Dlaczego on mnie tak traktuje?:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-25, 15:27   #1
rovenna96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 6

Dlaczego on mnie tak traktuje?:(


już nie wiem co mam robić
chłopak (20l) Ciągle się mi przyglądał, pytał o mnie (trwało to z 3 msc <właściwie odkąd zaczęłam przychodzić po koleżankę do szkoły do której on chodzi) ale podobno to taki wieczny singiel
teraz wakacje więc go nie widuję, a że mieszka w innym mieście i nie mam z nim żadnej styczności postanowiłam wysłać mu zaproszenie na facebooku i co? nie przyjął ;/
a przyjmuje nawet od nieznajomych (moją kuzynkę której nawet na oczy nie widział przyjął) więc dlaczego mnie nie?
kojarzy mnie na 100% więc dlaczegooo?
znajomi mówią, że skoro to taki wieczny singiel to może nie chce się wiązać a wyczuł że coś może z tego być bo tak to by to olał i przyjął - ale ja się tym tylko pocieszam, bo myślę, że ze mną jest coś nie tak... ;(
po co się o mnie pytał i patrzył do samego końca jak teraz nawet głupiego zaproszenia nie przyjął ? niby to tylko zaproszenie ale to tak jakbym dostała kosza, prawda? już sama nie wiem... napisać do niego na fb? poczekać do września czy dać sobie spokój? próbuję ale nie potrafię

co o tym sądzicie?
rovenna96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 15:49   #2
graphicdesign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 165
Dot.: Dlaczego on mnie tak traktuje?:(

Jesteś zapewne młodą dziewczyną. Zaoszczędzisz mnóstwo czasu i łez, gdy nie będziesz się przejmowała każdym napotkanym facetem. Nie zareagował? Spisz go na straty i idź dalej.
graphicdesign jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 15:50   #3
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dlaczego on mnie tak traktuje?:(

Cytat:
Napisane przez rovenna96 Pokaż wiadomość
już nie wiem co mam robić
chłopak (20l) Ciągle się mi przyglądał, pytał o mnie (trwało to z 3 msc <właściwie odkąd zaczęłam przychodzić po koleżankę do szkoły do której on chodzi) ale podobno to taki wieczny singiel
teraz wakacje więc go nie widuję, a że mieszka w innym mieście i nie mam z nim żadnej styczności postanowiłam wysłać mu zaproszenie na facebooku i co? nie przyjął ;/
a przyjmuje nawet od nieznajomych (moją kuzynkę której nawet na oczy nie widział przyjął) więc dlaczego mnie nie?
kojarzy mnie na 100% więc dlaczegooo?
znajomi mówią, że skoro to taki wieczny singiel to może nie chce się wiązać a wyczuł że coś może z tego być bo tak to by to olał i przyjął - ale ja się tym tylko pocieszam, bo myślę, że ze mną jest coś nie tak... ;(
po co się o mnie pytał i patrzył do samego końca jak teraz nawet głupiego zaproszenia nie przyjął ? niby to tylko zaproszenie ale to tak jakbym dostała kosza, prawda? już sama nie wiem... napisać do niego na fb? poczekać do września czy dać sobie spokój? próbuję ale nie potrafię

co o tym sądzicie?
Wytłumacz mi co oznacza "wieczny singiel" w odniesieniu do chłopaka mającego zaledwie 20 lat?

