   #24
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Gaiac Micallef - jaka cena?

Czy polecacie Amouage Gold. Kupiłem próbke i chciałbym kupić. Znacie może ceny??? CO o nim sądzicie?
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 18:51   #25
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Gaiac Micallef - jaka cena?

Twister, a jak tam testy samego Gaiaca? Doszedł już?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 14:42   #26
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Gaiac Micallef - jaka cena?

Odświeżam watek najlepszym zapchu męskim
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 16:07   #27
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Gaiac Micallef - jaka cena?

Dodaj ten zapach i swoją opinię do "kosmetyku wczech czasów".
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 22:24   #28
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Gaiac Micallef - jaka cena?

Nie moge dodac. Bo to jest marka niszowa, a takich nie mozna dodawac do KWC, przynajmniej tak mi odpowiedziano na maja receznzje. Probowalem to zrobic 2 razy
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 22:34   #29
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Gaiac Micallef - jaka cena?

Cytat:
Napisane przez twister_male Pokaż wiadomość
Nie moge dodac. Bo to jest marka niszowa, a takich nie mozna dodawac do KWC, przynajmniej tak mi odpowiedziano na maja receznzje. Probowalem to zrobic 2 razy
Jak to możliwe? Przecież w KWC jest i Etro i Amouage i Lutki i inne. Dlaczego niszowców nie możnaby zgłaszać, niemożliwe...
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 22:39   #30
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Gaiac Micallef - jaka cena?

Niech sie wypowie moderatpr jakis. Ja Gaiaca zglaszalem 2 razy i raz dostalem odp ze nie mozna...
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-06 13:18:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.