Jak zmniejszyc stezenie Glyco-A? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-03, 08:39   #1
*karolka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 422
Question

Jak zmniejszyc stezenie Glyco-A?


Mam cala tubke ale 12% to chyba dla mojej skory wciaz zbyt duze stezenie. Moze znacie jakies sposoby na zmniejszego go? Moze zmieszac z czyms? Chcialabym go nadal stosowac bo efekty sa swietne.
*karolka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 09:22   #2
Athenka
Raczkowanie
 
Avatar Athenka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Dot.: Jak zmniejszyc stezenie Glyco-A?

Ja czasami "rozcieńczam" go kremem nawilżajacym Iwostinu z filtrem, ważne aby krem nie zawierał innych kwasów. Mozna nawet zwykłym nivea soft, zaleznie od rodzaju cery oczywiście.
Athenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 18:35   #3
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Jak zmniejszyc stezenie Glyco-A?

a ja mam pytanko dot. Glyco A
jak reagowala wasza buzka? bardzo byla zaczerwieniona i sie luszczyla? bo nie chcialabym pozniej straszyc ludzi:P
a jaki to dokladnie krem z Iwostinu?
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 18:42   #4
Infinity
Raczkowanie
 
Avatar Infinity
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 100
Dot.: Jak zmniejszyc stezenie Glyco-A?

Hej!
Ja się trochę bałam na początku, ale jak się okazało trzeba tylko troche wyobraźni i nic się nie stanie. Po 3 dniach stosowania glyco poparzyłam sobie skorkę, no i miałam takie trzy placki suche na czole, ale to ewidentnie moja wina, bo najpierw próbowałam pozbyć się trzech tycich zaskórnikiów, co najwyraźniej wystraczyło, żeby skóra była podrażniona - no a glycko A zrobił resztę. Po dwóch dniach nie było nic widać. Teraz mija ponad dwa tygodnie.. nie straszę , delikatnie się łuszczę, ale tylko przy myciu twarzy, wszystko ładnie odchodzi z tonikiem łagodzącym nivea. W końcu widzę ładną cerę
Pzdr Kasia
Infinity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 05:52   #5
maszka5
Raczkowanie
 
Avatar maszka5
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 284
Dot.: Jak zmniejszyc stezenie Glyco-A?

a czy miałas jakis wysyp pryszczy ,i czy miałas duzo blizn tradzikowych.bo ja teraz uzywam Ad i niewidze zadnych efektów wiec chce kupic Glico A ale obawiam sie ze moze mnie wysypac?
maszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 06:02   #6
*karolka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 422
Dot.: Jak zmniejszyc stezenie Glyco-A?

A ja niestety po Glyco wciaz wygladam jak lekko poparzona Nakladam tylko na jedna noc i rano juz schodzi mi płatami skóra na nosie, przy nosie i na brodzie. Placki te sa zaczerwienione, tzn cala twarz taka jest, ale te miejsca najbardziej. Wydawalo mi sie ze pod makijazem az tak tego nie widac ale jednak sie pomylilam Bylam nastepnego dnia u ginekologa i pani spytala dlaczego taka czerwona jestem Dlatego postanowilam jakos rozcienczac te 12% bo widocznie dla mnie to zbyt duzo. Na Twoim miejscu sprobowalabym nalozyc na noc z pt na sob i jak cos sie bedzie dzialo to moze przez weekend ustapi. Albo poczekaj na jakis dluzszy "weekend" i wtedy przetestuj.
A ten Iwostin to: Intensywny krem nawilzajacy o przedluzonym dzialaniu SPF20.
Jesli sa jakies bledy ortograficzne to przepraszam
*karolka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 11:01   #7
Athenka
Raczkowanie
 
Avatar Athenka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Dot.: Jak zmniejszyc stezenie Glyco-A?