Nie przyjął zaproszenia na fb, dramat, tragedia, świat się wali. Związku, ślubu i dzieci nie będzie... Ile Ty masz lat?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 15:51   #4
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Dlaczego on mnie tak traktuje?:(

Cytat:
Napisane przez rovenna96 Pokaż wiadomość
już nie wiem co mam robić
chłopak (20l) Ciągle się mi przyglądał, pytał o mnie (trwało to z 3 msc <właściwie odkąd zaczęłam przychodzić po koleżankę do szkoły do której on chodzi) ale podobno to taki wieczny singiel
teraz wakacje więc go nie widuję, a że mieszka w innym mieście i nie mam z nim żadnej styczności postanowiłam wysłać mu zaproszenie na facebooku i co? nie przyjął ;/
a przyjmuje nawet od nieznajomych (moją kuzynkę której nawet na oczy nie widział przyjął) więc dlaczego mnie nie?
kojarzy mnie na 100% więc dlaczegooo?
znajomi mówią, że skoro to taki wieczny singiel to może nie chce się wiązać a wyczuł że coś może z tego być bo tak to by to olał i przyjął - ale ja się tym tylko pocieszam, bo myślę, że ze mną jest coś nie tak... ;(
po co się o mnie pytał i patrzył do samego końca jak teraz nawet głupiego zaproszenia nie przyjął ? niby to tylko zaproszenie ale to tak jakbym dostała kosza, prawda? już sama nie wiem... napisać do niego na fb? poczekać do września czy dać sobie spokój? próbuję ale nie potrafię

co o tym sądzicie?
daj se z nim spokoj
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 15:52   #5
slawek_33
Raczkowanie
 
Avatar slawek_33
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 357
Dot.: Dlaczego on mnie tak traktuje?:(

Widze to tak ze on nie chce miec Ciebie wsród znajomych na FB Czy na tym konczy sie caly Twój swiat?
slawek_33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 15:58   #6
rovenna96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 6
Dot.: Dlaczego on mnie tak traktuje?:(

Mam 18 lat. Powtarzam że nie chodzi mi o ten cholerny facebook! jakbym miała jak to zagadałabym z nim twarzą w twarz, a nie przez jakiś portal społecznościowy ale innego wyjścia nie miałam ;/
Tylko to jest chyba jednoznaczne z daniem mi kosza?

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

20 lat i nigdy się z nikim nie związał - wieczny singiel co w dzisiejszych czasach u chłopaków jest rzadkością

Edytowane przez rovenna96
Czas edycji: 2014-07-25 o 16:01
rovenna96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 16:05   #7
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Dlaczego on mnie tak traktuje?:(

Cytat:
Napisane przez rovenna96 Pokaż wiadomość
20 lat i nigdy się z nikim nie związał - wieczny singiel co w dzisiejszych czasach u chłopaków jest rzadkością
Ale to całkiem normalne? Ja rozumiem, że czasy są takie, że 16-latki są już rok po poważnym i toksycznym 3-letnim związku, ale "za moich czasów" 20 lat to był dopiero początek, Autorko. Pierwszego chłopaka miałam mając 21/22 i nie czułam się jak wieczna singielka

Dajże sobie z nim spokój, nie znasz chłopa, dorabiasz sobie do niego jakieś teorie pewnie, a zachowujesz się, jakbyś w nim do szaleństwa była zakochana. Olał to olał, na ch... drążyć temat?
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-25, 16:29   #8
rovenna96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 6
Dot.: Dlaczego on mnie tak traktuje?:(

Pisząc "wieczny singiel" miałam na myśli że od zawsze był sam i nie miałam niczego złego na myśli, tym bardziej że sama też taka jestem

Nie znam owszem
tylko i wyłącznie z widzenia ale niczego sobie nie dorabiam na jego temat ,
słyszałam wiele o nim i dużo wiem mimo go nie znając to nie mogę przestać o nim myśleć i dlatego chciałam z nim nawiązać kontakt i zadałam to pytanie zastanawiając się jak to wygląda z boku a głównie moje pytanie dotyczyło ;
1) dlaczego zachowywał się jakbym mu się podobała skoro nie przyjął zaproszenia, po prostu chyba zignorował bo nie odrzucił (tym samym olewając mnie) i może bym to olała gdybym nie wiedziała że przyjmuje kogo popadnie dlatego zastanawiam się czy on nie boi się związać?

