fryzurka za ramiona, okragła buzia- ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-01, 19:47   #1
Lizzie:*
Raczkowanie
 
Avatar Lizzie:*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 168

fryzurka za ramiona, okragła buzia- ??


Mam włosy geste, łatwo się falują i puszą podczas wilgotnej pogody. CHcialabym zahodować włosy aby siegały za ramiona, z grzywką na bok, długośc do oczu. Obecnie mam włosy prawie do ramion, postopniowane. Czy macie może zdjęcia które pasowałyby do tego opisu i do mojej twarzy-krągła, ale odchudzam się i niedługo nie bedzie taka pućkowata( jakby określić to policzki takie jak u Lindsay Lohan przed tym jak schudła - niestety swojego zdjęcia nie mam . Chodzi mi ofryzury bardziej "napuszone" (nie wiem jak to ująć-nie chcę żeby były przyklapnięte bo wydaje mi się że to podkreśla pucułowatośc moich policzków). Przy okazji może jakieś porady dotyczące układania itp.







.
Lizzie:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 12:50   #2
Lizzie:*
Raczkowanie
 
Avatar Lizzie:*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 168
Dot.: fryzurka za ramiona, okragła buzia- ??

nikt nie wie ??
Lizzie:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 15:37   #3
Lizzie:*
Raczkowanie
 
Avatar Lizzie:*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 168
Dot.: fryzurka za ramiona, okragła buzia- ??

Lizzie:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 18:24   #4
Lizzie:*
Raczkowanie
 
Avatar Lizzie:*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 168
Dot.: fryzurka za ramiona, okragła buzia- ??

W takim razie sama poszukam bo widzę że na nikogo nie moge liczyć :/
Lizzie:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 14:39   #5
Lady Evelina
Przyczajenie
 
Avatar Lady Evelina
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9
Dot.: fryzurka za ramiona, okragła buzia- ??

piona!! ja mam takie same włosy i twarz też okrąglutka;/ jednak największy problem to ten pierz na głowie;[ nienawidzę go!!! ja chce mieć proste a one jak na złość za 5 min są pokręcone we wszystkie strony!! tragedia.....nie pomagają mi odżywki wygładzające....tylko sprawiają że włosy się szybcuiej przetłuszczają;/ jeśle chodzi o fryzyrke to ja zawsze robie kucyka typu push-up i ogólnie zawsze je tapiruję;/ strasznie je przez to zniszczyłam ale cóż...nie wyjdę z domu z przylizanymy;/ grzywkę mam na bok ale zastanawiam się czy równej nie zrobić bo mam wysokie czoło tylko martwię się że będą się gorzej puszyć;/ a ty masz jakiś sposób na nie?? pozdrawiam
Lady Evelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 14:57   #6
asia-dt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 13
Dot.: fryzurka za ramiona, okragła buzia- ??

cześć dziewczyny! ja mam dokładnie takie same włosy...podajcie mi na priva wasze maile to wysle wam zdjęcia i moze jak sie uda to zdjęcie mojej fryzurki (niestety mam je tylko na komorce). Ja poradziłam sobie z puszeniem kupujac prostownice. Najpierw była to mpm produkt kobieca linia a teraz babylisspro 2555. Druga okazala sie większym niewypałem niz pierwsza, ale mam nadzieje ze uda mi sie ją wymienić na inny model, jesli nie to bede ja musiała sprzedac eeehhh pozdrawiam
asia-dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 17:51   #7
Lizzie:*
Raczkowanie
 
Avatar Lizzie:*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 168
Dot.: fryzurka za ramiona, okragła buzia- ??

Cytat:

