Nowe Cerruti 1881 Collection - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-15, 21:49   #1
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7

Nowe Cerruti 1881 Collection


Niuchnęłam tylko w pośpiechu i nawet nie zdążyłam dokładnie spojrzeć na nazwę. W każdym razie ma jagodowy kolor i w zapachu też coś z jagód , może porzeczki...szukałam czegoś na ich temat w necie, ale niczego nie znalazłam. Zapach taki sobie, nic rewelacyjnego, takie moje pierwsze wrażenie. Ale utrzymywał się dość długo. Macie już jakieś zdanie na jego temat, może jakieś strony? Bo ja nic nie znalazłam. W każdym razie, jeżeli to ma być w Polsce następca Image... to ja się wyprowadzam... Image to zapach świetnie wyważony i niebanalny, a ten nowy - zapach, jakich wiele.
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 22:14   #2
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Nowe Cerruti 1881

Nie zgodzę się z Tobą wprawdzie wąchalam Collection tylko raz i to w przelocie w perfumerii ale spodobał mi się - trzeba będzie jeszcze potestować, ale moim zdaniem to jedna z bardziej udanych premier tej jesieni. Fajny zapach - cięższy od klasycznych 1881 (u ale to dawno było kiedy ich używałam - ale żywię sympatię), ale w sumie nadal zachowuje pewną lekkość. Czuć w nim bardzo silnie wingorona, przełamane cięższą nutą paczuli, smakowity
O tym zapachu, pisał mój przyjaciel na forum Gazety, na którym i Ty się skądinąd pojawiasz:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...569&a=24875569

W każdym razie Collection mi się podoba, i potestuję jeszcze z przyjemnością, czego nie mogę niestety powiedzieć np. o Promesse Cacharela...
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 08:28   #3
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Nowe Cerruti 1881

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Nie zgodzę się z Tobą wprawdzie wąchalam Collection tylko raz i to w przelocie w perfumerii ale spodobał mi się - trzeba będzie jeszcze potestować, ale moim zdaniem to jedna z bardziej udanych premier tej jesieni. Fajny zapach - cięższy od klasycznych 1881 (u ale to dawno było kiedy ich używałam - ale żywię sympatię), ale w sumie nadal zachowuje pewną lekkość. Czuć w nim bardzo silnie wingorona, przełamane cięższą nutą paczuli, smakowity
O tym zapachu, pisał mój przyjaciel na forum Gazety, na którym i Ty się skądinąd pojawiasz:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...569&a=24875569

W każdym razie Collection mi się podoba, i potestuję jeszcze z przyjemnością, czego nie mogę niestety powiedzieć np. o Promesse Cacharela...
Nie, nie, ja nie mówię, że mi się nie podoba. Wyczułam tam porzeczkę, a pani w perfumerii mówi - bo tam jest porzeczka, więc już nie wiem, czy tam jest porzeczka, czy winogrona? Właściwie coś mi dzwoniło, ale nie wiedziałam w którym kościele... Pomyślałam też o jagodach Chciałam tylko powiedzieć, że w niektórych perfumach zakochuję się na zabój od pierwszego niuchnięcia! Na pewno te pośród różowych pachnideł są bardziej oryginalne, ale jednak nie porwały mnie.. Oczywiście to pierwsze wrażenie, a jak wiadomo miłość przychodzi z czasem... Idę poczytać Gazetę, dawno tam nie byłam, zasiedziałam się tu. (tutaj pełno fajnych avatarków )

P.S. Pową



chałam jeszcze raz papierek (baaardzo trwały ten zapach) - rzeczywiście mogą to być winogrona! Ach ta jesień! Mam herbatkę o nazwie "czarne winogrona" Mniam!
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 08:58   #4
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Nowe Cerruti 1881

Tak rzeczywiście, poczytałam, są winogrona.... ale pani w perfumerii ma rozeznanie... co za różnica - porzeczki, winogrona, owoce jakieś! A winogrona to chyba nowość. Ja dopiero zaczynam wchodzić w ten temat, ale w swojej krótkiej praktyce nie spotkałam się z winogronami w markowych perfumach. Hmm?
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 10:11   #5
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Nowe Cerruti 1881

Ja też nie znam żadnych innych perfum, w których tak mocno byłoby czuć winogrona, wydaje mi się, że te są pierwsze
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 09:29   #6
roztoczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 165
Dot.: Nowe Cerruti 1881

Cytat:
Napisane przez olcia7
...Macie już jakieś zdanie na jego temat, może jakieś strony?...
Podaję nuty nowego zapachu Cerruti 1881 Collection:

nuta początkowa: sycylijska mandarynka, liście oliwne Corregiolo
nuta środkowa: winogrona Sangivese, kosaciec florentyński
nuta końcowa: toskański cyprys, paczula

...całe Włochy w tym zapachu

a jeśli chodzi o moje odczucia, co do nowości Cerruti, to jest dużo delikatniejszy od swojego poprzednika, klasycznego 1881. Myślę, że spodoba się dużej grupie kobiet i będzie chętnie wybierany. To jednak nie mój faworyt tej jesieni
Pozdrawiam Cię gorąco.

Edytowane przez roztoczanka
Czas edycji: 2005-09-20 o 20:28
roztoczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 09:38   #7
machmachita
Przyczajenie
 
Avatar machmachita
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Dublin/Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: Nowe Cerruti 1881

Fajna jest ta nuta winogron, ale na papierku. Na mojej skórze rozpływa się w coś nieokreślonego i mdławego, niestety Opis nut bardzo mnie zaintrygował, ale po całym dniu noszenia tego zapachu porzuciłam myśl o zakupie.
machmachita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-20, 10:28   #8
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Nowe Cerruti 1881

dawno nie spotkalam tak owocowego zapaszku- podoba mi sietez ta paczula tak zrecznie wkomponowana.Fakt, ze nuty winogron (sliczne) dominuja na poczatku , im dluzej tym ich mnie ale ogolnie zapaszek bardzo fajny, frywolny i wesoly.Trwalosc srednia.Mysle ze doskonaly bedzie dla mlodych , radosnych kobietek.Ale jesli to ma byc zapach na jesien to dopoki jest ciepla to tak..potem ..coz ja wole inne nutki.Ta jest za swieza.
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 15:27   #9
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Nowe Cerruti 1881

Zgadzam sie z Evee absolutnie. Mi się Collection 1881 podoba, ale to zapach raczej na cieplejszą porę roku - jak uda mi sie tej zimy wykończyć jakiś flakon, może sobie sprawię wiosną

Edytowane przez Smoczyca
Czas edycji: 2005-09-20 o 15:28 Powód: literówka
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.