2) czy dać sobie z nim spokój (co jest mega trudne, bo powtarzam to sobie od msc a jest coraz gorzej) czy spróbować jeszcze z nim jakoś znaleźć kontakt

pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło
rovenna96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 16:31   #9
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Dlaczego on mnie tak traktuje?:(

Cytat:
Napisane przez rovenna96 Pokaż wiadomość
Pisząc "wieczny singiel" miałam na myśli że od zawsze był sam i nie miałam niczego złego na myśli, tym bardziej że sama też taka jestem

Nie znam owszem
tylko i wyłącznie z widzenia
ale niczego sobie nie dorabiam na jego temat ,
słyszałam wiele o nim i dużo wiem mimo go nie znając to nie mogę przestać o nim myśleć i dlatego chciałam z nim nawiązać kontakt i zadałam to pytanie zastanawiając się jak to wygląda z boku a głównie moje pytanie dotyczyło ;
1) dlaczego zachowywał się jakbym mu się podobała skoro nie przyjął zaproszenia, po prostu chyba zignorował bo nie odrzucił (tym samym olewając mnie) i może bym to olała gdybym nie wiedziała że przyjmuje kogo popadnie dlatego zastanawiam się czy on nie boi się związać?

2) czy dać sobie z nim spokój (co jest mega trudne, bo powtarzam to sobie od msc a jest coraz gorzej) czy spróbować jeszcze z nim jakoś znaleźć kontakt

pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło
Nakręciłaś się na nieznajomego nie z tej ziemi. Ochłoń, naprawdę.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 16:33   #10
rovenna96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 6
Dot.: Dlaczego on mnie tak traktuje?:(

Ale jakie nakręciłam?
Ja się tylko pytam co powinnam zrobić i dlaczego się tak zachował - to tyle.
rovenna96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 16:37   #11
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Dlaczego on mnie tak traktuje?:(

Cytat:
Napisane przez rovenna96 Pokaż wiadomość
Ale jakie nakręciłam?
Ja się tylko pytam co powinnam zrobić i dlaczego się tak zachował - to tyle.
Przeczytaj swój pierwszy, histeryczny wręcz, post
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-25, 16:46   #12
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dlaczego on mnie tak traktuje?:(

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Ale to całkiem normalne? Ja rozumiem, że czasy są takie, że 16-latki są już rok po poważnym i toksycznym 3-letnim związku, ale "za moich czasów" 20 lat to był dopiero początek, Autorko. Pierwszego chłopaka miałam mając 21/22 i nie czułam się jak wieczna singielka

Dajże sobie z nim spokój, nie znasz chłopa, dorabiasz sobie do niego jakieś teorie pewnie, a zachowujesz się, jakbyś w nim do szaleństwa była zakochana. Olał to olał, na ch... drążyć temat?
Hehe, dokładnie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 16:59   #13
rovenna96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 6
Dot.: Dlaczego on mnie tak traktuje?:(

BARDZO DZIĘKUJĘ

chciałam dowiedzieć się czy to był kosz i czy próbować do niego jeszcze napisać lub czekać do września i twarzą w twarz z nim pogadać ale wyszło na to, że nie może mi się podobać ktoś kogo nie znam (a powiem wam, że moja siostra (26 lat) podkochiwała się w sąsiedzie którego nie znała 1,5roku aż w końcu poznali się u znajomych i do dzisiaj są parą)

zapamiętam, że jestem "histeryczką, zakochaną na zabój w kolesiu którego nie znam a na dodatek dorabiam sobie rzeczy na jego temat"

Pozdrawiam i przepraszam za moje jakże dziecinne pytanie
rovenna96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 17:10   #14
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Dlaczego on mnie tak traktuje?:(

