moje stare (obgryzione) i nowe pazurki ;d - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-26, 19:31   #1
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512

moje stare (obgryzione) i nowe pazurki ;d


Mowilam, ze postaram sie zrobic foteczki i postaralam sie dla Was nie przeraźcie sie moich obgryzionych pazurkow, chetnie bym ich nie pokazywala, ale chcialabym, zebyscie mialy porownanie ... jestem strasznie zadowolona, ale zwrocilam uwage, ze chyba mi powietrze podhodzi pod pare pazurkow, ale nie jestem pewna ... watpie, ze bedzie to widoczne, bo foteczki robione telefonikiem. przeszlabym sie jutro do tego saloniku, ale nie chcialabym byc natretna ... co o tym myslicie? akryl ktory mam na panokietnach to: NSI speed pink 1,5 oz. (specjalnie spojrzalam) na koncoweczkach mam kruszona muszelke blekitna i biala oraz brokaciku troszeczke, paznokietki robione jednak na szablonie, bo mialam krociutka swoja koncoweczke.

niestety okazalo sie, ze foteczki z nowymi pazurkammi beda jutro .. ale napewno je tu wkleje prosze napiszcie, czy moge juz jutro isc i pokazac, ze powietrze podeszło ? jak wyszlam dzis po 19 ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kciuki.jpg (7,1 KB, 485 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lewa.jpg (9,0 KB, 423 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg prawa.jpg (10,0 KB, 529 załadowań)
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 21:10   #2
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: moje stare (obgryzione) i nowe pazurki ;d

Ojj bez przesady, nie sa takie straszne Ostatnio przedłuzalam pazury dziewczynie ktora miala plytke długosci połowy Twojej...

A co do powietrza.... pazury robione byly naprawde doskonalymi materiałami wiec to dziwne zeby tak od razu podeszlo pod nie powietrze... Jestes pewna ,ze tak sie stało? MOze to jakies przebarwienie albo cokolwiek innego? Bo tempo w jakim by sie to stało jest absolutnie ekspresowe... Pazurki obgryzane, sa naprawde problematyczne ale ,ze az tak...? Ja bym poczekala jeszcze chociaz 1 dzien- czy reszta bedzie ok, czy tez sie z nimi cos bedzie dzialo.

I wklejaj koniecznie foteczki!!!!!!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 21:51   #3
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: moje stare (obgryzione) i nowe pazurki ;d

Czekam na foteczki, bo ta kruszona muszla zapowiada sie doskonale
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 21:54   #4
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: moje stare (obgryzione) i nowe pazurki ;d

paulakrk powietrze jest tylko na paznokciu, ktory byl 'mechanicznie' uszkodzony, schodzil mi paznokiec jakies 2 mies. temu i nie jest do konca zagojony, stylistce bylo go trudno przedluzyc, poniewaz jest zdeformowany, wiec tips odpada, a szablonu nie miala gdzie podlozyc, ale jakos dala rade.. ale wydaje mi sie, ze to powietrze... jutro pojde sie zapisac na kosmetyke paznokci i jej to pokaze.. pozdrawiam jutro wkleje foteczki ps. ciesze sie, ze moje pazurki nie sa az tak tragiczne ale wole moje akrylki ;p
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 15:53   #5
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: moje stare (obgryzione) i nowe pazurki ;d

no czekamy na fotki
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 17:48   #6
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: moje stare (obgryzione) i nowe pazurki ;d

Cytat:
Napisane przez nika135
no czekamy na fotki
czekamy czekamy
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 18:36   #7
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: moje stare (obgryzione) i nowe pazurki ;d

Czekamy czekamy na te tluczona muszle
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-27, 21:03   #8
niedzwiadek86
Raczkowanie
 
Avatar niedzwiadek86
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 199
Dot.: moje stare (obgryzione) i nowe pazurki ;d