piona!! ja mam takie same włosy i twarz też okrąglutka;/ jednak największy problem to ten pierz na głowie;[ nienawidzę go!!! ja chce mieć proste a one jak na złość za 5 min są pokręcone we wszystkie strony!! tragedia.....nie pomagają mi odżywki wygładzające....tylko sprawiają że włosy się szybcuiej przetłuszczają;/ jeśle chodzi o fryzyrke to ja zawsze robie kucyka typu push-up i ogólnie zawsze je tapiruję;/ strasznie je przez to zniszczyłam ale cóż...nie wyjdę z domu z przylizanymy;/ grzywkę mam na bok ale zastanawiam się czy równej nie zrobić bo mam wysokie czoło tylko martwię się że będą się gorzej puszyć;/ a ty masz jakiś sposób na nie?? pozdrawiam
Ja mecze się z rozpuszczonymi, bo nie lubie wiązać włosów Mam takie prawie do ramion, postopniowane, grzywka na bok. Najgorzej jak pada deszcz i wieje wiatr, robi mi się taka szopa że aż płakać się chce z rozpaczy . Staram się w taką pogodę jak najbardziej chować włosy pod parasolem a w drodze do szkoły związuję włosy w ten nieszczęsny kucyk. Jak jest nie wieje wiatr i nie jest wilgotno mam spokój z włosami i nie męcze ich lakierami, żelami itp Gdy jednak muszę to jajbardziej chowam grzywkę, bo jak się pokręci to wyglądam okropnie . Na objętośc nie narzekam, jedynie po myciu włosów są jakieś takie przyklapnięte, jak prześpie się przez noc to się robią normalne w miarę potrzeby rano, przed pójściem do szkoły przekładam pojedyncze pasemka w przedziałku, wtedy nie są przyklapnięte na górze. Żeby mi się nie kręciły śpię w kucyku i przypinam parę spinek żeby włosy nie wylazły i żebym się nie rozczochrała. Rano się nie czeszę, tylko wieczorem-zaraz zrobiłoby mi się siano. Po myciu głowy używam odżywki w sprayu i mleczko Sunsilk do włosów kręconych i falowanych-co prawda chcę aby były w miarę proste ale to nic innego jak zwykłe mleczko zapakowane w taką a nie inną butelkę Prostownicy nie używam-za bardzo zniszczyła mi włosy Jedynie grzywkę nią sobie poprawiam od czasu do czasu. To chyba wszystko. Mam nadzieję że trochę pomogłam A z prostą



grzywką

uważaj, bo bedzie się łatwo kręcić wiem z doświadczenia. Potrzebny bedzie cały arsenał środków do stylizacji .

Cytat:
cześć dziewczyny! ja mam dokładnie takie same włosy...podajcie mi na priva wasze maile to wysle wam zdjęcia i moze jak sie uda to zdjęcie mojej fryzurki (niestety mam je tylko na komorce). Ja poradziłam sobie z puszeniem kupujac prostownice. Najpierw była to mpm produkt kobieca linia a teraz babylisspro 2555. Druga okazala sie większym niewypałem niz pierwsza, ale mam nadzieje ze uda mi sie ją wymienić na inny model, jesli nie to bede ja musiała sprzedac eeehhh pozdrawiam
asiu, chętnie zobaczyłabym zdjęcia.
Ja mam zwykłą prostownicęza 35 zł i zniszczyła mi włosy,niestety. Zastanawiałam sięnad Efalockiem, ale może są tańsze i też dobre W końcu nie będe jej używać codziennie.
Lizzie:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-05, 19:49   #8
asia-dt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 13
Dot.: fryzurka za ramiona, okragła buzia- ??

Hejka! Lizzie własnie wysłałam ci zdjęcia mam nadzieje ze ci podejda. Musze poszukać jeszcze tych stronek z których je mam tam jest więcej fajnych zdjątek napewno coś znajdziecie. A co do tej prostownicy hihih to pewnie z clatronica cooo?? tez ją miałam kicha na maxa. Przed wakacjami kupiłam sobie mpm produkt kobieca linie. Nawet fajnie prostowała i kosztowała 99 ale tez suszy włosy choc jest ceramiczna. W poniedziałek kupiłam w eurexie babylissa model 2555 ale hmmm tak jakos nie jestem przekonana :/ do prostowania najpierw uzywałam uwaga uwaga... teflonowego zelazka mojej mamy hihihi. potem kupiłam "prostownice" clatronica i do tego uzywałam żelu wygładzającego taft (taki fioletowy) sunsilk nie dał u mnie efektu bo miałam tłuszcz na głowie. Przed wakacjami zaczęłam uzywać prostownicy mpm produkt i w sumie to rownolegle zaczęłam raz w tygodniu nakładać na głowe maski regenerujące schwarzkopfa na całą nocke na to ręczniczek i do łózia.
A babyliss coz... wyprostowanie włosów zajęło mi ok. 40 min. przy mniej więcej trzykrotnym przejezdzaniu po kazdym kosmyku. Nie uzywałam do tego zadnych srodków wspomagających i w sumie włosy sie nie pokręciły zobaczymy jutro rano. w sobote wyprostuje je z uzyciem tego srodka do prostowania od babylissa. Jeli nie uda mi sie wymienić tej prostownicy w eurexie na inną to bede chciała ja sprzedać za 270 (kupiłam ja za 280 ale była raz uzywana). Ogolnie prostownica jest dobra ale mnie nie zadowala... moze kwestia włosów albo mojego widzimisie :P tak czy siak jak mi nie dadzą innej to tą sprzedaje i kupie inna ale chyba tez z bAbylissa
pozdrawiam
asia-dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 21:26   #9
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: fryzurka za ramiona, okragła buzia- ??

