czy HR Face Sculptor może stosować 25-latka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-01, 18:53   #1
kornelia1980
Raczkowanie
 
Avatar kornelia1980
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 107
Smile

czy HR Face Sculptor może stosować 25-latka?


Moje Drogie,

Zacznę od tego, że mam 25 lat i zaczynam miec taki oto problem ze skórą:


do tej pory używałam podkładów mocno kryjących jak np. Revlon ColorStay byłam nim zachwycona, do mojej usianej wypryskami twarzy był idealny, i matowił i krył, natomiast teraz wyprysków mam znacznie mniej na twarzy i twarz trochę mniej tłustą, więc zaczęłam używać podkładów mniej maskujących jak HR Double Agent, ale zaczynam zauważać, że takie matujące podkłady wygladają bardzo sucho na moich bocznych częściach twarzy, strefa T jest z tego rozwiązania zadowolona, ale reszta wygląda koszmarnie, a dodatkowo po przeprowadzeniu testu w aptece okazało się, że mam tragiczny poziom nawilżenia skory twarzy a miałam na sobie właśnie podkład matujący. Dziwny jest dla mnie ten wynik badania, bo stosuję spore ilości kremów nawilzających zarówno na noc i na dzień.

Szukałam wśrób innych kosmetyków HR podkładów, które może będą lekko kryć ale nie wysuszac bocznych partii twarzy i natknęłam się na Face Scultor, opinie na KWC poczytałam, niektóre Panie radzą nie korzystać tak wcześnie z tego podkładu inne wręcz odwotnie. I moje pytanie jest takie, czy zmiana na ten komstyk pomoże, i czy wogóle powinnam go w tym wieku stosować.
Hmmm, jeśli to nie wina podkładu to co powinnam zrobić?

Proszę o rady . Być może Panie Kosmetyczki cosik pomogą

__________________
kornelia1980

Edytowane przez kornelia1980
Czas edycji: 2005-10-02 o 12:53
kornelia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 19:52   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: czy HR Face Sculptor może stosować 25-latka?

mozesz używać tego podkładu.

(co do badania nawilzenia- nie miałaś robionego demakijażu, prawda? to nic dziwnego, ze wyszedł taki wynik; niekoniecznie prawdziwy)
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 00:51   #3
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: czy HR Face Sculptor może stosować 25-latka?

Kornelio, tak ja napisała Justy, możesz spokojnie używać tego podkładu, nazwa "liftujacy" to czysty marketing (jak niby miałby to technicznie zrobić? Zapewniam Cię, że nie ma takiej możliwości, poza optycznym wygładzeniem zmarszczek dzięki nawilżeniu cery i rozświetlającym, ale niewidocznym gołym okiem drobinkom, ewentualnie lekkim tymczasowym napięciem skóry, ale ja u siebie nic takiego nie zauważyłam, a też używałam tego podkładu). Jeśli kolor i konsystencja Ci odpowiadają, sięgaj po niego śmiało.

Testy w aptece... Jestem sceptyczna, mnie zawsze wychodzą tragiczne wyniki pod każdym względem, a śmiem twierdzić, że nie jest z moją cera najgorzej ostatnimi czasy. Zaczynam skłaniać się ku teorii spiskowej, a mianowicie, że ta pomiarowa aparatura jest celowo przesterowana, żeby wszystkich zachęcić do kupna nawilżających / matujących specyfików.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 07:23   #4
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: czy HR Face Sculptor może stosować 25-latka?

polecam Ci ten podklad - o ile lubisz takie kryjace, i dosc trwale podklady.
Bardzo fajnie wyglada na twarzy, tylko trzeba go nakladac malekimi kropeczkami i szybko wsmarowywac- bo zastyga szybko, i moze skonczyc sie to smugami i maska na twarzy.
Co do testow aptecznych... zawsze mam obawe- ze wyjdzie ze moja skora jest zbyt odwodniona, ma jakies ukryte przebarwienia, a wtedy to juz calkiem nie wyjde z lazienki i czas bede spedzac biegaja od kosmetyczki do apteki po kolejny krem .. a tak mam sumienie czyste- bo uwazam , ze robie dla niej to co powinnam i nie mam z nia wiekszych problemow za to zupelnie inaczej niz pare lat temu..
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 10:06   #5
kornelia1980
Raczkowanie
 
Avatar kornelia1980
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 107
Dot.: czy HR Face Sculptor może stosować 25-latka?

Dziewczyny,

Dziękuję, że odpisałyście
Już myślałam, że mój wątek zaginął. Faktycznie miałam na twarzy makijaz podczas tego badania i Pani powiedziła, że to nie przeszkodzi, bo ona sobie ustawi właściwe parametry, czy coś w tym stylu, hmmm wogóle to wszystko zastanawiające. Zaczynam wierzyć w to, że aparatura jest jednak przesterowana dla osiągnięcia wymaganego efektu. Potem łatwiej jest wcisnąć droższy kosmetyk.
Ciesze sie, ze ten podklad mogę jednak używac, bo próbki wydają się być przekonujące, no i po Waszych uwagach, to nic innego tylko go kupić Dam znać jak czy się sprawdza i jak skóra na niego reaguje.

dziękuję
__________________
kornelia1980
kornelia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 10:42   #6
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: czy HR Face Sculptor może stosować 25-latka?

miałam na twarzy makijaz podczas tego badania i Pani powiedziła, że to nie przeszkodzi, bo ona sobie ustawi właściwe parametry, czy coś w tym stylu

takie badanie mierzy wilgotność (suchość właściwie) pudru, a nie skóry (w ustawianie parametrów wątpię). i nie potrzebne żadne "przesterowanie"- wystarczy brak demakijażu.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 11:07   #7
kornelia1980
Raczkowanie
 
Avatar kornelia1980
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 107
Dot.: czy HR Face Sculptor może stosować 25-latka?

Cytat:
Napisane przez Justy
miałam na twarzy makijaz podczas tego badania i Pani powiedziła, że to nie przeszkodzi, bo ona sobie ustawi właściwe parametry, czy coś w tym stylu

takie badanie mierzy wilgotność (suchość właściwie) pudru, a nie skóry (w ustawianie parametrów wątpię). i nie potrzebne żadne "przesterowanie"- wystarczy brak demakijażu.
Hmmm, no widzisz Justy,

Nie wiem dlaczego Pani nie zmyła mi makijażu, ja byłam nawet chętna, bo wierzyć mi sie nie chciało, że tak się to robi, ale uwierzyłam jej na słowo, ja nie z tej branży, więc cóż mogę??
Wychodzi na to, że badanie było źle przeprowadzone, więc nie ma się czym martwić, bo wiadomo, że podkład matujący jest raczej "suchy" zwłaszcza na bocznych partiach. A właśnie teraz sobie przypomniałam, ze Pani przyłozyła mi to urządzonko tylko w jednym miejscu i na tej podstawie wysunęła wnioski. Być może to była jej taktyka, wciśneła mi, że badanie będzie wiarygone nawet z makijażem,a tym samym wiedział, że na jej korzyśc wyjdzie taka niska wilkotność "skóry", bo naprawdę aparatura wskazywała tylko 1 stopień chyba na 10 mozliwych, więc się lekko przeraziłam, ale kosmetyku prez nią poleconego nie kupiłam, na szczęście.
Dziwczyny, w takim układzie tylko pozostaje mi przestrzec przed takimi źle przeprowadzanymi badaniami, ja się dałam nabrac, nie znam się na tym kompletnie, więc Pani w fartuchu moze mi wcisnąć każdą informację taki los.
Pozdrawiam
__________________
kornelia1980
kornelia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:15.