maści przyspieszające gojenie ran - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-09, 22:50   #1
herezja
Raczkowanie
 
Avatar herezja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 288

maści przyspieszające gojenie ran


witam wszystkie wizażanki, niewiedzialam gdzieumieścić ten wątek zatem piszę go tu, ewentualie zostanie przesunięty, mam straszny problem, wczorajupadłam na twarz, przez sznurki w spodniach, ktore mamna dole i jeden mis ie rozplatala zachaczylam sie o niego i trach polecialam na beton prosto na twarz, efekt koncowy jest przerażający ;( ;( ;( , ma spuchniętą kośc policzkową i zdarta skóre, ucierpiala równiez moja wagra, chyba najbardziej gdzy polowa jest strasznie opuchnięta i cala w strupkach, wszedzie rany, zdrapanej skory oraz nad wargą mam zadrapanie dosc powazne, co mam teraz zrobic ??? czy są jkies masci przyspieszające gojenie ????? tormentiol pomoże ? nic mi wiecej na mysl nie przychodzi i jestem zrozpaczona, prosze pomóżcie
herezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 23:02   #2
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: wielki problem !!!

No to zalatwilas sie podobnie do mojej mamy - biegla do autobusu...
Zranione miejsca posmarowalabym dla swietego spokoju, po oczyszczeniu, Tribioticem (masc antybiotykowa). Tormentiol to dobry pomysl, powinien pomoc.
Moze tez cos lagodzacego od A-Dermy?
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ywords=A+Derma
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 00:19   #3
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: wielki problem !!!

Współczucia , na gojące się rany polecam maści z propolisa, są dostępne w aptekach różnych firm i w różnych cenach. mają bardzo dobre działanie gojące, szybko goją się rany i także gwarantuję, że nie zostaną żadne blizny. Także propolis ma działanie bakteriobójcze, dzięki czemu nie wda się żadne świństwo. Tylko jest jeden minus mają bardzo intensywny zapach i żółty kolor.

Pozdrawiam i szybkiego powrotu do zdrowia
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 00:58   #4
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Talking Dot.: wielki problem !!!

NEOSPORIN JEST SWIETNY NA RANY! ale nie wiem czy jest w Polsce bo kupilam go w USA, polski odpowiednik to TRIBIOTIC! Wiekszosc dziewczyn go stosuje gdy przekuwa sobie pepek, bo przyspiesza gojenie. Jezeli na Twojej buzi pojawia sie blizny, polecam CONTRACTUBEX (stosuj tylko na zagojone rany!)
Ja mialam taka przygode jak Ty, tyle ze zarylam twarza o beton po tym jak kolezanka zajechalam i droge, gdy jezdzilam na rowerze... mialam potworna blinze centralnie miedzy oczami dzis nie ma po niej sladu!!!!!! Zycze szybciutkiego powrodu do zdrowka
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 01:01   #5
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Dot.: wielki problem !!!

aha Tribiotic jest odkazajacy, dobry na otarcia, ranki, itd i baaaaardzo tani!!!! Jedna saszetka kosztuje cos kolo 1.50 zl a jest bardzo wydajny!!
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 11:55   #6
herezja
Raczkowanie
 
Avatar herezja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 288
Dot.: wielki problem !!!

znam tribiotic, poniewaz kiedys stosowalam go po przekluciu wargi, ok zatem ide do apteki i kupie tribiotic mozee jszcze wezme masc propolisowa i tormentiol, bede uzywac co nie ktore na noc a inne na dzien, dziekuje wam bardzo, dzis juz lepiej opuchklizaa troche zeszla ufffff, mam nadzieje ze do piatku bedzie ok, pozdrawiam !!!
herezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.