Ja tez jestem bardzo ciekawa jak wyglada ta tluczona muszelka bede z niecierpliwoscia czekac na zdjecia
__________________
" Człowiek w miłości szuka mapy, lecz nie wie że ta mapa kryje się w sercu ... "
niedzwiadek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 17:37   #9
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: moje stare (obgryzione) i nowe pazurki ;d

dziewczyny przepraszam Was strasznie mocno, mialam dac foteczki wczoraj, ale mialam sporo nauki, wiec nie wchodzilam nawet na kompa... ale mam dla was foteczki, jak wspomnialam, sa slabej jakosci, muszelka wyglada w nich jak brokat ;/ postaram sie zrobic je w ciagu dnia, moze beda ladniejsze.

paulakrk bylam u stylistki, ona powiedziala, ze to zapowietrzenie paznokietkow, i, ze spodziewala sie tego, ze wzgledu na tego pazurka zdefrmowanego. tylko tak zauwazylam, ze powietrze podchodzi mi na innych pazurkach, ale gdy wsmarowuje oliweczke to znika ;/ na 6 jestem zapisana na kosmetyke paznokcie, sprawdzenie czy jest ok. wtedy ona wypiluje do zapowietrzenie, ale sama nie mam nic kombinowac..

jeszzcze raz Was przepraszam postaram sie jeszcze o foteczke w ciagu dnia, moze ladniej wyjdzie i ostrzej, jedna fotka jest z pod skosa myslalam, ze bedzie widac, ale tez nie za ciekawie jest. a foteczka calych dloni ... w rzeczywistosci wyglada to ladniej.

co do ksztaltu, nie sa to typowe kwadraty, sa z deka zaookraglone, wolalam takie bo mam szeroka plytke i w kwadratach zle wygladalo

czekam na opinie ;p nawet negatywne, co byscie zminily, co dodaly ;p a muszelek jest dlatego tak duzo 3/4 pazurka, bo nie chcialam, zeby bylo widac moja koncoweczke biala, bo nie podoba mi sie to, wolalam miec wiecej muszelki zastanawiam sie jeszcze co do dlugosci, czy by troszeczke nie poprosic o skrocenie.. nie przeszkadza mi ta dlogisc, przyzwyczailam sie jakos szybko do niej, ale nie wiem czy taka dlugosc jest dobra ;p


uffffff milego czytania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjecie(1).jpg (9,9 KB, 1010 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjecie(2).jpg (8,0 KB, 403 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjecie(3).jpg (7,0 KB, 224 załadowań)
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 17:44   #10
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: moje stare (obgryzione) i nowe pazurki ;d

Szkoda,że tak mało widać,tak jak mówisz muszelki wyglądają jak brokat niestety,więc efektu nie mogę dobrze ocenić.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 17:46   #11
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: moje stare (obgryzione) i nowe pazurki ;d

Boze broń nie skracać!!! Ja bym wydłużyła jeszcze o jakis centymetr!!! ;D A o samych pazurkach niestety niewiele moge powiedziec- żywcem nic nie widze Ale sama muszelka na koncóweczce jak najbardziej mi sie podoba choc osobiście wolałabym nieco żywszy kolorek Więc w ogólnym rozrachunku..wybaczamy to opóznienie
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-28, 19:38   #12
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: moje stare (obgryzione) i nowe pazurki ;d

paulakrk powaznie? przedluzylabys jeszcze o 1 cm ? ja nie chcialam za dlugich, przeszkadzaly by mi za bardzo, tak mi sie wydaje, podejrzewam, ze polamalabym je od razu... mialam na szablonie robione na 2
*
tak sie troszke zastanawiam, bo czytalam ktorys z watkow o tym, ze pod zadnym warunkiem nie wolno pilowac plytki naturalnego paznokcia. stylistka, ktora mi przedluzala pazurki pilowala mi plytke pilnikiem 100/100, a dopiero pozniej primerem je robila... a akryl pilowala pilnikiem 180/180 ...