Cytat:
Napisane przez rovenna96 Pokaż wiadomość
BARDZO DZIĘKUJĘ

chciałam dowiedzieć się czy to był kosz i czy próbować do niego jeszcze napisać lub czekać do września i twarzą w twarz z nim pogadać ale wyszło na to, że nie może mi się podobać ktoś kogo nie znam (a powiem wam, że moja siostra (26 lat) podkochiwała się w sąsiedzie którego nie znała 1,5roku aż w końcu poznali się u znajomych i do dzisiaj są parą)

zapamiętam, że jestem "histeryczką, zakochaną na zabój w kolesiu którego nie znam a na dodatek dorabiam sobie rzeczy na jego temat"

Pozdrawiam i przepraszam za moje jakże dziecinne pytanie
Tak, dostałaś kosza.

Najwyraźniej patrzył na ciebie nie dlatego że mu się podobałaś czy coś, tylko tak po prostu. Albo jesteś strasznie wysoka i się patrzył dlatego. Albo masz dziwny kolor włosów. Albo cokolwiek innego dziwnego. Albo może masz specyficzny sposób chodzenia.

To że się patrzył to nic nie znaczy. Nawet jak się zapytał "a to kto?"

Też przyglądam się ludziom. I nie, nie lecę na nich

Nie nakręcaj się i jak chcesz to zagadaj normalnie we wrześniu i tyle.
annic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 17:59   #15
rovenna96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 6
Dot.: Dlaczego on mnie tak traktuje?:(

Cytat:
Napisane przez annic Pokaż wiadomość
Tak, dostałaś kosza.

Najwyraźniej patrzył na ciebie nie dlatego że mu się podobałaś czy coś, tylko tak po prostu. Albo jesteś strasznie wysoka i się patrzył dlatego. Albo masz dziwny kolor włosów. Albo cokolwiek innego dziwnego. Albo może masz specyficzny sposób chodzenia.

To że się patrzył to nic nie znaczy. Nawet jak się zapytał "a to kto?"

Też przyglądam się ludziom. I nie, nie lecę na nich

Nie nakręcaj się i jak chcesz to zagadaj normalnie we wrześniu i tyle.
hahahah tak na pewno patrzył się bo mam dziwny kolor włosów lub jestem wysoka itd. to by się popatrzył kilka razy i tyle a nie za każdym razem ciągle
nie zapytał się 'a to kto' tylko wypytywał konkretnie (i podobno nie jest on osobą która wypytuje o osoby) ale pomijając to to bardzo Ci dziękuję za udzielenie się w moim temacie i zrobię tak jak mówisz.
rovenna96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 18:25   #16
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Dlaczego on mnie tak traktuje?:(

Cytat:
Napisane przez rovenna96 Pokaż wiadomość
BARDZO DZIĘKUJĘ

chciałam dowiedzieć się czy to był kosz i czy próbować do niego jeszcze napisać lub czekać do września i twarzą w twarz z nim pogadać ale wyszło na to, że nie może mi się podobać ktoś kogo nie znam (a powiem wam, że moja siostra (26 lat) podkochiwała się w sąsiedzie którego nie znała 1,5roku aż w końcu poznali się u znajomych i do dzisiaj są parą)

zapamiętam, że jestem "histeryczką, zakochaną na zabój w kolesiu którego nie znam a na dodatek dorabiam sobie rzeczy na jego temat"

Pozdrawiam i przepraszam za moje jakże dziecinne pytanie

Może nie przyjął zaproszenia, bo dowiedział się, że jesteś nerwowa, przewrażliwiona i opryskliwa?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 18:49   #17
moniaaa91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 89
Dot.: Dlaczego on mnie tak traktuje?:(

Cytat:
Napisane przez rovenna96 Pokaż wiadomość
hahahah tak na pewno patrzył się bo mam dziwny kolor włosów lub jestem wysoka itd. to by się popatrzył kilka razy i tyle a nie za każdym razem ciągle
nie zapytał się 'a to kto' tylko wypytywał konkretnie (i podobno nie jest on osobą która wypytuje o osoby) ale pomijając to to bardzo Ci dziękuję za udzielenie się w moim temacie i zrobię tak jak mówisz.

