Problem ze spotkaniem. Pomoc w dobraniu proszków antystresowych. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-15, 05:40   #1
Coven2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Unhappy

Problem ze spotkaniem. Pomoc w dobraniu proszków antystresowych.


Cześć!

Jestem płcią męską. Potrzebuje pomocy.

Mam zdecydowanie ponad dwadzieścia lat... (dwadzieścia parę).. do tej pory nigdy nie miałem dziewczyny i nigdy z dziewczyną się nie spotykałem (prócz kilku krótkich nieudanych spotkań). W chwili zaprasza mnie na spotkanie do lokalu gastronomicznego piękna, wykształcona dziewczyna. Mój problem polega na tym że bardzo denerwuje się na samą myśl (gdy nawet leże, i pomyśle o tym - to mam wysoki puls, ciśnienie, rozsadzanie głowy, - niepokój w piersi).

Jestem mega spięty - a na spotkaniach tego typu dosłownie tracę zmysły i możliwość świadomego racjonalnego myślenia i podejmowania decyzji. Wiem coś o tym, bo gdy bywałem u klientki, która chociaż trochę okazała zainteresowanie - poczęstowała herbatą, jedzonkiem... to wyobraźcie sobie - nie potrafiłem szklanki z herbatą zbliżyć do ust - bo mi się telepała w dłoni. Musiałem używać dwóch dłoni do trzymania szklanki, aby nie wpadała w drgania. To było z klientką - a co mówić z osobą która mi się podoba... bardzo wszystkim się przejmuje, do tej pory w ogóle nie wychodziłem do jakichkolwiek lokali gastronomicznych, ani sam ani z kimkolwiek (nigdy nawet piwa nie piłem).

Potrzebuje od was porady (bo się na tym nie znam, a nie chce iść do lekarza), jakie zakupić proszki, aby maksymalnie mnie uspokoiły, i wyluzowały (nie, narkotyków nie chce). Chciałbym by był to preparat bezpieczny, i aby dopuszczał możliwość kierowania samochodem.

Nadmienię abyście mogli zrozumieć sytuację - proszę sobie wyobrazić sobie moment przed skokiem bungi.. z bardzo wysoka.. albo jeszcze lepiej - skok z samolotu z 3 kilometrów. Ja w tej chwili - na samą myśl o spotkaniu, czuje sie GORZEJ niż w wymienionych wyżej sytuacji (oczywiście uśredniając - bo są osoby dla których skok ze spadochronem to nic takiego ). Ja odczuwam przeogromną adrenalinę, strach, przejęcie, nerwy.

Jeżeli coś nie zrobię z tym - to zawsze będę sam. A nie chce.

Jest ranek - nie mogę spać, więc pomyślałem że napiszę na forum.

Macie jakieś pomysły?

Dziękuje za pomoc.
Coven Jestem tu nowa Posty: 1Dołączył(a): minutę temu
Coven2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 05:57   #2
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Problem ze spotkaniem. Pomoc w dobraniu proszków antystresowych.

Cytat:
Napisane przez Coven2 Pokaż wiadomość
Cześć!

Jestem płcią męską. Potrzebuje pomocy.

Mam zdecydowanie ponad dwadzieścia lat... (dwadzieścia parę).. do tej pory nigdy nie miałem dziewczyny i nigdy z dziewczyną się nie spotykałem (prócz kilku krótkich nieudanych spotkań). W chwili zaprasza mnie na spotkanie do lokalu gastronomicznego piękna, wykształcona dziewczyna. Mój problem polega na tym że bardzo denerwuje się na samą myśl (gdy nawet leże, i pomyśle o tym - to mam wysoki puls, ciśnienie, rozsadzanie głowy, - niepokój w piersi).

