Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-17, 19:55   #1
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467

Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy?


Dziewczyny drogie. Obejrzałam się dziś dokładnie w lustrze i doszłam do wniosku, że moja skóra pod oczami jest co najmniej o 10 lat starsza ode mnie. Nie przesadzam. To nie są zmarszczki. To są zmarchy. Z całą pewnością w dużej mierze odpowiedzialny jest za to układ mojej twarzy - jak się śmieję widać je najbardziej, ergo - zmarchy są ewidentnie mimiczne. Ostatnio uwidaczniają się jeszcze bardziej, bo dogodziłam sobie kremem Daxa i na dodatek zrobiło się zimno, więc skóra mi się przesuszyła i odwodniła. Przez długi czas nie używałam w tych okolicach specjalnych kremów pod oczy, tylko tych do twarzy. Ok. 3-4 miesięcy stosowałam Ystheal+ i mam wrażenie, że zmarchy jeszcze się pogłębiły. W kremy pod oczy nie za bardzo wierzę - gołym okiem widać, że składniki czynne są w nich zastosowane w mniejszych ilościach niż w kremach do twarzy, więc rachunek jest prosty.
Proszę podzielcie się za mną swoimi sposobami na ładną skórę pod oczami!
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 20:25   #2
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy?

Niedawno (sfrustrowana kiepskimi efektami stosowania wszystkich kolejnych Avonów podocznych) postanowiłam wypróbować krem z witaminą C Flos-Leku i - o dziwo - jestem dość zadowolona. Nie mam głębokich zmarszczek, ale tendencje do przesuszania skóry (za pomocą podkładów i korektorów, bo musze czasem trochę zamaskować różne rzeczy), a ten krem ją ładnie wygładza, natłuszcza i chyba nawilża
Dobrze robi na moje tradycyjne wory pod oczami. Jest wydajny i gęsty, makijaż ładnie się na nim trzyma. Może nie jest to ideał, ale na razie się nim zadowolę. No i cena 15 zł chyba dałam, czy jakoś podobnie.
Wyrównał koloryt kurzych łapek (zawsze były ciemniejsze od reszty powiek). Może je nawet troszkę wygładził?...
Kup sobie doraźnie zanim Ci dziewczyny nie podpowiedzą czegoś lepszego. Ja bym chciała chyba jakiś z retinolem znaleźć, ale taniej niż Ysteal...
Na razie mam zapas na kolejne 2 m-ce chyba, bo przez półtora miesiąca używania Flos-Leku 2 x dziennie nie zużyłam nawet połowy
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 21:01   #3
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy?

Balsam (niby do powiek ale mam wrazenie,ze tylko sobie skore naciagam, jesli probuje go tam rozsmarowac) Dr Hauschka - tlusty tresciwy, taka ziolowa wazelinka, zmarszczki (tez od smiechu, obysmy tylko takie wszystkie mialy!!!) zmniejsza raczej optycznie ale skore tez ladnie wygladza - nie znosze miec napietej skory pod okiem! Nie swieci sie, a przynajmniej tylko umiarkowanie.
Na dzien bardzo grubo filtr (Anthelios D-P ale on troche migruje wiec i szczypie) jeden z Meroxylami a ostatnio na wierzch klade tez drugi, czysto mineralny, barwiony - zastepuje korektor , to filtr do stref wrazliwych Avene (spf 50+, biale opakowanie. Ostatnio ocenilam go entuzjastycznie na KWC).
Na dzien tez czasem (jak zrobie, ostatnio cos zaniechalam) serum z kwasem askorbinowym.
Na razie nic z retinolem ppod oko nie klade ale moze sie skusze. Martwicie mnie tylko stwierdzeniami, ze Ystheal wrecz wysusza i poglebia zmarszczki...
Chwalilam sobie swojego czasu maseczke podoczna Apotheker Scheller i maske na okolice oczu i ust AA. Ale teraz hauschka wszystko zalatwia, bo czasem sie dokarmiam Rejuvenating Mask (ktora tez mozna zadac pod oczy).

Do tego jeszcze do zmywania oczu wylacznie dwufazy, nie tre, nie naciagam, przykladam tylko dobrze nasaczony wacik i czekam az rozpusci co trzeba.

