8in1 Delights, kości z dodatkiem suszonego kurczaka, znacie? Jakie są Wasze opinie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-25, 08:11   #1
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502

8in1 Delights, kości z dodatkiem suszonego kurczaka, znacie? Jakie są Wasze opinie?


Jako, że nie znalazłam podobnego wątku - postanowiłam takowy stworzyć.
Jakiś czas temu przeglądając w sieci pudełka ANIMIBOX natknęłam się na kość, w zasadzie nie zwykłą kość ale z dodatkiem suszonego mięsa firmy 8in1. Moje pytanie brzmi następująco: Czy Wasze psiaki miały już te kosteczki? Warto kupić? czy być może jest to kolejny kostkowy bubel?\

Poniżej przedstawiam zdjęcia:







Edytowane przez betty0502
Czas edycji: 2014-04-25 o 08:14
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 18:08   #2
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: 8in1 Delights, kości z dodatkiem suszonego kurczaka, znacie? Jakie są Wasze opi

My mamy tego kwietniowego Animiboxa i pies był zachwycony tą kością - jak ją dorwał, to nie spoczął, dopóki nie zjadł do ostatniego kawałeczka
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 01:18   #3
viennie
Przyczajenie
 
Avatar viennie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 16
Dot.: 8in1 Delights, kości z dodatkiem suszonego kurczaka, znacie? Jakie są Wasze opi

Mój bardzo lubi i właśnie jak się dorwie to wygryza to mięsko ze środka najpierw, a potem reszta Namęczy się, ale dla niego do zabawa na kilka godzin więc przynajmniej nic nie broi wtedy
A jak połknie większy kawałek to nic się złego nie dzieje bo kostka robi się elastyczna, tylko raz kupiłam w markecie normalną kość prasowaną to myślałam, że na zawał zejdę jak połknął kawałek i zaczął się dusić, biegać, dychać.... od razu wywaliłam do kosza, nigdy więcej.
viennie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-12 02:18:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.