Jestem mega spięty - a na spotkaniach tego typu dosłownie tracę zmysły i możliwość świadomego racjonalnego myślenia i podejmowania decyzji. Wiem coś o tym, bo gdy bywałem u klientki, która chociaż trochę okazała zainteresowanie - poczęstowała herbatą, jedzonkiem... to wyobraźcie sobie - nie potrafiłem szklanki z herbatą zbliżyć do ust - bo mi się telepała w dłoni. Musiałem używać dwóch dłoni do trzymania szklanki, aby nie wpadała w drgania. To było z klientką - a co mówić z osobą która mi się podoba... bardzo wszystkim się przejmuje, do tej pory w ogóle nie wychodziłem do jakichkolwiek lokali gastronomicznych, ani sam ani z kimkolwiek (nigdy nawet piwa nie piłem).

Potrzebuje od was porady (bo się na tym nie znam, a nie chce iść do lekarza), jakie zakupić proszki, aby maksymalnie mnie uspokoiły, i wyluzowały (nie, narkotyków nie chce). Chciałbym by był to preparat bezpieczny, i aby dopuszczał możliwość kierowania samochodem.

Nadmienię abyście mogli zrozumieć sytuację - proszę sobie wyobrazić sobie moment przed skokiem bungi.. z bardzo wysoka.. albo jeszcze lepiej - skok z samolotu z 3 kilometrów. Ja w tej chwili - na samą myśl o spotkaniu, czuje sie GORZEJ niż w wymienionych wyżej sytuacji (oczywiście uśredniając - bo są osoby dla których skok ze spadochronem to nic takiego ). Ja odczuwam przeogromną adrenalinę, strach, przejęcie, nerwy.

Jeżeli coś nie zrobię z tym - to zawsze będę sam. A nie chce.

Jest ranek - nie mogę spać, więc pomyślałem że napiszę na forum.

Macie jakieś pomysły?

Dziękuje za pomoc.
Coven Jestem tu nowa Posty: 1Dołączył(a): minutę temu

Swojego problemu nie załatwisz lekami. Ja proponuje jednak psychologa i rozpracowanie problemu, żeby więcej się nie pojawiał. No chyba, że chcesz za każdym razem, gdy będziesz miał się spotkać z jakąś kobietą faszerować się lekami.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 05:59   #3
Sarna90
Raczkowanie
 
Avatar Sarna90
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 151
Dot.: Problem ze spotkaniem. Pomoc w dobraniu proszków antystresowych.

Może przed spotkaniem wypij kilka filiżanek melisy?
Jeśli chodzi o jakieś środki na uspokojenie - niestety nie mam pojęcia, bo średnio znam się na podobnych specyfikach... Podejrzewam jednak, że wszelakie specyfiki, leki itp. są, niestety na receptę. Ale mogę się mylić.
Życzę powodzenia na spotkaniu!
__________________
"Czasem trzeba się komuś ofiarować, żeby zobaczyć, kim się jest."
Sarna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 06:07   #4
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Problem ze spotkaniem. Pomoc w dobraniu proszków antystresowych.

Antydepresanty to leki psychotropowe i dostać je można jedynie na receptę wystawioną przez psychiatrę. No i pamiętaj, że nie spowodują, że problem zniknie. Melisy tez nie radziłabym pić bo bywa, że działa nasennie.

Skoro nieśmiałośc jest u Ciebie patologiczna ( daruj okreslenie, tak nazywamy nasilone, utrwalone objawy i nie ma ono nic wspólnego z patologią) to powinieneś się zastanowić nad wizytą w psychologa. To nie jest żaden wstyd. Teraz wizyty u specjalistów "od duszy" są normą.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 06:10   #5
Coven2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Problem ze spotkaniem. Pomoc w dobraniu proszków antystresowych.

To znaczy, ja osobiście liczę że z czasem bym przywykł do danej osoby i nie było by tak źle. Chociaż mogę się mylić.

Senność mi nie przeszkadza, o ile nie stracę prawa jazdy
Coven2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 08:08   #6
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Problem ze spotkaniem. Pomoc w dobraniu proszków antystresowych.

Środki uspokajające, nawet te łagodne, ziołowe nawet jeśli pomogą to doraźnie, to tylko maskowanie problemu, a problem należy zlokalizować i wyeliminować. Proponuję udać się do psychologa.