Edytowane przez Sylwiasta
Czas edycji: 2005-10-18 o 18:15 Powód: zapomnialam dodac :)
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 21:19   #4
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy?

No coz Nan, starosc nie radosc
Zastanawiam sie nad tym Ysthealem, moze on jest przyczyna twojego zmartwienia... zaczal dzialac i jak nam wiadomo wystapilo pogorszenie.
Coz by ci tu zaproponowac Po mojej ostatniej wizycie w Polsce zachwycam sie kremem na noc z witaminami C+E, Iwostinu. Jak dla mnie bomba nakladam go kilogramami na szyje i to cudenko naprawde dziala. Jest przeznaczony dla skory wrazliwej, alergicznej i szczegolnie suchej, wiec mysle, ze pod oczka bedzie idealny
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 07:05   #5
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy?

Ze skóry pod oczami nigdy nie byłam tak zadowolona jak obecnie, oczywiście mam zmarszczki mimiczne, których dorobiłam się za młodu . Używałam różnych kremów pod oczy, ale dowiedziałam się od dziewczyn z wizażu, że można stosować kremy tych , których używamy do twarzy więc tak robiłam, ale mimo to spróbowałam Juvitu - i co?? to był strzał w 10!!!!!. Skóra wyraźnie wygładzona i zmarszczki mniej widoczne, wiem, że to tylko takie wrażenie i moje subiektywne odczucie ale naprawdę zauważam znaczną poprawę.Nie używam nic oprócz tego , no może czasem smarnę kremem na noc.Ja bardzo lubię taką tłustą powłokę pod okiem. Wg mnie tylko z Juvitem mogę na równi postawić Jabu'she ale ten z kolei choć ładnie wygładzał zmarszczki mimiczne to wysuszał skórę pod okiem. Oczywiście Juvitu używam w wersji pierwotnej czyli z niczym nie rozcieńczam. Jak do tej pory najlepszy i najtańszy "krem" jaki zakupiłam.
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 07:25   #6
kjakja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 29
Dot.: Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy?

Witaj Nan))
Recepta na zmarchy mimiczne? Nie usmiechać się. To oczywiście żart!
Od dwóch lat stosuję na noc kremy z formułą botoksu.
Podobnie jak Ty. sporadycznie używam kosmetyków do pięlegnacji skóry pod oczami, choć mam ich kilka.
Jeden krem jest godny polecenia: Eveline Age Control. Avon, L`oreal i AA , które miałam nie skutkowały
Teraz kupuję niedrogie maseczki w saszetkach pod oczy i na twarz. Dwa razy w tygodniu zakładam maseczkę żelową, wspaniale relaksuje oczęta!
Na dzień używam krem Mincera (świetne mają kosmetyki!) matujący z retinolem, Q10 i wit. C. Aha, i polecam gorąco serum Anew Clinical z formułą Bo-Hylurox.
Pozdrawiam!
PS. Mam 36 lat a wygladam na 26! Nie wiem, czy to geny? czy to, że od 20 lat regularnie dbam o skórę twarzy?
kjakja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 09:23   #7
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy?

Dziewczyny, dzięki za zainteresowanie i porady. Na przeczekanie na razie stosuję krem Polleny-Ewy Bursztyn czy jakoś tak, wpadł mi w ręce przy okazji wczorajszych zakupów w Rossmannie. Już widzę w nim 1 plus, mianowicie taki, że nie ściągnął mi skóry pod oczami, czego niestety nie mogę powiedzieć o wysuszaczo-ściągaczu marki Apotheker Scheller z rokitnikiem (do cery suchej i słabo natłuszczonej, he he he) - kolejny niewypał kosmetyczny, z jakim miałam okazję się zapoznać w ostatnich dwóch tygodniach. Mam ostatnio jakieś wyjątkowe szczęście do wywalania pieniędzy na buble kosmetyczne. Cholery można dostać. Ten krem Schellera jest dla mnie koszmarny - wysuszał i potwornie ściągał mi skórę pod oczami tak, że ledwo byłam w stanie to wytrzymać. Kolejne 40 zł poszło się kochać, krem leży sobie w szafce w łazience, a ja nie wiem co z nim zrobić. Denerwuje mnie.

