Czy ktos wie jak - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-05, 13:43   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Czy ktos wie jak "wypisac" sie z tego Wizażu!!!


Mam juz dosc meili z zapytaniem, jak stosuje sie maseczki chińskie, piling azjatycki itp bo podobno Ja o tym pisalam... to bzdura nawet nie wiem, ze cos takiego istnieje!!! Przestancie w koncu pisac podszywajac sie pod "moj email"!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-05, 13:56   #2
ufcio1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 474
Re: Czy ktos wie jak "wypisac" sie z tego Wizażu!!!

czesc
skad ta złosc? wystarczy sie zastanowic co zrobic a nie wybuchac i robic z Nas nachalne, głupie dziewczyny. Czemu osadzasz, ze ktos tam sie pod ciebie podszywa???? nie wiem skad miałybysmy miec twoj adres e-mail skoro nie masz wypełnionego profilu, ani jak sama twierdzisz nie piszesz nic na forum... jesli nie chcesz juz byc nasza "kolezanka" napisz do Złosliwca a on ci pomoze usunac Twoj profil i po sprawie. mogłabys jeszcze sama odpisac tym dziewczynom, ktore do ciebie pisza, ze zaszła jakaś pomyłka...
pozdrawiam
ufcio1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-05, 13:57   #3
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Czy ktos wie jak "wypisac" sie z tego Wizażu!!!

nie bardzo rozumiem co masz na myśli.chodzi Ci o subskrybowane wątki, które przychodzą na maila, czy o coś innego? napisz jaśniej, to może ktoś będzie mógł Ci jakoś pomóc.i jeszcze jedno, zapewniam że nikt nie robi Ci tego na złość, więc niepotrzebnie sie irytujesz.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-05, 16:02   #4
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: Czy ktos wie jak "wypisac" sie z tego Wizażu!!!

a ja koleżanke rozmumię, bo podszyc sie można pod każdego. Ale byc moze ze to jakas pomyłka, pogadaj ze Złosliwcem.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-06, 10:38   #5
Trishy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 228
Re: Czy ktos wie jak "wypisac" sie z tego Wizażu!!!

rozumiem anete. szczerze mowiac to dziwi mnie na tym forum fakt ze uzytkownik sam nie moze zrezygnowac z udzialu i ze email jest ogolnie dostepny. przy rejestracji powinna byc opcja ktora nalezaloby zaznaczyc, czy chcemy aby nasz email byl dostepny dla wszystkich wizazanek, publicznie czy tylko do wiadomosci redakcji.

powinno byc tak ze moznaby samemu wypisac sie i zrezygnowac z brania udzialu na wizazu. zupelnie nie rozumiem dlaczego taka opcja nie jest dostepna i trzeba az pisac do admina? to jedyne takie forum gdzie sa takie zasady.
mnie bardzo martwi fakt ze po zarejestrowaniu sie na tym forum moj email jest dostepny dla kazdego kto tu jest zarejestrowany. no chyba ze ja nie wiem jak zmienic jakas opcje. dodam ze nie przeszkadza mi jezeli dostane maila od jakiejs wizazanki od czasu do czasu bo tez nie dostaje ich duzo.
Trishy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-06, 10:43   #6
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Czy ktos wie jak "wypisac" sie z tego Wizażu!!!

swoją drogą - jeśli to chodzi o maile od Wizażanek - to podziwiam powodzenie jakim cieszy się Aneta. Na Wizażu jestem już ze 2 lata i abstrahując od maili towarzyskich - wiadomości z zapytaniem dostałam może 5 czy 6..
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-06, 12:16   #7
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Re: Czy ktos wie jak "wypisac" sie z tego Wizażu!!!

Sarenko, nie martw się - ja mam jeszcze gorzej - do mnie (oprócz dyskusji wizażowych "ogólnych") docierają tylko prośby o wysłanie kosmetyków, które totalnie niszczę recenzjami na KWC Ale to nic, czasami wsadzam kosmetyki w koperty i wysyłam, dziewczyny na ogół się cieszą i ja też. Nawet jeszcze bardziej
To miło, choc z kolei dziwnie - jak coś działa u kogoś, a u innego nie działa
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-05-06, 12:34   #8
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: Czy ktos wie jak "wypisac" sie z tego Wizażu!!!

Strasznie to dziwne...
Jestem "na wizażu" niemal od początków jego istnienia i jakoś nikt nigdy nie wysyłał do mnie maili, że tak to ujmę "z własnej inicjatywny".
Owszem wymieniałam listy, ale wtedy gdy z dziewczynami o czymś dyskutowałyśmy, albo przy okazji wymiany kosmetykami, ale żeby tak zaraz mi panny wizażanki skrznię listową atakowały, to mi się nigdy nie zdarzyło .... ;(
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.