Tradzik a podklad - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-13, 19:25   #1
molly_20
Raczkowanie
 
Avatar molly_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 182

Tradzik a podklad


Wlasnie kolezanka zabronila mi uzywac podkladu bo on zatyka pory. Mowila ze przy jej problemach tradzikowych odstawienie podkladu pomoglo. Co o tym myslicie ?? Nie mam jakiegos starsznego tradziku, ale twarz mam pokropkowana i poprostu uzaleznilam sie od podkladu, chociaz wiem ze on i tak duzo nie zakrywa, to mimo wszytsko czuje sie lepiej z nim na buzce. Ale sprobuje zaprzestac jego uzywania, zobacze czy beda jakies tego efekty, ale trudno bedzie mi sie do tego przyzwyczaic
__________________

molly_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 20:01   #2
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Tradzik a podklad

dzisiaj w tak bogatej ofercie podkladow sa podkladu do cery tradzikowej i przetluszczajacej sie, ktore nie zatykaja porow, wrecz przeciwnie, zawieraja substancje ktore hamuja wydzielanie sie tluszczyku wiec mysle ze mozesz smialo uzywac podkladu jesli czujesz ze bez niego jest Ci jakos "lyso", tylko musisz pamietac zeby dobrac go odpowiednio do rodzaju cery no i nie nakladac 5 cm warstwy
a jesli chcesz na jakis czas zaprzestac jego stosowania to tez jest to dobry pomysl, bo czasem trzeba dac buzce odpoczac
pozdr.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 11:48   #3
~Słoneczko18~
Raczkowanie
 
Avatar ~Słoneczko18~
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 193
Dot.: Tradzik a podklad

Ja rowniez nie wybrazam sobie gdzies wyjsc bez podkladu,ale gdy wiem ze nigdzie nie bede wychodzila wtedy nic nie nakladam.Ostatnio bylam chora i przez jakies 3 czy 4 dni siedzialam w domu wiec niczego nie nakladalam i efekt naprawde byl,skora byla jakby taka swieza,wypoczeta i czulam ze oddycha
~Słoneczko18~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 11:57   #4
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Tradzik a podklad

to może wypróbuj Excipial, który działa leczniczo na cerę trądzikową:
http://solpharm.pl/index.php?go=pigmentcreme
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 12:01   #5
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Tradzik a podklad

o nie.... ja jestem uzależniona od mojego kochanego musiku Maybellina, mam jakies tam drbne krostki i on extra je kamufluje mam taka fajną cere nie wyobrazam sobie zeby wyjsc bez niego gdzies dalej.,,,
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 12:04   #6
jami
Rozeznanie
 
Avatar jami
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 908
Dot.: Tradzik a podklad

ja tez czesto uzywam podkladu a teraz stwierdzilam, ze przezuce sie na samoopalacz-wczoraj nabylam taki w zelu L'oreala i zobacze czy da jakis efekt. dodam, ze ostatnio cera mi sie strasznie pogorszyla, ale pracuje na tymgraniczam slodycze, pije soki marchwiowe, lykam tabletki drozdzowe..
jami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 14:26   #7
molly_20
Raczkowanie
 
Avatar molly_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 182
Dot.: Tradzik a podklad

Nie robie na swojej twarzy tapety, bo bym sie starsznie czula z takim ciezarem na twarzy i dlatego czesto widac wypryski mimo podkladu. Ale postanowilam ze na jakies czas zaprzestane uzywania podkladu i zobacze czy beda jakies efekty. Dzisiaj nawet normalnie sie culam bez podkladu wiec chyba to nie bedzie dla mnie taki problem jak sie obawialam, w momencie kiedy zapominalam ze nie mam podkladu bylo calkiem normalnie . Zaciekawil mnie Excipial ale chyba mimo wszytsko wstrzymam sie z nim . Na razie bede obserwowala zachowanie mojej buzki a pozniej zastanowie sie co dalej
__________________

molly_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-14, 15:14   #8
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Tradzik a podklad

Hej dziewczyny doradzcie jakie podkłady nie zatykają porów (mi zatyka cashmir perfect loreal - mam wypryski nowe ; dobry jest clinique stay true ale kosztuje 125 zł! - sprawdziłąm próbkę!)
Macie jakieś swoje typy które sprawdziły się lub nie sprawdziły na skórze ze skłonnością do trądziku?
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 17:36   #9
herezja
Raczkowanie
 
