tarczyca a włoski - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-17, 15:13   #1
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896

tarczyca a włoski


Witam,

Wiecie co, robiłam badania na hormony tarczycy ok miesiąc temu w związku z wypadającymi włoskami - robiłam TSH, T3 i T4, i wszystko wyszło ok.Włoski zresztą przestaly wypadać zanim się zebrałam do lekarza - po kuracji witaminowo - odrzywkowej. A teraz zaczęły znów!
Pani doktor kazała mi powtórzyć badania, bo podobno z tarczycą tak jest, że nawet jak choruje to są okresy styabilizacji i nasilenia. I to, ze badania wyszły ok, wcale nie znaczy że jest ok, bo za dwa dni już wyniki mogą być inne. I że trzeba zbadać 2-3 razy, żeby mieć pewność. Słyszał ktos o czymś takim ??????
Mam zamiar teraz badania powtórzć, tylko nie wiem, które z tych trzech odpowiada za wypadanie włoskow? TSH, T3 czy T4? Bo - stara sklerotyczka zapomniałam lekarza spytać...
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 15:54   #2
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: tarczyca a włoski

wypadające włoski z powodu niedoczynności tarczycy to też mój wielki problem wyniki mam idealne a włoski jak lecą tak lecą i żadne leki czy kosmetyki nie sa w stanie ich zatrzymać
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 17:52   #3
leros
Przyczajenie
 
Avatar leros
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 24
Dot.: tarczyca a włoski

Jestem po wycięciu tarczycy i hormony skaczą mi niemiłosiernie, od niedoczynności do nadczynności. Włosy również wypadaja mi garściami a endokrynolog nic nie może na to poradzić.....
leros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 18:27   #4
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: tarczyca a włoski

Dziewczeta wspolczuje Wam ,bo to ciezka choroba i doprawdy wiele osob z nia sie meczy.Mam znajoma ,ktorej pomogly tabletki firmy,,Vision'' rowniez krople Bacha i lyk Alveo na codzien,ni nie jestem posrednikiem sprzedazy zeby bylo jasne orientuj sie ,ze jej akurat te specjaly pomogly .Wszystkiego dobrego i zdrowia jak najwiecej
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 20:30   #5
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: tarczyca a włoski

Dziewczynki dzięki za odzew, kochane jesteście!
Pozwiedzcie mi, znawczynie tematu, czy naprawdę przy chorobie tarczycy nie można zatrzymać wypadania włosów? Co jak - doprowadza to do łysienia? Przecież tylu młodych ludzi na to choruje, chyba to nie jest równoznaczne z utratą włosów? Przecież nadczynnść/niedoczynność się leczy... I tak właściwie, ktora z nich powoduje wzmożone wypadanie włosków? I na które chormony mam patrzeć - TZH, czy T3 czy T4? Który to jest ten złoczyńca?
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 16:13   #6
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: tarczyca a włoski

jeszcze raz pozdrawiam i zycze zdrowia ,te tabletki z firmy Vision naprawde dzialaja istotne jest tez abys wyrazala swoje mysli zgodnie z uczuciami zaatakowana czakra gardla swiadczy o braku rownowagi emocjonalnej ,pozdr
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 10:04   #7
szumasima
Raczkowanie
 
Avatar szumasima
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Pudełeczko
Wiadomości: 425
Dot.: tarczyca a włoski

Odkopuję temat . Najpierw się przedstawię z tej tarczycowej strony. Wykryli u mnie niedoczynność miesiąc temu. Nie wiadomo skąd, USG ok, tylko "mała ta tarczyca", wyniki słabe, TSH ok. 7. Za tydzień jest moja wizyta u endo po miesiącu Euthyroxu 50 i badania wszystkie znowu.
No i co do tematu. Włosy strasznie zaczęły mi wypadać, do tego są suche, szorstkie, ohydne. Obcięłam je trzy centrymetry, bo łamały się, rozdwajały jak nie wiem co (nigdy wczesniej nie miałam takich problemów) a tu kicha, bo nadal się rozdwajają, jak tak dalej pójdzie będę łysa. Nie wierzę, że jestem sama na wizażu ^^. Dlatego tarczycowce piszcie .
__________________
zmyslam sie na poczekaniu, bo i tak nikt nie czyta Sienkiewicza i nie wie, że chamsko zzynam emocje od Winicjusza



szumasima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-06, 19:52   #8
evolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 26
Dot.: tarczyca a włoski

Ja mam tak samo- za mała tarczyca, dwa razy mniejsza niż powinna.
Po pół roku od wykrycia, dostałam się do endokrynologa, który przepisał mi letrox50. Po kolejnym pół roku, z tym, że biorę leki i już mniej wypadają....
evolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 20:00   #9
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: tarczyca a włoski

Ja mam niedoczyność ( tak naprawde dla scisłości to Chorobę Hasimoto)i biore Letrox 50 zanim zaczełam brać włosy wypadały mi garciami odkąd biore te proszki hormony mi sie wyrównały a włosy przestały wypadać Pozdrawiam.
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 22:35   #10
Lyeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 212
Dot.: tarczyca a włoski

Ja również spróbuję Was pocieszyć- na niedoczynność leczę się od 1,5 roku i jak regularnie przyjmuję hormony i co jakiś czas sprawdzam czy dawka leku jest odpowiednia-tzn. czy wyniki są w normie to z włosami nie dzieje się nic złego. Tak więc nie zawsze problemy z tarczycą = problemy z włosami i bardzo współczuje dziewczynom które dotyka ten temat. Nie mniej nie załamywać się- można się męczyć z tarczycą i mieć piękne włosy- jakby było inaczej dużo młodych ludzi byłoby łysych;p (moja Pani endokrynolog stwierdziła że schorzenia tarczycy są w naszym pokoleniu strasznie powszechne).
Lyeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.