I need advaice!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-23, 14:13   #1
Alice.soul.
Raczkowanie
 
Avatar Alice.soul.
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z dOmQ nAd MoRzEm:)
Wiadomości: 283
Wyślij wiadomość przez ICQ do Alice.soul. GG do Alice.soul.
Unhappy

I need advaice!!!


Mój problem jest taki....Wypadaja mi włosy i to strasznie....niedługo bede całkiem lysa Po kazdym umyciu wyciagam garsc wlosów.Domyslam sie,ze moj problem wynika of korse z farbowania włosów, jednak nie jestem w stanie tego zaprzestac. Zwlaszcza teraz kiedy mam na sobie kolor czarny. Odrosty tak czy siak beda wiec jestem zmuszona je farbowac . Nawet gdybym miala odejsc od czarnego i powoli wracac do swego naturalnego to mi zajmie i tak sporo czasu wiec....Zreszta podoba mi sie ten czarny Predko z niego nie zrezygnuje....
Moja prosba.....- powiedzcie czego uzywac, co robic by chociaz w jakims stopniu zmniejszyc te wypadanie . Jeszcze do niedawna (wlasnie przed pofarbowaniem sie na czarno, a bylo to z niecale 2 miesiace temu mialam bardzo duzo wlosow a teraz została mi mała kitka . Musze cos zatem zrobic.....
Z gory thx za rady
__________________
.....bo wiesz....za tysiąc lat nie będzie nikt pamiętał nas........ tym jednym życiem trzeba żyć, beztrosko śnić i iść dopóki płynie nasza krew dopóki Ciebie mam Ty Mnie nikt nie pokona NIGDY nas... nie mają szans...
Alice.soul. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 14:44   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: I need advaice!!!

Alice jest kilka specyfików którte mogą Ci się przysłużyć. Z własnego doświadczenia polecam zestaw szampon Garnier Neril + odżywka Henna Treatment Wax + opcjonalnie tabletki ze Skrzypem polnym. Zarówno szapon jak i odżywka powinny przyczynić sie do zmniejszenia wypadania włosów , u mnie tak się stało.Obie rzeczy do kupienia w aptekach , szapon ok 16 zł a odżtywka w zalezności od pojemności od 12 do 24 złotych.
Możesz wypróbować tez kosmetyków Seboradin , choć ja osobiście bardziej stawiam na Waxa. Także Vichy ma serię przeciw wypadaniu ,ale to już większy wydatek. Teraz też w aptekach można dostać szapon i odżywkę Revalid , do zniszczonych włosów, ale jak już mówiłam z całego serducha polecam szapon Garnier Neril i Henna Treatment Wax odżywkę.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.