Avatar herezja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 288
Dot.: Tradzik a podklad

moze i te nowoczesne podkłady nie zatykają tak porów jak te dawne, ale jednak zawsze twarz jest czyms wysmarowana i mimo wszystko miom zdanie zatyka troche pory, skóra ie oddycha, takjaktylko pokremie, ja sama uzywam podkladu, cere mam ok, ale jednak bym odradzila stosowanie w wypadku trądziku, sama kiedys mialam pare krostek tu i owdzie w wieku dojrzewaania i jak chcialam to zakamflowac podkladem to robilo mi si ewiecej, i byla to blędne koło, z jednej storny dbanie o skore a z drugiej jednak ankladanie podkladu iskora sie troche dusila, teraz jakjuz mamuregulowaną gospodarke hormonalna , nie wyskakuja mi krostki, ale i tak staram sie uzywac minimum podklau tylko naiweksze wyjscia, na codzien wole krem, pozdr.
herezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 19:03   #10
davi
BAN stały
 
Avatar davi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 304
GG do davi Wyślij wiadomość przez MSN do davi
Smile Dot.: Tradzik a podklad

Cytat:
Napisane przez czuczenka
o nie.... ja jestem uzależniona od mojego kochanego musiku Maybellina, mam jakies tam drbne krostki i on extra je kamufluje mam taka fajną cere nie wyobrazam sobie zeby wyjsc bez niego gdzies dalej.,,,
Mam to samo. Poprostu uzalezniłam się od niego i mogłabym go nosić przez wieki jest boskiiiiii respect dla tych co go stworzyli . Mi osobiście on pomaga na pryszcze bo je wyzusza i oczywiście kryje. Bossssssskoooo.
A co do innych podkładów to po każdym miałam jeszcze więcej bo każdy zatykał pory nie to co ten musik.!
davi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 19:19   #11
stelena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 57
Dot.: Tradzik a podklad

Zastawia mnie ten krem Excipial. Zawiera on dwutlenek tytanu, który podobno częst powoduje powstawanie trądziku
stelena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-14, 19:37   #12
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Tradzik a podklad

excipial jest calkiem calkiem, ale nawet ten jasny jest dla mnie za ciemny
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 01:05   #13
mniam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: Tradzik a podklad

Cytat:
Napisane przez st_ella
Hej dziewczyny doradzcie jakie podkłady nie zatykają porów (mi zatyka cashmir perfect loreal - mam wypryski nowe ; dobry jest clinique stay true ale kosztuje 125 zł! - sprawdziłąm próbkę!)
Macie jakieś swoje typy które sprawdziły się lub nie sprawdziły na skórze ze skłonnością do trądziku?
polecam firme covermark, nie zatyka porów, przepieknie kryje niedoskonałości cery(sa to podkłady służące do kamuflażu), podkłady są niesamowicie wydajne ale trzeba nauczyć sie je nakładać ponieważ są bardzo gęste(wystarczy naprawde odrobina na twarz), koszt ok.100zł (niestety-ale warto) i do kupienia tylko w gab.kosm.
mniam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 10:31   #14
innuendo
Rozeznanie
 
Avatar innuendo
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 924
Dot.: Tradzik a podklad

zgadzam się z niektórymi poprzedniczkami- musik Maybelinne jest rewelacyjny. Nie mam jakieś bardzo trądzikowej cery, czasem na policzkach cos wyskoczy, a ten musik bardzo ładnie to zakryje. Cera jest taka jedwabista, ma jednolity odcień, po prostu, cudo, ciągle chce mi ją dotykać, ale się powstrzymuje. Niestety, uwidacznia suche skórki, ale jakiś kremik nawilżający trzeba zaaplikować i jest dobrze. Nic nowego nie wyskakuje na razie, więc myslę, że ten mus to dobre rozwiązanie, choć może nie najlepsze, ale za to za małe pieniądze. W ogóle ostatnio zaczęłam używać mydełka siarkowego i może dlatego tak się stan mojej skóry poprawił.
pozdrawiam.
innuendo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:43.