Wiesz Beatko - też się zaczęłam zastanawiać, czy to aby nie jest reakcja na retinaldehyd w Ysthealu, bo moja skóra po oczami dosłownie posypała się w bardzo krótkim czasie. Z drugiej strony zastanawiam się, czy aby nie jest za późno na to pogorszenie. Ysthealu używam już dobre 4 miesiące (teraz zrobiłam sobie przerwę na leczenie odwodnienia po Daxie).

Na Hauschkę się zapewne skuszę - czytałam oczywiście peany na KWC i zapałałam żądzą posiadania, ale najpierw muszę znaleźć aptekę w której sprzedają Hauschkę. Poza tym nie ukrywam, że w tym miesiącu puściłam tyle kasy na buble, że na razie muszę trochę przystopować i odłożyć ten wydatek do przyszłego miesiąca.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-18, 10:28   #8
olale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 106
Dot.: Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy?

Nie mam wiekszych problemów ze zmarszczkami pod oczami i moim zdaniem jest to efekt codziennej gimnastyki oczu ( od 15 lat) . Nie rezygnuję jednakże z kremów. Na zmiane stosuję te:
Pullany golden root :
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...username=olale
Farmony z serii fitoodnowa:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...username=olale.
Po aplikacji tych kremów nie mam podkrążonych oczu, a skóra jest nawilżona. Próbowałam stosować pod oczy kremy do twarzy, ale od razu widzę niekorzystną róznicę, wyglądam po nich na zmeczoną, mam podkówki. A po tych dwóch nie.
Wart zainteresowania jest również krem flos-leku z serii perfekt:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...username=olale
olale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 12:32   #9
MargosR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 56
Dot.: Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy?

Witaj Nan!!
Ja również mam podobny problem.34 lata i niezłe zmarszczki mimiczne+ do tego suchość pod oczami. Od jakiegoś czasu używam kremu pod oczy z serii Farmona -Fitoodnowa no i nawet się poprawiło. Co prawda zmarszczek mi nie ubyło ale skórę mam nawet nawilżoną. "Walę" sporo na dzień i na noc !!! Jest naprawdę przyjemny i nie mam spękanej "matki ziemi" pod oczami.
Z retinolem na razie się wstrzymuję, bo jestem w ciąży .

Pozdrawiam Cię serdecznie!!!!
MargosR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 14:12   #10
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy?

Cytat:
Napisane przez nan
Wiesz Beatko - też się zaczęłam zastanawiać, czy to aby nie jest reakcja na retinaldehyd w Ysthealu, bo moja skóra po oczami dosłownie posypała się w bardzo krótkim czasie. Z drugiej strony zastanawiam się, czy aby nie jest za późno na to pogorszenie. Ysthealu używam już dobre 4 miesiące (teraz zrobiłam sobie przerwę na leczenie odwodnienia po Daxie).
A ja bym nie rezygnowała z Ystheala. 16 tygodni, to krótko, jeśli chodzi o stosowanie "retinolowca". Tylko oprócz niego jeszcze sobie coś pożądnie nawilżającego lub natłuszczajacego nakładaj pod oczy.
Ja tak robię od lutego (czyli ponad 8 miesięcy) i zaczynam powolutku (!) widzieć efekty.

A jeśli "skóra po oczami dosłownie posypała się w bardzo krótkim czasie", to raczej wskazuje na chwilowe przesuszenie, czyli coś do "odkrecenia".
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 14:44   #11
kociorek
Przyczajenie
 
Avatar kociorek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 21
GG do kociorek
Dot.: Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy?

Swego czasu byłam bardzo zadowolona z tego kremu pod oczy z serii Bursztyn Polleny Ewy. Pamiętam, jak był on w takich słoiczkach z przywiązanym bursztynkiem. Zużyłam 2 lub 3 słoiczki tego kremu, skóra po nim była bardzo dobrze nawilżona, gładsza , tak jakby jędrniejsza. Także z czystym sercem mogę polecić.
Tak samo dobrze służył mi wspomniany już wyżej krem odżywczy z wit.C Flos Leku.
Teraz , podobnie jak Ewunia2 używam pod oczy słynnego Juvitu, i jak narazie jestem bardzo zadowolona.
kociorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-18, 15:09   #12
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy?

