Niesforne,suche,podkręcaj ące się włosy:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-22, 12:36   #1
newera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 3

Niesforne,suche,podkręcaj ące się włosy:(


Mam włosy do ramion,brzydko sie podkręcają,nie mogę wyjść z domu nie uzywając lokówki,a po każdym umyciu musze myć włosy,bo inaczej sa brzydkie i jakby ODSTAJĄ.Zapuszczam grzywkę,mam ją do nosa,ale ponieważ mam wysokie czoło,to nie pasują mi fryzurki spite w jakiś kok.Więc chce ją ściąć,ale boje się,że ona się tez będzie tak brzydko kręciła,a wteyd po deszczu...to bedzie tragedia.mam 17 lat,prosze o pomoc dotycząca pielegnacji i sposobów na fajne,zdrowe włosy!
newera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-22, 13:59   #2
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Re: Niesforne,suche,podkręcaj ące się włosy:(

Mam podobne włosy i z mojego doświadczenia podpowiadam -
jeśli chcesz wygładzić włosy, żeby nie sterczały i troszkę zdyscyplinować polecam serum Garniera, Fructis Intense Anti-Frizz, ono dodatkowo nawilża ładnie włosy (oto link http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4688 - tu na zdjęciu jest z niebieskim paskiem ale to jest inne serum z tej serii, to o którym mówię ma pomarańczowy pasek) jeśli natomiast zależy ci na wyprostowaniu włosów dobry będzie srodek do prostujący Goldwella, Trendline Strightener (http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2451) W obu przypadkach polecam suszenie włosów przy uzyciu na prawdę grubej, okrągłej szczotki.

Pozdrawiam
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:36.