Lizzie, bez zdjecia , swojego, nie mozesz wymagac aby Ci ktos pomogl, fryzurki do twarzy jaka opisujesz sa na tym forum na wielu zdjeciach, poszukaj , napewno znajdziesz....
uklad oczu , uszu wielkosc i wysokosc czola ,kosci szczekowe i policzkowe, wszystko to skl;ada sie na dobor fryzury, a wiec jak bez djecia dobrac Tobie?
oczekujesz rzeczy niemozliwej, a liczyc zawsze mozna na wizanki, tylko w miare mozliwosci....
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 10:00   #10
asia-dt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 13
Dot.: fryzurka za ramiona, okragła buzia- ??

oto adresy stronek z fryzurkami

http://www.matrix.com/find_your_hair_style/
http://hairstyles.free-beauty-tips.c...airstyles.html
http://www.beautyriot.com/
asia-dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 11:05   #11
asia-dt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 13
Dot.: fryzurka za ramiona, okragła buzia- ??

a co do mojego niewypału... wstałam rano ok 5 włosy były w miare ale były jeszcze proste...teraz jest 12 i wygladam jak strach na wróble mam nadzieje ze uda się wymienic ta prostownic dzis sie dowiem eeehhh
asia-dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-06, 13:26   #12
Lizzie:*
Raczkowanie
 
Avatar Lizzie:*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 168
Dot.: fryzurka za ramiona, okragła buzia- ??

Mam prostownicę z firmy (?) Brown King (przynajmniej na prostownicy jest taka nazwa). Niestety efekt prostowania jest krótkotrwały . Na razie odstawiłam tego niszczyciela włosów i zadowalam się wiązaniem ich na noc na razie skutkuje, póki nie ma deszczu
Asiu, baardzo dziękuję za zdjęcia
Lizzie:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 13:28   #13
Lizzie:*
Raczkowanie
 
Avatar Lizzie:*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 168
Dot.: fryzurka za ramiona, okragła buzia- ??

Cytat:

Lizzie, bez zdjecia , swojego, nie mozesz wymagac aby Ci ktos pomogl, fryzurki do twarzy jaka opisujesz sa na tym forum na wielu zdjeciach, poszukaj , napewno znajdziesz....
uklad oczu , uszu wielkosc i wysokosc czola ,kosci szczekowe i policzkowe, wszystko to skl;ada sie na dobor fryzury, a wiec jak bez djecia dobrac Tobie?
oczekujesz rzeczy niemozliwej, a liczyc zawsze mozna na wizanki, tylko w miare mozliwosci....
wiem, wiem..
Lizzie:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 17:00   #14
asia-dt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 13
Dot.: fryzurka za ramiona, okragła buzia- ??

No i udało sie!!! mam nową prostownice z babylissa model 2558re troche szarpie włoski ale nagrzewa się duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuzo szybciej od poprzedniej i moje włoski sa proste a nie jakis tam pofalowane co prawda efektu sypkosci nie zauwazam ale coz grunt ze sa proste
asia-dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 17:42   #15
warta_swieczki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 73
Dot.: fryzurka za ramiona, okragła buzia- ??

Kręć, kręć i dokręcaj ile wlezie!!!!!!
Pocieniowane włosy, PORZĄDNIE, mogą być z grzywką, żeby fryzura nie byla "trójkątna" (chyba wiesz o co chodzi :P)

/ \ <-trojkat wg mnie :P

tylko okragla wokol buzki Ja niestety obecnie posiadam "trojkata", bo miałam zamiar zapuszczać, ale nie wytrzymuje i jutro czy pojutrze lece się sciac!
Jezeli ladnie nie kreca Ci sie na malych waleczkach (bo mi sie od nich prostują :/), to rób sobie na noc na mokre wloski warkocze francuskie, ilosc zalezna od gestosci Twoich wlosow, nakradajac wczesniej oliwkę (super efekt dla suchych i puszacych sie wlosow)... jezeli zbyt mocno scisniesz i rano rozplatajac je wyjda Ci u nasady glowy przylizane, to unies kilka pasm do gory, spryskaj lakierem, wysusz i opusc, a sie podniosa bardzo fajnie no, tak ja robie. i jest spooooko. troszke sie pewnie popusza, ale oliwka pomaga :P tylko nie na wal za duzo bo bedziesz wszedzie slyszala "mokra wloszka" za plecami
warta_swieczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 18:02   #16
Lizzie:*
Raczkowanie
 
Avatar Lizzie:*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 168
Dot.: fryzurka za ramiona, okragła buzia- ??

Cytat:
Kręć, kręć i dokręcaj ile wlezie!!!!!!
Pocieniowane włosy, PORZĄDNIE, mogą być z grzywką, żeby fryzura nie byla "trójkątna" (chyba wiesz o co chodzi :P)

/ \ <-trojkat wg mnie :P

tylko okragla wokol buzki
Właśnie, najgorzej jak zrobi się taka "trójkątna" fryzura, 100 razy lepiej pucata buzia wygląda w uniesionych włosach niż w takim "trójkącie" !
Ale warkoczy francuskich nie umiem robić...
Lizzie:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.