to co mi sie bardzo podobalo to zwracanie uwagi na higiene, stylistka mi spryskala dlonie, sobie rowniez (troszke mnie szczypalo, wiec bylo to cos odkazajacego, alo cos...) , wycynala mi skorki (mowila, ze jestem niejedna z klientek, ktorej wycina, ale moje skorki sa strasznie grube, a odsuwajac je nie odzyskalaby tyle paznokcia, co przez wyciecie skorek), po tym 'zabiegu' cazki godzinke lezaly w plynie dezynfekującym, jak pilowala mi paznokie to w rekawiczkach.. bardzo mi sie do podobalo, nie wiem czy to norma, ale zainponowal mi tym ten salonik hehehhe
*
ciekawa jestem co stylistka zrobi mi z tym zapowietrzeniem .. spiluje to bedzie widac tak jakby odrost (?).... a troche glupio uzupelniac pazurki po 1,5 tygodnia od zalozenia... w ogole to wydaje mi sie, ze powinna mi to zrobic na wlasny koszt, w koncu zapowietrzenie to jej wina, no nie? zobaczymy ....
*
a kolorki - uwielbiam turkus w polaczeniu z bielą, a po zatopieniu tego w akryl wyszly muszelki jasniejsze niz byly, ale zostalam o tym uprzedzona ;p poza tym bylo tych ozdob tak duzo, ze mialam problem z wyborem ;p
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 20:23   #13
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: moje stare (obgryzione) i nowe pazurki ;d

Hihi no moje pazurki mają troszkę ponad 2 cm więc te Twoje to dla mnie nadal "ogryzki" Ale to przeciez kwestia gustu!!


Jesli chodzi o higiene - i tak własnie być powinno!!!! Dodam jeszcze,ze u mnie każda z klientek ma swój blok i pilnik więc sumując te wszystki środki zapobiegawcze uważam, ze możliwosć "nabawienia się czegoś" jest minimalna!

Piłować naturalnej płytki rzeczywiscie absolutnie nie wolno - zazwyczaj matowimy ją tylko blokiem polerskim, jednak MINIMALNE przetarcie jej pilnikiem o niskiej ziarnistosci bywa niekiedy dopuszczalne!

Co do kłopotliwego pazurka..nie ma rzeczy niemożliwych ale prawdopodobnie trzeba się bedzie troszkę napracować by doprowadzić go do ładu! Ale wszystko przed Wami
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 11:03   #14
niedzwiadek86
Raczkowanie
 
Avatar niedzwiadek86
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 199
Dot.: moje stare (obgryzione) i nowe pazurki ;d

Szkoda ze tak slabiutko widac jak dla mnie tez trosze za krotkie..ale to rzecz gustu
__________________
" Człowiek w miłości szuka mapy, lecz nie wie że ta mapa kryje się w sercu ... "
niedzwiadek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 12:03   #15
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: moje stare (obgryzione) i nowe pazurki ;d

Cytat:
Napisane przez burn-it-up
Szkoda,że tak mało widać,tak jak mówisz muszelki wyglądają jak brokat niestety,więc efektu nie mogę dobrze ocenić.
Ja tez nic nie widzę
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 14:54   #16
neelaa
Raczkowanie
 
Avatar neelaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 233
Dot.: moje stare (obgryzione) i nowe pazurki ;d

Nic nie widze :P:P:P
neelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 16:57   #17
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: moje stare (obgryzione) i nowe pazurki ;d

Cytat:
Napisane przez niedzwiadek86
Szkoda ze tak slabiutko widac jak dla mnie tez trosze za krotkie..ale to rzecz gustu
Moim zdanie długość jak najbardziej ok
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 18:17   #18
pamelka24
Raczkowanie
 
Avatar pamelka24
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 88
Dot.: moje stare (obgryzione) i nowe pazurki ;d