Cytat:
Napisane przez Noor
A ja bym nie rezygnowała z Ystheala. 16 tygodni, to krótko, jeśli chodzi o stosowanie "retinolowca". Tylko oprócz niego jeszcze sobie coś pożądnie nawilżającego lub natłuszczajacego nakładaj pod oczy.
Ja tak robię od lutego (czyli ponad 8 miesięcy) i zaczynam powolutku (!) widzieć efekty.

A jeśli "skóra po oczami dosłownie posypała się w bardzo krótkim czasie", to raczej wskazuje na chwilowe przesuszenie, czyli coś do "odkrecenia".
Kto wie, może masz rację Noor - może faktycznie pod oczami ten efekt retinolowy jest po prostu opóźniony - bo na twarzy przesusz po Ysthealu miałam już w drugim tygodniu stosowania: matko jaka byłam wyschnięta! Po prostu pergamin. Przewalczyłam to jakoś tłustymi kremami i potem cera wróciła do równowagi. Natomiast to coś pod oczami zawdzięczam... no właśnie nie wiem czemu. Może i Ysthealowi, ale na pewno też wspomnianej wcześniej nowości Daxa - koszmar po prostu. Wczoraj nasmarowałam się grubo maseczką Dermiki Satysfakcja na noc i dziś nie czuję wysuszenia na twarzy ani pod oczami. Bedę też niebawem testować kosmetyki Faberlica - mają zaskakująco dobre opinie na KWC, a poza tym teraz jest jakaś megapromocja, z której skwapliwie skorzystałam Nie byłabym sobą, gdybym nie skorzystała. Jak przewalczę ten przesusz wracam do Ysthealu.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 18:35   #13
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy?

[QUOTE=Sylwiasta]Balsam (niby do powiek ale mam wrazenie,ze tylko sobie skore naciagam, jesli probuje go tam rozsmarowac) Dr Hauschka - tlusty tresciwy, taka ziolowa wazelinka, zmarszczki (tez od smiechu, obysmy tylko takie wszystkie mialy!!!) zmniejsza raczej optycznie ale skore tez ladnie wygladza - nie znosze miec napietej skory pod okiem! Nie swieci sie, a przynajmniej tylko umiarkowanie.

Wlasnie chcialam Ci go polecic. teraz nazywa sie balsam, ale jeszcze rok temu nosil nazwe kremu, jest na KWC opisany przeze mnie w samych superlatywach, chodz u mnie to on sie swieci i wole go uzywac na noc. Rano... miodzio, skora gladka, zadnej zamrszczki. Na ta zime tez wlasnie go sobie zakupilam i czekam na paczke. Nie nalezy go rozsmarowwac, bo jest dosc tepy. Lepiej wziasc troche balsamu w palce rozsmarowac go w nich i ruchem wklepujacym rozprowadzic pod slepkami. Ja co prawda lubie smarowac, wiec jak tak sobie poklepie i balasmik sie ociepli od skory to wtedy delikatnie sobie pojezdze palcem w te i we w te i potem znow klepie. Nie znam lepiej natluszczajacego kremu niz ten balsamik pod slepka od Hauschki. No moze jeszcze rozany krem od Weleda, chodz ten ma lzejsza konsystencje.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 19:12   #14
MONIKA.KASIAP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 50
Dot.: Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy?

czy juvit to witamina c w kroplach ? jak go używasz , piszesz że nie " rozcieńczony " czyli z butelecki pod oczka?czy nie migruje ? proszę o odpowiedź.
MONIKA.KASIAP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 19:28   #15
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy?

A może któraś z wizażanek poleci coś na cienie pod oczami? Ja już sama nie wiem co z nimi zrobić
PS Zaznaczam, że wysypiam się i nie chodzi mi o worki pod oczami.
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 19:24   #16
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy?

moze wit. C? jakis krem np. od LRP Active C, albo wspomniany juz Juvit
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 20:27   #17
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy?

[QUOTE=MonikaPogrzeba]
Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Balsam (niby do powiek ale mam wrazenie,ze tylko sobie skore naciagam, jesli probuje go tam rozsmarowac) Dr Hauschka - tlusty tresciwy, taka ziolowa wazelinka, zmarszczki (tez od smiechu, obysmy tylko takie wszystkie mialy!!!) zmniejsza raczej optycznie ale skore tez ladnie wygladza - nie znosze miec napietej skory pod okiem! Nie swieci sie, a przynajmniej tylko umiarkowanie.

