złota Polska jesień....... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-24, 08:29   #1
martul
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: psl/krk
Wiadomości: 896
GG do martul

złota Polska jesień.......


dzień dobry!!!
tak sobie myśle czy Was też dopada jesienna deprecha?
jak sobie z nią radzicie?
ja już czuje powolny jej przypływ dlatego wybieram sie na zakupy
jakies inne sposoby????
__________________
"A potem nastrój nieco mi sie polepsza, bo zdaję sobie sprawę, że jeśliby zapytać tych ludzi, czego tu szukają, połowa z nich natychmiast zalałaby sie łzami."
martul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 09:34   #2
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: złota Polska jesień.......

Czytanie dobrej książki i zagryzanie przy tym czegoś słodkiego
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 09:42   #3
chamelieu
Zadomowienie
 
Avatar chamelieu
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 379
GG do chamelieu
Dot.: złota Polska jesień.......

Gorąca herbata - ostatnio "Winter Time" Teekanne + książka + ciepły koc i jestem happy
czasami wystarczy wypachnienie pokoju waniliowymi podgrzewaczami
ale od października nie będę miała czasu na deprechę - cały tydzień wypełniony zajęciami, fitness, basen, korki, nauka języka. I ten sposób polecam - kto by miał czas się depresjować mając cały grafik zajęty
chamelieu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 09:50   #4
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: złota Polska jesień.......

A ja jakoś zwalczyłam pierwszą jesienną załamkę, która złapała mnie jakiś czas temu . Moim celem było polubić jesień i chyba wreszcie mi się to udało.
Chyba bo narazie jest piękna pogoda .

Lubię grube, wełniane sweterki i golfy. Lubię spacery pośród kolorowych liści opadniętych z drzew. Lubię po przyjściu zmarznięta do domu ubrać się w ciepły polarek i wypić gorące kakao.

Jesienią czuję się taka bardziej sentymentalna i nastrojowa . To taki czas na zadumę.

Jak się tak przyjrzeć tej naszej jesieni to można zobaczyć, że jest ona piękna i kolorowa. I warto w każdej porze roku znaleźć takie drobne codzienne przyjemności.
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!

Edytowane przez Beauty1984
Czas edycji: 2006-02-15 o 20:50
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 09:53   #5
martul
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: psl/krk
Wiadomości: 896
GG do martul
Dot.: złota Polska jesień.......

Cytat:
Napisane przez chamelieu
ale od października nie będę miała czasu na deprechę - cały tydzień wypełniony zajęciami, fitness, basen, korki, nauka języka. I ten sposób polecam - kto by miał czas się depresjować mając cały grafik zajęty
true true
czekam na rozpoczecie zajec i powrot do krk jak sie ma duzo do zrobienia to nie ma czasu miec depresji
ale jakby takowa sie zdarzyla to ja jeszcze polecam homming z przyjaciolmi
zaproscie pare ulubionych istotek do siebie na jakis filmik i pyszne zarelko
przyjaciele najlepsiejsi na doly i dolki
: jupi:
__________________
"A potem nastrój nieco mi sie polepsza, bo zdaję sobie sprawę, że jeśliby zapytać tych ludzi, czego tu szukają, połowa z nich natychmiast zalałaby sie łzami."
martul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 09:55   #6
martul
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: psl/krk
Wiadomości: 896
GG do martul
Dot.: złota Polska jesień.......

Cytat:
Napisane przez Beauty1984

Lubię grube, wełniane sweterki i golfy. Lubię spacery pośród kolorowych liści opadniętych z drzew. Lubię po przyjściu zmarznięta do domu ubrać się w ciepły polarek i wypić gorące kakao.

Jesienią czuję się taka bardziej sentymentalna i nastrojowa . To taki czas na zadumę.
piekne slowa naprawde piekne
to moze w niedziele na jakis spacer sie wybiore poszukac skarbow jesieni
__________________
"A potem nastrój nieco mi sie polepsza, bo zdaję sobie sprawę, że jeśliby zapytać tych ludzi, czego tu szukają, połowa z nich natychmiast zalałaby sie łzami."
martul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 10:03   #7
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: złota Polska jesień.......

Cytat:
Napisane przez Beauty1984
A ja jakoś zwalczyłam pierwszą jesienną załamkę, która złapała mnie jakiś czas temu . Moim celem było polubić jesień i chyba wreszcie mi się to udało.
Chyba bo narazie jest piękna pogoda .

Lubię grube, wełniane sweterki i golfy. Lubię spacery pośród kolorowych liści opadniętych z drzew. Lubię po przyjściu zmarznięta do domu ubrać się w ciepły polarek i wypić gorące kakao.

