Nurture Hot Oil - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-17, 20:24   #1
AnuS!a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 52

Nurture Hot Oil


Drogie Wizażanki !!

planuje sobie kupić ten olejek z oriflame. prawdę mówiąc skusiła mnie najbardziej oferta - za 5.9zł kupuje jednen,a drugi dostaje gratis. W sumie mają 30ml ale zawsze coś


Na stronie oriflame piszą tak:


Nurture Hot OilOdżywczy olejek na gorącoIntensywnie regeneruje suche, zniszczone włosy, dzięki czemu odzyskują one witalność i zdrowy wygląd, stają się miękkie, gładkie i lśniące. Z roślinnymi proteinami i prowitaminą B5. Stosuj raz w tygodniu lub w razie potrzeby. 15 ml5,9 zł Kod:2063Lista składników >>aqua (water), peg-40 hydrogenated castor oil, peg/ppg-20/6 dimethicone, hydroxyethylcellulose, acetamide mea, panthenol, parfum (fragrance), polyquaternium-7, hydrolyzed vegetable protein pg propyl silanetriol, benzyl alcohol, phenoxyethanol, methylparaben , potassium sorbate , ethylparaben, magnesium nitrate, propylparaben, methylchloroisothiazolino ne, magnesium chloride, isobutylparaben, butylparaben, methylisothiazolinone





zastanawiam się:

1) czy mam go spłukiwać? nigdy nie używałam olejku do włosów
2) ile go nakładać? Przed czy po myciu włosów? chyba po?

Czy któraś z Was go używała? Jakie wrażenia?

Proszę o odpowiedż Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Olejek.JPG (4,2 KB, 2 załadowań)
AnuS!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 20:25   #2
AnuS!a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 52
Dot.: Nurture Hot Oil

ojej przepraszam że tak brzydko sie 'rozjechało' nie widziałam tego
AnuS!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 20:34   #3
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Nurture Hot Oil

Ja mam olejek z avonu do wlosow a czesm robilam sobie sama olejek (rycynowy plus zoltko plus oliwa z oliwek) i zawsze nakladam olejki podgrzane na umyte wlosy, wmasowuje je dokladnie, obwijam glowa recznikiem, czasem wczesniej folia spozywcza a pozniej recznikiem i z tym recznikiem chodza jakies 30min do dwoch godzin. Pozniej ten turban sciagam, wlosy myje po raz drugi i rozczesuje.

Mysle, ze jesli zostawisz olejek na wlosach i nie zmyjesz go, moze on przeciazyc Twoje wloski - ale na opakowaniu powinien byc dokladny sposob uzycia...nie mialam nigdy oriflame, wiec nie pomoge dokladnie

A poza tym, chyba zaraz watek jakas nasza kochana pani moderator przesunie na forum fryzjerskie Ale oczywiscie moge sie mylic
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 21:55   #4
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Nurture Hot Oil

Cytat:
Napisane przez AnuS!a
1) czy mam go spłukiwać? nigdy nie używałam olejku do włosów
2) ile go nakładać? Przed czy po myciu włosów? chyba po?
z tego, co pamiętam, to się spłukuje, a nakłada się chyba po myciu, na minutę zanurzyć w gorącej wodzie, aby go podgrzać, a później na minutę na włosy. ale jest b. mało wydajny, jedna kapsułka wystarczyła mi na 1 zabieg, a za parę groszy wiecej można kupić podobny olejek Avonu z serii Planet SPA, który wystarczył mi na 3-5 razy, działanie ma takie samo, a zapach ładniejszy. tylko stosuje się go przed myciem włosów, sposób podgrzania taki sam.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 22:00   #5
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Nurture Hot Oil

Ja miałam ten olejek- całkiem niezły, ale jeżeli masz bardzo suche włosy, to raczej nie spodziewaj się rewelacji. Ja zużyłam na 1 raz całą tubkę, ale mam długie włosy (chociaż olejek wsmarowałam we włosy tak od połowy i końce głównie- przy skórze głowy wolałam nie). Olejek ten oczywiście się spłukuje. Ale lepsze efekty rzeczywiście daje zwykła oliwa, żółtko itp. Ja używam miodowo- żółtkowej maski (REWELACJA!!!!): pół filiżanki podgrzanego miodu wsmarować we włosy u nasady, a po chwili natrzec całe włosy mieszaniną 2 żółtek i ok. 10 łyżek rumu. Włosy owinąć folią, potem ręcznikiem i po 20 minutach zmyć maskę i na zakończenie spłukac włosy mieszaniną wody z octem jabłkowym. Ja jestem zachwycona. Aha, w oryginalnym przepisie maskę nakłada się na suche włosy i potem się je myje, można jednak zrobić na odwrót: najpierw umyć, a potem nałożyć maskę, zwłaszcza, że taki miód to trochę szarpie suche włosy.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 06:13   #6
AnuS!a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 52
Dot.: Nurture Hot Oil

Dziewczyny Dziekuje za odpowiedzi Jesteście Kochane!
Spróbuje tego olejku

Aha... A wątek rzeczywiście nadaje sie na Fryzjerskie przepraszam za błąd...
AnuS!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:40.