Mam wrażenie, że autorka ma własną teorię na temat tego dlaczego chłopak się na nią patrzył i od wizażanek nie oczekuje rzetelnej odpowiedzi na zadane pytania - ba, nie przyjmuje nawet do wiadomości teorii innych niż ta że facet na pewno się w niej zakochał na zabój tylko zapewne jest nieśmiały czy coś w tym stylu. Autorko, gdyby chłopak był Tobą zainteresowany na pewno sam postarał by się z Tobą skontaktować, zagadał do Ciebie, cokolwiek. Ochłoń, odpuść sobie. Nic na siłę!
moniaaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 18:59   #18
Shebeauty
Raczkowanie
 
Avatar Shebeauty
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 225
Dot.: Dlaczego on mnie tak traktuje?:(

Założyłaś wątek,bo koleś,który ci się przyglądał nie zaakceptował twojego zaproszenia na portalu społecznościowym??
__________________
Słuchaj po prostu głosu swego serca.
Ono wie wszystko.
.


Razem od 13.01.2010r
Prawo jazdy 26.06.2012r.


małe wielkie nieszczęścia potrzebne do szczęścia
Shebeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 19:10   #19
AshaiSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 242
Dot.: Dlaczego on mnie tak traktuje?:(

Szczerze myślałam, że ludzie na poziomie 20 lat mają troche inne poglądy na znajomych na fejsbusiu i problemy z tym związane...
Dziewczyno nie obiecywał Ci dozgonnej miłości, zwyczajnie może mu się spodobałaś i czasem zerknął i może cie nie chcieć w znajomych bo coś. Zaakceptuj to a nie sikasz po majtkach... no dla mnie to taki problem z ...
AshaiSun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-25, 21:09   #20
monis001
Raczkowanie
 
Avatar monis001
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 56
Dot.: Dlaczego on mnie tak traktuje?:(

Cytat:
Napisane przez graphicdesign Pokaż wiadomość
Jesteś zapewne młodą dziewczyną. Zaoszczędzisz mnóstwo czasu i łez, gdy nie będziesz się przejmowała każdym napotkanym facetem. Nie zareagował? Spisz go na straty i idź dalej.
lepiej bym tego nie ujela.
monis001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 21:20   #21
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Dlaczego on mnie tak traktuje?:(

Cytat:
Napisane przez Shebeauty Pokaż wiadomość
Założyłaś wątek,bo koleś,który ci się przyglądał nie zaakceptował twojego zaproszenia na portalu społecznościowym??
Aleś ty nie życiowa .
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 21:41   #22
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Dlaczego on mnie tak traktuje?:(

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Aleś ty nie życiowa .


Jak ja przeczytałam temat wątku, to myślałam, że będzie o kolejnym związku, gdzie on ją obraża, nie szanuje, olewa, nie ma czasu etc, ale widzę tutaj większe dramaty
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 22:17   #23
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Dlaczego on mnie tak traktuje?:(

Cytat:
Napisane przez Azhaar Pokaż wiadomość


Jak ja przeczytałam temat wątku, to myślałam, że będzie o kolejnym związku, gdzie on ją obraża, nie szanuje, olewa, nie ma czasu etc, ale widzę tutaj większe dramaty
Podejrzewam, że większość z nas tak myślała. Nie spodziewałam się dramatu takiego kalibru, ale to i lepiej, że nie ma nic o obrażaniu czy braku szacunku.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 00:12   #24
LittleAnne
Raczkowanie
 
Avatar LittleAnne
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 139
Dot.: Dlaczego on mnie tak traktuje?:(