Jak ktoś ma wrazliwą cere to łatwo o poparzenie, ja zawsze zaczynam "kuracje" co drugi dzień (czytajcie ulotki) lub co 3 albo nawet 4. Skóra lekko się łuszczy ale nie tak że straszy, wystaczy wykonać peeling i ładnie schodzi, jednak glyco nie jest dla każdego i lepiej wypróbować mniejsze steżenia. Dla mnie ten preparat jest idealny, zmniejsza wydzielanie sebum i świetnie wyrównuje koloryt skóry, a rozcieńczam kremem iwostinu intensywnie nawilżającym z spf 20.
Athenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-04, 18:56   #8
*karolka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 422
Dot.: Jak zmniejszyc stezenie Glyco-A?

Mi juz po pierwszej nocy b.skora schodzila wiec i tak zrobilam sobie przerwe (tak jak na ulotce) bo nie chcialam popalic sobie tych miejsc z ktorych zeszla juz skora. I przez jakies 5dni mialam sporo pryszczy, duzych i ropnych. Najwiecej na brodzie.
*karolka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 23:27   #9
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: Jak zmniejszyc stezenie Glyco-A?

Jej dziewczyny, ja stosuje Glyco od tygodnia (8 dni) i jak narazie widzę bardzo słabe efekty. Pierwszy raz troszkę szczypało, teraz wogóle. Skóra mi sie bardzoooooo delitatnie łuszczy (płatki nosa i między brwiami) tak że spokojnie moge to zakryć. Nic mnie nie piecze, nie mam poparzeń, żadnych ropnych pryszczy. Nie wiem co jest nie tak, chyba mam skórę jak słoń No może trochę sie ujednoliciła, to co mi przeszkadzało ciut się spłyciło, więc póki co jestem zadowolona.

A może to dlatego że jakąś godzinę po nałożeniu Glyco nakładam na twarz jakiś krem odżywczy?
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 01:41   #10
herezja
Raczkowanie
 
Avatar herezja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 288
Dot.: Jak zmniejszyc stezenie Glyco-A?

ja jestem po pierwszej aplikacji, mam juz bloker ale i tak nie wychodze z domu za dnia, znaczy prawie wogole nie wychodze, tylkowyszlamwieczoremna spacer zeby dotlenic organizm i bez makijazu, w nocy nie widac hehe , nie chce meczyć skory dodatkowo makijazem, chceja oczyscic, skora troszke piekla przy nakladaniu ale nakładałalm malo tego kremu gdyz wyczytalam na kwc ze jaksie go daje wiecej to mocjniej szczypie, mi na razie w ogóle nie shcodzi skora, ale zauważylam juz po jedenej nocy ujednolicenie cery, zwęzone pory a buzia jak dzis ranowstałam byla taka ładna swieze, no ale coz pewnie to minie i niedlugo i ja będe miec czerwoną skóre, tak mi się zdaje, gdyz moja cera jest raczej wrazliwa, ale przecierpie by byc piękna, pozdrawiam , ja nie nakladalam kremu nawilzajacego poglyco a , zobacze jesli mi sie skora za mocno wyssuszy to zacznę =), następna aplikacja w środę wieczorem i tak co drugi dzień ale do kiedy ??? mozecie mi poradzić kiedy mogę zacząć stosować codziennie ??
herezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 19:56   #11
*karolka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 422
Dot.: Jak zmniejszyc stezenie Glyco-A?

pewnie dlatego slabo dziala glyco bo nakladasz na niego krem, mocniejszy efekt napewno bylby bez kremu
*karolka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-07, 21:39   #12
aarriieellkkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14
Dot.: Jak zmniejszyc stezenie Glyco-A?

hej a czy ten kremik jest łatwo dostępny i chyba nie na recepte prawda? a czy dałyście za niego wiecej niz 40 zł? bo w KWC jest podane 40 zł ale to pewno średnio..
aarriieellkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 11:58   #13
*karolka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 422
Dot.: Jak zmniejszyc stezenie Glyco-A?

Krem mozna dostac latwo w aptece, nie jest na recepte. Ja nie pamietam ile dokladnie za niego dalam.
*karolka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:50.