Wlasnie chcialam Ci go polecic. teraz nazywa sie balsam, ale jeszcze rok temu nosil nazwe kremu, jest na KWC opisany przeze mnie w samych superlatywach, chodz u mnie to on sie swieci i wole go uzywac na noc. Rano... miodzio, skora gladka, zadnej zamrszczki. Na ta zime tez wlasnie go sobie zakupilam i czekam na paczke. Nie nalezy go rozsmarowwac, bo jest dosc tepy. Lepiej wziasc troche balsamu w palce rozsmarowac go w nich i ruchem wklepujacym rozprowadzic pod slepkami. Ja co prawda lubie smarowac, wiec jak tak sobie poklepie i balasmik sie ociepli od skory to wtedy delikatnie sobie pojezdze palcem w te i we w te i potem znow klepie. Nie znam lepiej natluszczajacego kremu niz ten balsamik pod slepka od Hauschki. No moze jeszcze rozany krem od Weleda, chodz ten ma lzejsza konsystencje.

Monika pisze tu o tym balsamie Hauschki - ja go uzywam od kilku miesiecy i wcale mi dobrze juz nie robi - dyskutowalysmy z jedna Wizazanka na kosmetycznym, ze on tak "rozpulchnia" zmarszczki a potem sie robia jeszcze wieksze...
Czekam z utesknieniem az sie ten specyfik skonczy (tylko pieron wydajny jest, to fakt) i smaruje sie Juvitem z wcisnietymi do srodka kilkoma kapsulkami Tokovitu E. Tak chyba bedzie dla mnie lepiej a na pewno taniej!
Nie wiem, co jest nie tak z tym Hauschka - za duzo nakladam, za malo nakladam, skora sie przyzwyczaila, czy on wysusza? Czort wie, widze w kazdym razie ze wcale nie jest lepiej!

Za to na dzien pod oczy emulsja Avene i filtr barwiony mineralny (oba Avene 50+) wreszcie nic nie szczypie ani nie migruje. Dla mnie bomba.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 08:40   #18
MagdalenaK2
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaK2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 196
Dot.: Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy?

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
moze wit. C? jakis krem np. od LRP Active C, albo wspomniany juz Juvit
Ja od dwoch miesiecy stosuje ten krem pod oczy i jestem baaardzo zadowolona. Skore mam suchą i na dodatek sińce. Fajnie nawilza i wygladza
MagdalenaK2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 09:02   #19
Hokus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 79
Dot.: Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy?

Stosuję retin już kilka miesięcy i efekty dodatkowe kuracji były różne i przejawiały się w różnym czasie na różnych partiach twarzy. Skóra w okolicach oczu np. zareagowała łuszczeniem delikatnym dużo później niż reszta twarzy. Może u Ciebie jest podobnie z reakcją na retynaldehyd (co zasugerowała już Noor)? U mnie cała twarz już się przyzwyczaiła do retinu, a oczy z tym łuszczeniem zostały na sam koniec, chociaż jeżeli chodzi o lekkie pieczenie, to skóra oczu przyzwyczaiła się w normlanym dla całej twarzy tempie.

Na skórę wokół oczu i całą twarz stosuję:
- rano: serum wodne z wit. C, E i Q10, potem filtry
- wieczorem: 3 razy w tyg. retin + Physiogel po ok. godzinie, w pozostałe dni sera na bazie olejów roślinnych z witaminami.

Mam nadzieję, że ten zestaw da sobie radę z sezonem grzewczym...

Pozdrawiam
Hokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-19, 00:24   #20
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy?

Cytat:
Napisane przez BeataWi
No coz Nan, starosc nie radosc
Zastanawiam sie nad tym Ysthealem, moze on jest przyczyna twojego zmartwienia... zaczal dzialac i jak nam wiadomo wystapilo pogorszenie.
Coz by ci tu zaproponowac Po mojej ostatniej wizycie w Polsce zachwycam sie kremem na noc z witaminami C+E, Iwostinu. Jak dla mnie bomba nakladam go kilogramami na szyje i to cudenko naprawde dziala. Jest przeznaczony dla skory wrazliwej, alergicznej i szczegolnie suchej, wiec mysle, ze pod oczka bedzie idealny

Odkrylam ten krem przez przypadek i....świetnie sie spisuje,mysle ze zostane przy nim na dlugi czaspolecam!
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 09:42   #21
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy?