Adzia ,podziwiam cie ze udalo ci sie wychodowac tak dlugie paznokietkiTrudno uwierzyc ze byly takie kiedys obgryzione.
Jestem ciekawa ile czasu ci to zajelo.
Ja niestety obgryzalam przez wiele lat i nigdy nie udalo mi sie uzyskac takiej dlugosci jak ty.
Ostatnio poszlam na łatwizne i zrobilam sobie paznokcie zelowe.Maja piekna ,wymarzona dlugosc,sa blyszczace i wygladaja super.Jednak to sztuczne.
pamelka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 18:20   #19
pamelka24
Raczkowanie
 
Avatar pamelka24
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 88
Dot.: moje stare (obgryzione) i nowe pazurki ;d

Oj ,chyba nie doczytalam:-(
Ty masz akryl ,ale i tak sa ładne Mam nadzieje ze za jakis czas pokazesz swoje piekne ,dlugie naturalne.Sobie tez tego zyczę.
Pozdrawiam
pamelka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-30, 20:01   #20
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: moje stare (obgryzione) i nowe pazurki ;d

Drogie Panie jestem z deka podłamana ... powietrze podeszlo mi pod KAZDY paznokieć pod kazdy od boków a pod kciuki od dołu !!! jestem lekko podlamana, boje sie sytuacji podobnej do tej z poczatku lipca, czyli, ze pazurki mi poodpadaly, tylko, ze teraz zaplacilam za nie 100pln, a nie 40 jak wtedy ! w czwartek ide na kosmetyke paznokci, sprawdzi stylistka czy wszystko ok, ale nie jest ok, fakt jest faktem, ze sie bardzo dobrze trzymaja, ale to powietrze jest denerwujace i wyglada nie estetycznie .... jak pojde to przyposcmy, ze spiluje mi to zapowietrzenie i uzupelni, ale to chore moim zdaniem po 1,5 tygodnia od zalozenia uzupelniac pazkonie i placic jeszcze 60 pln za uzupelnianie ! dziewczyny prosze poradzcie mi co ja mam zrobic, jak ze stylistka rozmawialam o tym jednym zapowietrzeniu , powiedziala, ze to spiluje i bedzie dobrze, nie znam sie na tym, ale faktycznie bedzie dobrze ???

CZEKAM Z NIECIERPLWOSCIA NA JAKIES RADY.. NIE WIEM JAK BEDE MIALA SIE ZACHOWAC W CZWARTEK ... PROSZE DZIEWCZYNY POMOZCIE
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 20:07   #21
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: moje stare (obgryzione) i nowe pazurki ;d

aaa zapomnialabym, moi zdaniem dbam o nie , 2 razy dziennie wcieram w paznokcie oliwke a co umycie racz wcieram krem do rak i paznokci ... a moze nie powinnam ??? czekam z niecierpliwościa na odpowiedzi
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 20:13   #22
NieWskaZaNa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 334
Dot.: moje stare (obgryzione) i nowe pazurki ;d

pod kazdy a moze stylistka nalozyla ci gruba warstwe akrylu przy naskorku. Czesto to jest przyczyna podchodzenia powietrza.
__________________
nie wypowiadam sie juz na wizażu

nie przysyłajcie próśb o retusz zdjęć
NieWskaZaNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 20:21   #23
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: moje stare (obgryzione) i nowe pazurki ;d

wlasnie nie... przy naskorku mam cienka warstwe akrylu, widac to po tym, ze na kciukach mam juz malutki odrost i przejezdzajac palcem nie czuc miejsce zlaczenia akrylu z natulalnym paznociem ( nie wiem czy dobrze wyjasnilam) ... skorek nie mialam zalanych, no kciuka jednego mialam zalanego, dlatego, ze stylistka skorki mi wyciela, ale predzej ich nie odgarnela od paznokcia drewienkiem, a na prawym kciuku skorka przylega(narasta, nie wiem jak to wyjasnic)na paznokiec ... ale akurat pod prawym kciukiem narazie mam najmniej zapowietrzenia ... nie wiem, dodam, ze moje paznokcie naturalne, sa strasznie plaskie, moze to od tego ??
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 20:54   #24
NieWskaZaNa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 334
Dot.: moje stare (obgryzione) i nowe pazurki ;d