A co jeśli nie przywykniesz? Poza tym jak spotkasz kobietę do której przywykniesz, przecież będzicie razem wychodzić choćby do restauracji, kina, muzeum, jak sobie to wyobrażasz, cały czas na lekach? Problem siedzi w głowie i wizyta u psychologa byłaby wskazana i wiele mogłaby wyjaśnić.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 08:49   #7
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Problem ze spotkaniem. Pomoc w dobraniu proszków antystresowych.

Myślę, że problem jest nieco szerszy niż to spotkanie i również polecam wizytę u psychologa. Lepiej rozwiązać co całościowo niż doraźnie. Jakby nie było chorobliwa nieśmiałość będzie przeszkadzać w życiu.
A z lekami nie kombinuj, nigdy nie wiadomo jak na nie zareagujesz, gdy weźmiesz coś przed spotkaniem.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 09:00   #8
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Problem ze spotkaniem. Pomoc w dobraniu proszków antystresowych.

Cytat:
Napisane przez Coven2 Pokaż wiadomość
Cześć!

Jestem płcią męską. Potrzebuje pomocy.

Mam zdecydowanie ponad dwadzieścia lat... (dwadzieścia parę).. do tej pory nigdy nie miałem dziewczyny i nigdy z dziewczyną się nie spotykałem (prócz kilku krótkich nieudanych spotkań). W chwili zaprasza mnie na spotkanie do lokalu gastronomicznego piękna, wykształcona dziewczyna. Mój problem polega na tym że bardzo denerwuje się na samą myśl (gdy nawet leże, i pomyśle o tym - to mam wysoki puls, ciśnienie, rozsadzanie głowy, - niepokój w piersi).

Jestem mega spięty - a na spotkaniach tego typu dosłownie tracę zmysły i możliwość świadomego racjonalnego myślenia i podejmowania decyzji. Wiem coś o tym, bo gdy bywałem u klientki, która chociaż trochę okazała zainteresowanie - poczęstowała herbatą, jedzonkiem... to wyobraźcie sobie - nie potrafiłem szklanki z herbatą zbliżyć do ust - bo mi się telepała w dłoni. Musiałem używać dwóch dłoni do trzymania szklanki, aby nie wpadała w drgania. To było z klientką - a co mówić z osobą która mi się podoba... bardzo wszystkim się przejmuje, do tej pory w ogóle nie wychodziłem do jakichkolwiek lokali gastronomicznych, ani sam ani z kimkolwiek (nigdy nawet piwa nie piłem).

Potrzebuje od was porady (bo się na tym nie znam, a nie chce iść do lekarza), jakie zakupić proszki, aby maksymalnie mnie uspokoiły, i wyluzowały (nie, narkotyków nie chce). Chciałbym by był to preparat bezpieczny, i aby dopuszczał możliwość kierowania samochodem.

Nadmienię abyście mogli zrozumieć sytuację - proszę sobie wyobrazić sobie moment przed skokiem bungi.. z bardzo wysoka.. albo jeszcze lepiej - skok z samolotu z 3 kilometrów. Ja w tej chwili - na samą myśl o spotkaniu, czuje sie GORZEJ niż w wymienionych wyżej sytuacji (oczywiście uśredniając - bo są osoby dla których skok ze spadochronem to nic takiego ). Ja odczuwam przeogromną adrenalinę, strach, przejęcie, nerwy.

Jeżeli coś nie zrobię z tym - to zawsze będę sam. A nie chce.

Jest ranek - nie mogę spać, więc pomyślałem że napiszę na forum.

Macie jakieś pomysły?

Dziękuje za pomoc.
Coven Jestem tu nowa Posty: 1Dołączył(a): minutę temu
Widzę, że stres powoduje u Ciebie również problem z tożsamością - zdecyduj, czy jesteś "płcią męską" czy żeńską.