Jesienią czuję się taka bardziej sentymentalna i nastrojowa . To taki czas na zadumę.

Jak się tak przyjrzeć tej naszej jesieni to można zobaczyć, że jest ona piękna i kolorowa. I warto w każdej porze roki znaleźć takie drobne codzienne przyjemności.
Mam tak samo. Lubie jesien kolorową... Deszczowej nie znosze .
Ale tez mam te swoje drobne jesienne przyjemnosci... Podobne do twoich - polar, grube skarpetki, cieply kocyk i aromatyczna gorąca herbatka...
Te jesienne wieczory zazwyczaj sa jakies takie nastrojowe i sprzyjaja roznym rytuałom.
Podczas tego lata az normalnie za tym zatesknilam! Ale i tak pewnie po pierwszym miesiacu bede miala juz serdecznie dość.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-24, 11:12   #8
stania
Raczkowanie
 
Avatar stania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: the Zambrow city !
Wiadomości: 98
GG do stania
Dot.: złota Polska jesień.......

Mnie chyba też dopadła deprecha i to ostro. Troche problemów i cieżko sobie z nimi radzić ;(
__________________
KWINTESENCJA WSZELKICH DZIAŁAŃ, ZACHOWAŃ I NIE TYLKO KTÓRE OKREŚLA SIĘ MIANEM INDYWIDUALNYCH, BRAWUROWYCH, NIETUZINKOWYCH, MAKSYMALNIE ZA***ISTYCH,
JEDNOCZEŚNIE NAJWYŻSZEJ KLASY I JAKOŚCI
STYL NAD STYLE


Marcin
stania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 11:20   #9
martul
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: psl/krk
Wiadomości: 896
GG do martul
Dot.: złota Polska jesień.......

Cytat:
Napisane przez stania
Mnie chyba też dopadła deprecha i to ostro. Troche problemów i cieżko sobie z nimi radzić ;(
ucha do góry!!!!po jesieni przychodzi zima
__________________
"A potem nastrój nieco mi sie polepsza, bo zdaję sobie sprawę, że jeśliby zapytać tych ludzi, czego tu szukają, połowa z nich natychmiast zalałaby sie łzami."
martul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 15:14   #10
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: złota Polska jesień.......

Ja nigdy nie przepadałam za jesienią,łapała mnie depresja.. ale jesień tego roku jest wyjątkowo piękna jest ciepło,świeci słoneczko,ale czuć,że to takie jesienne ciepło może dlatego tak nie lubiłam jesieni,że tak jakoś się składało,że nigdy w tych jesiennych miesiącach nie miałam faceta,nie było się do kogo przytulać w brzydkie jesienne wieczory na szczęście mam przyjaciółki i razem przetrwałysmy a teraz mam chłopaka,kocham jesienne spacerki z nim,a kiedy jest plucha siedzimy pod cieplutkim kocykiem..
A kiedy łapała mnie depresja próbowałam tych sposobów co dziewczyny(czysta rozkosz )uwielbiam gdy zmarznięta,przemoczona wracam,biorę ciepla kąpiel,ubieram ciepłe ubranie,owijam sie szczelnie kocem i z kubkiem w ręku oddaje się lekturze
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 08:48   #11
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: złota Polska jesień.......

Wyciagam wątek bo mamy teraz tak piekne jesienne dni, ze az grzech ich nie pochwalic .
W parkach i w lesie kolorowo, słoneczko swieci, powietrze rześkie, juz tak jakby troszke mroźne i zimowe... Jest WSPANIALE.
Byłam wczoraj z TŻ na spacerze po lesie, nabiegałam się wśród szeleszczacych liści, porobiliśmy fotki, pozachwycalismy się tymi pieknymi jesiennymi widokami...
Oby taka polska złota jesień trwala jak najdluzej!
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-31, 08:51   #12
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: złota Polska jesień.......

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Wyciagam wątek bo mamy teraz tak piekne jesienne dni, ze az grzech ich nie pochwalic .
W parkach i w lesie kolorowo, słoneczko swieci, powietrze rześkie, juz tak jakby troszke mroźne i zimowe... Jest WSPANIALE.
Byłam wczoraj z TŻ na spacerze po lesie, nabiegałam się wśród szeleszczacych liści, porobiliśmy fotki, pozachwycalismy się tymi pieknymi jesiennymi widokami...
Oby taka polska złota jesień trwala jak najdluzej!
Ines ja też wczoraj była cos wspaniałego,prawie listopad a tu taka pogodowa niespodzianka dziś chyba tez się przejdę bo az zal w domku siedzieć tylko żeby mnie nie przewiało jak wczoraj
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 11:12   #13
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: złota Polska jesień.......

