światło do makijażu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-16, 09:14   #1
kobietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479
Question

światło do makijażu


Nie wiem, czy byl gdzies ten temat poruszany, niestety nie moge znalezc nic na forum.
Czy mozecie mi powiedziec jakie jest najlepsze swiatlo do robienia makijazu? Jakie zarowki? Nie znam sie niestety na sprawach oswietlen, wiec moze to brzmiec glupio. Ale mam taki problem. W lazience, gdzie robie makijaz, mam tylko male halogenki, co prawda nad lustrem, ale czesto jak wyjde z lazienki i staje przed lustrem w pokoju, widze, ze zrobilam wiele bledow, niedociagniec itd... Czy takie halogeny daja dobre swiatlo? Martwi mnie, ze w wielu miejscach sa rozne typy oswietlen i nie wiem, jak wygladam wtedy ;/ moze jeszcze gorzej, hehe. A moze to juz starosc...
kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 10:44   #2
oaza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 558
Dot.: światło do makijażu

Wydaje mi się ale nie wiem czy słusznie,że jak robimy makijaż na wieczór to powinnyśmy to zrobić przy sztucznym świetle gdyż własnie w takim swietle bedziemy przebywac, a jak malujemy sie do pracy to nabezpieczniej jest to zrobi w dziennym świetle, gdyż koleżanki z pracy i koledzy własnie w takim będą nas widzieć.
oaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 10:50   #3
kobietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479
Dot.: światło do makijażu

U mnie przynajmniej nie jest to takie proste, poniewaz nie codzien jest piekny sloneczny dzien a teraz zwlaszcza jest bardzo szaro na dworze, i dlatego dzienne swiatlo nie wydaje mi sie do konca wystarczajace. Poza tym nawet w dzien w roznych pomieszczeniach sa roznego rodzaju swiatla. Podobnie wieczorem. Dlatego cieszylabym sie z rozwiazania uniwersalnego
kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 13:25   #4
Anna__K
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 25
Dot.: światło do makijażu

Oaza ma rację - dzienny makijaż przy świetle dziennym, najlepiej lusterko postawić na parapecie okiennym, natomiast makijaż wieczorowy przy świetle sztucznym. Niestety nie ma uniwersalnego rozwiązania ;-(
Anna__K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 14:10   #5
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: światło do makijażu

no właśnie, mi najtrudniej zrobić dzienny makijaż zimą, rano, przed wyjściem do pracy za oknem ciemno, robię makijaż przy lampce, a później wystawiam twarz do okna i próbuję zobaczyć w lusterku, co mi nie wyszło
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 14:21   #6
kobietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479
Unhappy Dot.: światło do makijażu

OK, no to jestem zdolowana ;(
No ale co powiecie np o tych lusterkach z oswietleniem? Takich jak zalaczam na zdjeciu. Pic na wode?
kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 15:06   #7
manqt
Raczkowanie
 
Avatar manqt
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 82
Dot.: światło do makijażu

Myślę, ze takie lusterka przydają się bardziej w ekstremalnych warunkach, np pod namiotem. Nigdy nie zastanawiałam się na zastosowaniem ich do makijażu...
manqt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-16, 16:28   #8
kobietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479
Dot.: światło do makijażu

Hmm, no pod namiotem ciezko by bylo, bo to na prad Te lusterka sa wlasnie reklamowane jako super pomoc w doklanym makijazu. To jakas nowosc chyba. Podobno daja jakies specjalne swiatlo, tylko nie wiem za bardzo jakie :/Ale niestety to troszke droga impreza, wiec na slepo wole nie kupowac...
kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 16:54   #9
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: światło do makijażu

Cytat:
Napisane przez justa79
no właśnie, mi najtrudniej zrobić dzienny makijaż zimą, rano, przed wyjściem do pracy za oknem ciemno, robię makijaż przy lampce, a później wystawiam twarz do okna i próbuję zobaczyć w lusterku, co mi nie wyszło
hehe, justa, tez mam ten sam problem. zima jest rano ciemno, wiec zmuszona jestem przy sztucznym swietle sie malowac, a potem wychodze na balkon z lusterkiem i probuje tam cos dojrzec, hehehe.

ale ogolnie tez jestem zwolenniczka robienia maikjazu dziennego przy oknie, a wieczorowego w lazience przy dobrym oswietleniu.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.