Idź do apteki i zapytaj farmaceutki - na każdego co innego zadziała inaczej, melisa może w ogóle nie zadziałać, może być za słaba.
A jeśli randka zamiast ekscytacji wywołuje u Ciebie taki dziwny stan, zastanowiłabym się nad psychologiem.
Kobiety są takimi samymi ludźmi jak mężczyźni, chodź w miejsca gdzie są obie płcie i pilnuj, żeby Twoi znajomi byli nie tylko Twojej płci - dziwne, że w takim wieku nie oswoiłeś się jeszcze z obecnością kobiet.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 11:45   #9
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 807
Dot.: Problem ze spotkaniem. Pomoc w dobraniu proszków antystresowych.

Chyba jedynym rozwiązaniem jest wizyta u psychologa.
Takie środki uspakajające pomogą Tobie tymczasowo, ale nie rozwiążą Twojego problemu, a życie z takim problemem będzie bardzo trudne.
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 13:25   #10
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: Problem ze spotkaniem. Pomoc w dobraniu proszków antystresowych.

Człowieku Ty nasz jakąś ogromną nerwice.. .Ty nigdy na piwie nie byłeś w lokalu (sam czy z kim kolwiek) ???????,!!!!!!!!! Nie rozumiem jak Ty żyjesz przez dwadzieścia pare lat na Ziemi i dopiero teraz zobaczyłeś problem.
Tu herbatka z melisy nie pomoże tylko silne leki uspokajające i psychotropy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 13:34   #11
ElizaGawronska
Raczkowanie
 
Avatar ElizaGawronska
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 86
Dot.: Problem ze spotkaniem. Pomoc w dobraniu proszków antystresowych.

Może to jakiś rodzaj fobii, postaraj się iść do psychiatry i opowiedzieć o problemie bo tutaj widzę problem o podłożu psychiatrycznym. Bo jak sobie wyobrażasz spotkanie z dziewczyną z twoją przypadłością ? herbatka uspokajająca nie wystarczy
Ja czuła bym sie dziwnie gdybyś na spotkaniu ze mną miał takie objawy i na pewno nie spotkała bym sie kolejny raz.
ElizaGawronska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 14:09   #12
Viktra
Raczkowanie
 
Avatar Viktra
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 169
Dot.: Problem ze spotkaniem. Pomoc w dobraniu proszków antystresowych.

Też uważam, że wizyta u psychologa wskazana
__________________
Od 30.05 zero papierochów i napojów gazowanych!

Ćwiczę, bo lato
Viktra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 16:14   #13
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Problem ze spotkaniem. Pomoc w dobraniu proszków antystresowych.

Cytat:
Napisane przez Coven2 Pokaż wiadomość
Cześć!

Jestem płcią męską. [...]zaprasza mnie na spotkanie do lokalu gastronomicznego piękna, wykształcona dziewczyna.[...]
Jesli laska jest wykształcona, to pracuj nad wysławianiem się, bo nie jesteś płcią męską tylko facetem, a lokal gastronomiczny brzmi jak z taniego katalogu wycieczkowego.
Jeśli trzęsiesz się jak w delirce, to idź do lekarza, bo problem jest głębszy. Teraz nałykasz się persenu i najwyżej przytniesz komara na randce, ale za miesiąc będziesz się cykał, że z tego trząchania mały Ci nie stanie. Bo problem masz ewidentny.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 17:54   #14
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: Problem ze spotkaniem. Pomoc w dobraniu proszków antystresowych.

zapal dzointa i wszystko minie..
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 17:58   #15
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Problem ze spotkaniem. Pomoc w dobraniu proszków antystresowych.

Twoje objawy są zbyt mocno nasilone, żeby zagłuszać je lekami na uspokojenie, przydałaby Ci się terapia lęku u dobrego psychoterapeuty. Przejdź się najpierw do psychologa, ustalicie plan działania.
A na silny stres dobry jest właściwy oddech - robisz normalny wdech i dłuższy wydech: wdech - wyyyyyyyyyyyyyyyydechhhhh hhhhhhh, wdech - wyyyyyyyyyyyyyyydech, wdech - wyyyyyyyyyyyyyyyyydechhhh hhhh itd. Poćwicz z oddechem. Zastanów się też jakie myśli pojawiają się w Twojej głowie w takiej sytuacji, pewnie one nakręcają spiralę lęku. Powodzenia
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 18:13   #16
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Problem ze spotkaniem. Pomoc w dobraniu proszków antystresowych.

