jesienne barwy włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-16, 12:49   #1
L e a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z pomorza
Wiadomości: 3
Question

jesienne barwy włosów


witam! Mam pytanie jakie kolory tej jesieni i zimy są modne i ładnie się prezentują. Atakze jakie fryzury sa modne, chodzi mi czy włosy długie czy krótkie, a także czy nadal są modne grzywki. będę bardzo wdzięczna za odpowiedź i porady
L e a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 12:57   #2
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: jesienne barwy włosów

Gdzies czytałam ze teraz modnym kolorem jest rudy ale ja chyba zostane przy swoim bardziej mi pasuje
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 13:07   #3
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: jesienne barwy włosów

Jesli chodzi kolekcje Loreal na jesień-zima 2005/06,modna jest kobieta Dandys i kobieta Lalka.
Dandys-kobieta wyzwolona,energiczna,sexy .Wlosy proste,długie lub półdlugie,czesto spiete w koński ogon.Grzywka jesli juz to cieta z ukosa lub asymetryczna,postrzepiona .Boki również ostro przyciete i podkreslone kolorem.Zero balajazu!!!
Jeden lub więcej kolorow nanoszonych punktowo( w formie trójkątów,kwadracików).Ko lory ze sobą współgraja i podkreślają dynamiczną fryzure.Dominują:chabrowy ciemny brąz ze sliwką lub wiśnią,czekoladowy brąz w miodowym i pastelowym blondem i opalizujacym miedzianym,blondynki popielate i złociste.


LALKA:delikatna,krucha,ro mantyczna kobietka.Włosy lekko falowane,loki,proste z grzywka klasyczną.
Kolory:mahoniowy brąz,czekolada,ciepłe blondy,delikatne rudości.
Koloryzacja ma podkreslac kruchość zjawiska jakim jest kobieta LALKA.
Makijaż:bardzo mocno podkreślone rzęsy(wielowarstwowość tuszu),usta dokładnie wyrysowane ,zaróżowione policzki.

Wydaje mi sie że te koloryzacje mają jeden cel PODKREŚLIĆ pewne partie włosów.
np.grzywke lub bok asymetryczny wielokolorowy
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 13:21   #4
Gosiak84
Zadomowienie
 
Avatar Gosiak84
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 059
Dot.: jesienne barwy włosów

Cześć Lea! Jeżeli chodzi o propozycje L'Oreal to one mi wogóle nie odpowiadają. Efekty możesz podziwiać w najnowszym numerze "Świata kobiety", kobieta dandys, lalka, jak dla mnie to wygląda za bardzo ekstrawagancko. Z tego co się orientuję to nadal są modne idealnie proste, długie włosy z przedziałkiem pośrodku, a także grzywki. Słyszałam że modne także są fryzury w stylu "bob" ścięte "pod linijkę". Są one pokazane w najnowszej "Urodzie", jednak nie mam tego numeru, gdyż jest dostępny z jakimś filmem za prawie 10 zł. Także w tym numerze prezentowane są włosy brązowe w różnych odcieniach, który chyba zawsze jest modny. Jeżeli pozwolisz to zapytajmy innych dziewczyn o fryzury w stylu "bob", może mają jakieś zdjęcia? Serdecznie pozdrawiam!
Gosiak84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 13:54   #5
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: jesienne barwy włosów

Cięzko bedzie mis ie wypowiedziec w długi sposób jak to zrobiły moje poprzedniczki.. uwazam ze modnym kolorkiem jesiennym jest brąz, czekolada, odcienie miedziane.. takie jakie sa kolory opadających liści z naszych polskich drzew
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:57.