Używam kremu Ystheal+, ale dopiero od trzech tygodni, na razie nie zauważyłam przesuszenia pod oczami, nie widzę też poprawy. Używam też Juwitu. Mam pytanie odnośnie Q10 dodawanego do Juwitu. Kupiłam kapsułki 15 mg, ale nie wiem ile powinnam dodać. I jeszcze pytanie do Sylwiastej: czy chodzi o krem w białej tubce 50 ml, czy ten do szczególnie wrażliwych okolic ciała 15 ml
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 14:13   #22
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy?

u mnie pod oczami:
- retin A
- physiogel
- Juvit C + wit E
to na noc
- serum wit C+E
- filtry ogólnotwarzowe
to na dzień

dla filtrzanek: najlepsze pod oczy są moim zdaniem emulsja avene 50+ i fluid 100 biodermy
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 14:21   #23
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy?

Cytat:
Napisane przez Pitipel
u mnie pod oczami:
- retin A
- physiogel
- Juvit C + wit E
to na noc
- serum wit C+E
- filtry ogólnotwarzowe
to na dzień

dla filtrzanek: najlepsze pod oczy są moim zdaniem emulsja avene 50+ i fluid 100 biodermy
Ty się nie leń, tylko odpowiedz na moje pytanie o MSM!
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 14:31   #24
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy?

Ty się nie leń, tylko odpowiedz na moje pytanie o MSM!
Noor, słonko przenajzłotsze, a gdzie ono? w prochowym wątku?
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 11:42   #25
NIUNCIO
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 708
Dot.: Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy?

Cześć dziewczyny. Mam 32 lata i zaczęłam stosować Juvit od jesieni. mam pytanie czy do Juvitu mogę dodać VIT E ale z tej samej firmy co CAP A + E a co do kremu pod oczy to ostatnio testuję Ziaji aretina q i jestem na razie zadowolona bo w sezonie kaloryferów nawilża skórę pod oczami proszę o odpowiedz dot. juvitu
NIUNCIO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 11:47   #26
anna42
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 55
Dot.: Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy?

Czy wit.E dodajecie do buteleczki z Juvitem? Nie ma to wpływu na trwałość, bo tego dobra to jest dość dużo. I czy może by wit.E w kroplach (ile??? na buteleczkę Juvitu)
anna42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 16:05   #27
GrażynaF
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 21
Dot.: Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy?

Pitipel na noc używaż juvitu ale napisz proszę, w którym momencie i czy codziennie. To znaczy przed kremem czy po kremie bo już sama nie wiem jak to ma być
GrażynaF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 14:20   #28
gosiq
Raczkowanie
 
Avatar gosiq
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 185
Question Dot.: Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy?

Kobitki, wybaczcie moją ignorancję - czy pisząc Juvit macie na myśli krople uzupełniające niedobory witaminy C dla niemowląt i dzieci? Bo to jedyne, co znalazłam pod hasłem JUVIT więc wolę się upewnić... I jeszcze króciótko - po prostu nierozcieńczone krople wmasowujecie w buźkę? Czy macie jakieś inne patenty na zastosowanie?
__________________
Much ado about nothing...
gosiq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 15:32   #29
kaemka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 608
Dot.: Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy?

Cytat:
Napisane przez gosiq
Kobitki, wybaczcie moją ignorancję - czy pisząc Juvit macie na myśli krople uzupełniające niedobory witaminy C dla niemowląt i dzieci? Bo to jedyne, co znalazłam pod hasłem JUVIT więc wolę się upewnić... I jeszcze króciótko - po prostu nierozcieńczone krople wmasowujecie w buźkę? Czy macie jakieś inne patenty na zastosowanie?
Tak , chodzi o te krople. Opis stosowania na biochemii urody: http://www.biochemiaurody.com/DzialLab/serum-wit.c.htm
__________________
Mądrość przychodzi z wiekiem. Najczęściej jest to wieko od trumny.
kaemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 16:44   #30
gosiq
Raczkowanie
 
Avatar gosiq
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 185
Dot.: Starsze nastolatki - czego używacie pod oczy?

Muchas gracias senorita!
__________________
Much ado about nothing...
gosiq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-25 00:50:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:03.