Jeśli to prawda co piszesz, to musisz iść do psychiatry. Dostaniesz leki i stopniowo będziesz musiał pokonywać ten lęk. Przy 10.wyjściu do kawiarni czy pubu powinieneś poczuć się już pewniej...
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 19:33   #17
Coven2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Problem ze spotkaniem. Pomoc w dobraniu proszków antystresowych.

Dobrze. Skoro takie rzeczy mi poradziłyście, to nie widzę innego rozwiązania.

Jeszcze dodam aby nie było - jestem oczywiście wykształcony i pracuję (własna działalność) , tylko w kierunku technicznym, mało odzywam się do ludzi dlatego często używam języka archaicznego.
Coven2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 20:53   #18
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Problem ze spotkaniem. Pomoc w dobraniu proszków antystresowych.

Czy Twój lęk dotyczy tylko kobiet czy ogólnie taka fobia społeczna? Możesz starać się przezwyciężać to sam małymi kroczkami, ale jeśli nie dajesz rady, to chyba naprawdę lepiej iść po leki niż marnować czas w domu.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 21:13   #19
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: Problem ze spotkaniem. Pomoc w dobraniu proszków antystresowych.

Piszesz, że jesteś wykształcony, prowadzisz wlasną działalnosc, masz prawo jazdy - jak to osiągnąłes bez kontaktów z ludźmi ? Mając tyle lat i trząsc się przed kobietą jak małolat...A co jak dojdzie między wami np. do seksu ? . Koniecznie coś z tym zrób. Ja bym nie mogła być z takim facetem - nawet gdybyś był mega przystojny i bogaty.

Edytowane przez suzeta
Czas edycji: 2014-01-15 o 21:19
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 21:23   #20
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Problem ze spotkaniem. Pomoc w dobraniu proszków antystresowych.

Pytanie co powoduje u Ciebie tak silny stres?

Niestety środki uspakajające nie załatwią sprawy jeśli nie dojdziesz do istoty problemu.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 21:32   #21
Coven2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Problem ze spotkaniem. Pomoc w dobraniu proszków antystresowych.

To znaczy ciężko mi jest w życiu - bo np. studiując i kupując bilety w kiosku kupowałem po 50 sztuk.. po to by nie stać w kolejce i nie widywać się z osobą przy okienku (ładną dziewczyną)..

W urzędach (głównie w Starostwie Powiatowym) ze względu używania właśnie takich archaicznych słów i budowania "dziwnych" zdań - gdy wychodziłem, niejednokrotnie słyszałem wybuchający śmiech od stażystek pracujących w danym pokoju.

Jakoś żyję, kontakty mam, staram się działać przez pośredników (czyli jak pracuje i dajmy na to wykonuje czynność - to nie jestem tą osobą która spotyka się bezpośrednio z klientem i pobiera płatność, oraz przyjmuje towar - tylko jestem tym najbardziej ukrytym i nie dostępnym w całym "systemie").

I jakoś funkcjonuje. Wszystko zamawiam przez Internet co możliwe, jak wchodzę do sklepu - to konkretnie, ciach, ciach.. i szybko do kasy.. wiem co mi potrzebne.

Jak się nad czymś zastanawiam (nad towarem) to w domu semituje nad tym godzinami - a nie w sklepie.

Ale REASUMUJĄC, generalnie nie mam problemów z tymi osobami które mają mnie w dupie ,za przeproszeniem - czyli dajmy na to mamy dziewczynę która jest mężatką - to mniej się stresuje niż - taka która jest wolna i mi się podoba... a jeszcze jest dla mnie miła.. Jak ktoś nie wyrazi chęci znajomości ze mną - to nic się nie dzieje (chyba że mi się podoba).

A faceci to raczej mnie nie poruszają (nie stresują - rzadko się zdarza - no chyba że jakaś kontrola, albo ktoś mnie wkurzy, bo wmawia mi nie dopilnowanie obowiązków jakiś).