Cytat:
Napisane przez Mirianka
Ines ja też wczoraj była cos wspaniałego,prawie listopad a tu taka pogodowa niespodzianka dziś chyba tez się przejdę bo az zal w domku siedzieć tylko żeby mnie nie przewiało jak wczoraj
Ja wlasnie bylam na spacerze z psem. Zawsze chodze tylko naokolo bloku a dzis zeszlam troche wiecej osiedla...
Pieknie jest
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 07:48   #14
inka1980
Zadomowienie
 
Avatar inka1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 1 225
Dot.: złota Polska jesień.......

jestem bardzo zaskoczona, bo... jakoś w tym roku w ogóle nie zdradzam najmniejszych przejawów chandry jesiennej i samą mnie to wprawia w osłupienie. Co roku, odkąd pamiętam, miałam depresję jesienną, do tego stopnia, że jednego roku płakałam prawie codziennie, nieprzerwanie wieczorami od listopada do marca. W zeszłym roku byłam pewna, że mnie nie dopadnie: miałam w końcu wspaniałego faceta, z którym będę spędzać koszmarne dotąd samotne długie wieczory. A gdzie tam! Dopadło mnie i przygwoździło do podłoża. I nic mnie nie cieszyło, nawet facet. A w tym roku...hmmm...cisza. Sama tego nie rozumiem. Czuję jakiś taki wewnętrzny spokój. Jakąś harmonię ze wszystkim. Tak, jakbym nie tylko zrozumiała, że pewne rzeczy muszą mieć swój koniec po to, aby inne miały swój początek, ale tak jakbym czuła się integralną częścią tego procesu. Po prostu czuję się na właściwym miejscu we właściwym czasie. I wszystko to musi minąć, jesień, potem długa zima, żeby nastała wiosna, a z nią odrodzenie. Tak w przyrodzie, jak w moim sercu.
A poza tym tę jesien zaczęłam wyjątkowo pięknie (POMIMO TEGO IŻ ROZSTAŁAM SIĘ 28 WRZEŚNIA Z MOIM TŻ-EM) i ona sama jest też piękna. Najpierw w połowie września byłam w Krakowie - Kraków jesienią jest tm, co trudno opisać słowami. Byliśmy na Kazimierzu, wróciłam zrelaksowana i z naładowanymi akumulatorami, a poprawiłam i umocniłam w sobie ten nastrój zwiedzając jesiennie przy przepięknej pogodzie 14-15 października najpierw w Polsce Świdnicę i Jawor, potem w Czechach Skalne Miasto, a na koniec w Nimczech Miśnię i przepiękne Drezno. I jak tu mieć jakąkolwiek depresję?
A jeśli pojawią się jej minimalne nawet objawy, to pozostaje to, co u Was: łóżeczko, kocyk, ciepłe światło lampki i świeczki, zapach cynamonu i gorąca herbatka "Zimowe wspomnienie" Vitaxu. Polubiłam jesień.
inka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 08:08   #15
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: złota Polska jesień.......

Nie znoszę jesieni Dla mnie to najgorsza pora roku - chociażby była niewiadomo jak kolorowa i słoneczna
Dzisiaj, jak będę na zakupach, rozejrzę się za tą herbatką "Zimowe wspomnienie". Może będzie dobra na poprawę nastroju.
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 08:45   #16
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: złota Polska jesień.......

A mnie takie coś nie trapi, bo kocham jesień i wszystko, co się z nią wiąże Te barwy, kolory, te łyse drzewka, ten wietrzyk, ta jarzębina... Ach, jesień to cudowna pora roku. No, i nic tak dobrze nie smakuje jak ciepła herbatka lub czekolada wypita po powrocie do nagrzanego domku z wietrznego polka
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 08:50   #17
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: złota Polska jesień.......

Ogólnie lubie jesień...w tym roku wyjątkowo fajnie i na razie depresja jesienna siedzi gdzieś głeboko....ale nie ma co wywoływać wilka z lasu więc ciiii ))) żadna tam deprecha!!!
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 09:01   #18
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: złota Polska jesień.......

Uwielbiam złota polską jesień właśnie taką jak mamy teraz, jest kolorowo,radośnie i nastrojowo
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 11:13   #19
nimfa_nr1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar nimfa_nr1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 411
Dot.: złota Polska jesień.......

ja kupuję sobie jakiś kosmetyk i na chwilę poprawia mi się nastrój NIEZNOSZE jesieni
nimfa_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.