Cytat:
Napisane przez rovenna96 Pokaż wiadomość
już nie wiem co mam robić
chłopak (20l) Ciągle się mi przyglądał, pytał o mnie (trwało to z 3 msc <właściwie odkąd zaczęłam przychodzić po koleżankę do szkoły do której on chodzi) ale podobno to taki wieczny singiel
teraz wakacje więc go nie widuję, a że mieszka w innym mieście i nie mam z nim żadnej styczności postanowiłam wysłać mu zaproszenie na facebooku i co? nie przyjął ;/
a przyjmuje nawet od nieznajomych (moją kuzynkę której nawet na oczy nie widział przyjął) więc dlaczego mnie nie?
kojarzy mnie na 100% więc dlaczegooo?
znajomi mówią, że skoro to taki wieczny singiel to może nie chce się wiązać a wyczuł że coś może z tego być bo tak to by to olał i przyjął - ale ja się tym tylko pocieszam, bo myślę, że ze mną jest coś nie tak... ;(
po co się o mnie pytał i patrzył do samego końca jak teraz nawet głupiego zaproszenia nie przyjął ? niby to tylko zaproszenie ale to tak jakbym dostała kosza, prawda? już sama nie wiem... napisać do niego na fb? poczekać do września czy dać sobie spokój? próbuję ale nie potrafię

co o tym sądzicie?
Moja rada troszkę mniej złośliwa niż powyższe, ponieważ rozumie że każdy z nas ma indywidualną wagę problemów, tak jak np. dziesięciolatek idąc do szkoły wiedząc ze będzie przepytywany i się nie nauczył, stresuje się okropnie, i dla Niego jest to problem skali światowej. Czy dla nastolatki to że rzucił ją chłopak zaledwie po kilku dniach jest też olbrzymim problemem. Ja to rozumiem, bo sama byłam i dzieckiem, i nastolatką. Z czasem kiedy pojawiają się inne problemy, te o których pisze autorka wydają się nam błahe i dziecinne, ale dziewczyny spróbujcie spojrzeć na to jej oczami... oczami młodej zauroczonej dziewczyny.
Ale wracając do mojej rady. Autorko ciesz się po prostu wakacjami, a czas sam pokaże o co chodzi Może się okaże że nie przyjął Twojego zaproszenia, bo najpierw chce Cie poznać osobiście, a nie zaczynać znajomości z Tobą przez internet.
__________________
"Świat jest pełen mężczyzn...szczególnie tych nic nie wartych." J. Austen

Florence and The Machine - Ceremonials (deluxe edition)
LittleAnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 01:18   #25
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Dlaczego on mnie tak traktuje?:(

Cytat:
Napisane przez rovenna96 Pokaż wiadomość
już nie wiem co mam robić
chłopak (20l) Ciągle się mi przyglądał, pytał o mnie (trwało to z 3 msc <właściwie odkąd zaczęłam przychodzić po koleżankę do szkoły do której on chodzi) ale podobno to taki wieczny singiel
teraz wakacje więc go nie widuję, a że mieszka w innym mieście i nie mam z nim żadnej styczności postanowiłam wysłać mu zaproszenie na facebooku i co? nie przyjął ;/
a przyjmuje nawet od nieznajomych (moją kuzynkę której nawet na oczy nie widział przyjął) więc dlaczego mnie nie?
kojarzy mnie na 100% więc dlaczegooo?
znajomi mówią, że skoro to taki wieczny singiel to może nie chce się wiązać a wyczuł że coś może z tego być bo tak to by to olał i przyjął - ale ja się tym tylko pocieszam, bo myślę, że ze mną jest coś nie tak... ;(
po co się o mnie pytał i patrzył do samego końca jak teraz nawet głupiego zaproszenia nie przyjął ? niby to tylko zaproszenie ale to tak jakbym dostała kosza, prawda? już sama nie wiem... napisać do niego na fb? poczekać do września czy dać sobie spokój? próbuję ale nie potrafię

co o tym sądzicie?
Trochę za emocjonalnie podchodzisz do faceta, którego de facto nie znasz. Nie przyjął Twojego zaproszenia na FB- trudno. Pamiętaj też, że to, ze ktoś o kogoś wypytuje nie jest równoznaczne z tym, że ta osoba mu się podoba, więc chyba sama sobie to dopowiedziałaś. Co do patrzenia- też lubię patrzeć na interesujących ludzi ale to nie znaczy, ze chcę z nimi zawrzeć znajomość.