Co do koleżanki suzeta zdaje sobie sprawę "że nie mogłabyś być z kimś takim", bo większość osób na chatach, portalach randkowych mi mówi wprost - "Ja chce faceta z jajami", - nie powiedziała mi tego jedna osoba, nie 5... tylko zdecydowanie więcej. Na tego typu serwisach siedzę już kilka lat, i nie po to by kogoś zaliczyć, a by znaleźć miłość. W moim przypadku odpada randkowanie z innymi dziewczynami, czy problem z alkoholem, mogę oddać całe wnętrze i uczucia, ale nie idzie mi się odnaleźć na żywo.. Jeżeli chodzi o uczucia jestem bardzo stabilny, - kiedy już mam wchodzić w jakiś związek, to bardzo czuje odpowiedzialność za uczucia drugiej osoby, za to jak będzie się czuła, i by jej nie zranić. Znam to uczucie z lat szkolnych, licealnych. Były "miłości" nawet wieloletnie, ale oparte na paru spotkaniach po pare minut.. z których żadne się nie udało. Pomimo bliskiej odległości.

Nie mam farta w tym temacie i tyle.

A wiecie co sobie tłumaczę? Że nie każdy musi w życiu mieć miłość.. ja bardzo chce, pragnę dziewczyny, ale, znam dwukrotnie starszego człowieka odemnie - w porządku, z super charakterem (Wg mnie), i nikogo nie ma... z resztą wiele ludzi takich znam.

Nie chce skończyć życia nie mając kogoś kochanego i wiernego przy boku. A czas leci.. pamiętam jak miałem 18, 19 lat.. i tłumaczyłem sobie mam jeszcze czas... , pewnie mam... mineło kilka lat później, i teraz zaczyna się panika... PANIKA...

W ogóle jeszcze jak już w temacie się rozpisałem to dodam że zawsze gdy czytam jakieś biografie, czy o aktorach czy o jakiś ludziach na wikipedii i czytam w jakim wieku się pobrali (najczęściej młodym) to tak im zazdroszczę... w ogóle facebooka to mam w nosie - widząc jak moi znajomi już się pobierają.. wielu się pobrało, a dziewczyny to już nawet nie wspomne...

I widzę dziewczynę która mi się podobała - widzę jej zdjęcia ślubne..i mysle sobie "no ale... ale.. jak to.. przecież ja myślałem że jeszcze... że jeszcze może mam szanse".

Guzik prawda, nikt na mnie nie czeka. Tyle w tym temacie.

Jest źle i już. Ale nie narzekam, mam zdrowie , z tego się ciesze! każdego dnia.

Edytowane przez Coven2
Czas edycji: 2014-01-15 o 21:46
Coven2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 22:47   #22
suzeta
Recenzentka Miesiąca - Grudzień 2016
 
Avatar suzeta
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 4 270
Dot.: Problem ze spotkaniem. Pomoc w dobraniu proszków antystresowych.

Osiągnąles naprawdę wiele - masz zdrowie , jesteś mlody itp. Podstawy są . Więcej wiary w siebie !!! Widzę , że charakter masz bardzo fajny , a kobiety też na to patrzą. Mówiąc, że nie mogłabym być z kimś takim - trochę przesądziłam. Bo skoro trzesiesz się na widok kobiety która Ci się podoba to jest jakby komplement dla niej....W sumie to złapałam się na tym, że reaguje podobnie w towarzystwie męzczyzny, który mi się podoba .
Mimo to walcz z tym trochę , ale też nie staraj się na siłe zgrywać kogoś kim nie jesteś. I wierz mi nie każda marzy o typie macho, są też kobiety co lubią normalnych mężczyzn. Zrób coś z tą chorobliwą niesmialością aby stała się poprostu nieśmialością . A swoją
drogą zawsze taki byłeś czy coś miało na to wpływ. Spróbuj odwiedzić tego psychologa bo nie ma sensu męczyć się ze sobą.

Edytowane przez suzeta
Czas edycji: 2014-01-15 o 22:52
suzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-15 23:47:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.