Peelingi Chemiczne-mikrodermabrazja A Blizny Potradzikowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-29, 21:16   #1
GABISZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 26

Peelingi Chemiczne-mikrodermabrazja A Blizny Potradzikowe


Mam wielki problem. napiszcie coś proszę czy mikrodermabrazja zwalcza blizny potradzikowe czy może lepszy byłby jakiś peeling chemiczny. jeśli tak to jaki. pozbyłam sie zaskórników ale mam blizny i przebarienia. może macie jakis dobry preparat na przebarwienia potradzikowe. proszę o pomoc. pozdrawiam.
GABISZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 08:10   #2
ewaes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 147
Dot.: Peelingi Chemiczne-mikrodermabrazja A Blizny Potradzikowe

Robiłam sobie kilka zabiegów mikrodermabrazji. Na przebarwienia i blizny nie pomogło nic. Skóra trochę się wygładziła i otwarły się zaskórniki zamkniete, tak że można je było bez problemu usunąć. Więcej plusów nie zauważyłam.
Do tej pory na przebarwienia najlepiej robiły mi zabiegi z kwasami owocowymi i glikolowym (wysokie stężenia) oraz regularne używanie na noc Retinu A.
ewaes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 11:18   #3
justynka2o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 349
Dot.: Peelingi Chemiczne-mikrodermabrazja A Blizny Potradzikowe

gabisz a jak pozbyłas sie zaskórników??
justynka2o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 13:23   #4
GABISZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 26
Dot.: Peelingi Chemiczne-mikrodermabrazja A Blizny Potradzikowe

Zaskórników Pozbyłam Sie Używając żelu Differin Nie Kremu. Trzeba Uwazac Na Nadmierne Nakładanie Bo Skóra Może Byc Przesuszona. Differin Uzywałam Na Noc A Przez Dzien Krem Intensywnie Nawilzajacy. W Początkowym Stadium Stosowania Mozna Zaobserwować Duzy Wyrzut Zaskórników. Jest To Normalne Gdyż Zel Wyciaga Je Na Wierzch. Ja Wygladałam Tragicznie. Ale Potem By ło Juz Tylko Lepiej Powodzenia I Cierpliwosci
GABISZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 13:27   #5
GABISZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 26
Dot.: Peelingi Chemiczne-mikrodermabrazja A Blizny Potradzikowe

A Słyszł Może Ktoś O Kremie Z Macicy Perłowej Czy Cos Takiego. Co To Jest I Jak Działa?
GABISZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 22:35   #6
madzia82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12
Dot.: Peelingi Chemiczne-mikrodermabrazja A Blizny Potradzikowe

dot. macicy perlowej. slyszalam i uzywalam. bardzo fajne na blizenki i pomaga w tradziku
madzia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 11:42   #7
balla_baby
Przyczajenie
 
Avatar balla_baby
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14
Dot.: Peelingi Chemiczne-mikrodermabrazja A Blizny Potradzikowe

Oczywiście, że mikrodermabrazja bardzo pomaga, ale klka zabiegów nie załatwi sprawy. w dodtaku trzeba wiedzieć jakim produktem się ja wykonuje , sa gorsze i lepsze...jest jeden produkt do użytku domowego, który kosztuje tyle co jeden zabieg a wystarcza na 3-4 miesiace kuracji.... preparat zawierający złuszczające kryształki tlenku aluminium plus serum odżywcze. Krem daje wyraźne uczucie odświeżenia cery, można go stosować rano, bo nie zostawia zaczerwienionej skóry. Emulsja łagodzi ewentualne podrażnienia i nadaje cerze gładkość. Posiadam zdjęcia jak wyglada buzia przed i po kuracji, a ktoś napisał tam wyżej głupote!!! Jak może ona nie zlikwidować blizn i przebarwień skoro złuszcza dogłebnie naskorek a nasza skora odradza ponad 65% zywych komorek!!!!!! Przed zabiegiem ma ich tylko 35-40%!!!!!

balla_baby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-30, 09:16   #8
Margo_M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 4
GG do Margo_M
Dot.: Peelingi Chemiczne-mikrodermabrazja A Blizny Potradzikowe

Cytat:
Napisane przez balla_baby
Oczywiście, że mikrodermabrazja bardzo pomaga, ale klka zabiegów nie załatwi sprawy. w dodtaku trzeba wiedzieć jakim produktem się ja wykonuje , sa gorsze i lepsze...jest jeden produkt do użytku domowego, który kosztuje tyle co jeden zabieg a wystarcza na 3-4 miesiace kuracji.... preparat zawierający złuszczające kryształki tlenku aluminium plus serum odżywcze. Krem daje wyraźne uczucie odświeżenia cery, można go stosować rano, bo nie zostawia zaczerwienionej skóry. Emulsja łagodzi ewentualne podrażnienia i nadaje cerze gładkość. Posiadam zdjęcia jak wyglada buzia przed i po kuracji, a ktoś napisał tam wyżej głupote!!! Jak może ona nie zlikwidować blizn i przebarwień skoro złuszcza dogłebnie naskorek a nasza skora odradza ponad 65% zywych komorek!!!!!! Przed zabiegiem ma ich tylko 35-40%!!!!!

Tak sie skłąda, że ja myślę to samo co tamta osoba. Ja tez robiłam kilka zabiegów mikrodermabrazji i wywaliłam pieniądze w błoto!!!
Margo_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 19:30   #9
balla_baby
Przyczajenie
 
Avatar balla_baby
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14
Dot.: Peelingi Chemiczne-mikrodermabrazja A Blizny Potradzikowe

Cytat:
Napisane przez Margo_M
Tak sie skłąda, że ja myślę to samo co tamta osoba. Ja tez robiłam kilka zabiegów mikrodermabrazji i wywaliłam pieniądze w błoto!!!
to jest nie mozliwe, aby dzięki mikrodermabrazji nie pozbyć się przebarwień, blizn, zmarszczek...juz sam peeling kawitacyjny, ktory dziala powierzchniowo dziala na zbliznowacenia a co dopiero taka metoda zluszczania naskorka, ktora dziala w glab skory. ja mysle ze albo ktos robil to nieprofesjonalnie, albo uzywal nieprofesjonalnych preparatow. zreszta sama sie kiedys o tym przekonalam robiac peeling ziolowy u kosmetyczki, ktory nic mi nie pomogl i robiac ten sam peeling u dermatologa Neoderme, mialam tez przyklad z kwasami ze jedne nie dzialaly praktycznie wogole w porownaniu do Neogliss'a na ktorym pracuje....zatem nie ma sie co dziwic... ponadto nieprawidlowo wykonany zabieg zdziala wiecej szkod niz pozytku. moja siostra jest po trzecim zabiegu mikrodermabrazji i wyglada rewelacyjnie, zniknely jej prawie wszystkie zmarszczki ktorych co prawda miala bardzo malo jak na 41 lat, ale poza tym wyrownal sie koloryt skory, stala sie ona bardziej jednolita i jasniejsza. zatem Ja polecam, ale w sprawdzonych i z polecenia salonach
balla_baby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 22:21   #10
ila78
Rozeznanie
 
Avatar ila78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 694
Dot.: Peelingi Chemiczne-mikrodermabrazja A Blizny Potradzikowe

Balla skąd jesteś, gdzie wykonuja takie zabiegi i jaka jest ich cena? Ja jestem z Łodzi, ale gdybym nawet chciała się udac na taki zabieg, to nawet nie bardzo wiem gdzie, co ile sie to powtarza itd..
ila78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:03.