Zmiana koloru??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-30, 11:41   #1
kitty7
Raczkowanie
 
Avatar kitty7
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 225
Smile

Zmiana koloru - pasemka???


Mam do was dziewczyny wielką prośbę. Czy mogłybyście mi doradzić w jakim kolorze mogłabym zrobić sobie pasemka, bo ja już sama nie wiem czy zrobić pasemka w kolorze jakiegoś odcienia blondu czy też może ciemnego brązu , bo zależy mi aby odcień pasował do mojej jasnej karnacji i ożywił trochę mój kolor włosów.

PS. Pierwsze zdjęcie zamieściałam by pokazać kolor mojej cery, a drugie zdjęcie pokazuje mój obecny kolor włosów w świetle dziennym.

Z góry dziękuję za pomoc
kitty7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 00:05   #2
kitty7
Raczkowanie
 
Avatar kitty7
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 225
Dot.: Zmiana koloru - pasemka???

czy nikt mi nie pomoże?
kitty7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 03:04   #3
iff
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 737
Dot.: Zmiana koloru???

Wprawdzie specjalistką od pasemek nie jestem, bo nigdy ich na główce nie miałam, ale mogę powiedzieć, że podobałabyś mi się w blond lub ciemny-blond pasemkach. Moja siostra ma podobny kolor włosów i bardzo ładnie wyglądała w dwóch kolorach psaemek - miała ciemny-blond i ten drugi - jakiś taki czerwonawy odcień...

Powodzenia.
iff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 07:51   #4
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Zmiana koloru???

Ja powiem ,ze masz bardzo ładny brazowy kolor włosów naprawde, ja zeby miec takie to musialam je pofarbowac...ale wyszedl mi ciemniejszy kolorek.Odradzam blond pasemka bo nie bedziesz sie wyrózniac niczym z tłumu, a takie włosy jakie masz teraz chciala by miec niejedna z nas
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 16:16   #5
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Zmiana koloru???

Sandra w zasadzie to masz taki typ urody ,ze mozna z Toba zrobic bardzo wieleProponuje jednak Tobie zchlodzic kolor wlosow ,ponoc popielaty blond zabiera rudosci z wlosowi wychodzi intersujacy braz.Twoje wlosy sa jednak delikatne i unikaj farb zastosuj raczej szampon tonujacy .To moze Ciebie zbulwersowac ale super bys wygladala w czarnych wlosach i koniecznie zapusc wlosy.Czy Twoje brwi sa takie naturalnego odcienia czy jest im cos dodane?pozdr
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 16:53   #6
klusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Zmiana koloru???

ja bym proponowała popielate jasne cieniutkie pasma na górze ale to jest tylko moje skromne zda nie
klusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 17:41   #7
kitty7
Raczkowanie
 
Avatar kitty7
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 225
Dot.: Zmiana koloru???

Bardzo dziękuję wam za rady

czuczenka: mój kolor włosów nie jest naturalny, so również farbowane, bo mój naturalny kolor włosów to ciemny brąz. Jednak nigdy nie myślałam że mój kolor włosów ma jakiś ciekawy odcień.

madonek: wiesz co jakoś nigdy nie wyobrażałam sobie siebie w kolorze czarnym, i nie wiem czy ten kolor by mi pasował bo mam bardzo jasną karnację a ten kolor włosów by ją jeszcze bardziej podkreślił. Co do długości to prawie zawsze miałam długie włosy, ale od momentu kiedy ściełam je za ramiona nie mogę wytrwać w ich zapuszczaniu i teraz mam to co mam. A kolor brwi to mój naturalny kolor, ale na zdjęciu wyszły trochę bardziej brązowe niż są w rzeczywistości.
kitty7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-01, 18:26   #8
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Zmiana koloru???

po prostu ciemny kolor by podkreslil Twoja urode chociazby ciemny chlody braz ,pozdr
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 18:28   #9
iff
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 737
Dot.: Zmiana koloru???

Cytat:
Napisane przez madonek
(...)To moze Ciebie zbulwersowac ale super bys wygladala w czarnych wlosach i koniecznie zapusc wlosy.Czy Twoje brwi sa takie naturalnego odcienia czy jest im cos dodane?pozdr
Ja się dołączam do zdania Madonka... z tym że może nie czarny, a bardzo ciemny brąz...?
iff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:01.