ehhh to nie wiem. Jakas specjalistka nie jestem wiec spytalam o jedna z mozliwosci hmm ale wydaje mi ze ze to raczej nie jest wina tego ze masz plaskie paznokcie
__________________
nie wypowiadam sie juz na wizażu

nie przysyłajcie próśb o retusz zdjęć
NieWskaZaNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 21:47   #25
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: moje stare (obgryzione) i nowe pazurki ;d

Pojdz koniecznie z reklamacja. A tak w ogole to fotki mialysmy zobaczyc:P
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 08:46   #26
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: moje stare (obgryzione) i nowe pazurki ;d

tiaro foteczki robi mi moj przyszly szwagier ;p a on pracuje pn-pt do 16 ;p dzis ma wolne wiec dzis bedzie u mojej siostry napewno przed 14 wiec usmiechne sie do niego o pare fotek na dworze, bo tam one lepiej wychodza zobaczymy czy moj usmiech zadziala...


a co do reklamacji, to mam isc dzis lub jutro czy poczekac do czwartku jak bede na kosmetyce ?
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 09:18   #27
NieWskaZaNa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 334
Dot.: moje stare (obgryzione) i nowe pazurki ;d

ja bym na twoim miejscu poszla jak najszybciej. Bo co jezeli do czwartku nie wytrzyma. Przeciez masz prawwo do zgloszenia tego. Tym bardziej ze nie malo zaplacilas za te paznokcie.
__________________
nie wypowiadam sie juz na wizażu

nie przysyłajcie próśb o retusz zdjęć
NieWskaZaNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 10:43   #28
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: moje stare (obgryzione) i nowe pazurki ;d

Cytat:
Napisane przez adzia'90
tiaro foteczki robi mi moj przyszly szwagier ;p a on pracuje pn-pt do 16 ;p dzis ma wolne wiec dzis bedzie u mojej siostry napewno przed 14 wiec usmiechne sie do niego o pare fotek na dworze, bo tam one lepiej wychodza zobaczymy czy moj usmiech zadziala...


a co do reklamacji, to mam isc dzis lub jutro czy poczekac do czwartku jak bede na kosmetyce ?
Z niecierpliwością czekam na fotki
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 12:43   #29
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: moje stare (obgryzione) i nowe pazurki ;d

wklejam jeszcze 3 foteczki ;p moze bedzie troszke lepiej widac robione na dworku ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia (1) Zdjecie(2).jpg (8,2 KB, 365 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia (1) Zdjecie(3).jpg (10,9 KB, 293 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjecie(4).jpg (7,5 KB, 255 załadowań)
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 13:56   #30
pamelka24
Raczkowanie
 
Avatar pamelka24
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 88
Dot.: moje stare (obgryzione) i nowe pazurki ;d

Adzia na zdjeciu wygladaj super.
Jestem ciekawa kiedy je robilas i po jakim czasie zobaczylas zapowietrzenie.
Ja mam paznokcie zelowe od tygodnia i pojawil sie odrost i po bokach zel odchodzi.
Paznokcie rosna szybko wiec rozumiem odrost a odchodzenie zelu tlumacze tym ze ciagle mocze rece ,w domu i najbardziej w pracy.Dziwie sie ze wogole nie odpadly
Wizyte u stylistki mam za tydzien.Do tego czasu maluje lakierem bezbarwnym i jest ok.
Oprocz tego oliwka ,nie piluje sama bo sie boje ze popsuje.
Słyszalam ze podobno akryl jest trwalszy od zelu,nie odpryskuje i z odrostem nie ma takiego problemu i tanszy.Ja jednak wybralam zel bo mi sie bardziej podoba.Zobaczymy co bedzie dalej ,byc moze kiedys zmienie upodobania
pamelka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.