Ja bym sobie dała spokój i nie pisała żadnych scenariuszy.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 04:23   #26
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
I właśnie przez takie cos powstają durne sytuacje. W pracy pojawił sie nowy koleś, dość dziwny, raz przyjaźnie sie do niego uśmiechnęłam, w koncu pracujemy w tym samym miejscu, a on wyslal mi tego samego dnia zaproszenie na facebooku. No ok, znalazł mnie, pewnie sie zapytał kim jestem itd. Zaproszenia nie przyjęłam, ale tez nie odrzuciłam.
Po dwóch dniach dostalam wiadomość z pytaniem dlaczego nie zaakceptowałam zaproszenia I ze pracujemy razem. Ja odpisalam ze tak wiem, ale jeszcze sie nie znamy a ja nie przyjmuje nieznajomych. Koles odpisał: uśmiechnęłas sie do mnie w taki sposób ze uznalem ze wpadłem Ci w oko, umówimy sie?

No serio???????? Jeden uśmiech???? Sympatyczny?? W pracy? ?? Bez przesady :/ I tak samo tutaj, odpowiadanie sobie własnej historii
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.

Edytowane przez MonnieB
Czas edycji: 2014-07-26 o 04:24 Powód: I
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 17:51   #27
velara
Zadomowienie
 
Avatar velara
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 298
Dot.: Dlaczego on mnie tak traktuje?:(

Nie ma sensu się tym przejmować, nie zawracaj sobie nim głowy.
__________________


velara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 18:30   #28
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: Dlaczego on mnie tak traktuje?:(

Cytat:
Napisane przez rovenna96 Pokaż wiadomość
Mam 18 lat. Powtarzam że nie chodzi mi o ten cholerny facebook! jakbym miała jak to zagadałabym z nim twarzą w twarz, a nie przez jakiś portal społecznościowy ale innego wyjścia nie miałam ;/
Tylko to jest chyba jednoznaczne z daniem mi kosza?

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

20 lat i nigdy się z nikim nie związał - wieczny singiel co w dzisiejszych czasach u chłopaków jest rzadkością
Pewnie nawet nie zauwazyl zaproszenia. Ja tez czasem wysylalam i nikt nie zaakceptowal.Dopiero po dlugim czasie. ja tez nie raz nie odebrałambo jakos mi sie nie pojawiło powiadomienie. Spróbuj anulować i wyslać ponownie. Jak znowu nie odbierze to odpusc.
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 22:32   #29
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Dlaczego on mnie tak traktuje?:(

więc skoro to tylko fejsbuk to się nie przejmuj. znajdź sobie zajęcie. na jednym kolesiu ziemia się kończy, a ty masz WAKACJE. nie chcesz chyba za 30 lat wspominać, ze swoje pierwsze dorosłe wakacje spędziłaś, rozmyślając o tym, czemu jakiś kolo nie przyjął zaproszenia na durnej aplikacji, prawda?
zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 22:51   #30
ALL for LOVE
Zadomowienie
 
Avatar ALL for LOVE
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 058
Dot.: Dlaczego on mnie tak traktuje?:(

może ma kompromitujące zdjęcia na fejsie i jak Cię doda do znajomych to będziesz mogła je zobaczyć
__________________
Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Wspólne prowadzenie domu i przebywanie w swoim towarzystwie to wielkie wyzwanie. To nauka drugiego człowieka od nowa. Z innej perspektywy.
ALL for LOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-27 13:39:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.