Delikatny, lagodny szampon do czestego mycia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-17, 16:39   #1
assasine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50

Delikatny, lagodny szampon do czestego mycia


hej dziewczyny opowiadalam jakis czas temu o tym ze nie wyszedl mi ladny kolor wloskow farbowanych i moja matka kazala mi sie sciac niemal na jeza.. wiem, ze terrorystka potrezbuje Waszej pomocy i rad.. stawiam wloski przy pomocy pasty l'orealu, wiec wieczorkiem yje wloski zeby to nie zostalo na nich i nie przeszkadzalo im w 'oddychaniu' Niestety zauwazylam ze wlosy mi rosna wolniej niz kiedys-gdy mialam swoj kolor i dlugie-wtedy rosly mi bardzo szybko, jakies 2cm na miesiac, teraz zaledwie 1....Moze to od czestego mycia?? Bo mi wlsoy sie wcale nei przetluszczaja-musze je myc ze wzgledu na kosmetyki utrwalajace fryzure. Zaczelam uzywac lagodnych, ziolowych szamponow; Radical wydawal mi sie odpowiednim tym bardziej ze zawiera skrzyp ktory ma stymulowac wloski do wzrostu..ale nic nie pomoglo..;( jaki szampon wybrac?? Moze dla dzieci?? slyszalam ze pomagaja w "wzroscie włoskow', a poza tym sa lagodne... nie wiem... staram sie nie nakladac niczego na wloski ale wtedy wygladam fatalnie..w sumie juz lepiej wygladac fatalnie przez miesiac i miec juz dluzsze wlosy o ten cm niz wyg;adac ok ale miec caly czas krotkie wlosy.. Nie wiem Myslicie ze przyczyna jest czeste mycie??? jaki szampon polecilybyscie...pliiisss help!!
assasine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 17:33   #2
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Delikatny, lagodny szampon do czestego mycia

stres? Staraj sie podjadac zelki,wcierac w skore glowy po myciu Seboradin z olejkiem rycynowym ,szampon rumiankowy dla dzieci powoduje nie zawsze fajne refleksy ,w zasadzie to radzilabym Tobie stosowac plukanki a srodki do stylizacji raczej ograniczyc do niezbednego minimum,pozdr
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 17:35   #3
assasine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50
Dot.: Delikatny, lagodny szampon do czestego mycia

Stosowalam Seboradin, ale i to nie pomaga...
assasine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 18:13   #4
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Delikatny, lagodny szampon do czestego mycia

Jezeli w Twojej rodzinie ludzie maja genetycznie wlosy slabe ,moze byc problem osiagniecie mocno zageszczonych wlosow.Nie mniej polecam wizyte u lekarza,zbadaj sobie tarczyce i staraj sie zlikwidowac stres.W jakim stanie sa Twoje paznokcie?pozdr
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 19:05   #5
assasine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50
Dot.: Delikatny, lagodny szampon do czestego mycia

u mnie wszyscy maja geste wlosy-ja rowniez... I dlatego nie mam problemow z wypadaniem itp, Niepokoi mnie tylko to ze wolniej rosna.. Nie wiem co jest przyczyna, na mysl przychodzi mi tylko za czeste mycie wloskow skrzyp łykam, a paznokcie mam zdrowe i lsniące-ale to zasluga tableteczek potrezbuje jakis szampon ktory nie wysuszalby wlosow, tylko je odzywial i nawilzal...a przy tym sprawial zeby szybciej rosly wiem, wymagajaca jestem :P seboradinu sa na przetluszczajace sie wlosy..a moje sa wrecz za suche... potrzebuje czegos mocno odzywiajacego i stymlujacego do wzrostu-o nic innego nie chodzi.. a tyle przy tym kłopotu radical chyba jeszcze bardziej je wysusza... nie wiem....juz na parwde nie wiem ;(
assasine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 19:06   #6
assasine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50
Dot.: Delikatny, lagodny szampon do czestego mycia

a co do stresu..to jak tu sie stresowac jak w polowie stycznia mam studniowke a wlosy są krotkie jak zapalki i nie chca rosnąc!!??
assasine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 19:43   #7
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Delikatny, lagodny szampon do czestego mycia

Szampony naturalne z Logony sa bardzo dobre,osobiscie polecam szampony dr Hauschka sa naturalne,wzmacniaja wlosy .Super jest rowniez balsam do wlosow drHauschka.Do studniowki wlosy urosna zycze efektu WVillas
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-17, 19:47   #8
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Delikatny, lagodny szampon do czestego mycia

Ja uzywam Timotei z ekstraktem miodu, jest bardzo delikatny a takze polecam taki zołty Bambino dla dzieci tez fajny jest. a jaki tani 2zl z groszami
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 20:20   #9
assasine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50
Dot.: Delikatny, lagodny szampon do czestego mycia

Hmm..opisy działania szamponow i ich własciwosci...kuszace Chyba zaopatrze sie w szampon morelowy lub Szampon z Neem poczekam cierpliwie na jakies dodatkowe propozycje Co do szamponu dla dzieci-kiedys ktos pisal ze rosna po nich szybciej wloski..wiec moze sie skuszę??.. inne sugestie mile widziane :P
assasine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 20:28   #10
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Delikatny, lagodny szampon do czestego mycia

zakup szampon morelowy bedzie moim zdaniem lepiej Tobie sluzyl
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.